О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 31-2 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 декабря 2015 года № 38-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 декабря 2015 года № 4160. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 40-2
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 40-2.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №31-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3768, опубликованное от 3 апреля 2015 года в районной газете "Ауыл айнасы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 988 546 тысяч тенге:
налоговые поступления – 781 964 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 223 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 190 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 204 169 тысяч тенге;
2) затраты – 3 978 020 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –72 841 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 89 190 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 349 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –25 151 тысяча тенге:
приобретение финансовых активов –25 151 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -87 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 87 466 тысяч тенге:
поступление займов – 89 190 тысяч тенге;
погашение займов – 16 349 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –14 625 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в размере 11 474 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Казталов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 31-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 38-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 желтоқсанда № 4160 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 40-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 40-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №31-2 "2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3768 тіркелген, 2015 жылғы 3 сәуірдегі "Ауыл айнасы" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 988 546 мың теңге:
салықтық түсімдер – 781 964 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 223 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 190 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 204 169 мың теңге;
2) шығындар – 3 978 020мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 841 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 89 190 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 349 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 25 151 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 25 151 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 87 466 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 87 466 мың теңге:
қарыздар түсімі – 89 190 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 349 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14625 мың теңге.";
6 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 11 474 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 –қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.