Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта
Постановление акимата Павлодарской области от 15 мая 2015 года № 138/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 июня 2015 года № 4551. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 3 декабря 2020 года № 258/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 03.12.2020 № 258/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций";
2) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории";
3) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья";
4) регламент государственной услуги "Присвоение статусов "специализированная" спортивным школам и "специализированное" отделениям спортивных школ";
5) регламент государственной услуги "Выдача жилища чемпионам и призерам Олимпийских, Паралимпийских и Сурдлимпийских игр".
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 24.10.2017 № 322/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу:
1) постановление акимата Павлодарской области от 10 апреля 2014 года № 104/4 "Об утверждении регламентов государственных услуг, в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3824, опубликовано 29 мая 2014 года в газете "Звезда Прииртышья", 29 мая 2014 года в газете "Сарыарқа самалы");

Дене шынықтыру мен спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 138/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 маусымда № 4551 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысының әкімдігінің 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 258/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысының әкімдігінің 03.12.2020 № 258/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) "Спорт мектептеріне және спорт мектептерінің бөлімшелеріне "мамандандырылған" деген мәртебе беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
5) "Олимпиада, Паралимпиада, Сурдлимпиада ойындарының чемпиондары мен жүлдегерлеріне тұрғын үй беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 24.10.2017 № 322/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Мыналар күші жойылды деп танылсын:
1) Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі "Дене шынықтыру мен спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" № 104/4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3824 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырда "Сарыарқа самалы" газетінде, 2014 жылғы 29 мамырда "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған);

2) постановление акимата Павлодарской области от 26 августа 2014 года № 278/8 "О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 10 апреля 2014 года № 104/4 "Об утверждении регламентов государственных услуг, в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4034, опубликовано 7 октября 2014 года в газете "Звезда Прииртышья", 7 октября 2014 года в газете "Сарыарқа самалы").
3. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Уразгулова Р. К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области Д. Турганов
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "15" мая 2015 года № 138/5
Регламент государственной услуги
"Аккредитация местных спортивных федераций"
Сноска. Регламент - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 03.10.2016 № 297/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Аккредитация местных спортивных федераций" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление физической культуры и спорта Павлодарской области" (далее - услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
канцелярию услугодателя;
веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее - портал).
2. Форма оказываемой государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является свидетельство об аккредитации спортивной федерации, переоформленное свидетельство об аккредитации спортивной федерации, дубликат свидетельства об аккредитации спортивной федерации, по формам, утвержденным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 27 ноября 2014 года № 121 "Об утверждении Правил аккредитации спортивных федераций", (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10095) (далее – свидетельство об аккредитации) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта государственной услуги в сфере физической культуры и спорта, утвержденного приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 (далее - Стандарт).
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 Стандарта, и (или) документов с истекшим сроком действия, услугодатель отказывает в приеме заявления.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.

2) Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі "Дене шынықтыру мен спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" № 104/4 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" № 278/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4034 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 қазанда "Сарыарқа самалы" газетінде, 2014 жылғы 7 қазанда "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған).
3. "Павлодар облысының дене тәрбиесі және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Р.Қ. Оразғұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Д. Тұрғанов
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "15" мамыр
№ 138/5 қаулысымен
бекітілді
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 03.10.2016 № 297/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Жалпы ережелер
1. "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының дене тәрбиесі және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру:
1) көрсетілген қызмет берушінің кеңсесі;
2) "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электрондық (жартылай автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10095 болып тіркелген) "Спорт федерацияларын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 121 бұйрығымен бекітілген нысандары бойынша спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлік, спорт федерациясын аккредиттеу туралы қайта ресімделген куәлік, спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасы (бұдан әрі - аккредиттеу туралы куәлік) не Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен бекітілген Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 9-1-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздемелер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі болып табылады.
Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданыс мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайда көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.

2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры является заявление и перечень документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Этапы оказания государственной услуги с момента подачи заявления услугополучателем для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) выдача свидетельства об аккредитации спортивной федераций:
регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, направление на рассмотрение руководству услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
рассмотрение и определение исполнителя руководством услугодателя – 1 (один) календарный день;
рассмотрение исполнителем услугодателя документов, направление документов на рассмотрение комиссии – 4 (четыре) календарных дня;
рассмотрение документов и принятие протокольного решения комиссией – 1 (один) календарный день;
подготовка исполнителем услугодателя на основании протокольного решения постановления местного исполнительного органа либо мотивированный отказ по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта - 3 (три) календарных дня;
подписание руководством услугодателя постановления местного исполнительного органа либо мотивированный отказ по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта - 1 (один) календарный день;
подготовка исполнителем услугодателя на основании постановления местного исполнительного органа свидетельства об аккредитации либо мотивированный отказ по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта - 3 (три) календарных дня;
подписание руководством услугодателя результата государственной услуги - 1 (один) календарный день;
выдача результата оказания государственной услуги сотрудником канцелярии услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
2) переоформление свидетельства об аккредитации спортивной федерации:
регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, направление на рассмотрение руководству услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
рассмотрение и определение исполнителя руководством услугодателя – 1 (один) календарный день;
рассмотрение исполнителем услугодателя документов, подготовка переоформленного свидетельства об аккредитации либо мотивированный отказ по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта – 3 (три) календарных дня;
подписание руководством услугодателя результата государственной услуги – 30 (тридцать) минут;
выдача результата оказания государственной услуги сотрудником канцелярии услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Өтініш және Стандарттың 9-тармағымен қарастырылған құжаттар тізбесі рәсімді бастауға негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет алуға көрсетілетін қызметті алушы өтініш берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет нәтижесін беру сәтіне дейінгі мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлік беру:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің құжаттарды тіркеуі, көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жолдауы - 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарауы және орындаушыны анықтауы - 1 (бір) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті беруші орындаушысының құжаттарды қарауы, комиссияның қарауына құжаттарды жолдауы - 4 (төрт) күнтізбелік күн;
комиссияның құжаттарды қарауы, хаттамалық шешім қабылдауы - 1 (бір) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті беруші орындаушысының хаттамалық шешім негізінде жергілікті атқарушы органның қаулысын, не Стандарттың 9-1-тармағымен көзделген негіздер бойынша дәлелді бас тартуды дайындауы - 3 (үш) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті беруші басшылығының жергілікті атқарушы органның қаулысына, не Стандарттың 9-1-тармағымен көзделген негіздер бойынша дәлелді бас тартуға қол қоюы - 1 (бір) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті беруші орындаушысының жергілікті атқарушы органның қаулысы негізінде аккредиттеу туралы куәлік, не Стандарттың 9-1-тармағымен көзделген негіздер бойынша дәлелді бас тартуды дайындауы - 3 (үш) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті беруші басшылығының мемлекеттік қызмет нәтижесіне қол қоюы - 1 (бір) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беруі - 15 (он бес) минут;
2) спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлікті қайта ресімдеу:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің құжаттарды тіркеуі, көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жолдауы - 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті беруші басшылығының қарауы және орындаушыны анықтауы - 1 (бір) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті беруші орындаушысының құжаттарды қарауы, қайта ресімделген куәлікті, не Стандарттың 9-1-тармағымен көзделген негіздер бойынша дәлелді бас тартуды дайындауы - 3 (үш) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті беруші басшылығының мемлекеттік қызмет нәтижесіне қол қоюы - 30 (отыз) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беруі - 15 (он бес) минут;

3) выдача дубликата свидетельства об аккредитации спортивной федерации:
регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, направление на рассмотрение руководству услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
рассмотрение и определение исполнителя руководством услугодателя – 1 (один) календарный день;
рассмотрение исполнителем услугодателя документов, подготовка дубликата свидетельства об аккредитации либо мотивированный отказ по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта - 3 (три) календарных дня;
подписание руководством услугодателя результата государственной услуги – 30 (тридцать) минут;
выдача результата оказания государственной услуги сотрудником канцелярии услугодателя – 15 (пятнадцать) минут.
6. Результатом процедуры (действия) является свидетельство об аккредитации спортивной федерации, переоформленное свидетельство об аккредитации спортивной федерации, дубликат свидетельства об аккредитации спортивной федерации либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
На портале – уведомление о готовности результата государственной услуги, удостоверенное электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного должностного лица, для получения в филиале некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области (далее – Государственная корпорация) результата государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия
структурных подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
сотрудник канцелярии услугодателя;
руководство услугодателя;
исполнитель услугодателя;
комиссия.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной
корпорацией и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
9. Государственная услуга не оказывается через Государственную корпорацию.
В случае обращения через портал в "личном кабинете" в истории обращений услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги, а также уведомление с указанием даты получения результата государственной услуги.
Выдача свидетельства – 15 (пятнадцать) минут.

3) спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын беру:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің құжаттарды тіркеуі, көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жолдауы – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті беруші басшылығының қарауы және орындаушыны анықтауы - 1 (бір) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті беруші орындаушысының құжаттарды қарауы, куәліктің телнұсқасын, не Стандарттың 9-1-тармағымен көзделген негіздер бойынша дәлелді бас тартуды дайындауы - 3 (үш) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті беруші басшылығының мемлекеттік қызмет нәтижесіне қол қоюы - 30 (отыз) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беруі - 15 (он бес) минут.
6. Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлік, спорт федерациясын аккредиттеу туралы қайта ресімделген куәлік, спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасы, не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап рәсім (қимыл) нәтижесі болып табылады.
Порталда - мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін Павлодар облысы бойынша "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының филиалында (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) алу үшін уәкілетті лауазымды адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі - ЭЦҚ) куәландырған мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің әзірлігі туралы хабардар ету.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызмет беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы;
комиссия.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік
корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетілмейді.
Портал арқылы жүгінген жағдайда мемлекеттік қызметтер көрсету үшін сұрау салуды қабылдау туралы қызмет алушының жүгіну тарихындағы "жеке кабинетінде" мәртебе, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алу күнін көрсете отырып, хабарлама көрінеді.
Куәлікті беру - 15 (он бес) минут.

10. Описание порядка обращения и последовательности процедур действий услугополучателя для получения государственной услуги через портал:
процесс 1 - процесс ввода услугополучателем индивидуального идентификационного номера (далее - ИИН) и пароля (процесс автоматизации) на портал для получения государственной услуги;
условие 1 - проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН и пароль;
процесс 2 - формирование на портале сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
процесс 3 - выбор услугополучателем государственной услуги, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований;
процесс 4 - подписание посредством ЭЦП услугополучателя заполненной формы (введенных данных, прикреплением сканированного документа), запроса на оказание государственной услуги;
условие 2 - проверка соответствия идентификационных данных (между ИИН, указанным в запросе, и ИИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП, и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств на портале;
процесс 5 - формирование сообщения об отказе в оказании запрашиваемой государственной услуги в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
процесс 6 - направление подписанного ЭЦП услугополучателя электронного документа (запроса услугополучателя) через шлюз электронного правительства (далее - ШЭП) в информационную систему для обработки запроса услугодателем;
процесс 7 - формирование исполнителем услугодателя результата оказания государственной услуги (уведомление о готовности результата государственной услуги, удостоверенного ЭЦП уполномоченного должностного лица, для получения в Государственной корпорации результата государственной услуги). Электронный документ формируется с использованием ЭЦП исполнителя услугодателя и передается в "личный кабинет" услугополучателя на портал.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.

10. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының портал арқылы мемлекеттік қызметті алу үшін жүгіну тәртібінің және рәсімнің реттілігі:
1-процесс - мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті алу үшін жеке сәйкестендіру нөмірді (бұдан әрі - ЖСН) және парольді (автоматтандыру процесі) порталға енгізу процесі;
1-шарт - порталда тіркелген мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің түпнұсқалығын ЖСН және пароль арқылы тексеру;
2-процесс - мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты порталда авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
3-процесс - мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті таңдауы, қызметті көрсету үшін сұрату нысанын экранға шығару және мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының нысанды оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып толтыруы (деректерді енгізу);
4-процесс - толтырылған нысанға (енгізілген деректерге, қоса берілген сканерленген құжатқа), мемлекеттік қызметті көрсетуге сұрау салуға көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ арқылы қол қою;
2-шарт - сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін (сұрау салуда көрсетілген ЖСН мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН арасындағы), тұтынушының ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімі және порталда алынып қойған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде болмауын тексеру;
5-процесс - мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұрау салынатын электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
6-процесс – мемлекеттік қызметті алушының ЭЦҚ қойылған құжат қызметін (қызметті алушының сұрауын) электрондық үкіметтің шлюзі (бұдан әрі - ЭҮШ) арқылы көрсетілетін қызметті берушінің өңдеуі үшін жіберуі;
7-процесс – мемлекеттік қызметті берушінің орындаушысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін (мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің әзірлігі туралы хабарламаны) қалыптастыруы. Электрондық құжат көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысының ЭЦҚ-сын пайдалана отыра қалыптастырады және көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинеті" жүйесіне порталға жіберіледі.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерге қатыстырылатын ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының диаграммасы осы регламенттің 2-қосымшасында берілген.

11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Аккредитация местных
спортивных федераций"
Таблица 1. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібі осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Жергілікті спорт
федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы

1) выдача свидетельства об аккредитации спортивной федерации
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1.
№ действия (хода, потока работ)
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководство услугодателя
Исполнитель услугодателя
Комиссия
Исполнитель услугодателя
Руководство услугодателя
Исполнитель услугодателя
Руководство услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
2.
Наименование действия (процесса процедуры, операции) и их описание
Регистрация документов
Рассмотрение и определение исполнителя
Рассмотрение документов
Рассмотрение документов
Подготовка на основании протокольного решения постановления местного исполнительного органа
Подписание постановления местного исполнительного органа
Подготовка на основании постановления местного исполнительного органа свидетельства об аккредитации либо мотивированный отказ
Подписание результата государственной услуги
Выдача результата оказания государственной услуги, размещение уведомления о готовности результата государственной услуги на портал
3.
Форма завершения
Направление на рассмотрение руководству
Резолюция
Предоставление документов на рассмотрение комиссии
Принятие протокольного решения
Проект постановления местного исполнительного органа
Постановление местного исполнительного органа
Проект свидетельства об аккредитации либо мотивированный отказ
Свидетельство об аккредитации либо мотивированный отказ
Выдача результата услугополучателю.
4.
Сроки исполнения
15 (пятнадцать) минут
1 (один) календарный день
4 (четыре) календарных дня
1 (один) календарный день
3 (три) календарных дня
1 (один) календарный день
3 (три) календарных дня
1 (один) календарный день
15 (пятнадцать) минут

1) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлік беру
Негізгі процестің іс-қимылы (жұмыс барысы, ағыны)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1.
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Комиссия
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
2.
Іс-қимылдың (процесстің, рәсімнің, операцияның) атауы және оны сипаттау
Құжаттарды тіркеу
Қарау және орындаушыны анықтау
Құжаттарды қарау
Құжаттарды қарау
Хаттамалық шешім негізінде жергілікті атқарушы органның қаулысын дайындау
Жергілікті атқарушы органның қаулысына қол қою
Жергілікті атқарушы органның қаулысы негізінде аккредиттеу туралы куәлік, не дәлелді бас тартуды дайындау
Мемлекеттік қызмет нәтижесіне қол қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру, порталға мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің дайындығы жөніндегі хабарламаны орналастыру
3.
Аяқталу нысаны
Басшылыққа қарауға жіберу
Бұрыштама
Құжаттарды комиссияның қарауына ұсыну
Хаттамалық шешім қабылдау
Жергілікті атқарушы органның қаулы жобасы
Жергілікті атқарушы органның қаулысы
Аккредиттеу туралы куәлік жобасы, не дәлелді бас тарту
Аккредиттеу туралы куәлік, не дәлелді бас тарту
Нәтижені көрсетілетін қызметті алушыға беру
4.
Орындау мерзімдері
15 (он бес) минут
1 (бір) күнтізбелік күн
4 (төрт) күнтізбелік күн
1 (бір) күнтізбелік күн
3 (үш) күнтізбелік күн
1 (бір) күнтізбелік күн
3 (үш) күнтізбелік күн
1 (бір) күнтізбелік күн
15 (он бес) минут

3) выдача дубликата свидетельства об аккредитации спортивной федерации
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
1.
№ действия (хода, потока работ)
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководство услугодателя
Исполнитель услугодателя
Руководство услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация документов
Рассмотрение и определение исполнителя
Рассмотрение документов
Подписание результата государственной услуги
Выдача результата оказания государственной услуги, размещение уведомления о готовности результата государственной услуги на портал
3.
Форма завершения
Направление на рассмотрение руководству
Резолюция
Подготовка дубликата свидетельства об аккредитации либо мотивированный отказ
Дубликат свидетельства об аккредитации либо мотивированный отказ
Выдача результата услугополучателю.
4.
Сроки исполнения
15 (пятнадцать) минут
1 (один) календарный день
3 (три) календарных дня
30 (тридцать) минут
15 (пятнадцать) минут
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Аккредитация местных
спортивных федераций"
Диаграмма функционального взаимодействия при оказании
электронной государственной услуги через портал
Условные обозначения:
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Аккредитация местных
спортивных федераций"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Аккредитация местных спортивных федераций" через канцелярию услугодателя
и веб-портал "электронного правительства"
1) выдача свидетельства об аккредитации спортивной федерации
2) переоформление свидетельства об аккредитации спортивной федерации
3) выдача дубликата свидетельства об аккредитации спортивной федерации
Условные обозначения
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "15" мая 2015 года № 138/5
Регламент государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан,
спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня
квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации
первой категории, методист высшего уровня квалификации
первой категории, методист среднего уровня квалификации
первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации
первой категории, спортивный судья первой категории"
Сноска. Регламент - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 03.10.2016 № 297/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

3) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын беру
Негізгі процестің іс-қимылы (жұмыс барысы, ағыны)
1
2
3
4
5
6
7
1.
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
2.
Іс-қимылдың (процесстің, рәсімнің, операцияның) атауы және оны сипаттау
Құжаттарды тіркеу
Қарау және орындаушыны анықтау
Құжаттарды қарау
Мемлекеттік қызмет нәтижесіне қол қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру, порталға мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің дайындығы жөніндегі хабарламаны орналастыру
3.
Аяқталу нысаны
Басшылыққа қарауға жіберу
Бұрыштама
Аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын, не дәлелді бас тарту дайындау
Аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасы, не дәлелді бас тарту
Нәтижені көрсетілетін қызметті алушыға беру
4.
Орындау мерзімдері
15 (он бес) минут
1 (бір) күнтізбелік күн
3 (үш) күнтізбелік күн
30 (отыз) минут
15 (он бес) минут
"Жергілікті спорт
федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Портал арқылы электрондық мемлекеттік қызметті көрсету
кезіндегі функционалдық іс-қимылдың диаграммасы
Шартты белгілер:
"Жергілікті спорт
федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Көрсетілген қызмет берушінің кеңсесі және "электрондық үкіметтің"
веб-порталы арқылы "Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу
туралы куәлік беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
1) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлік беру
2) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлікті қайта ресімдеу
3) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын беру
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "15" мамыр
№ 138/5 қаулысымен
бекітілді
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат,
1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi
орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi
орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы,
бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 03.10.2016 № 297/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан, спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление физической культуры и спорта Павлодарской области" (далее-услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является удостоверение о присвоении спортивного разряда, удостоверение о присвоении квалификационной категории по формам, утвержденными приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры от 29 июля 2014 года № 300 "Об утверждении Правил присвоения спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий", (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9675), или копия приказа о присвоении спортивного разряда, квалификационной категории, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта государственной услуги в сфере физической культуры и спорта, утвержденного приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 (далее - Стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры является заявление и перечень документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Этапы оказания государственной услуги с момента подачи заявления услугополучателем для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, направление на рассмотрение руководству услугодателя - 1 (один) календарный день;
рассмотрение и определение исполнителя руководством услугодателя – 3 (три) календарных дня;
рассмотрение исполнителем услугодателя документов, направление документов на рассмотрение комиссии - 15 (пятнадцать) календарных дней;

1. Жалпы ережелер
1. "Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының дене тәрбиесі және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9675 болып тіркелген) "Спорттық атақтар, разрядтар және біліктілік санаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 шілдедегі № 300 бұйрығымен бекітілген нысандар бойынша спорттық разрядты беру туралы куәлік, біліктілік санатын беру туралы куәлік не спорттық разрядты беру туралы, біліктілік санатын беру туралы бұйрықтың көшірмесі не Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен бекітілген Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 9-1-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздемелер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Өтініш және Стандарттың 9-тармағымен қарастырылған құжаттар тізбесі рәсімді бастауға негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет алуға көрсетілетін қызметті алушы өтініш берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет нәтижесін беру сәтіне дейінгі мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің құжаттарды тіркеуі, көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жолдауы - 1 (бір) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығының қарауы және орындаушыны анықтауы - 3 (үш) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысының құжаттарды қарауы, комиссияның қарауына құжаттарды ұсынуы - 15 (он бес) күнтізбелік күн;

рассмотрение комиссией документов, принятие протокольного решения либо мотивированный отказ по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта - 4 (четыре) календарных дня;
подготовка исполнителем услугодателя на основании протокольного решения проекта удостоверения либо мотивированный отказ по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта - 3 (три) календарных дня;
подписание руководством услугодателя результата государственной услуги - 3 (три) календарных дня;
направление сотрудником канцелярии услугодателя результата оказания государственной услуги в Государственную корпорацию – 30 (тридцать) минут.
6. Результатом процедуры (действия) является удостоверение о присвоении спортивного разряда, удостоверение о присвоении квалификационной категории или копия приказа о присвоении спортивного разряда, квалификационной категории либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия
структурных подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
сотрудник канцелярии услугодателя;
руководство услугодателя;
исполнитель услугодателя;
комиссия.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной
корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования
информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Сведения о подлинности документа, удостоверяющего личность услугополучателя, услугодатель и работник Государственной корпорации получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Услугополучатель дает согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.
При приеме документов работник Государственной корпорации воспроизводит электронные копии документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю и выдает расписку о приеме соответствующих документов.
Прием и регистрация пакета документов – 15 (пятнадцать) минут, время обслуживания – 15 (пятнадцать) минут.

комиссияның құжаттарды қарауы, хаттамалық шешім қабылдауы, не Стандарттың 9-1-тармағымен көзделген негіздер бойынша дәлелді бас тарту - 4 (төрт) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысының хаттамалық шешім негізінде куәлік жобасын, не Стандарттың 9-1-тармағымен көзделген негіздер бойынша дәлелді бас тартуды дайындауы - 3 (үш) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығының мемлекеттік қызмет нәтижесіне қол қоюы - 3 (үш) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға жіберуі - 30 (отыз) минут.
6. Спорттық разрядты беру туралы куәлік, біліктілік санатын беру туралы куәлік не спорттық разрядты, біліктілік санатын беру туралы бұйрықтың көшірмесі, не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап рәсім (іс-қимыл) нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызмет беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы;
комиссия.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік
корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
9. Көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттардың түпнұсқалығы туралы мәліметтерін көрсетілетін қызметті беруші және Мемлекеттік корпорация қызметкері тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзы арқылы алады.
Егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзге көзделмесе, мемлекеттік қызметтерді көрсету кезінде ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға көрсетілетін қызметті алушы келісім береді.
Құжаттарды қабылдау кезінде Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттардың электрондық көшірмелерін шығарады, содан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады және тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі.
Құжаттарды қабылдау және тіркеу - 15 (он бес) минут, қызмет көрсету уақыты - 15 (он бес) минут.

10. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса:
процесс 1 – процесс авторизации оператором Государственной корпорации в информационной среде Государственной корпорации (далее – ИС Государственной корпорации) для оказания государственной услуги;
условие 1 – проверка в ИС Государственной корпорации подлинности данных о зарегистрированном операторе через логин и пароль либо электронная цифровая подпись (далее - ЭЦП);
процесс 2 – формирование сообщения об отказе в автоматизации в ИС Государственной корпорации в связи с имеющимися нарушениями в данных оператора Государственной корпорации;
процесс 3 – выбор оператором Государственной корпорации государственной услуги, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение формы (ввод данных, прикрепление сканированного документа) с учетом ее структуры и форматных требований;
процесс 4 – подписание посредством ЭЦП оператора Государственной корпорации заполненной формы (введенных данных, прикрепленного сканированного документа) запрос на оказание государственной услуги и получение информации о дальнейших действиях оператора;
условие 2 – проверка соответствия идентификационных данных (между индивидуальным идентификационным номером (далее - ИИН), указанным в запросе, и ИИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП), срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств с ИС Государственной корпорации;
процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
процесс 6 – направление подписанного ЭЦП услугополучателя услуги документа (заявления услугополучателя) через шлюз "электронного правительства" (далее – ШЭП / региональный шлюз "электронного правительства" (далее - РШЭП) и обработка электронной государственной услуги исполнителем услугодателя;
процесс 7 – формирование исполнителем услугодателя результата оказания государственной услуги (удостоверение о присвоении спортивного разряда, удостоверение о присвоении квалификационной категории или копия приказа о присвоении спортивного разряда, квалификационной категории) либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги.
процесс 8 – выдача работником Государственной корпорации результата государственной услуги (удостоверение о присвоении спортивного разряда, удостоверение о присвоении квалификационной категории или копия приказа о присвоении спортивного разряда, квалификационной категории).
После сдачи всех необходимых документов услугополучателю выдается расписка с указанием даты регистрации и даты получения государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.

10. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібінің сипаттамасы, сұранысты өңдеу ұзақтығы:
1-процесс - мемлекеттік қызмет көрсету үшін Мемлекеттік корпорация ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация АЖ) Мемлекеттік корпорация операторын авторландыру процесі;
1-шарт – логин және пароль немесе электрондық цифрлық қол (бұдан әрі - ЭЦҚ) арқылы тіркелген оператор туралы деректердің түпнұсқалығын Мемлекеттік корпорация АЖ-де тексеру;
2-процесс - Мемлекеттік корпорация операторының деректерінде бұзушылықтар болуына байланысты Мемлекеттік корпорация АЖ-де авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
3-процесс - Мемлекеттік корпорация операторының мемлекеттік қызметті таңдауы, қызметті көрсетуі үшін сұрау салу нысанын оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып, экранға шығару және нысанды (деректер енгізу, сканерленген құжатты бекіту) толтыру;
4-процесс - Мемлекеттік корпорация операторының мемлекеттік қызметті көрсетуге сұраудың толтырылған нысанына (енгізілген деректерге, сканерленген құжатқа) ЭЦҚ арқылы қол қоюы оператордың бұдан кейінгі әрекеттері туралы ақпарат алу;
2-шарт - сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін (сұрау салуда көрсетілген жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - ЖСН) мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН арасындағы), ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолдану мерзімі мен Мемлекеттік корпорация АЖ-де алынып қойған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде болмауын тексеру;
5-процесс - мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұрау салынатын электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
6-процесс - мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ қойылған құжат қызметін (қызметті алушының сұрауын) "электрондық үкіметтің" шлюзі (бұдан әрі - ЭҮӨШ)/"электрондық үкіметтің" өңірлік шлюзі (бұдан әрі - ЭҮӨШ) арқылы жіберу және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысының электрондық мемлекеттік қызметті өндеуі;
7-процесс - көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін (спорттық разрядты беру туралы куәлік, біліктілік санатын беру туралы куәлік не спорттық разрядты, біліктілік санатын беру туралы бұйрықтың көшірмесін) не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап қалыптастыруы;
8-процесс - Мемлекеттік корпорация қызметкерінің мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін (спорттық разрядты беру туралы куәлік, біліктілік санатын беру туралы куәлік не спорттық разрядты, біліктілік санатын беру туралы бұйрықтың көшірмесін) көрсетілетін қызметті алушыға беруі.
Көрсетiлетiн қызметтi алушы барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейін көрсетiлетiн қызметтi берушiге тiркеу күнi мен мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген қолхат берiледi.

