Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 8 июня 2015 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 июня 2015 года № 3276
В соответствии с пунктом 6 Правил субсидирования развития семеноводства, утверждҰнных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде 2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 196 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 маусымда N 3276 болып тіркелді
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының 6-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде 2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі

08 июня 2015 года
A.Мамытбеков
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 08 июня 2015 года № 196
Минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур:
1) в лесостепной зоне: Кызылжарский район (Налобинский, Виноградовский, Долматовский, Вагулинский, Лесной, БерҰзовский, Бугровский, Светлопольский, Рощинский и Якорьский сельские округа), Мамлютский район, (Беловский, Краснознаменский, Пригородный сельские округа), район Магжана Жумабаева (Фурмановский, Гавринский, Конюховский, Октябрьский, Пролетарский, Каракогинский, Лебяжинский сельские округа)
№ п/п
Культура
Норма приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения на 1 гектар, килограмм*
1
Пшеница

2015 жылғы 08 маусым
А. Мамытбеков
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 08 маусым № 196 қаулысына қосымша
Аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде 2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары:
1) орманды дала аймағында: Қызылжар ауданы (Налобин, Виноградов, Долматов, Вагулин, Лесной, Березов, Бугровое, Светлопольск, Рощинск және Якорь ауылдық округтері), Мамлют ауданы (Белое, Краснознамен, Пригород ауылдық округтері), Мағжан Жұмабаев ауданы (Фурманов, Гавринский, Конюхов, Октябрь, Пролетарский, Қарақоға, Лебяжье ауылдық округтері)
Р/с№
Дақыл
Бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын 1 гектарға сатып алу (пайдалану) нормалары, килограмм*
1
Бидай