Об утверждении норм потребления товарного газа Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2015 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 июня 2015 года № 3927
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 9 января 2012 года "О газе и газоснабжении" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормы потребления товарного газа Западно-Казахстанской области.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Западно-Казахстанской области" (Байменов М. Б) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бадашева А. Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области А. Утегулов
Утверждено
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 28 апреля 2015 года № 111
Нормы потребления товарного газа
Западно-Казахстанской области

Батыс Қазақстан облысында тауарлық газды тұтыну нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 111 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 маусымда № 3927 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Газ және газбен жабдықтау туралы" 2012 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Батыс Қазақстан облысында тауарлық газды тұтыну нормалары бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М. Б. Байменов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Б. Бадашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы А. Өтеғұлов
2015 жылғы 28 сәуірдегі
№ 111
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Батыс Қазақстан облысында тауарлық газды
тұтыну нормалары

Сноска. Нормы - в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 03.09.2015 № 243 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
№
Характеристика потребления
товарного газа
Единица
измерения
Месячная норма
потребления,
3)
1.
При наличии газовой плиты и центрального горячего водоснабжения
с 1 человека
10,6
2.
При наличии газовой плиты, газового водонагревателя и отсутствии центрального горячего водоснабжения
с 1 человека

Ескерту. Нормалары жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 03.09.2015 № 243 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Тауарлық газды
тұтыну сипаттамасы
Өлшем бірлігі
Айлық тұтыну
нормасы,
3)
1.
Газ плитасы және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болған жағдайда
1 адамнан
10,6
2.
Газ плитасы, газбен су жылытқышы болған және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болмаған жағдайда
1 адамнан