В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 Стандарта, работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 4 к Стандарту.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
11. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию, его длительность:
в Государственной корпорации выдача готовых документов услугополучателю осуществляется на основании расписки, при предъявлении удостоверения личности (либо его представителю по нотариально засвидетельствованной доверенности).
Государственная корпорация обеспечивает хранение результата оказания государственной услуги в течение одного месяца, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения.
При обращении услугополучателя по истечении одного месяца, по запросу Государственной корпорации услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю.
Выдача удостоверения – 15 (пятнадцать) минут, время обслуживания – 15 (пятнадцать) минут.
12. Через веб-портал государственная услуга не оказывается.
13 Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов: кандидат в мастера
спорта Республики Казахстан,
спортсмен 1 разряда и
квалификационных категорий:
тренер высшего уровня
квалификации первой
категории, тренер среднего
уровня квалификации первой
категории, методист высшего
уровня квалификации первой
категории, методист среднего
уровня квалификации первой
категории, инструктор-спортсмен высшего уровня
квалификации первой
категории, спортивный судья
первой категории"
Таблица 1. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
№ действия (хода, потока работ)
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководство услугодателя
Исполнитель услугодателя
Комиссия
Исполнитель услугодателя
Руководство услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация документов
Рассмотрение и определение исполнителя
Рассмотрение документов
Рассмотрение документов, принятие протокольного решения либо мотивированный отказ
Подготовка на основании протокольного решения проекта удостоверения либо мотивированный отказ
Подписание результата государственной услуги
Направление результата оказания государственной услуги в Государственную корпорацию
3.
Форма завершения
Направление на рассмотрение руководству
Резолюция
Предоставление документов на рассмотрение комиссии
Протокольное решение либо мотивированный отказ
Проект удостоверения либо мотивированный отказ
Удостоверение либо мотивированный отказ
Передача материалов на бумажном носителе в Государственную корпорацию
4.
Сроки исполнения
1 (один) календарный день
3 (три) календарных дня
15 (пятнадцать) календарных дней
4 (четыре) календарных дня
3 (три) календарных дня
3 (три) календарных дня
30 (тридцать) минут
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов: кандидат в мастера
спорта Республики Казахстан,
спортсмен 1 разряда и
квалификационных категорий:
тренер высшего уровня
квалификации первой
категории, тренер среднего
уровня квалификации первой
категории, методист высшего
уровня квалификации первой
категории, методист среднего
уровня квалификации первой
категории, инструктор-спортсмен высшего уровня
квалификации первой
категории, спортивный судья
первой категории"
Диаграмма функционального взаимодействия при оказании
электронной государственной услуги через ИС Государственной корпорации
Условные обозначения:
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов: кандидат в мастера
спорта Республики Казахстан,
спортсмен 1 разряда и
квалификационных категорий:
тренер высшего уровня
квалификации первой
категории, тренер среднего
уровня квалификации первой
категории, методист высшего
уровня квалификации первой
категории, методист среднего
уровня квалификации первой
категории, инструктор-спортсмен высшего уровня
квалификации первой
категории, спортивный судья
первой категории"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан,
спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня
квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой
категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист
среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего
уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
через Государственную корпорацию
Условные обозначения
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "15" мая 2015 года № 138/5
Регламент государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен

Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері өтініш қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерге қатыстырылатын ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының диаграммасы осы регламенттің 2-қосымшасында берілген.
11. Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алу процесін сипаттау және оның ұзақтығы:
Мемлекеттік корпорацияда дайын құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға беру жеке басын куәландыратын құжатын көрсеткен кезде қолхат негізінде (не оның нотариалдық куәландырылған өкілі бойынша) жүзеге асырылады.
Мемлекеттік корпорация мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін бір ай бойы өзінде сақтауды қамтамасыз етеді, содан кейін көрсетілетін қызметті берушіге одан әрі сақтау үшін жібереді.
Көрсетілетін қызметті алушы бір ай өткен соң жүгінген кезде, Мемлекеттік корпорацияның сұрау салуы бойынша көрсетілетін қызметті беруші көрсетілген қызметті алушыға беру үшін бір жүмыс күн ішінде дайын құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға жібереді.
Куәлікті беру - 15 (он бес) минут, қызмет көрсету уақыты - 15 (он бес) минут.
12. Веб-портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсетілмейді.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Қазақстан Республикасының
спорт шеберлігіне кандидат,
1-разрядты спортшы cпорттық
разрядтарын және біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi
санатты жаттықтырушы,
біліктiлiгi орта деңгейдегi
бірiншi санатты жаттықтырушы,
біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, біліктiлiгi орта
деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты
нұсқаушы-спортшы,
бірiншi санатты спорт төрешiсi
біліктілік санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
Негізгі процестің іс-қимылы (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Комиссия
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
2.
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және оны сипаттау
Құжаттарды тіркеу
Қарау және орындаушыны анықтау
Құжаттарды қарау
Құжаттарды қарау, хаттамалық шешім қабылдау, не дәлелді бас тарту
Хаттамалық шешім негізінде куәлік жобасын, не дәлелді бас тартуды дайындау
Мемлекеттік қызмет нәтижесіне қол қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға жіберу
3.
Аяқталу нысаны
Басшылыққа қарауға жіберу
Бұрыштама
Құжаттарды комиссияның қарауына ұсыну
Хаттамалық шешім, не дәлелді бас тарту
Куәлік жобасы, не дәлелді бас тарту
Куәлік, не дәлелді бас тарту
Материалдарды қағаз тасымалдағышта Мемлекеттік корпорацияға жіберу
4.
Орындау мерзімдері
1 (бір) күнтізбелік күн
3 (үш) күнтізбелік күн
15 (он бес) күнтізбелік күн
4 (төрт) күнтізбелік күн
3 (үш) күнтізбелік күн
3 (үш) күнтізбелік күн
30 (отыз) минут
"Қазақстан Республикасының
спорт шеберлігіне кандидат,
1-разрядты спортшы cпорттық
разрядтарын және біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi
санатты жаттықтырушы,
біліктiлiгi орта деңгейдегi
бірiншi санатты жаттықтырушы,
біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, біліктiлiгi орта
деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты
нұсқаушы-спортшы,
бірiншi санатты спорт төрешiсi
біліктілік санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік корпорация АЖ арқылы мемлекеттік қызметті
көрсету кезіндегі функционалдық іс-қимылдың диаграммасы
Шартты белгілер:
"Қазақстан Республикасының
спорт шеберлігіне кандидат,
1-разрядты спортшы cпорттық
разрядтарын және біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi
санатты жаттықтырушы,
біліктiлiгi орта деңгейдегi
бірiншi санатты жаттықтырушы,
біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, біліктiлiгi орта
деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты
нұсқаушы-спортшы,
бірiншi санатты спорт төрешiсi
біліктілік санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы "Қазақстан Республикасының
спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын
және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы,
біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi
бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi
санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi
біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "15" мамыр
№ 138/5 қаулысымен
бекітілді

3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда,
спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий тренер высшего
уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации
второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории,
методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
Сноска. Регламент - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 03.10.2016 № 297/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья" (далее – государственная услуга) оказывается соответствующим структурным подразделением осуществляющим функции в области физической культуры и спорта местного исполнительного органа района, города областного значения Павлодарской области (далее-услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является удостоверение о присвоении спортивного разряда, удостоверение о присвоении квалификационной категории по формам, утвержденными приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры от 29 июля 2014 года № 300 "Об утверждении Правил присвоения спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий", (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9675) или копия приказа о присвоении спортивного разряда, квалификационной категории либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта государственной услуги в сфере физической культуры и спорта, утвержденного приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 (далее - Стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.

"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік
разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік разрядты спортшы,
3-жасөспірімдік разрядты спортшы спорттық разрядтарын және
біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы,
біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы,
біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер,
біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер,
біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 03.10.2016 № 297/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Жалпы ережелер
1. "2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Павлодар облысы ауданының, облыстық маңызы бар қаласының дене шынықтыру және спорт мәселелері жөніндегі жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру Павлодар облысы бойынша "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының филиалы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9675 болып тіркелген) "Спорттық атақтар, разрядтар және біліктілік санаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 шілдедегі № 300 бұйрығымен бекітілген нысандар бойынша спорттық разрядты беру туралы куәлік, біліктілік санатын беру туралы куәлік не спорттық разрядты беру туралы, біліктілік санатын беру туралы бұйрықтың көшірмесі не Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен бекітілген Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 9-1-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздемелер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.

В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 Стандарта, работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 3 к Стандарту.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
11. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию, его длительность:
в Государственной корпорации выдача готовых документов услугополучателю осуществляется на основании расписки, при предъявлении удостоверения личности (либо его представителю по нотариально засвидетельствованной доверенности).
Государственная корпорация обеспечивает хранение результата оказания государственной услуги в течение одного месяца, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения.
При обращении услугополучателя по истечении одного месяца, по запросу Государственной корпорации услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю.
Выдача удостоверения – 15 (пятнадцать) минут, время обслуживания – 15 (пятнадцать) минут.
12. Через веб-портал государственная услуга не оказывается.
13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов: спортсмен 2 разряда,
спортсмен 3 разряда, спортсмен
1 юношеского разряда,
спортсмен 2 юношеского
разряда, спортсмен 3
юношеского разряда и
квалификационных категорий
тренер высшего уровня
квалификации второй категории,
тренер среднего уровня
квалификации второй категории,
методист высшего уровня
квалификации второй категории,
методист среднего уровня
квалификации второй категории,
инструктор-спортсмен высшего
уровня квалификации второй
категории, спортивный судья"
Таблица 1. Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
№ действия (хода, потока работ)
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководство услугодателя
Исполнитель услугодателя
Комиссия
Исполнитель услугодателя
Руководство услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация документов
Рассмотрение и определение исполнителя
Рассмотрение документов
Рассмотрение документов, принятие протокольного решения либо мотивированный отказ
Подготовка на основании протокольного решения проекта удостоверения либо мотивированный отказ
Подписание результата государственной услуги
Направление результата оказания государственной услуги в Государственную корпорацию
3.
Форма завершения
Направление на рассмотрение руководству
Резолюция
Предоставление документов на рассмотрение комиссии
Протокольное решение либо мотивированный отказ
Проект удостоверения либо мотивированный отказ
Удостоверение либо мотивированный отказ
Передача материалов на бумажном носителе в Государственную корпорацию
4.
Сроки исполнения
1 (один) календарный день
3 (три) календарных дня
15 (пятнадцать) календарных дней
4 (четыре) календарных дня
3 (три) календарных дня
3 (три) календарных дня
30 (тридцать) минут
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов: спортсмен 2 разряда,
спортсмен 3 разряда, спортсмен
1 юношеского разряда,
спортсмен 2 юношеского
разряда, спортсмен 3
юношеского разряда и
квалификационных категорий
тренер высшего уровня
квалификации второй категории,
тренер среднего уровня
квалификации второй категории,
методист высшего уровня
квалификации второй категории,
методист среднего уровня
квалификации второй категории,
инструктор-спортсмен высшего
уровня квалификации второй
категории, спортивный судья"
Диаграмма функционального взаимодействия при оказании
электронной государственной услуги через ИС Государственной корпорации
Условные обозначения:
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов: спортсмен 2 разряда,
спортсмен 3 разряда, спортсмен
1 юношеского разряда,
спортсмен 2 юношеского
разряда, спортсмен 3
юношеского разряда и
квалификационных категорий
тренер высшего уровня
квалификации второй категории,
тренер среднего уровня
квалификации второй категории,
методист высшего уровня
квалификации второй категории,
методист среднего уровня
квалификации второй категории,
инструктор-спортсмен высшего
уровня квалификации второй
категории, спортивный судья"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда,
спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3
юношеского разряда и квалификационных категорий тренер высшего уровня
квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй
категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист
среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего
уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
через Государственную корпорацию
Условные обозначения
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "15" мая 2015 года № 138/5
Регламент государственной услуги "Присвоение статусов "специализированная"
спортивным школам и "специализированное" отделениям спортивных школ"

Көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері өтініш қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерге қатыстырылатын ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының диаграммасы осы регламенттің 2-қосымшасында берілген.
11. Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алу процесін сипаттау және оның ұзақтығы:
Мемлекеттік корпорацияда дайын құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға беру жеке басын куәландыратын құжатын көрсеткен кезде қолхат негізінде (не оның нотариалдық куәландырылған өкілі бойынша) жүзеге асырылады.
Мемлекеттік корпорация мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін бір ай бойы өзінде сақтауды қамтамасыз етеді, содан кейін көрсетілетін қызметті берушіге одан әрі сақтау үшін жібереді.
Көрсетілетін қызметті алушы бір ай өткен соң жүгінген кезде, Мемлекеттік корпорацияның сұрау салуы бойынша көрсетілетін қызметті беруші көрсетілген қызметті алушыға беру үшін бір жүмыс күн ішінде дайын құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға жібереді.
Куәлікті беру – 15 (он бес) минут, қызмет көрсету уақыты – 15 (он бес) минут.
12. Веб-портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсетілмейді.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"2-разрядты спортшы, 3
разрядты спортшы,
1-жасөспірімдік разрядты
спортшы, 2-жасөспірімдік
разрядты спортшы,
3-жасөспірімдік разрядты
спортшы спорттық разрядтарын
және біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi екiншi
санатты жаттықтырушы,
біліктiлiгi орта
деңгейдегi екiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi
санатты әдiскер, біліктiлiгi орта
деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi екiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, спорт
төрешiсi біліктілік
санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
Негізгі процестің іс-қимылы (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Комиссия
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
2.
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және оны сипаттау
Құжаттарды тіркеу
Қарау және орындаушыны анықтау
Құжаттарды қарау
Құжаттарды қарау, хаттамалық шешім қабылдау, не дәлелді бас тарту
Хаттамалық шешім негізінде куәлік жобасын, не дәлелді бас тартуды дайындау
Мемлекеттік қызмет нәтижесіне қол қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға жіберу
3.
Аяқталу нысаны
Басшылыққа қарауға жіберу
Бұрыштама
Құжаттарды комиссияның қарауына ұсыну
Хаттамалық шешім, не дәлелді бас тарту
Куәлік жобасы, не дәлелді бас тарту
Куәлік, не дәлелді бас тарту
Материалдарды қағаз тасымалдағышта Мемлекеттік корпорацияға жіберу
4.
Орындау мерзімдері
1 (бір) күнтізбелік күн
3 (үш) күнтізбелік күн
15 (он бес) күнтізбелік күн
4 (төрт) күнтізбелік күн
3 (үш) күнтізбелік күн
3 (үш) күнтізбелік күн
30 (отыз) минут
"2-разрядты спортшы, 3
разрядты спортшы,
1-жасөспірімдік разрядты
спортшы, 2-жасөспірімдік
разрядты спортшы,
3-жасөспірімдік разрядты
спортшы спорттық разрядтарын
және біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi екiншi
санатты жаттықтырушы,
біліктiлiгi орта
деңгейдегi екiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi
санатты әдiскер, біліктiлiгi орта
деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi екiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, спорт
төрешiсi біліктілік
санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік корпорация АЖ арқылы мемлекеттік қызметті
көрсету кезіндегі функционалдық іс-қимылдың диаграммасы
Шартты белгілер:
"2-разрядты спортшы, 3
разрядты спортшы,
1-жасөспірімдік разрядты
спортшы, 2-жасөспірімдік
разрядты спортшы,
3-жасөспірімдік разрядты
спортшы спорттық разрядтарын
және біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi екiншi
санатты жаттықтырушы,
біліктiлiгi орта
деңгейдегi екiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi
санатты әдiскер, біліктiлiгi орта
деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi екiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, спорт
төрешiсi біліктілік
санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы "2-разрядты спортшы,
3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік разрядты спортшы,
2-жасөспірімдік разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік разрядты спортшы
спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi
санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер,
біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi
біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "15" мамырдағы
№ 138/5 қаулысымен
бекітілді
"Спорт мектептеріне және спорт мектептерінің бөлімшелеріне "мамандандырылған"
деген мәртебе беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Сноска. Регламент - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 04.04.2019 № 84/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Присвоение статусов "специализированная" спортивным школам и "специализированное" отделениям спортивных школ" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление физической культуры и спорта Павлодарской области" (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является копия приказа о присвоении статуса "специализированная" спортивным школам, "специализированное" отделениям спортивных школ (далее – копия приказа) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта государственной услуги в сфере физической культуры и спорта, утвержденного приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 (далее - Стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Глава 2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя по форме согласно приложению 1 к Стандарту с приложением документов, указанных в пункте 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность ее выполнения:
1) регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, направление на рассмотрение руководителю услугодателя - 20 (двадцать) минут;
2) рассмотрение и определение ответственного исполнителя руководителем услугодателя - 2 (два) календарных дня;
3) рассмотрение ответственным исполнителем услугодателя документов, направление документов на рассмотрение комиссии - 15 (пятнадцать) календарных дней;
4) рассмотрение комиссией документов, принятие протокольного решения - 5 (пять) календарных дней;
5) подготовка ответственным исполнителем услугодателя на основании протокольного решения проекта приказа либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги - 4 (четыре) календарных дня;

