О внесений изменений и дополнений в решение Баянаульского районного маслихата (внеочередная ХХХII сессия V созыва) от 30 апреля 2014 года № 165/32 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Баянаульского района"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 23 апреля 2015 года № 263/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 мая 2015 года № 4495. Утратило силу решением маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 20 июля 2016 года N 27/05
Сноска. Утратило силу решением маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 20.07.2016 N 27/05.
В соответствии с пунктом 2–3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 165/32 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Баянаульского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 мая 2014 года № 3789, опубликованное 23 мая 2014 года в районной газете "Баянтау") следующие изменения и дополнения:
Приложение к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Баянаульского района, утвержденных указанным решением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Баянаульского районного маслихата по вопросам социально–экономического развития, планирования бюджета и социальный политики.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Ерманов
Секретарь районного маслихата Т. Касен
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата от
23 апреля 2015 года № 263/45
О внесений изменений
и дополнений в решение
Баянаульского районного
маслихата (внеочередная
XXXII сессия V созыва)
от 30 апреля 2014 года № 165/32
"Об утверждении Правил
оказания социальной помощи,
установления размеров и
определения перечня
отдельных категорий
нуждающихся граждан
Баянаульского района"
Приложение
к правилам оказания
социальной помощи,
установления размеров и
определения перечня
отдельных категорий
нуждающихся граждан в
Баянаульском районе
Перечень категорий получателей и
предельный размер социальной помощи

Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезектен тыс ХХХII сессиясы) 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 165/32 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Баянауыл ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 263/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 мамырда № 4495 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі N 27/05 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 20.07.2016 N 27/05 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабының 2–3–тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Баянауыл ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 165/32 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 05 мамырда № 3789 тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырдағы "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешіммен бекітілген, әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Баянауыл ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларының қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Баянауыл аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Ерманов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының (V сайланған
кезектен тыс ХХХII сессиясы)
2014 жылғы 30 сәуірдегі
№ 165/32 "Әлеуметтік көмек
көрсетудің, оның мөлшерлерін
белгілеудің және Баянауыл
ауданының мұқтаж
азаматтарының жекелеген
санаттарының тізбесін
айқындаудың қағидаларын
бекіту туралы" шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы Баянауыл
аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 сәуірдегі
№ 263/45 шешіміне
қосымша
Баянауыл ауданында әлеуметтік
көмек көрсетудің, оның
мөлшерлерін белгілеудің және
мұқтаж азаматтардың жекелеген
санаттарының тізбесін
айқындаудың Қағидаларына
қосымша
Алушылар санатының тізбесі мен
әлеуметтік көмектің шекті мөлшері

1. Социальная помощь предоставляется гражданам из числа следующих категорий:
1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (далее – ВОВ);
2) лица, приравненные по льготам и гарантиям к участникам ВОВ, а именно:
участники боевых действий на территории других государств, а именно,
