Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 19 января 2015 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 февраля 2015 года № 3675. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 7 сентября 2016 года № 301
Сноска. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 07.09.2016 № 301.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктов 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в 2015 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.
3. Размер оплаты труда участников общественных работ из средств местного бюджета утвердить в размере 1,5 минимальной заработной платы, установленной на 2015 год.

2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 22 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 ақпанда № 3675 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 301 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 07.09.2016 № 301 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7- бабы 5) тармақшасының, 20- бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18- тармақтарының негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Глубокое аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2015 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері , көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың жергілікті бюджет қаражатынан еңбекақысының мөлшері 2015 жылға белгіленген 1,5 ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Глубоковского района Жумадилова С.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района А. Брагинец
Утвержден
постановлением Глубоковского
районного акимата
от "19" января 2015 года № 22
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
п/п
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источник финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Глубокое"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
2500 квадратных метров в день;
150 документов в месяц;
10-15 писем в день
72
72
бюджет Глубоковского района
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Белоусовка"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
1800 квадратных метров в день;
80 документов в месяц;
10-15 писем в день
40
40
бюджет Глубоковского района
3
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Алтайский"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
250 квадратных метров в день; 20 документов в месяц;
300 писем в год
12
12
бюджет Глубоковского района
4
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Верхнеберезовский"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
450 квадратных метров в день;
20 документов в месяц;
220 писем в год
22
22
бюджет Глубоковского района
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Бобровского сельского округа"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
250 квадратных метров в день;
25 документов в месяц;
800 писем в год
16
16
бюджет Глубоковского района
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Калининского сельского округа"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
200 квадратных метров в день;
25 документов в месяц;
300 писем в год
10
10
бюджет Глубоковского района
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Кожоховского сельского округа"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
200 квадратных метров в день;
25 документов в месяц;
300 писем в год
15
15
бюджет Глубоковского района
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноярского сельского округа"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
700 квадратных метров в день;
25 документов в месяц;
900 писем в год
22
22
бюджет Глубоковского района
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
600 квадратных метров в день;
20 документов в месяц;
800 писем в год
20
20
бюджет Глубоковского района
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Кировского сельского округа"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
900 квадратных метров в день;
15 документов в месяц;
950 писем в год
15
15
бюджет Глубоковского района
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Малоубинского сельского округа"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
500 квадратных метров в день;
10 документов в месяц;
500 писем в год
10
10
бюджет Глубоковского района
12
Государственное учреждение "Опытно-польского сельского округа"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
200 квадратных метров в день;
10 документов в месяц;
600 писем в год
6
6
бюджет Глубоковского района
13
Государственное учреждение "Секисовского сельского округа"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
500 квадратных метров в день;
10 документов в месяц;
800 писем в год
20
20
бюджет Глубоковского района
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Ушановского сельского округа"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
100 квадратных метров в день;
10 документов в месяц;
500 писем в год
3
3
бюджет Глубоковского района
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Фрунзенского сельского округа"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
900 квадратных метров в день;
30 документов в месяц;
800 писем в год
15
15
бюджет Глубоковского района
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Черемшанского сельского округа"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
1200 квадратных метров в день;
30 документов в месяц;
1100 писем в год
34
34
бюджет Глубоковского района
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Веселовского сельского округа"
помощь в благоустройстве территории; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции
200 квадратных метров в день;
30 документов в месяц;
600 писем в год
12
12
бюджет Глубоковского района
18
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Глубоковского района" управления культуры, архивов и документации Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Глубокое ауданы әкімінің орынбасары С.С.Жумадиловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімнің
міндетін атқарушы А. Брагинец
Глубокое аудандық әкімдігінің
2015 жылғы " 19" қантар
№ 22 қаулысымен
Бекітілген:
2015 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары
р/с
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстардың көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттіліқ)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
7
1
"Глубокое кенті әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 2500 шаршы метр;
айына 150 құжат;
күніне 10-15 хат
72
72
Глубокое ауданының бюджеті
2
"Белоусовка кенті әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 1800 шаршы метр;
айына 80 құжат;
күніне 10-15 хат
40
40
Глубокое ауданының бюджеті
3
"Алтайский кенті әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 250 шаршы метр;
айына 20 құжат;
жылына 300 хат
12
12
Глубокое ауданының бюджеті
4
"Верхнеберезовский кенті әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 450 шаршы метр;
айына 20 құжат;
жылына 220 хат
22
22
Глубокое ауданының бюджеті
5
"Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 250 шаршы метр;
айына 25 құжат;
жылына 800 хат
16
16
Глубокое ауданының бюджеті
6
"Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 200 шаршы метр;
айына 25 құжат;
жылына 300 хат
10
10
Глубокое ауданының бюджеті
7
"Кожохово ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 200 шаршы метр;
айына 25 құжат;
жылына 300 хат
15
15
Глубокое ауданының бюджеті
8
"Краснояр ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 700 шаршы метр;
айына 25 құжат;
жылына 900 хат
22
22
Глубокое ауданының бюджеті
9
"Куйбышев ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 600 шаршы метр;
айына 20 құжат;
жылына 800 хат
20
20
Глубокое ауданының бюджеті
10
"Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 900 шаршы метр;
айына 15 құжат;
жылына 950 хат
15
15
Глубокое ауданының бюджеті
11
"Малоубинка ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 500 шаршы метр;
айына 10 құжат;
жылына 500 хат
10
10
Глубокое ауданының бюджеті
12
"Опытное поле ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 200 шаршы метр;
айына 10 құжат;
жылына 600 хат
6
6
Глубокое ауданының бюджеті
13
"Секисовка ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 500 шаршы метр;
айына 10 құжат;
жылына 800 хат
20
20
Глубокое ауданының бюджеті
14
"Ушаново ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 100 шаршы метр;
айына 10 құжат;
жылына 500 хат
3
3
Глубокое ауданының бюджеті
15
"Фрунзе ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 900 шаршы метр;
айына 30 құжат;
жылына 800 хат
15
15
Глубокое ауданының бюджеті
16
"Черемшанка ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 1200 шаршы метр;
айына 30 құжат;
жылына 1100 хат
34
34
Глубокое ауданының бюджеті
17
"Веселовка ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
аумақты абаттандыруда көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; корреспонденцияларды жеткізу
күніне 200 шаршы метр;
айына 30 құжат;
жылына 600 хат
12
12
Глубокое ауданының бюджеті
18
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет мұрағаттар және құжаттама баскармасының "Глубокое ауданының мемлекеттік мұрағаты" Коммуналдық Мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек

25-30 документов в день
4
4
бюджет Глубоковского района
19
Государственное учреждение "Управление юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе с текущими и архивными документами
30-40 документов в день
4
4
бюджет Глубоковского района
20
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Глубоковскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
40-50 документов в день
6
6
бюджет Глубоковского района
21
РГУ "Отдел по делам обороны Глубоковского района" (по согласованию)
помощь в проведении призывной кампании
30-40 документов в день
8
8
бюджет Глубоковского района
22
РГУ "Отдел внутренних дел Глубоковского района" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
40-50 документов в день
8
8
бюджет Глубоковского района
23
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Глубоковского района"
помощь в проведении ярмарок вакансий, мониторинг безработных, помощь в работе с текущими документами
12 ярмарок вакансий в год, 170 безработных в месяц, 50 документов в месяц
16
16
бюджет Глубоковского района
24
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Глубоковского района"
помощь в работе с текущими документами
15-20 документов в день
2
2
бюджет Глубоковского района
25
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости Глубоковского районного акимата"
помощь в работе с текущими документами
30-40 документов в день
4
4
бюджет Глубоковского района
26
Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная детско-юношеская спортивная школа по Глубоковскому району управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области"
помощь в работе по содержанию стадиона
16600 квадратных метров в год
4
4
бюджет Глубоковского района
Итого:
400
400
Конкретные условия общественных работ: Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

күніне 25-30 құжат
4
4
Глубокое ауданының бюджеті
19
"Қазақстан Республикасы әділет министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы әділет департаментінің Глубокое ауданының әділет басқармасы" Мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күніне 30-40 құжат
4
4
Глубокое ауданының бюджеті
20
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Глубокое ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" Республикалық мемлекеттік мекеме(келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күніне 40-50 құжат
6
6
Глубокое ауданының бюджеті
21
"Глубокое ауданының қорғау істер бойынша бөлім" АММ (келісім бойынша)
әскери шақыру кампаниясын өткізуге көмектесу
күніне 30-40 құжат
8
8
Глубокое ауданының бюджеті
22
"Глубокое ауданының ішкі істер бөлімі" АММ
(келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күніне 40-50 құжат
8
8
Глубокое ауданының бюджеті
23
"Глубокое ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" Мемлекеттік мекемесі
бос жұмыс орындар жәрменкесін өткізуде көмектесу, жұмыссыздардың мониторингі, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
жылына 12 бос жұмыс орындар жәрменкесі, айына 170 жұмыссыз, айна 50 құжат
16
16
Глубокое ауданының бюджеті
24
"Глубокое ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" Мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күніне 15-20 құжат
2
2
Глубокое ауданының бюджеті
25
"Глубокое аудандық әкімдігінің жұмыспен қамту орталығы" Коммуналдық Мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күніне 30-40 құжат
4
4
Глубокое ауданының бюджеті
26
"Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының Глубокое ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" Коммуналдық мемлеқеттік мекемесі
стадионды ұстау бойынша жұмыстарға көмектесу
жылына 16600 шаршы метр
4
4
Глубокое ауданының бюджеті
Барлығы:
400
400
Қоғамдық жұмыстардың нақты талаптары: Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс бір сағат; еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақытына жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен саймандар мен құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зиянның орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шартарымен қарастырылады.