Ескерту. Регламент жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 04.04.2019 № 84/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Спорт мектептеріне және спорт мектептерінің бөлімшелеріне "мамандандырылған" деген мәртебе беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының дене тәрбиесі және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі спорт мектептеріне және спорт мектептерінің бөлімшелеріне "мамандандырылған" деген мәртебе беру туралы бұйрықтың көшірмесі (бұдан әрі – бұйрық көшірмесі) немесе Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен бекітілген Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(жұмыскерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттардың қоса берілуімен Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының өтініші болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің құжаттарды тіркеуі, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарастыруға жолдауы – 20 (жиырма) минут;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарастыруы және жауапты орындаушыны анықтауы - 2 (екі) күнтізбелік күн;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының құжаттарды қарастыруы, комиссияның қарастыруына құжаттарды жолдауы - 15 (он бес) күнтізбелік күн;
4) комиссияның құжаттарды қарастыруы, хаттамалық шешім қабылдауы - 5 (бес) күнтізбелік күн;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының хаттамалық шешім негізінде бұйрық жобасын немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындауы – 4 (төрт) күнтізбелік күн;

6) подписание руководителем услугодателя результата оказания государственной услуги - 2 (два) календарных дня;
7) направление сотрудником канцелярии услугодателя результата оказания государственной услуги в Государственную корпорацию - 20 (двадцать) минут.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) принять представленные документы и зарегистрировать;
2) рассмотреть документы и определить ответственного исполнителя услугодателя;
3) рассмотреть документы и направить документы на рассмотрение комиссии;
4) рассмотреть документы, принять протокольное решение;
5) подготовить проект приказа либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
6) подписать результат оказания государственной услуги;
7) направить результат оказания государственной услуги в Государственную корпорацию.
Глава 3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) комиссия.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
Глава 4. Описание порядка взаимодействия с Государственной
корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования
информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию с указанием каждой процедуры (действия):
для получения услуги услугополучатель представляет в Государственную корпорацию необходимые документы, указанные в пункте 9 Стандарта;
срок оказания государственной услуги:
со дня сдачи пакета документов в Государственную корпорацию – 30 (тридцать) календарных дней;
при обращении в Государственную корпорацию день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги, при этом результат оказания государственной услуги услугодателем предоставляется в Государственную корпорацию за день до окончания срока оказания государственной услуги;
максимально допустимое время ожидания для сдачи документов в Государственную корпорацию – 15 (пятнадцать) минут;
максимально допустимое время обслуживания в Государственной корпорации – 15 (пятнадцать) минут.

6) көрсетілетін қызметті беруші басшысының мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қоюы – 2 (екі) күнтізбелік күн;
7) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға жолдауы – 20 (жиырма) минут.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімінің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу;
2) құжаттарды қарастыру және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтау;
3) құжаттарды қарастыру және құжаттарды комиссияның қарастыруына жолдау;
4) құжаттарды қарастыру, хаттамалық шешім қабылдау;
5) бұйрық жобасын немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау;
6) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қою;
7) Мемлекеттік корпорацияға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін жолдау.
3-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін
қызметті берушінің өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) комиссия.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
4-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік
корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Әрбір рәсімді (іс-қимылды) көрсете отырып, Мемлекеттік корпорацияға жүгіну тәртібін сипаттау:
көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға Стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды ұсынады;
мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
Мемлекеттік корпорацияға құжаттар топтамасын тапсырған күннен бастап – 30 (отыз) күнтізбелік күн;
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді, бұл ретте мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті беруші Мемлекеттік корпорацияға мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі аяқталғанға дейін бір күн бұрын береді;
құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға тапсыру үшін рұқсат етілетін ең ұзақ күту уақыты – 15 (он бес) минут;
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде рұқсат етілетін ең ұзақ қызмет көрсеті уақыты – 15 (он бес) минут.

10. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию, его длительность:
1) процесс 1 – работник Государственной корпорации проверяет представленные документы, принимает и регистрирует заявление услугополучателя по форме согласно приложению 1 к Стандарту, выдает расписку о приеме соответствующих документов и направляет пакет документов услугодателю – 15 (пятнадцать минут);
сведения документов, удостоверяющих личность услугополучателя, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, о зарегистрированных правах (обременениях) на недвижимое имущество и его технических характеристиках, выданных на спортивный объект (помещение), принадлежащей спортивной школе, услугодатель и работник Государственной корпорации получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства";
условие 1 – в случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 Стандарта работник Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме заявления по форме согласно приложению 2 к Стандарту;

10. Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу процесін сипаттау, оның ұзақтығы:
1) 1-процесс – Мемлекеттік корпорация қызметкері ұсынылған құжаттарды тексереді, Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қабылдайды және тіркейді, тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат береді және көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын жолдайды – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландырылатын, заңды тұлғаның мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы, спорт мектебіне жататын спорттық объектіге (үй-жайға) жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) және оның техникалық сипаттамалары туралы құжаттардың мәліметтерін көрсетілетін қызметті беруші және Мемлекеттік корпорацияның қызметкері тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзы арқылы алады.
1-шарт – көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді;

2) процесс 2 – сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, направляет руководителю услугодателя – 20 (двадцать) минут;
3) процесс 3 – руководитель услугодателя рассматривает документы, определяет ответственного исполнителя услугодателя – 2 (два) календарных дня;
4) процесс 4 – ответственный исполнитель услугодателя рассматривает документы, направляет документы на рассмотрение комиссии – 15 (пятнадцать) календарных дней;

2) 2-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды – 20 (жиырма) минут;
3) 3-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарастырады, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды – 2 (екі) күнтізбелік күн;
4) 4-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды қарастырады, құжаттарды комиссияның қарастыруына жолдайды – 15 (он бес) күнтізбелік күн;

5) процесс 5 – комиссия рассматривает документы, принимает протокольное решение – 5 (пять) календарных дней;
6) процесс 6 – ответственный исполнитель услугодателя на основании протокольного решения готовит проект приказа либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 4 (четыре) календарных дня;
7) процесс 7 – руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги – 2 (два) календарных дня;

5) 5-процесс – комиссия құжаттарды қарастырады, хаттамалық шешім қабылдайды – 5 (бес) күнтізбелік күн;
6) 6-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы хаттамалық шешім негізінде бұйрық жобасын немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды – 4 (төрт) күнтізбелік күн;
7) 7-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қояды – 2 (екі) күнтізбелік күн;

8) процесс 8 – сотрудник канцелярии услугодателя направляет результат оказания государственной услуги в Государственную корпорацию – 20 (двадцать) минут;
9) процесс 9 – работник Государственной корпорации осуществляет выдачу готовых документов услугополучателю на основании расписки, при предъявлении документа, удостоверяющего личность (либо его уполномоченного представителя).
11. Государственная услуга через канцелярию услугодателя и веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz не оказывается.

8) 8-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға жолдайды – 20 (жиырма) минут;
9) 9-процесс – Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға дайын құжаттарды беруді көрсетілетін қызметті алушы (не оның уәкілетті өкілі) жеке басын куәландыратын құжатты көрсеткен кезде қолхат негізінде жүзеге асырады.
11. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі және "электрондық үкімет" www.egov.kz веб-порталы арқылы көрсетілмейді.

12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Присвоение
статусов "специализированная"
спортивным школам
и "специализированное"
отделениям спортивных школ"
Таблица 1. Описание последовательности процедур (действий) между структурными
подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой
процедуры (действия) необходимых для оказания государственной услуги
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
№ действия (хода, потока работ)
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Комиссия
Ответственный исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация документов
Рассмотрение документов, определение ответственного исполнителя услугодателя, наложение резолюции
Рассмотрение документов, направление на рассмотрение комиссии
Рассмотрение документов, принятие протокольного решения
Подготовка на основании протокольного решения проекта приказа либо мотивированного отказа в оказании государственной услуги
Подписание результата оказания государственной услуги
Получение результата оказания государственной услуги
3.
Форма завершения
Направление документов на рассмотрение руководителю услугодателя
Направление документов ответственному исполнителю услугодателя
Направление документов на рассмотрение комиссии
Направление протокольного решения ответственному исполнителю услугодателя
Направление проекта приказа либо мотивированного отказа в оказании государственной услуги руководителю услугодателя
Направление результата оказания государственной услуги сотруднику канцелярии услугодателя
Направление результата оказания государственной услуги в Государственную корпорацию
4.
Сроки исполнения
20 (двадцать) минут
2 (два) календарных дня
15 (пятнадцать) календарных дней
5 (пять) календарных дней
4 (четыре) календарных дня
2 (два) календарных дня
20 (двадцать) минут
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Присвоение
статусов "специализированная"
спортивным школам
и "специализированное"
отделениям спортивных школ"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Присвоение
статусов "специализированная" спортивным школам и "специализированное"
отделениям спортивных школ" через Государственную корпорацию
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "15" мая 2015 года № 138/5
Регламент государственной услуги "Выдача жилища чемпионам и призерам
Олимпийских, Паралимпийских и Сурдлимпийских игр"

12. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Спорт мектептеріне және спорт
мектептерінің бөлімшелеріне
"мамандандырылған" деген
мәртебе беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті әрбір рәсімнің (іс-қимылдың)
ұзақтығын көрсетумен көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері
(қызметкерлері) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау
Негізгі процестің іс-қимылы (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Комиссия
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
2.
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және оны сипаттау
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру, жауапты орындаушыны анықтау, бұрыштама қою
Құжаттарды қарастыру, құжаттарды комиссияның қарастыруына жолдау
Құжаттарды қарастыру, хаттамалық шешім қабылдау
Хаттамалық шешім негізінде бұйрық жобасын немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қою
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу
3.
Аяқталу нысаны
Құжаттарды қарастыру үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдау
Құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдау
Құжаттарды комиссияның қарастыруына жолдау
Хаттамалық шешімді көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушы-сына жолдау
Бұйрық жобасын немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдау
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдау
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға жолдау
4.
Орындау мерзімдері
20 (жиырма) минут
2 (екі) күнтізбелік күн
15 (он бес) күнтізбелік күн
5 (бес) күнтізбелік күн
4 (төрт) күнтізбелік күн
2 (екі) күнтізбелік күн
20 (жиырма) минут
"Спорт мектептеріне және спорт
мектептерінің бөлімшелеріне
"мамандандырылған" деген
мәртебе беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы "Спорт мектептеріне және спорт мектептерінің
бөлімшелеріне "мамандандырылған" деген мәртебе беру" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "15" мамырдағы
№ 138/5 қаулысымен
бекітілді
"Олимпиада, Паралимпиада, Сурдлимпиада ойындарының
чемпиондары мен жүлдегерлеріне тұрғын үй беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Сноска. Регламент - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 04.04.2019 № 84/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача жилища чемпионам и призерам Олимпийских, Паралимпийских и Сурдлимпийских игр" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление физической культуры и спорта Павлодарской области", отделами физической культуры и спорта городов и районов Павлодарской области (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом государственной услуги является:
1 этап: положительный результат оказания государственной услуги либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта государственной услуги в сфере физической культуры и спорта, утвержденного приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 (далее - Стандарт);
2 этап: документ, устанавливающий право собственности на жилище.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Глава 2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя по форме согласно приложению 1 к Стандарту с приложением документов, указанных в пункте 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность ее выполнения:
1 этап:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет регистрацию документов, направляет руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
2) руководитель услугодателя рассматривает документы и определяет ответственного исполнителя – 1 (один) рабочий день;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты представленных документов, подготавливает проект решения о предоставлении жилища либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта – 5 (пять) рабочих дней;

Ескерту. Регламент жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 04.04.2019 № 84/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Олимпиада, Паралимпиада, Сурдлимпиада ойындарының чемпиондары мен жүлдегерлеріне тұрғын үй беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының дене тәрбиесі және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі, Павлодар облысы қалалары мен аудандарының дене шынықтыру және спорт бөлімдері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
1-кезең: мемлекеттік қызметті көрсету бойынша оң нәтижесі не Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен бекітілген Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап;
2-кезең: тұрғын үйге меншік құқығын растайтын құжат болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттардың қоса берілуімен Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының өтініші болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1-кезең:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркеуді жүзеге асырады, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарастыруға жолдайды - 15 (он бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарастырады және жауапты орындаушыны анықтайды - 1 (бір) жұмыс күні;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады, тұрғын үй беру туралы шешім жобасын немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды - 5 (бес) жұмыс күні;

4) руководитель услугодателя подписывает решение о предоставлении жилища либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта – 1 (один) час;
5) сотрудник канцелярии услугодателя направляет письменный ответ о принятом решении в Государственную корпорацию – 15 (пятнадцать) минут.
2 этап:
1) ответственный исполнитель услугодателя после вынесения решения о предоставлении жилища направляет заявку по целевым текущим трансфертам в уполномоченный орган в сфере физической культуры и спорта (далее – Уполномоченный орган) – 10 (десять) рабочих дней;
2) руководитель услугодателя заключает с Уполномоченным органом соглашение о результатах по целевым текущим трансфертам – 2 (два) месяца;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет конкурсные процедуры по государственным закупкам жилища –2 (два) месяца;
4) ответственный исполнитель услугодателя готовит документ, устанавливающий право собственности на жилище – 1 (один) месяц;
5) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги – 15 (пятнадцать) минут.
6) сотрудник канцелярии услугодателя направляет результат оказания государственной услуги в Государственную корпорацию – 15 (пятнадцать) минут.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1 этап:
1) прием и регистрация документов;
2) рассмотрение документов и определение ответственного исполнителя;
3) проверка документов, подготовка проекта решения о предоставлении жилища либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
4) подписание проекта решения о предоставлении жилища либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги;
5) направление решения о предоставлении жилища либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги в Государственную корпорацию.
2 этап:
1) заявка по целевым текущим трансфертам;
2) соглашение о результатах по целевым текущим трансфертам;
3) конкурсные процедуры по государственным закупкам жилища;
4) подготовка документа, устанавливающего право собственности на жилище;
5) подписание результата оказания государственной услуги;
6) направление результата оказания государственной услуги в Государственную корпорацию.
Глава 3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:

4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы тұрғын үй беру туралы шешімге немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды – 1 (бір) сағат;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері қабылданған шешім туралы жазбаша жауапты Мемлекеттік корпорацияға жолдайды - 15 (он бес) минут.
2-кезең:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы тұрғын үйді беру туралы шешім шығарылғаннан кейін нысаналы ағымдағы трансферттер бойынша өтінімді дене шынықтыру және спорт саласындағы уәкілетті органға (бұдан әрі – Уәкілетті орган) жолдайды – 10 (он) жұмыс күні;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы Уәкілетті органмен нысаналы ағымдағы трансферттердің нәтижелері туралы келісім жасайды - 2 (екі) ай;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы тұрғын үйді мемлекеттік сатып алу бойынша конкурстық рәсімдерді өткізеді - 2 (екі) ай;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы тұрғын үйге меншік құқығын растайтын құжатты дайындайды – 1 (бір) ай;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қояды – 15 (он бес) минут;
6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға жолдайды – 15 (он бес) минут.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімінің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1-кезең:
1) құжаттарды қабылдау және тіркеу;
2) құжаттарды қарастыру және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтау;
3) құжаттарды тексеру, тұрғын үй беру туралы шешім жобасын немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау;
4) тұрғын үй беру туралы шешім жобасына немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою;
5) тұрғын үй беру туралы шешімді немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты Мемлекеттік корпорацияға жолдау.
2-кезең:
1) нысаналы ағымдағы трансферттер бойынша өтінім;
2) нысаналы ағымдағы трансферттердің нәтижелері туралы келісім;
3) тұрғын үйді мемлекеттік сатып алу бойынша конкурстық рәсімдер;
4) тұрғын үйге меншік құқығын растайтын құжат дайындау;
5) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қою;
6) Мемлекеттік корпорацияға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін жолдау.
3-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін
қызметті берушінің өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:

1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
Глава 4. Описание порядка взаимодействия с Государственной
корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования
информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию с указанием каждой процедуры (действия):
для получения услуги услугополучатель представляет в Государственную корпорацию необходимые документы, указанные в пункте 9 Стандарта;
срок оказания государственной услуги со дня сдачи пакета документов в Государственную корпорацию:
1 этап - 8 (восемь) рабочих дней;
2 этап - не позднее 6 (шести) месяцев со дня поступления целевых текущих трансфертов;
при обращении в Государственную корпорацию, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги, при этом результат оказания государственной услуги услугодателем предоставляется в Государственную корпорацию за день до окончания срока оказания государственной услуги;
максимально допустимое время ожидания для сдачи документов в Государственную корпорацию – 15 (пятнадцать) минут;
максимально допустимое время обслуживания в Государственной корпорации – 15 (пятнадцать) минут.
10. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию, его длительность:
1) процесс 1 – работник Государственной корпорации проверяет представленные документы, принимает и регистрирует заявление услугополучателя по форме согласно приложению 1 к Стандарту, выдает расписку о приеме соответствующих документов и направляет пакет документов услугодателю – 15 (пятнадцать минут);
сведения документов, удостоверяющих личность услугополучателя, услугодатель и работник Государственной корпорации получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства";
условие 1 – в случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 Стандарта, работник Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме заявки по форме согласно приложению 2 к Стандарту;
2) процесс 2 – сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, направляет руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
4-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік
корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Әрбір рәсімді (іс-қимылды) көрсете отырып, Мемлекеттік корпорацияға жүгіну тәртібін сипаттау:
көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға Стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды ұсынады;
мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі Мемлекеттік корпорацияға құжаттар топтамасын тапсырған күннен бастап:
1-кезең - 8 (сегіз) жұмыс күні;
2-кезең - ағымдағы нысаналы трансферттер түскен күннен бастап 6 (алты) айдан кешіктірілмей;
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді, бұл ретте мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті беруші Мемлекеттік корпорацияға мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі аяқталғанға дейін бір күн бұрын береді;
құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға тапсыру үшін рұқсат етілетін ең ұзақ күту уақыты – 15 (он бес) минут;
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде рұқсат етілетін ең ұзақ қызмет көрсету уақыты – 15 (он бес) минут.
10. Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу процесін сипаттау, оның ұзақтығы:
1) 1-процесс – Мемлекеттік корпорация қызметкері ұсынылған құжаттарды тексереді, Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қабылдайды және тіркейді, тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат береді және көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын жолдайды – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландырылатын құжаттардың мәліметтерін көрсетілетін қызметті беруші және Мемлекеттік корпорацияның қызметкері тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзы арқылы алады.
1-шарт – көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді;
2) 2-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды – 15 (он бес) минут;