военнослужащие Советской Армии, Военно–Морского Флота, Комитета государственной безопасности, лица рядового и начальствующего состава Министерства внутренних дел бывшего Союза Советских Социалистических Республик (далее – Союза ССР), (включая военных специалистов и советников), которые в соответствии с решениями правительственных органов бывшего Союза ССР принимали участие в боевых действиях на территории других государств; военнообязанные, призывавшиеся на учебные сборы и направлявшиеся в Афганистан в период ведения боевых действий; военнослужащие автомобильных батальонов, направлявшиеся в Афганистан для доставки грузов в эту страну в период ведения боевых действий; военнослужащие летного состава, совершавшие вылеты на боевые задания в Афганистан с территории бывшего Союза ССР; рабочие и служащие, обслуживавшие советский воинский контингент в Афганистане, получившие ранения, контузии или увечья, либо награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за участие в обеспечении боевых действий;
лица, принимавшие участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции (далее – Чернобыльская АЭС) в 1986 – 1987 годах, других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения, а также участвовавшие непосредственно в ядерных испытаниях и учениях;
3) лица, приравненные по льготам и гарантиям к инвалидам ВОВ, а именно:
военнослужащие, ставшим инвалидам вследствие ранения, контузии, увечья, полученных при защите бывшего Союза ССР, при исполнении иных обязанностей воинской службы в другие периоды или вследствие заболевания, связанного с пребыванием на фронте, а также при прохождении воинской службы в Афганистане или других государствах, в которых велись боевые действия;
лица начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза ССР, ставшие инвалидами вследствие ранения, контузии, увечья, полученных при исполнении служебных обязанностей, либо вследствие заболевания, связанного с пребыванием на фронте или выполнением служебных обязанностей в государствах, где велись боевые действия;
лица, ставшие инвалидами вследствие катастрофы на Чернобыльской АЭС и других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения, испытания ядерного оружия, и их дети, инвалидность которых генетически связана с радиационным облучением одного из родителей;

1. Мынадай санаттағы азаматтардың әлеуметтік көмек алуға құқығы бар:
1) Ұлы Отан соғысының (бұдан әрі – ҰОС) қатысушылары мен мүгедектері;
2) Жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан ҰОС қатысушыларға теңестірілген адамдар атап айтқанда:
басқа мемлекеттердің аумақтарындағы ұрыс қимылдарына қатысушылар, атап айтқанда, бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы (бұдан әрі – Кеңестік СРО) үкімет органдарының шешімдеріне сәйкес басқа мемлекеттің аумақтарындағы ұрыс қимылдарына қатысқан – Совет Армиясының, Әскери-Теңіз флотының, Мемлекеттік қауіпсіздік комитетінің әскери қызметшілері, бұрынғы Кеңестік СРО Ішкі істер министрлігінің қатардағы және басқарушы құрамының адамдары (әскери мамандар мен кеңесшілерді қоса есептегенде); жаттығу жиындарына шақырылып, ұрыс қимылдары жүріп жатқан кезде Ауғанстанға жіберілген әскери міндеттілер; ұрыс қимылдары жүріп жатқан осы елге жүк жеткізу үшін Ауғанстанға жіберілген автомобиль батальондарының әскери қызметшілері;
бұрынғы Кеңестік СРО–ның аумағынан Ауғанстанға жауынгерлік тапсырмаларды орындау үшін ұшулар жасаған ұшу құрамының әскери қызметшілері; Ауғанстандағы кеңес әскери құрамына қызмет көрсеткен жараланған, контузия алған немесе зақымданған, яғни ұрыс қимылдарын қамтамасыз етуге қатысқаны үшін бұрынғы Кеңестік СРО – ның ордендерімен және медальдерімен наградталған жұмысшылар мен қызметшілер;
1986 – 1987 жылдары Чернобыль атомдық электростанциясындағы (бұдан әрі – Чернобыль АЭС) апаттың, сондай-ақ азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектілердегі басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың зардаптарын жоюға қатысқан, сондай–ақ ядролық сынақтар мен жаттығуларға тікелей қатысқан адамдар;
3) ҰОС мүгедектеріне берілетін жеңілдіктер мен әлеуметтік көмектерге теңестірілгендерге, атап айтқанда:
бұрынғы Кеңестік СРО – ғын қорғау кезінде, әскери қызметтің өзге де міндеттерін басқа уақытта орындау кезінде жаралануы, контузия алуы, зақымдануы салдарынан немесе майданда болуына байланысты сондай–ақ Ауғанстанда немесе ұрыс қимылдары жүргізілген мемлекеттерде әскери міндетін өтеу кезінде ауруға шалдығуы садарынан мүгедек болған әскери қызметшілер;
әскери міндетін орындау кезінде жаралануы, контузия алуы, зақымдануы салдарынан, яғни майданда болуына немесе ұрыс қимылдары жүргізілген мемлекеттерде әскери міндетін орындауына байланысты ауруға шалдығуы салдарынан мүгедек болған бұрынғы Кеңестік СРО–ның мемлекеттік қауіпсіздік органдарының және ішкі істер органдарының басшы және қатардағы құрамындағы адамдар;
Чернобыль АЭС – індегі апаттың, азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектілердегі басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың, ядролық қаруды сынаудың салдарынан мүгедек болған адамдар, сондай-ақ ата–анасының бірінің радиациялық сәуле алуы себебінен генетикалық жағынан мүгедек болып қалған олардың балалары;

4) другие категории лиц, приравненные по льготам и гарантиям к участникам, а именно:
семьям военнослужащих, погибших (пропавших без вести) или умерших вследствие ранения, контузии, увечья, заболевания, полученных в период боевых действий в Афганистане или в других государствах, в которых велись боевые действия;
жены (мужья) умерших инвалидов войны и приравненных к ним, инвалидов, а также жены (мужья) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда", признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин (за исключением противоправных), которые не вступали в другой брак;
лица, награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, а также лица из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988 – 1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии;
семьи военнослужащих, погибших (умерших) при прохождении воинской службы в мирное время;
5) лица, проработавшие (прослужившие) не менее 6 месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы ВОВ;
6) граждане достигшие пенсионного возраста, получающие минимальный размер пенсии, пособия или ниже минимального размера пенсии, пособия, а именно, пенсионеры 80 лет и старше;
7) инвалиды, а именно:
дети-инвалиды до 18 лет;
инвалиды 1, 2 группы;
семьи имеющие детей–инвалидов больных детским церебральным параличем;
8) малообеспеченные граждане, а именно:
беременные женщины со сроком беременности до 12 недель, своевременно обратившимся в районную больницу для постановки на учет по беременности;
лица, освободившиеся из мест лишения свободы;
граждане, попавшие в трудную жизненную ситуацию, а именно длительная болезнь более 1 месяца, пожар или стихийное бедствие;
многодетные матери, имеющие четырех и более несовершеннолетних детей из числа получателей государственной адресной социальной помощи и государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет;
студенты из малообеспеченных семей и дети–сироты, оставшиеся без попечения родителей;

4) Жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша ҰОС қатысушыларына теңестірілген тұлғалар, атап айтқанда;
Ауғанстандағы немесе ұрыс қимылдары жүргізілген басқа мемлекеттердегі ұрыс қимылдары кезеңінде жараланудың, контузия алудың, зақымданудың немесе ауруға шалдығудың салдарынан қаза тапқан (хабар – ошарсыз кеткен) немесе қайтыс болған әскери қызметшілердің отбасы;
қайтыс болған соғыс мүгедектерінің және соларға теңестірілген мүгедектердің әйелдері (күйеулері), сондай–ақ қайтыс болған соғысқа қатысушылардың, партизандардың, астыртын күрес жүргізген адамдардың, "Ленинградты қорғағаны үшін" медалімен және "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгісімен наградталған, жалпы ауруға шалдығудың, еңбек ету кезінде зақым алуының нәтижесінде және басқа себептерге (құқыққа қайшы келетіндерінен басқаларына) байланысты мүгедек деп танылған азаматтардың екінші рет некеге тұрмаған әйелдері (күйеулері);
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдерімен наградталған адамдар, сондай – ақ 1988 - 1989 жылдардағы Чернобыль АЭС-існдегі апаттың зардабтарын жоюға қатысқан, оқшаулау аймағынан Қазақстан Республикасына қоныс аудартқан (өз еркімен көшкен) адамдар қоныс аудартқан күні анасының құрсағындағы балаларды қоса алғанда;
бейбiт уақытта әскери қызметiн өткеру кезiнде қаза тапқан (қайтыс болған) әскери қызметшiлердiң отбасы;
5) 1941 жылдың 22 маусымының 1945 жылдың 9 мамыр аралығында кемінде алты ай еңбек еткендерге (әскери борышын өтегендерге) бірақ ҰОС кезінде тылдағы ерен еңбегі және мінсіз әскери қызметін атқарған үшін орден және медальдармен наградталмағандарға тұлғалар;
6) зейнетақының, жәрдемақының ең төменгі мөлшерін алатын немесе зейнетақының, жәрдемақының ең төменгі мөлшерінен төмен алатын, зейнеткерлік жасқа жеткен азаматтар, атап айтқанда, 80 жастағы және жасы үлкен зейнеткерлер;
7) мүгедектерге, оның ішінде:
18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға;
1, 2 топтағы мүгедектерге;
сал ауруымен ауыратын мүгедек балалары бар отбасыларға;
8) аз қамтамасыз етілген азаматтар, оның ішінде:
жан басына шаққанда өмір сүру деңгейі төмен кірісі бар отбасыларынан аудандық ауруханаға жүктілігі жөнінде уақытында есепке тұрған жүкті әйелдерге;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылғандар;
өмірлік қиын жағдайына тап болған азаматтар, атап айтқанда 1 айдан аса ұзаққа созылған сырқат, өрт немесе табиғи апат;
атаулы әлеуметтік мемлекеттік жәрдемақы алатын және 18 жасқа дейінгі балалары бар мемлекеттік жәрдемақы алатындар санынан кәмелетке толмаған төрт және одан көп балалары бар, аз қамтамасыз етілген, көп балалы аналар;
аз қамтамасыз етілген отбасылардан шыққан және ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жетім балалар;

9) граждане, имеющие социально значимые заболевания, а именно:
лица, страдающие онкологическим заболеванием;
лица, страдающие туберкулезным заболеванием;
2. Уполномоченный орган оказывает без учета дохода:
1) единовременную социальную помощь к памятным датам и праздничным дням:
к 9 Мая – Дню Победы:
для категории, указанных в подпунктах 1), 2), 3), 4), 5) пункта 1 настоящего Перечня – на основании списка уполномоченной организаций;
к 8 марта – Международному женскому дню:
для категории, указанной в абзаце пятом в подпункте 8) пункта 1 настоящего Перечня – на основании списка уполномоченного органа;
к 1 октября – Международному дню пожилых людей:
для категории, указанных в подпункте 6) пункта 1 настоящего Перечня – на основании списка, согласованного с акимами поселковых и сельских округов;
ко второму воскресению октября – Дню инвалидов Республики Казахстан:
для категории, указанных в подпункте 7) пункта 1 настоящего Перечня - на основании списка, согласованного с акимами поселковых и сельских округов;
2) единовременную социальную помощи:
для категории, указанных в абзаце третьем подпункта 7) пункта 1 настоящего Перечня (на оздоровление) на основании заявления, справки об инвалидности, заключения врачебной консультативной комиссии в размере 7 – МРП;
для категории, указанной в абзаце третьем подпункта 8) пункта 1 настоящего Перечня социальная помощь на основании заявления, справки об освобождении в размере 10 – МРП;
для категории, указанной в абзаце четвертом подпункта 8) пункта 1 настоящего Перечня социальная помощь на основании заявления при пожаре или стихийном бедствии (по решению специальной комиссии) в размере от 30 МРП до 100 МРП;
для категории, указанной в абзаце втором подпункта 9) пункта 1 настоящего Перечня на основании заявления, справки областного онкологического диспансера подтверждающая болезнь в размере 10 – МРП;
для категории, указанных в подпунктах 1), 2), 3) пункта 1 настоящего Перечня на возмещение затрат за проезд в размере фактических затрат для экскурсии в город Астану а также в госпитали в пределах Республики Казахстан ветеранов ВОВ, ветеранов труда участников Афганской войны и участников Чернобыльской АЭС;
для категории, указанных в подпункте 1 пункта 1 настоящего Перечня на ремонт дома в размере 1 000 000 тенге;

9) әлеуметтік маңызды аурулармен ауратын азаматтар, оның ішінде:
онкологиялық ауруға шалдыққан тұлғалар;
туберкулез ауруына шалдыққан тұлғалар.
2. Уәкілетті орган табысты есепке алмай көрсетеді:
1) атаулы күндер мен мерекелік күндерге біржолғы әлеуметтік көмек:
9 мамыр – Жеңіс күніне орай:
осы Тізбенің 1–тармағының 1), 2), 3), 4), 5) тармақшаларында көрсетілген санаттар үшін – уәкілетті ұйымның тізімі негізінде;
8 наурыз – Халықаралық әйелдер күніне орай:
осы Тізбенің 1–тармағы 8) тармақшасының төртінші абзацындағы көрсетілген санаты үшiн - уәкілетті ұйымның тізімі негізінде;
1 қазан – Халықаралық қарттар күніне орай:
осы Тізбенің 1–тармағы 6) тармақшасында көрсетілген санаты үшiн, кент, ауылдық округ әкімдерімен келісілген тізімі негізінде;
қазанның екінші жексенбісі – Қазақстан Республикасы мүгедектер күніне орай:
осы Тізбенің 1–тармағы 7) тармақшасында көрсетілген санаты үшiн кент, ауылдық округ әкімдерімен келісілген тізімі негізінде;
2) біржолғы әлеуметтік көмек:
осы Тізбенің 1–тармағы 7) тармақшасының үшінші абзацтарындағы көрсетілген санаттарына сауықтыру үшін дәрігерлік консультативтік комиссияның қортындысы, мүгедектігі жөнінде анықтама, жеке өтініші негізінде 7 АЕК;
осы Тізбенің 1–тармағы 8) тармақшасының үшінші абзацындағы көрсетілген санаты үшін 10 АЕК мөлшерінде әлеуметтік көмек – бас бостандығынан айыру орындарынан босату туралы анықтамасының көшірмесі, жеке өтініші негізінде;
осы Тізбенің 1–тармағы 8) тармақшасының төртінші абзацындағы көрсетілген санаты үшін 30 АЕК – тен 100 АЕК – ке дейінгі мөлшерінде әлеуметтік көмек, Үлгілік қағидалардың 1–қосымшасына сәйкес адамның (отбасының) құрамы туралы мәліметтерді, өмірлік қиын жағдайдың туындағанын растайтын актіні және (немесе) құжаты және жеке өтініші негізінде;
осы Тізбенің 1 – тармағы 9) тармақшасының екінші абзацындағы көрсетілген санаты үшін әлеуметтік көмек 10 АЕК мөлшерінде, Павлодар облысы онкологиялық диспансерінде есепте тұрғаны туралы анықтама, жеке өтініші негізінде;
осы Тізбенің 1–тармағының 1), 2), 3) тармақшаларында жол шығындарының ақысын төлеуге Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне, еңбек ардагерлеріне, Ауған соғысына қатысушыларға және Чернобыль АЭС зардабын жоюға қатысқандарға (Астана қаласына баруға Екібастұз қаласындағы теміржол вокзалына дейін және қайра қайту жол шығынын өтеуге) Қазақстан Республикасы аумағында жылына бір рет госпитальға барғандағы нақты жол құнын растайтын құжаттар және жеке өтініші негізінде;
осы Тізбенің 1–тармағы 1) тармақшасында көрсетілген санаты үшін үй жөндеу үшін 1 000 000 теңге мөлшерінде;

3) ежеквартальную социальную помощь:
для категории, указанных в подпункте 1) пункта 1 настоящего Перечня в размере 2 МРП оплата проезда до областного центра и обратно – на основании списка уполномоченной организации;
для категории указанных в абзацах третьем, четвертом, пятом подпункта 4) пункта 1 настоящего Перечня, на возмещение жилищно – коммунальных услуг, в размере 6 – МРП, – на основании списка, предоставляемой уполномоченной организацией;
для категории, указанных в абзацах втором, третьем подпункта 2) пункта 1 настоящего Перечня (на оздоровление) в размере 2 МРП – на основании списка, предоставляемой уполномоченной организацией;
4) ежемесячную социальную помощь:
