О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Джангельдинского района
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 26 февраля 2015 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 марта 2015 года № 5444. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 14 апреля 2016 года № 21
Сноска. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 14.04.2016 № 21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Джангельдинского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение маслихата от 8 апреля 2009 года №103 "Жиналыстарды, митингілерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізудің тәртібін қосымша реттеу туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-9-104, опубликовано 22 мая 2009 года в газете "Біздің Торғай").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Джангельдинского
районного маслихата Т. Мырзагалиев
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязаннности
акима Джангельдинского района
______________________Ш.Оспанов
"26" февраля 2015 год
Приложение
к решению маслихата
от 26 февраля 2016 года № 208
Места проведения мирных собраний, митингов,
шествий, пикетов и демонстраций на территории
Джангельдинского района
Наименование населенных пунктов
Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1
село Торгай
Площадь Шакшак Жанибека в селе Торгай
2
Акшиганакский сельский округ
Центральная площадь по улице Тәуелсіздік в селе Акшиганак
3
Албарбогетский сельский округ
Центральная площадь по улице Айсы Нурманова в селе Кокалат
4
Амангельдинский сельский округ
Центральная площадь по улице Хамза Нарымбаева в селе Шеген
5
Жаркольский сельский округ
Центральная площадь по улице Танаткан Дуйсекеева в селе Тауыш
6
Калам-Карасуский сельский округ
Центральная площадь по улице Амиргали Душатова в селе Калам-Карасу
7
Кызбельский сельский округ
Центральная площадь по улице Күдері ақын в селе Сага
8
село Аралбай
Центральная площадь по улице Тәуелсіздік в селе Аралбай
9
село Акколь
Центральная площадь по улице Кенжеғали Сағадиева в селе Акколь
10
село Карасу
Центральная площадь по улице Тәуелсіздік в селе Карасу
11
село Сужарган
Центральная площадь по улице Астана в селе Сужарган
12
село Милисай
Центральная площадь по улице Жастар в селе Милисай
13
село Шили
Центральная площадь по улице Фатхолла Кірмаңдаев в селе Шили

Жангелдин ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртiбiн қосымша реттеу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 208 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 5444 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 14.04.2016 № 21 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Заңының 10-бабына сәйкес, Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу тәртiбiн қосымша реттеу мақсаттында Жангелдин ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Мәслихаттың 2009 жылғы 8 сәуірдегі №103 "Жиналыстарды, митингілерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізудің тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №9-9-104 тіркелген, 2009 жылғы 22 мамырда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Жангелдин аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы Т. Мырзагалиев
Жангелдин ауданының
мәслихатының хатшысы С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ
Жангелдин ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
______________ Ш. Оспанов
2015 жылғы "26" ақпан
Мәслихаттың
2015 жылғы 26 ақпандағы
№ 208 шешіміне қосымша
Жангелдин ауданы аумағында бейбіт
жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер
және демонстрациялар өткізу орындары
Елді мекендердің атауы
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындарының атауы
1
Торғай ауылы
Торғай ауылындағы Шақшақ Жәнібек алаңы
2
Ақшығанақ ауылдық округі
Ақшығанақ ауылы Тәуелсіздік көшесіндегі орталық алаң
3
Албарбөгет ауылдық округі
Көкалат ауылы Айса Нұрманов көшесіндегі орталық алаң
4
Амангелді ауылдық округі
Шеген ауылы Хамза Нарымбаев көшесіндегі орталық алаң
5
Жаркөл ауылдық округі
Тәуіш ауылы Таңатқан Дүйсекеев көшесіндегі орталық алаң
6
Қалам–Қарасу ауылдық округі
Қаламқарасу ауылы Әмірғали Душатов көшесіндегі орталық алаң
7
Қызбел ауылдық округі
Саға ауылы Күдері ақын көшесіндегі орталық алаң
8
Аралбай ауылы
Аралбай ауылы Тәуелсіздік көшесіндегі орталық алаң
9
Ақкөл ауылы
Ақкөл ауылы Кенжеғали Сағадиев көшесіндегі орталық алаң
10
Қарасу ауылы
Қарасу ауылы Тәуелсіздік көшесіндегі орталық алаң
11
Сужарған ауылы
Сужарған ауылы Астана көшесіндегі орталық алаң
12
Милісай ауылы
Милісай ауылы Жастар көшесіндегі орталық алаң
13
Шилі ауылы
Шилі ауылы Фатхолла Кірмаңдаев көшесіндегі орталық алаң