О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 7 апреля 2015 года № 269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 апреля 2015 года № 5579. Утратило силу решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 18 июня 2018 года № 182
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 18.06.2018 № 182 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула решения – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17.05.2016 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз, на не используемые земли сельскохозяйственного назначения, в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз, на не используемые земли сельскохозяйственного назначения, в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Лысенко
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата
Б. Есмуханов

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 269 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 сәуірде № 5579 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 маусымдағы № 182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 18.06.2018 № 182 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 386 бабының 5-тармағына, 387 бабының 1-тармағына, 444 бабының 1-тармағына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Шешімінің кіріспесі жаңа редакцияда – Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 17.05.2016 № 26 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Лысенко
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Есмұханов