для категории, указанной в подпункте 1) пункта 1 настоящего Перечня, на приобретение лекарственных средств в размере 2 МРП – на основании списка, предоставляемой уполномоченной организацией;
для категории указанных в подпункте 1) пункта 1 настоящего Перечня, на возмещение жилищно – коммунальных услуг, в размере 5 МРП – на основании списка, предоставляемой уполномоченной организацией;
для категории, указанных в абзаце втором подпункта 2), в абзаце втором, четвертом подпункта 3) пункта 1 настоящего Перечня на возмещение жилищно–коммунальных услуг, в размере 2 МРП – на основании списка, предоставляемой уполномоченной организацией;
для категории, указанной в абзаце четвертом подпункта 7) пункта 1 настоящего Перечня, социальная помощь в размере 1 МРП – на основании списка, предоставляемой уполномоченной организацией и справки об инвалидности;
для категории, указанных в абзаце шестом в подпункте 8) пункта 1 настоящего Перечня, в период обучения в высшем учебном заведении на проживание, питание и проезд к месту жительства на основании заявления, трехстороннего договора на оказание образовательных услуг, подписанного акимом Баянаульского района, руководителем высшего учебного заведения и студентом в размере 15235 тенге;
для категории, указанной в абзаце третьем подпункта 9) пункта 1 настоящего Перечня, на основании заявления, медицинской справки подтверждающей заболевание в размере 6 МРП на питание в период амбулаторного лечения:
для категории, указанной в абзаце втором подпункта 9) пункта 1 настоящего Перечня на возмещение затрат за проезд, в размере фактической стоимости проездных билетов до Казенного государственного предприятия "Павлодарский областной онкологический диспансер" и обратно к месту постоянного проживания на основании заявления, обследования или консультации, выданной врачом – онкологом, использованные проездные билеты;

3) тоқсан сайын көрсетілетін әлеуметтік көмек:
осы Тізбенің 1–тармағы 1) тармақшасында көрсетілген санаты үшін 2 АЕК мөлшерінде облыс орталығына барып қайту жол ақысын қайтару – уәкілетті ұйымның тізімі негізінде;
осы Тізбенің 1–тармағы 4) тармақшасының үшінші, төртінші және бесінші абзацтарындағы, көрсетілген санаттары үшін тұрғын үй коммуналдық қызметінің шығындарын өтеу 6 АЕК мөлшерінде – уәкілетті ұйымның тізімі негізінде;
осы Тізбенің 1–тармағы 2) тармақшасының екінші, үшінші абзацтарындағы көрсетілген санаты үшін сауықтыруға 2 АЕК мөлшерінде – уәкілетті ұйымның тізімі негізінде;
4) ай сайын көрсетілетін әлеуметтік көмек:
осы Тізбенің 1–тармағы 1) тармақшасында көрсетілген санаты үшін дәрі – дәрмек сатып алуға 2 АЕК мөлшерінде – уәкілетті ұйымның тізімі негізінде;
осы Тізбенің 1–тармағы 1) тармақшасында көрсетілген санаты үшін тұрғын үй коммуналдық қызметінің шығындарын өтеуге 5 АЕК мөлшерінде – уәкілетті ұйымның тізімі негізінде;
осы Тізбенің 1–тармағы 2) тармақшасының екінші абзацындағы, 3) тармақшасының екінші, төртінші абзацтарындағы көрсетілген санаты үшін 2 АЕК мөлшерінде уәкілетті ұйымның тізімі негізінде;
осы Тізбенің 1–тармағы 7) тармақшасының төртінші абзацындағы көрсетілген санаты үшін 1 АЕК мөлшерінде әлеуметтік көмек уәкілетті ұйымның тізімі негізінде және мүгедектігі жөнінде анықтама;
осы Тізбенің 1–тармағы 8) тармақшасының алтыншы абзацындағы көрсетілген санаты үшін 15235 теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек – жатақханасына, тамағына және жол ақысына төлеуге студентпен жоғары оқу орнының басшысымен және Баянауыл ауданының әкімімен қол қойылған үш жақты келісім – шарты негізінде;
осы Тізбенің 1–тармағы 9) тармақшасының үшінші абзацындағы көрсетілген санаты үшін амбулаторлық ем алу 6 АЕК мөлшерінде – сырқатты растайтын аурухананың анықтамасы, жеке өтініші негізінде;
осы Тізбенің 1–тармағы 9) тармақшасының екінші абзацында көрсетілген санаты үшін "Павлодар облыстық онкологиялық диспансер" мемлекеттік мекемесіне барып қайту нақты жол шығындарының ақысын төлеуге, тексеруден немесе онколог – дәрігерінің консультациясы жөніндегі анақтамасы, жол көліктерінің билеттері және жеке өтініші негізінде;

3. Уполномоченный орган оказывает с учетом доходов:
1) единовременную социальную помощь:
для категории, указанных в абзаце шестом в подпункте 8) пункта 1 настоящего Перечня, (являющихся обладателями гранта акима области) на оплату обучения в высшем учебном заведении в размере фактической стоимости обучения и трехстороннего договора на оказание образовательных услуг, подписанного акимом Баянаульского района, руководителем высшего учебного заведения и студентом;
для категории, указанной в абзаце втором подпункта 8) пункта 1 настоящего Перечня, на основании заявления, сведения о составе семьи заявителя согласно приложению 1 к Типовым правилам, сведения о доходах лица (членов семьи), медицинской справки, свидетельства о рождении детей в размере – 5 МРП;
для категории, указанной в абзаце четвертом подпункта 8) пункта 1 настоящего Перечня на основании заявления, сведения о составе семьи заявителя согласно приложению 1 к Типовым правилам, сведения о доходах лица (членов семьи), акт и (или) документ, подтверждающий наступление трудной жизненной ситуации, в размере 10 МРП.

3. Уәкілетті орган табыстарын есептеп көрсетеді:
1) біржолғы әлеуметтік көмек:
осы Тізбенің 1–тармағы 8) тармақшасының алтыншы абзацындағы көрсетілген санаты үшін (облыс әкімі грантының иегерлері болып саналатындарға) жоғары оқу орнындағы оқуының нақты оқу кұнын төлеу үшін әлеуметтік көмек – студентпен жоғары оқу орнының басшысымен және Баянауыл ауданының әкімімен қол қойылған үш жақты келісім–шарты, және жеке өтініші негізінде;
осы Тізбенің 1–тармағы 8) тармақшасының екінші абзацындағы көрсетілген санаты үшін 5 АЕК мөлшерінде, Үлгілік қағидалардың 1–қосымшасына сәйкес адамның (отбасының) құрамы туралы мәліметтерді, адамның (отбасы мүшелерінің) табыстары туралы мәліметтерді, дәрігерлік анықтама, балалардың туу туралы куәліктері және жеке өтініші негізінде;
осы Тізбенің 1–тармағы 8) тармақшасының төртінші абзацындағы көрсетілген санаты үшін жан басына шаққандағы кірістер өмір сүру деңгейінен аспайтын жағдайда әлеуметтік көмек 10 АЕК мөлшерінде, Үлгілік қағидалардың – қосымшасына сәйкес адамның (отбасының) құрамы туралы мәліметтерді, адамның (отбасы мүшелерінің) табыстары туралы мәліметтерді, өмірлік қиын жағдайдың туындағанын растайтын актіні және (немесе) құжаты және жеке өтініші негізінде.