Об организации общественных работ, оплачиваемых из средств городского бюджета
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 8 января 2015 года № 1/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 февраля 2015 года № 2955. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 2 июня 2016 года № 22/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 02.06.2016 № 22/3.
В соответствии со статьей 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий и учреждений города Темиртау, организующих общественные оплачиваемые работы, объемы работ, источник финансирования и срок участия в общественных работах согласно приложению.
2. Утвердить оплату труда безработных, занятых на оплачиваемых общественных работах, в размере минимальной месячной заработной платы, установленной на 2015 год.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау" обеспечить направление на общественные оплачиваемые работы безработных, зарегистрированных в секторе занятости данного учреждения.
4. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов города Темиртау" обеспечить финансирование общественных работ за счет средств городского бюджета.

Қалалық бюджет қаражатынан төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 1/3 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 ақпанда № 2955 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 2 маусымдағы № 22/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 02.06.2016 № 22/3 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына, 20-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесін басшылыққа ала отырып, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық ақылы жұмыстарды ұйымдастыратын Теміртау қаласының ұйымдары, кәсіпорындары мен мекемелерінің тізбесі, жұмыстар көлемі, қаржыландыру көзі мен қоғамдық жұмыстарға қатысу мерзімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық ақылы жұмыстарда істейтін жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу 2015 жылға белгіленген ең төменгі айлық еңбекақы мөлшерінде бекітілсін.
3. "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық ақылы жұмыстарға осы мекеменің жұмыспен қамту секторында тіркелген жұмыссыздарды жіберуді қамтамасыз етсін.
4. "Теміртау қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі қалалық бюджет қаражаты есебінен қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.

5. Признать утратившим силу постановление акимата города Темиртау от 6 февраля 2014 года № 5/2 "Об организации общественных работ, оплачиваемых из средств городского бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2549, опубликовано 18 марта 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", 4 апреля 2014 года в газете "Құрыш қала" № 14).
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мырзахасимову Шолпан Мухитовну.

5. Теміртау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 6 ақпандағы № 5/2 "Қалалық бюджет қаражатынан төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2549 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 14 "Құрыш қала" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Шолпан Мұхитқызы Мырзақасымоваға жүктелсін.

7. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким города Темиртау
Н. Султанов
Приложение
к постановлению акимата
города Темиртау
от 8 января 2015 года
№ 1/3
Перечень организаций, предприятий и учреждений города Темиртау,
организующих общественные оплачиваемые работы на 2015 год
№ п/п
Наименование организаций, предприятий, учреждений
Коли-чество человек
Виды работ
Источникфинансирования
Объем работ, в тенге
Срок участия в общественных работах, месяц
Объемы выполняемых работ
Условия работ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Государственное учреждение "Департамент юстиции Карагандинской области Управление юстиции города Темиртау"
41
Помощь в обработке поступающих документов на регистрацию, а также обращений физических и юридических лиц. Оказание помощи специалистам в проведении разъяснительной работы с населением. Работа по обработке документов в органах юстиции, выполнение работ по формированию электронного архива реестра недвижимости
Бюджет города Темиртау
1751848
2
5-7 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
2.
Государственное учреждение "Управление по делам обороны города Темиртау Карагандинской области"
52
Помощь в работе с населением по призыву в ряды Вооруженных сил Республики Казахстан, доставка повесток
Бюджет города Темиртау
2221856
2
5-9 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
3.
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Темиртау"
18
Обработка документов жилищного сектора, сектора бюджетного планирования и бухгалтерского учета, сектора коммунального хозяйства, сектора приватизации
Бюджет города Темиртау
769104
2
5-7 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
4.
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Темиртау"
6
Помощь в работе по подготовке реестров, уведомлений, обработка документов, сдаваемых в архив
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
5.
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта города Темиртау"
114
Работа в дворовых клубах
Бюджет города Темиртау
4870992
2
мероприятий с детьми, 280 детей
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
6.
Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД" Управления здравоохранения Карагандинской области
6
Помощь в реализации программы "Стратегия вреда введения наркотиков", с целью снижения распространения ВИЧ – инфекции среди наркозависимых
Бюджет города Темиртау

7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Теміртау қаласының әкімі
Н. Сұлтанов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 8 қаңтардағы
№ 1/3 қаулысына қосымша
2015 жылы қоғамдық ақылы жұмыстарды ұйымдастыратын Теміртау қаласының ұйымдары, кәсіпорындары мен мекемелерінің тізбесі
т/б №
Ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер атауы
Адам саны
Жұмыстардың түрі
Қаржы-ландыру көзі
Жұмыстар көлемі, теңге
Қоғамдық жұмыстарға қатысу мерзімі, ай
Орындалған жұмыстардың көлемі
Жұмыс жағдайлары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
"Қарағанды облысының Әділет департаменті Теміртау қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
41
Тіркеуге келіп түскен құжаттарды, сонымен қатар жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін өңдеуге көмек көрсету. Мамандарға халыққа түсіндіру жұмысын жүргізуде көмек көрсету. Әділет органдарында құжаттарды өңдеу жұмысы, жылжымайтын мүлік тізілімінің электрондық мұрағатын қалыптастыру бойынша жұмыстарды орындау
Теміртау қаласының бюджеті
1751848
2
Күнделікті 5-7 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
2.
"Қарағанды облысы Теміртау қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі
52
Қазақстан Республикасы Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша халықпен жұмыс жасауға көмек көрсету, шақырту қағаздарын жеткізу
Теміртау қаласының бюджеті
2221856
2
Күнделікті 5-9 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
3.
"Теміртау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
18
Тұрғын үй секторының, бюджеттік жоспарлау секторының және бухгалтерлік есеп секторының, коммуналдық шаруашылық секторының, жекешелендіру секторының құжаттарын өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
769104
2
Күнделікті 5-7 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
4.
"Теміртау қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Тізілімдерді, хабарландыруларды даярлау, мұрағатқа тапсырылатын құжартарды өңдеуге көмек көрсету.
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
5.
"Теміртау қаласының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
114
Аула клубтарындағы жұмыстар
Теміртау қаласының бюджеті
4870992
2
Балалармен іс-шаралар өткізу, 280 бала
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
6.
Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды облыстық ЖИТС-тың алдын алу және күресу жөніндегі орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Есірткіге тәуелділердің арасында АИТВ-инфекциясының таралуын төмендету мақсатында "Есірткілерудің зияны стратегиялары" бағдарламасын іске асыруға көмек
Теміртау қаласының бюджеті

256368
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Темиртау"
84
Обработка, копирование и рассылка документов
Бюджет города Темиртау
3589152
2
5-9 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Актау"
90
Обработка, размножение и рассылка документов. Уборка поселка
Бюджет города Темиртау
3845520
2
5-6 документов ежедневно, 600-700 квадратных метров
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
9.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау"
12
Подворный обход с целью выявления граждан, имеющих право на социальные пособия, обработка документов
Бюджет города Темиртау
512736
2
5-9 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
10.
Государственное учреждение "Министерства внутренних дел Республики Казахстан Департамента внутренних дел Карагандинской области Управление внутренних дел города Темиртау"
42
Помощь специалистам в обработке документов, в заполнении бланков по линии принятия гражданства Республики Казахстан, работа с номенклатурными делами, заполнение внутренней описи
Бюджет города Темиртау
1794576
2
5-9 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
11.
Темиртауский городской суд Карагандинской области
36
Обработка документов. Выписка судебных повесток, извещений. Обработка гражданских, уголовных дел. Разноска повесток
Бюджет города Темиртау
1538208
2
5-9 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
12.
Темиртауский территориальный отдел судебных исполнителей Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
12
Обработка документов. Составление описи исполнительных производств
Бюджет города Темиртау
512736
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
13.
Прокуратура города Темиртау
42
Подшивка, опись нарядов, раздача почты, делопроизводство
Бюджет города Темиртау
1814080
2
5-9 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
14.
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Темиртау департамента государственных доходов по Карагандинской области комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
66
Работа с документами, разноска квитанций и уведомлений об уплате налогов. Опись документов по отделам
Бюджет города Темиртау

