О внесении изменений в решение маслихата от 24 октября 2012 года № 60 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 21 декабря 2015 года № 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 января 2016 года № 6150. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13 апреля 2018 года № 232
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13.04.2018 № 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 октября 2012 года № 60 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3864, опубликовано 15 ноября 2012 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
в заголовке, пункте 2 и в приложении 2 указанного решения на казахском языке слова "ставкалары", "ставкаларының" заменить соответственно словами "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XХIII сессии А. Демисенов
Секретарь
городского маслихата Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Лисаковску
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики
Казахстан"
____________________ Ж. Утепова

Мәслихаттың 2012 жылғы 24 қазандағы № 60 "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 385 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 6150 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 232 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 13.04.2018 № 232 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңы 1-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 24 қазандағы № 60 "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3864 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 15 қарашада "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбында, 2-тармағында және 2-қосымшасында қазақ тіліндегі "ставкалары", "ставкаларының" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
XХIII сессияның төрағасы А. Демисенов
Қалалық мәслихат хатшысы Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Қостанай
облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Лисаков қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
_____________________ Ж. Утепова