О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 27 марта 2014 года № 27/3 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Кызылординского городского маслихата от 23 июня 2015 года № 43/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июля 2015 года № 5052. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 29 ноября 2017 года № 121-18/3
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 29.11.2017 № 121-18/3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 27 марта 2014 года № 27/3 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4639, опубликовано 23 апреля 2014 года за № 22-23 (1045-1046) в газете "Ақмешіт ақшамы", 23 апреля 2014 года за № 17 (333) в газете "Ел тілегі") следующие изменения:
в приложении указанного решения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизационных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде";
в подпунктах 2) и 3) пункта 1 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХХХІІІ Секретарь Кызылординского
сессии Кызылординского городского маслихата
городского маслихата
А. ЕРЕЖЕЕВА И. КУТТЫКОЖАЕВ

"Тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 27/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 43/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 шілдеде № 5052 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 121-18/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 29.11.2017 № 121-18/3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 27/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4639 тіркелген, 2014 жылдың 23 сәуірінде № 22-23 (1045-1046) "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2014 жылдың 23 сәуірінде № 17 (333) "Ел тілегі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"жекешелендiрiлген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлердi) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды";
1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"тұрғынжайдың меншiк иелерi немесе жалдаушылары (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) коммуналдық қызметтердi және қалалық телекоммуникация желiсiне қосылған телефонға абоненттiк төлемақының өсуi бөлiгiнде байланыс қызметтерiн тұтынуына";
1-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"жергiлiктi атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалға алған тұрғынжайды пайдаланғаны үшiн жалға алу төлемақысын төлеуге";
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының Қызылорда қалалық
кезекті ХХХХІІІ мәслихатының хатшысы
сессиясының төрайымы
А. ЕРЕЖЕЕВА И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