256368
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
7.
"Теміртау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
84
Құжаттарды өңдеу, көшірме жасау және тарату
Теміртау қаласының бюджеті
3589152
2
Күнделікті 5-9 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
8.
"Ақтау кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
90
Құжаттарды өңдеу, көшірме жасау және тарату. Кентті тазалау
Теміртау қаласының бюджеті
3845520
2
Күнделікті 5-6 құжаттар, 600-700 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
9.
"Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
12
Әлеуметтік жәрдемақы алуға құқылы азаматтарды анықтау мақсатында үйді-үйді аралау, құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
512736
2
Күнделікті 5-9 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
10.
"Ішкі істер Министрлігі Қарағанды облысының ішкі істер департаменті Теміртау қаласы ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
42
Мамандарға құжаттарды өңдеуге, Қазақстан Республикасының азаматтығын алуға бланктерді толтыруға көмектесу, номенклатуралық істермен жұмыс істеу, ішкі құжаттар тізімдемелерін толтыру
Теміртау қаласының бюджеті
1794576
2
Күнделікті 5-9 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
11.
Қарағанды облысы Теміртау қалалық соты
36
Құжаттарды өңдеу. Соттың шақыру қағаздарын, хабарламаларын жазу. Азаматтық, қылмыстық істерді өңдеу. Шақыру қағаздарын тарату
Теміртау қаласының бюджеті
1538208
2
Күнделікті 5-9 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
12.
Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінің Қарағанды облысының әділет департаменті Теміртау сот орындаушылар аумақтық бөлімі
12
Құжаттарды өңдеу. Атқару ісінің тізімдесін дайындау
Теміртау қаласының бюджеті
512736
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
13.
Теміртау қаласының прокуратурасы
42
Нарядтарды тігу, тізімдеу, поштаны тарату, іс-жүргізу
Теміртау қаласының бюджеті
1814080
2
Күнделікті 5-9 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
14.
"Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Теміртау қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
66
Құжаттармен жұмыс жасау, салық төлеу туралы хабарландырулар мен түбіртектерді тарату. Бөлімдерде құжаттарды тізімдеу
Теміртау қаласының бюджеті

2820048
2
10-12 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
15.
Государственное учреждение "Департамент статистики Карагандинской области"
6
Помощь в приеме, регистрации, обработке входящей корреспонденции, подготовке и обновлении информации на стендах управления, оформлении и распределении документов в соответствии с номенклатурой дел
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
16.
Специализированный административный суд города Темиртау Карагандинской области
12
Помощь в учете и регистрации поступающих предложений, заявлений, жалоб, обработка документов
Бюджет города Темиртау
512736
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
17.
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Темиртау" управления культуры, архивов и документации Карагандинской области
6
Осуществление работы в хранилищах, оказание помощи в поиске сведений, обработке архивных документов
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
18.
Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Темиртау департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
6
Помощь в делопроизводстве, опись дел
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
19.
Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Темиртау"
6
Обработка и отправка почты
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
20.
Отдел службы пробации города Темиртау Департамента Уголовно - исполнительной системы по Карагандинской области Комитета Уголовно - исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
6
Подшивка дел согласно номенклатуре, обработка и отправка почты
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
21.
Темиртауское городское отделение Карагандинского областного филиала Республиканского Казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан"
12
Работа с документами, отправка и доставка почты, разноска пенсионных договоров
Бюджет города Темиртау
512736
2
5-7 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
22.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Темиртау"
6
Помощь в мониторинге цен на основные социально значимые продукты питания
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
23.
Управление по инспекции труда Карагандинской области Государственный инспектор труда по Карагандинской области
6
Помощь в подготовке отчетов, обработка документов
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-7 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
24.
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Темиртау"
6
Обработка документов, помощь в проверке реклам
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-7 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
25.
Государственное учреждение "Темиртауское городское управление казначейства департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
6
Обработка, подшивка и сдача документов в архив
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
26.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции города Темиртау"
60
Помощь в регистрации входящей, исходящей корреспонденции, обработка почты
Бюджет города Темиртау

2820048
2
Күнделікті 10-12 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
15.
"Қарағанды облысының Статистика департаменті" мемлекеттік мекемесі
6
Кіріс құжаттарды қабылдауға, тіркеуге, өңдеуге, басқармадағы стендтардағы ақпараттарды дайындауға және жаңартуға, іс номенклатурасына сәйкес құжаттарды ресімдеуге және бөлуге көмек көрсету
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
16.
Қарағанды облысы Теміртау қаласының ауданаралық мамандандырылған әкімшілік соты
12
Келіп түскен ұсыныстарды, өтініштерді, арыздарды есепке алуға және тіркеуге көмек көрсету, құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
512736
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
17.
Қарағанды облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Теміртау қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Қоймалардағы жұмыс істеу, мәліметтерді іздеуге, мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
18.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министірлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Теміртау қаласының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі
6
Іс-жүргізуге көмектесу, істерді тізімдеу
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
19.
"Теміртау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Поштаны өңдеу және жіберу
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
20.
Қазақстан Республикасының Ішкі Істер министірлігінің қылмыстық атқару жүйесі комитетінің Қарағанды облысы бойынша Қылмыстық атқару жүйесі департаментінің Теміртау қалалық Пробация қызметінің бөлімі
6
Номенклатураға сәйкес істерді тігу, поштаны өңдеу және жіберу
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
21.
"Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау және әлеуметтік министірлігінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" рсепубликалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының Қарағанды облыстық филиалының Теміртау қалалық бөлімшесі
12
Құжаттармен жұмыс жасау, поштаны жіберу және жеткізу, зейнетақы шарттарын тарату
Теміртау қаласының бюджеті
512736
2
Күнделікті 5-7 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
22.
"Теміртау қаласының ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Негізгі әлеуметтік мәнді азық-түлік тағамдарына баға мониторинг жүргізуге көмек көрсету
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
23.
Қарағанды облысының еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік еңбек инспекторы
6
Есептерді дайындауға көмек көрсету, құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-7 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
24.
"Теміртау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды өңдеу, жарнамаларды тексеруде көмек көрсету
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-7 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
25.
"Қазақстан Республикасының Қаржы Министрлігінің Қазынашылық Комитеті Қарағанды облысы бойынша қазыналық департаментінің Теміртау қалалық қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды тігу, өңдеу және мұрағатқа тапсыру
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
26.
"Теміртау қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
Кіріс және шығыс хат-хабарды тіркеуде көмек көрсету, поштаны өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті

2563680
2
5-9 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
27.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Темиртауский дворец культуры" акимата города Темиртау отдела культуры и развития языков города Темиртау
6
Помощь в уборке территории, обслуживании здания
Бюджет города Темиртау
256368
2
400-500 квадратных метров
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
28.
Государственное учреждение "Отдел строительства города Темиртау"
6
Помощь в регистрации входящей, исходящей корреспонденции, обработка почты
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и промышленности города Темиртау"
6
Помощь в регистрации входящей, исходящей корреспонденции, обработка почты
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30.
Коммунальное государственное учреждение "Центр по работе с молодежью города Темиртау"
6
Помощь в регистрации входящей, исходящей корреспонденции, обработка почты
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
31.
Отдел №1 города Темиртау филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области
18
Помощь в обработке и подшивке документов, в выдаче информационных справок
Бюджет города Темиртау
769104
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего времени дня и по гибкому графику
32.
Республиканское государственное казенное предприятие "Центр по недвижимости по Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
6
Помощь в обработке документов, формировании электронного архива реестра недвижимости
Бюджет города Темиртау
256368
2
5-6 документов ежедневно
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего времени дня и по гибкому графику
807
34501000

2563680
2
Күнделікті 5-9 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
27.
Теміртау қаласының әкімдігі Теміртау қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Теміртау мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
6
Аумақты жинауға, ғимаратқа қызмет көрсетуге көмек
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
400-500 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
28.
"Теміртау қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Кіріс және шығыс хат-хабарды тіркеуге көмек көрсету, поштаны өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
29.
"Теміртау қаласының кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Кіріс және шығыс хат-хабарды тіркеуге көмек көрсету, поштаны өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
30.
"Теміртау қаласы жастарымен жұмыс жасау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Кіріс және шығыс хат-хабарды тіркеуге көмек көрсету, поштаны өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
31.
Қарағанды облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Теміртау қаласының № 1 бөлімі
18
Кіріс және шығыс хат-хабарды тіркеуге, ақпараттық анықтамаларды беруге көмек көрсету
Теміртау қаласының бюджеті
769104
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
32.
"Қазақстан Республикасының әділет Министірлігінің Қарағанды облысы бойынша Жылжымайтын мүлік орталығы" республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны
6
Құжаттарды өңдеуге, жылжымайтын мүлік тізілімінің электрондық мұрағатын қалыптастыруға көмек көрсету
Теміртау қаласының бюджеті
256368
2
Күнделікті 5-6 құжаттар
Толық емес жұмыс күні және икемді кесте бойынша жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
807
34501000