О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории города Шымкента
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2015 года № 50/389-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 октября 2015 года № 3387. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 3 мая 2016 года № 2/20-6с
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 3.05.2016 года № 2//20-6с
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории города Шымкента в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
Е.Хван
Секретарь городского маслихата Н.Бекназаров

Шымкент қаласының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 50/389-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қазанда № 3387 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 3 мамырдағы № 2/20-6с шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 3.05.2016 № 2/20-6с шешiмiмен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387 бабының 1-1 тармағына, 444 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Шымкент қаласының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін он есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Е.Хван
Қалалық мәслихат
хатшысы
Н.Бекназаров