3) процесс 3 – руководитель услугодателя рассматривает документы, определяет ответственного исполнителя услугодателя – 1 (один) рабочий день;
4) процесс 4 – ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты представленных документов, готовит проект решения о предоставлении жилища либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта – 5 (пять) рабочих дней;
5) процесс 5 – руководитель услугодателя подписывает решение о предоставлении жилища либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта – 1 (один) час;
6) процесс 6 – сотрудник канцелярии обеспечивает направление письменного ответа о принятом решении в Государственную корпорацию, не позднее, чем за сутки до истечения срока оказания государственной услуги, установленного Стандартом государственной услуги;
7) процесс 7 – работник Государственной корпорации осуществляет выдачу готовых документов услугополучателю на основании расписки, при предъявлении документа, удостоверяющего личность (либо его уполномоченного представителя);
8) процесс 8 – ответственный исполнитель услугодателя после вынесения решения о предоставлении жилища направляет заявку по целевым текущим трансфертам в Уполномоченный орган - 10 (десять) рабочих дней;
9) процесс 9 – руководитель услугодателя заключает с Уполномоченным органом соглашение о результатах по целевым текущим трансфертам – 2 (два) месяца;
10) процесс 10 – ответственный исполнитель услугодателя осуществляет конкурсные процедуры по государственным закупкам жилища – 2 (два) месяца;
11) процесс 11 – ответственный исполнитель услугодателя готовит документ, устанавливающий право собственности на жилище – 1 (один) месяц;
12) процесс 12 – руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги – 15 (пятнадцать) минут;

3) 3-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарастырады, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды – 1 (бір) жұмыс күні;
4) 4-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды қарастырады, тұрғын үй беру туралы шешім жобасын немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды - 5 (бес) жұмыс күні;
5) 5-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің басшысын тұрғын үй беру туралы шешімге немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды – 1 (бір) сағат;
6) 6-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында белгіленген мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі аяқталғанға дейін бір тәуліктен кешіктірілмей Мемлекеттік корпорацияға жолдауды қамтамасыз етеді;
7) 7-процесс – Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға дайын құжаттарды беруді көрсетілетін қызметті алушы (не оның уәкілетті өкілі) жеке басын куәландыратын құжатты көрсеткен кезде қолхат негізінде жүзеге асырады;
8) 8- процесс – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы тұрғын үйді беру туралы шешім шығарылғаннан кейін нысаналы ағымдағы трансферттер бойынша өтінімді Уәкілетті органға жолдайды – 10 (он) жұмыс күні;
9) 9-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы Уәкілетті органмен нысаналы ағымдағы трансферттердің нәтижелері туралы келісім жасайды - 2 (екі) ай;
10) 10-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы тұрғын үйді мемлекеттік сатып алу бойынша конкурстық рәсімдерді өткізеді - 2 (екі) ай;
11) 11-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы тұрғын үйге меншік құқығын растайтын құжатты дайындайды – 1 (бір) ай;
12) 12-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қояды – 15 (он бес) минут;

12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача жилища
чемпионам и призерам
Олимпийских, Паралимпийских
и Сурдлимпийских игр"
Таблица 1. Описание последовательности процедур (действий) между структурными
подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой
процедуры (действия) необходимых для оказания государственной услуги
1 этап:
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
1.
№ действия (хода, потока работ)
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация документов
Рассмотрение документов, определение ответственного исполнителя услугодателя, наложение резолюции
Осуществление проверки полноты представленных документов, подготовка проекта решения о предоставлении жилища либо мотивированного ответа отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта
Подписание проекта решения о предоставлении жилища либо мотивированного ответа отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта
Получение письменного ответа о принятом решении
3.
Форма завершения
Направление документов на рассмотрение руководителю услугодателя
Направление документов ответственному исполнителю услугодателя
Направление проекта решения о предоставлении жилища либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги руководителю услугодателя
Направление решения о предоставлении жилища либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги сотруднику канцелярии услугодателя
Передача материалов на бумажном носителе в Государственную корпорацию
4.
Сроки исполнения
15 (пятнадцать) минут
1 (один) рабочий день
5 (пять) рабочих дней
1 (один) час
15 (пятнадцать) минут
2 этап:
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
№ действия (хода, потока работ)
Ответственный исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
После вынесения решения о предоставлении жилища направление заявки по целевым текущим трансфертам в Уполномоченный орган
Заключение с Уполномоченным органом соглашения о результатах по целевым текущим трансфертам
Осуществление конкурсных процедур по государственным закупкам жилища
Подготовка документа устанавливающего право собственности на жилище
Подписание результата оказания государственной услуги
Получение результата оказания государственной услуги
3.
Форма завершения
Заявка по целевым текущим трансфертам
Соглашение о результатах по целевым текущим трансфертам
Конкурс по государственным закупкам жилища
Направление документа, устанавливающего право собственности на жилище руководителю услугодателя
Направление документа, устанавливающего право собственности на жилище сотруднику канцелярии услугодателя
Направление результата оказания государственной услуги в Государственную корпорацию
4.
Сроки исполнения
10 (десять) рабочих дней
2 (два) месяца
2 (два) месяца
1 (один) месяц
15 (пятнадцать) минут
15 (пятнадцать) минут
Результат оказания государственной услуги услугодателем предоставляется в Государственную корпорацию за день до окончания срока оказания государственной услуги.
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача жилища
чемпионам и призерам
Олимпийских, Паралимпийских
и Сурдлимпийских игр"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача жилища чемпионам и призерам Олимпийских, Паралимпийских
и Сурдлимпийских игр" через Государственную корпорацию
1 этап:
2 этап:
Условные обозначения:

12. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Олимпиада, Паралимпиада,
Сурдлимпиада ойындарының
чемпиондары мен
жүлдегерлеріне тұрғын үй беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті әрбір
рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетумен көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері)
арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау
1-кезең:
Негізгі процестің іс-қимылы (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
6
7
1.
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
2.
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және оны сипаттау
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру, жауапты орындаушыны анықтау, бұрыштама қою
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асыру, тұрғын үй беру туралы шешім жобасын немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Тұрғын үй беру туралы шешім жобасына немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Қабылданған шешім туралы жазбаша жауапты алу
3.
Аяқталу нысаны
Құжаттарды қарастыру үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдау
Құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдау
Тұрғын үй беру туралы шешім жобасын немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдау
Тұрғын үй беру туралы шешімді немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдау
Материалдарды қағаз тасығышта Мемлекеттік корпорацияға жіберу
4.
Орындау мерзімдері
15 (он бес) минут
1 (бір) жұмыс күні
5 (бес) жұмыс күні
1 (бір) сағат
15 (он бес) минут
2-кезең:
Негізгі процестің іс-қимылы (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
2.
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және оны сипаттау
Тұрғын үйді беру туралы шешім шығарылғаннан кейін нысаналы ағымдағы трансферттер бойынша өтінімді Уәкілетті органға жолдау
Уәкілетті органмен нысаналы ағымдағы трансферттердің нәтижелері туралы келісім жасау
Тұрғын үйді мемлекеттік сатып алу бойынша конкурстық рәсімдерді өткізу
Тұрғын үйге меншік құқығын растайтын құжат дайындау
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қою
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу
3.
Аяқталу нысаны
Нысаналы ағымдағы трансферттер бойынша өтінім
Нысаналы ағымдағы трансферттердің нәтижелері туралы келісім
Тұрғын үйді мемлекеттік сатып алу бойынша конкурс
Тұрғын үйге меншік құқығын растайтын құжатты көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдау
Тұрғын үйге меншік құқығын растайтын құжатты көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдау
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға жолдау
4.
Орындау мерзімдері
10 (он) жұмыс күні
2 (екі) ай
2 (екі) ай
1 (бір) ай
15 (он бес) минут
15 (он бес) минут
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті беруші Мемлекеттік корпорацияға мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі аяқталғанға дейін бір күн бұрын береді.
"Олимпиада, Паралимпиада,
Сурдлимпиада ойындарының
чемпиондары мен
жүлдегерлеріне тұрғын үй беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы "Олимпиада, Паралимпиада, Сурдлимпиада
ойындарының чемпиондары мен жүлдегерлеріне тұрғын үй беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
1-кезең:
2-кезең:
Шартты белгілер: