О внесении изменения в решение районного маслихата от 21 ноября 2012 года № 86 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2015 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылоринской области 15 апреля 2015 года № 4956. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 июля 2015 года № 325
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28.07.2015 № 325 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной Х сессии районного маслихата от 21 ноября 2012 года № 86 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4367 от 13 декабря 2012 года, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 27 декабря 2012 года) следующее изменение:
пункт 2 приложения указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Назначение жилищной помощи осуществляется коммунальным государственным учреждением "Сырдарьинский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" (далее-уполномоченный орган).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Секретарь
очередной ХХХХ сессии районного маслихата
районного маслихата
А. Камалатдин_____________ Б. Маншарипов____________

"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 қарашадағы № 86 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 297 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 4956 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 шілдедегі № 325 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 28.07.2015 № 325 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 қарашадағы кезектен тыс Х сессиясының № 86 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылы 13 желтоқсанда № 4367 болып тіркелген, 2012 жылы 27 желтоқсанда "Тіршілік тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешім қосымшасының 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй көмегін тағайындау "Сырдария аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі-уәкілетті орган) арқылы жүзеге асырылады.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті Аудандық мәслихаттың
ХХХХ сессиясының төрағасы хатшысы
А. Камалатдин __________ Б. Маншарипов___________