О приватизации областного коммунального имущества
Постановление акимата Атырауской области от 15 мая 2015 года № 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 02 июня 2015 года № 3220. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 31 июля 2018 года № 175
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 31.07.2018 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать имущества областной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление финансов Атырауской области" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Ажгалиеву А.Т. - заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
Г. Дюсембаев
Приложение к постановлению акимата области № 145 от 15 мая 2015 года
Перечень имущества областной коммунальной собственности
Наименование имущества
Адрес
Балансодержатель
1
Автомобиль Уаз 31519-037 год выпуска - 2003 регистрационный номер – Е111RК
Атырауская область, город Атырау, проспект Азаттык, дом 9
КГУ "Государственная инспекция по охране, реставрации и использованию историко-культурного наследия Атырауской области Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
2
Автомобиль Toyota Camry год выпуска - 2006 регистрационный номер – Е076РК
Атырауская область, город Атырау, проспект Азаттык, дом 31а
ГУ "Управление координации занятости и социальных программ Атырауской области"
3
Автомобиль Ваз 21230 год выпуска - 2005 регистрационный номер –041КР06
город Атырау, улица М.Исенова, 61
ГУ "Учебный центр Департамента внутренних дел Атырауской области"
4
Автомобиль Ваз 21230 год выпуска - 2004 регистрационный номер – Е137ВЕ
город Атырау, улица Баймуханова, 45
КГКП "Атырауский политехнический колледж"
5

Облыстық коммуналдық мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 145 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 маусымда № 3220 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 31 шілдедегі № 175 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 31.07.2018 № 175 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27, 37-баптарына, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес облыстық коммуналдық меншіктегі мүліктер жекешелендірілсін.
2. "Атырау облысы Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны іске асыру бойынша қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Т. Әжіғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Ғ. Дүйсембаев
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 145 қаулысына қосымша
Облыстық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүліктердің атауы
Мекенжайы
Теңгерім ұстаушы
1
Уаз 31519-037 автомобилі шығарылған жылы - 2003 тіркеу нөмірі – Е111RK
Атырау облысы, Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 9-үй
"Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Атырау облысы Тарихи-мәдени мұраны қорғау, қалпына келтіру және пайдалану жөніндегі мемлекеттік инпекциясы" КММ
2
Toyota Camry автомобилі шығарылған жылы - 2006 тіркеу нөмірі – Е076РК
Атырау облысы, Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 31а-үй
"Атырау облысы Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" ММ
3
Ваз 21230 автомобилі шығарылған жылы - 2005 тіркеу нөмірі – Е041KР06
Атырау қаласы, М.Исенов көшесі, 61
"Атырау облысы Ішкі істер департаментінің оқу орталығы" ММ
4
Ваз 21230 автомобилі шығарылған жылы - 2004 тіркеу нөмірі – Е137ВЕ
Атырау қаласы, Баймұханов көшесі , 45
"Атырау политехникалық колледжі" КМҚК
5

