Об установлении Перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 12 ноября 2015 года № 43/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 декабря 2015 года № 3525
Руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" и приказом Министерства культуры и спорта Республики Казахстан от 14 мая 2015 года № 178 "Об утверждении Перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11322), акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить согласно приложению Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Жаксылыкову Саягуль Жаксылыковну.
3. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города
Н. Мажитов
Приложение
к постановлению акимата
города Балқаш
от 12 ноября 2015 года
№ 43/01
Перечень
категорий граждан, пользующихся физкультурно-
оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот
№ п/п
Категории граждан
Размеры льгот
1
Дети до 7 лет
Бесплатно
2
Дети-школьники из многодетных семей
Бесплатно
3
Дети – школьники из детских домов
Бесплатно
4
Спортсмены ветераны
Бесплатно
5
Школьники
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
6
Студенты
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
7
Пенсионеры
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
Примечание: данный перечень распространяется на государственные физкультурно-оздоровительные и спортивные сооружения, расположенные на территории города Балхаш.

Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 43/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 желтоқсанда № 3525 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабын, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңының 48 бабын және Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 178 "Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11322 болып тіркелді) бұйрығын басшылыққа ала отырып, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Саягуль Жаксылыққызы Жаксылыковаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы
Н. Мәжитов
Балқаш қаласы әкімдігінің
12 қараша 2015 жылғы
№ 43/01 қаулысына қосымша
Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері
р/с №
Азаматтар санаты
Жеңілдіктер мөлшері
1
7 жасқа дейінгі балалар
Тегін
2
Көп балалы отбасыларының оқушы-балалары
Тегін
3
Балалар үйлерінің оқушы -балалары
Тегін
4
Спорт ардагерлері
Тегін
5
Оқушылар
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50 % мөлшердегі жеңілдік
6
Студенттер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50 % мөлшердегі жеңілдік
7
Зейнеткерлер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50 % мөлшердегі жеңілдік
Ескертпе: осы тізбе Балқаш қаласының аумағында орналасқан мемлекеттік дене шынықтыру-сауықтыру және спорт құрылыстарына қолданады.