О повышении ставки земельного налога и ставки единного земельного налога на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 17 сентября 2015 года № 32/283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 октября 2015 года № 3421. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 5 мая 2018 года № 21/181
Сноска. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 05.05.2018 № 21/181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 18.02.2016 № 38/325 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить ставки земельного налога, в 10 (десять) раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налога в 10 (десять) раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Ш. Жунус и на постоянную комиссию районного маслихата по строительству, транспорту, коммунальному хозяйству, аграрным вопросам и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Н. Жанасбаев
Секретарь районного
маслихата
А. Смагулулы

Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 32/283 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 қазанда № 3421 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы № 21/181 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 05.05.2018 № 21/181 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 18.02.2016 № 38/325 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 18.02.2016 № 38/325 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының ставкасы 10 (он) есе жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге біріңғай жер салығының ставкасы 10 (он) есе жоғарылатылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ш. Жүніске және аудандық мәслихаттың құрлыс, автокөлік, коммуналдық шаруашылық, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Сессия төрағасы
Н. Жанасбаев
Аудандық Мәслихаттың
хатшысы
Ә. Смағұлұлы