Автомобиль Ваз 21310 год выпуска - 2002 регистрационный номер – Е457ВТ
Атырауская область, город Атырау, улица Баймуханова, 72
ГУ "Областная база спецмедснабжения"
6
Автомобиль Уаз 396259 год выпуска - 2006 регистрационный номер – Е846ВМ
Атырауская область, Махамбетский район, село Сарайчик, улица Ескендір Шакликов, 38
ГУ "Сарайчиковский психоневрологический интернат"
7
Автомобиль Волга Газ 3110 год выпуска - 2000 регистрационный номер – Е145ВТ
Атырауская область, город Атырау, улица Абая, дом 8 а
КГКП "Академический оркестр казахских народных инструментов имени Дины Нурпеисовой Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
8
Автомобиль Газ 2705 год выпуска - 2000 регистрационный номер – Е386ВN
Атырауская область, город Атырау, улица Абая, дом 8 а
КГКП "Академический оркестр казахских народных инструментов имени Дины Нурпеисовой Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
9
Автомобиль Ваз 21310 год выпуска - 2003 регистрационный номер – Е385ВN
Атырауская область, город Атырау, улица Абая, дом 8 а
КГКП "Академический оркестр казахских народных инструментов имени Дины Нурпеисовой Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
10
Автомобиль Уаз 396259 год выпуска - 2005 регистрационный номер – Е287ВF
Атырауская область, Кзылкогинский район, село Миялы, улица Телевышка, дом 1
КГП на ПХВ "Кызылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
11
Автомобиль Уаз 396259 год выпуска - 2005 регистрационный номер – Е285ВF
Атырауская область, Кзылкогинский район, село Миялы, улица Телевышка, дом 1
КГП на ПХВ "Кызылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
12
Автомобиль Уаз 396259 год выпуска - 2005 регистрационный номер – Е284ВF
Атырауская область, Кзылкогинский район, село Миялы, улица Телевышка, дом 1
КГП на ПХВ "Кызылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
13
Автомобиль Уаз 396259 год выпуска - 2005 регистрационный номер –Е286ВF
Атырауская область, Кзылкогинский район, село Миялы, улица Телевышка, дом 1
КГП на ПХВ "Кызылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
14
Автомобиль Уаз 396259 год выпуска - 2005 регистрационный номер – Е283ВF
Атырауская область, Кзылкогинский район, село Миялы, улица Телевышка, дом 1
КГП на ПХВ "Кызылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
15
Автомобиль Уаз 39629-016 год выпуска - 2005 регистрационный номер – Е641ВF
Атырауская область, Исатайский район, село Аккистау, улица Елорда, дом 54
КГП на ПХВ "Исатайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
16

Ваз 21310 автомобилі шығарылған жылы - 2002 тіркеу нөмірі – Е457ВТ
Атырау облысы, Атырау қаласы, Баймұханов көшесі , 72
"Облыстық арнаулы медициналық қамту базасы" ММ
6
Уаз 396259 автомобилі шығарылған жылы - 2006 тіркеу нөмірі – Е846ВМ
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Сарайшық ауылы, Ескендір Шакликов көшесі, 38
"Сарайшық психиатриялық жүйке аурулары интернаты" ММ
7
Волга Газ 3110 автомобилі шығарылған жылы - 2000 тіркеу нөмірі – Е145ВТ
Атырау облысы, Атырау қаласы, Абай көшесі, 8а үй
"Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Дина Нұрпейісова атындағы Академиялық қазақ халық аспаптар оркестрі" КМҚК
8
Газ 2705 автомобилі шығарылған жылы - 2000 тіркеу нөмірі – Е386ВN
Атырау облысы, Атырау қаласы, Абай көшесі, 8а үй
"Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Дина Нұрпейісова атындағы Академиялық қазақ халық аспаптар оркестрі" КМҚК
9
Ваз 21310 автомобилі шығарылған жылы - 2003 тіркеу нөмірі – Е385ВN
Атырау облысы, Атырау қаласы, Абай көшесі, 8а үй
"Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Дина Нұрпейісова атындағы Академиялық қазақ халық аспаптар оркестрі" КМҚК
10
Уаз 396259 автомобилі шығарылған жылы - 2005 тіркеу нөмірі – Е287ВF
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Телевышка көшесі, 1 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
11
Уаз 396259 автомобилі шығарылған жылы - 2005 тіркеу нөмірі – Е285ВF
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Телевышка көшесі, 1 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
12
Уаз 396259 автомобилі шығарылған жылы - 2005 тіркеу нөмірі – Е284ВF
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Телевышка көшесі, 1 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
13
Уаз 396259 автомобилі шығарылған жылы - 2005 тіркеу нөмірі – Е286ВF
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Телевышка көшесі, 1 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
14
Уаз 396259 автомобилі шығарылған жылы - 2005 тіркеу нөмірі – Е283ВF
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Телевышка көшесі, 1 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
15
Уаз 39629-016 автомобилі шығарылған жылы - 2005 тіркеу нөмірі – Е641ВF
Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Елорда көшесі, 54 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Исатай аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
16

Автомобиль Уаз 39629-016 год выпуска - 2005 регистрационный номер –861АН06
Атырауская область, Исатайский район, село Аккистау, улица Елорда, дом 54
КГП на ПХВ "Исатайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
17
Автомобиль Волга Газ -3110 год выпуска - 2000 регистрационный номер – Е899АЕ
Атырауская область, Махамбетский район, село Махамбет, улица Тайманова-1
ГУ "Атырауская областная вспомогательная школа-интернат"
18
Автомобиль Газ Саз 35072 год выпуска - 1992 регистрационный номер – Е702АY
Атырауская область, Махамбетский район, село Махамбет, улица Тайманова-1
ГУ "Атырауская областная вспомогательная школа-интернат"
19
Автомобиль Уаз 39629-016 год выпуска - 2005 регистрационный номер – Е650BF
Атырауская область, город Атырау, улица Владимирского, дом 98
КГП на ПХВ "Атырауская областная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
20
Автомобиль Ваз 21310 год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е990ВМ
Атырауская область, город Атырау, улица Владимирского, 4
КГКП "Атырауская областная инфекционная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
21
Автомобиль Ваз 212300 Шевроле Нива год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е974ВТ
Атырауская область, город Атырау, улица Курмангазы, дом 7
КГП на ПХВ "Атырауский медицинский колледж" Управления здравоохранения Атырауской области
22
Автомобиль Ваз 21074 год выпуска - 2003 регистрационный номер – Е126ВР
Атырауская область, поселок Балыкши, улица Айнаш Байжігітова, дом 86а
КГКП "Областной центр по организации научно-методической работы народного творчества и культурно-досуговой деятельности Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
23
Автомобиль Ваз 21102 год выпуска - 2004 регистрационный номер – Е486BU
Атырауская область, город Атырау, улица Абая, дом 8
КГКП "Областной казахский драматический театр имени Махамбета Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
24
Автомобиль Газ 22171 год выпуска - 1999 регистрационный номер –056АН06
Атырауская область, город Атырау, улица Абая, дом 8
КГКП "Областной казахский драматический театр имени Махамбета Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
25
Автомобиль Волга Газ -3110 год выпуска - 2000 регистрационный номер –Е112АР
Атырауская область, город Атырау, улица Абая, дом 8
КГКП "Областной казахский драматический театр имени Махамбета Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
26
Трактор МТЗ-80 год выпуска - 1984 регистрационный номер – АВДЕ 856
Атырауская область, Курмангазинский район, село Сафоновка, улица Орманды, дом 35
ГУ "Курмангазинское учреждение по охране лесов и животного мира"
27

Уаз 39629-016 автомобилі шығарылған жылы - 2005 тіркеу нөмірі – 861АН06
Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Елорда көшесі, 54 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Исатай аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
17
Волга Газ-3110 автомобилі шығарылған жылы - 2000 тіркеу нөмірі – Е899АЕ
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Тайманов көшесі-1
"Атырау облыстық көмекші мектеп-интернаты" ММ
18
Газ Саз 35072 автомобилі шығарылған жылы - 1992 тіркеу нөмірі – Е702АY
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Тайманов көшесі-1
"Атырау облыстық көмекші мектеп-интернаты" ММ
19
Уаз 39629-016 автомобилі шығарылған жылы - 2005 тіркеу нөмірі – Е650BF
Атырау облысы, Атырау қаласы, Владимирский көшесі, 98 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық ауруханасы" ШЖҚ КМК
20
Ваз 21310 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е990BМ
Атырау облысы, Атырау қаласы, Владимирский көшесі, 4
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" КМҚК
21
Ваз 212300 Шевроле Нива автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е974BТ
Атырау облысы, Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, 7-үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау медициналық колледжі" ШЖҚ КМК
22
Паз 32050r автомобилі шығарылған жылы - 1999 тіркеу нөмірі – Е333AL
Атырау облысы, Атырау қаласы, Абай көшесі, 8 үй
Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Облыстық Махамбет атындағы қазақ драма театры" КМҚК
23
Ваз 21102 автомобилі шығарылған жылы - 2004 тіркеу нөмірі – Е486 BU
Атырау облысы, Атырау қаласы, Абай көшесі, 8 үй
Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Облыстық Махамбет атындағы қазақ драма театры" КМҚК
24
Газ 22171 автомобилі шығарылған жылы - 1999 тіркеу нөмірі –056АН06
Атырау облысы, Атырау қаласы, Абай көшесі, 8 үй
Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Облыстық Махамбет атындағы қазақ драма театры" КМҚК
25
Волга Газ -3110 автомобилі шығарылған жылы - 2000 тіркеу нөмірі – Е112АР
Атырау облысы, Атырау қаласы, Абай көшесі, 8 үй
Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Облыстық Махамбет атындағы қазақ драма театры" КМҚК
26
МТЗ-80 тракторы шығарылған жылы - 1984 тіркеу нөмірі – АВДЕ 856
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Сафоновка ауылы, Орманды көшесі, 35 үй
"Құрманғазы орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекеме" ММ
27

Судно "КС-100А" год выпуска - 1984 регистрационный номер – 0269РСК
Атырауская область, Курмангазинский район, село Сафоновка, улица Орманды, дом 35
ГУ "Курмангазинское учреждение по охране лесов и животного мира"
28
Автомобиль Уаз 39629 016 год выпуска - 2007 регистрационный номер – 661AF06
город Атырау, микрорайон Алмагуль, 35
КГП на ПХВ "Атырауская городская поликлиника № 7" Управления здравоохранения Атырауской области
29
Автомобиль Ваз 21310 год выпуска - 2007 регистрационный номер – 659AF06
город Атырау, микрорайон Алмагуль, 35
КГП на ПХВ "Атырауская городская поликлиника № 7" Управления здравоохранения Атырауской области
30
Автомобиль Ваз 21213 год выпуска - 2007 регистрационный номер – 426AЕ06
город Атырау, улица Пушкина, дом № 163
ГУ "Управление государственной инспекции труда Атырауской области"
31
Автомобиль Ваз 21213 год выпуска - 2007 регистрационный номер – 414AЕ06
город Атырау, улица Пушкина, дом № 163
ГУ "Управление государственной инспекции труда Атырауской области"
32
Автомобиль Toyota Prado год выпуска - 2006 регистрационный номер – Е879BY
Атырауская область, город Атырау, проспект Азаттык, 152а
КГКП "Атырауский гуманитарный колледж имени К.Дутбаевой" Управления образования Атырауской области"
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГУ - государственное учреждение
КГУ - коммунальное государственное учреждение
КГКП - коммунальное государственное казенное предприятие
КГП на ПХВ - коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения

"КС-100А" кемесі шығарылған жылы - 1984 тіркеу нөмірі – 0269РСК
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Сафоновка ауылы, Орманды көшесі, 35 үй
"Құрманғазы орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекеме" ММ
28
Уаз 39629 016 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – 661AF06
Атырау қаласы, Алмагүл ықшам ауданы, 35
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№ 7 Атырау қалалық емханасы" ШЖҚ КМК
29
Ваз 21310 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – 659AF06
Атырау қаласы, Алмагүл ықшам ауданы, 35
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№ 7 Атырау қалалық емханасы" ШЖҚ КМК
30
Ваз 21213 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – 426AЕ06
Атырау қаласы, Пушкин көшесі, № 163 үй
"Атырау облысы мемлекеттік еңбек инспекция басқармасы" ММ
31
Ваз 21213 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – 414AЕ06
Атырау қаласы, Пушкин көшесі, № 163 үй
"Атырау облысы мемлекеттік еңбек инспекция басқармасы" ММ
32
Toyota Prado автомобилі шығарылған жылы - 2006 тіркеу нөмірі – Е879BY
Атырау облысы, Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 152 а
Атырау облысы Білім беру басқармасының "Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжі" КМҚК
Ескертпе: қысқартулардың толық жазылуы:
ММ - мемлекеттік мекеме
КММ-коммуналдық мемлекеттік мекеме
КМҚК - коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
ШЖҚ КМК - шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын