Об утверждении Правил ведения учета уведомлений, направляемых органами контроля и надзора в уполномоченный орган, осуществляющий в пределах своей компетенции статистическую деятельность в области правовой статистики и специальных учетов
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 15. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 февраля 2016 года № 13198. Утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 июня 2019 года № 48 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 03.06.2019 № 48 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации подпункта 19) пункта 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года "О государственной правовой статистике и специальных учетах" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 26.09.2017 № 108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые Правила ведения учета уведомлений, направляемых органами контроля и надзора в уполномоченный орган, осуществляющий в пределах своей компетенции статистическую деятельность в области правовой статистики и специальных учетов.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканском государственном предприятиии на праве хозяйственного видения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном-контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) направление настоящего приказа заинтересованным субъектам правовой статистики и специальных учетов, а также территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
А. Даулбаев
Утверждены приказом
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 27 января 2016 года № 15
Правила
ведения учета уведомлений, направляемых органами контроля
и надзора в уполномоченный орган, осуществляющий в пределах
своей компетенции статистическую деятельность в области
правовой статистики и специальных учетов

Бақылау және қадағалау органдары өз құзыреті шегінде құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласында статистикалық қызметті жүзеге асыратын уәкілетті органға жолдайтын хабарлардың есебін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 15 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 24 ақпанда 13198 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2019 жылғы 3 маусымдағы № 48 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 03.06.2019 № 48 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы, 2003 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабы 3-тармағының 19) тармақшасын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 26.09.2017 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
1. Қоса берілген Бақылау және қадағалау органдары өз құзыреті шегінде құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласында статистикалық қызметті жүзеге асыратын уәкілетті органға жолдайтын хабарлардың есебін жүргізу қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне, сонымен қатар Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық кесiмдерiнiң эталондық бақылау банкiнде орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет минстрілігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнында ресми жариялануын;
2) осы бұйрықты мүдделі құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне және Комитеттің аумақтық органдарына жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
А. Дауылбаев
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
27 қаңтардағы 2016 жылғы № 15
бұйрығымен бекітілген
Бақылау және қадағалау органдары өз құзыреті шегінде құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласында статистикалық қызметті жүзеге асыратын уәкілетті органға жолдайтын хабарлардың есебін жүргізу қағидалары

1. Общие положения
1. Настоящие Правила ведения учета уведомлений, направляемых органами контроля и надзора в уполномоченный орган, осуществляющий в пределах своей компетенции статистическую деятельность в области правовой статистики и специальных учетов (далее - Правила), разработаны во исполнение Законов Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года "О государственной правовой статистике и специальных учетах", от 30 июня 2017 года "О прокуратуре".
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 26.09.2017 № 108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Правила определяют порядок ведения учета уведомлений, не подлежащих регистрации в соответствии со статьей 146 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан, направляемых органами контроля и надзора в уполномоченный орган, осуществляющий в пределах своей компетенции статистическую деятельность в области правовой статистики и специальных учетов.
3. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) учет уведомлений, направляемых органами контроля и надзора в уполномоченный орган, осуществляющий в пределах своей компетенции статистическую деятельность в области правовой статистики и специальных учетов (далее – учет уведомлений) – комплекс мероприятий по учету направляемых в органы правовой статистики и специальных учетов уведомлений о проведении государственного контроля и надзора, а также предоставлению соответствующих информационных учетных документов;
2) субъекты учета – государственные органы, уполномоченные законами Республики Казахстан на проведение проверок и иных форм контроля и надзора деятельности физических лиц, юридических лиц, в том числе государственных органов, филиалов и представительств юридических лиц, за деятельностью которых осуществляются контроль и надзор;
3) проверяемые объекты – имущество, находящееся на праве собственности или ином законном основании у проверяемого субъекта, подлежащее контролю и надзору;
4) проверяемые субъекты – физические лица, юридические лица, в том числе государственные органы, филиалы и представительства юридических лиц, за деятельностью которых осуществляются контроль и надзор;
5) уполномоченный орган – государственный орган, осуществляющий в пределах своей компетенции статистическую деятельность в области правовой статистики и специальных учетов, уполномоченный на ведение учета уведомлений, направляемых органами контроля и надзора;
6) электронный информационный учетный документ (далее - ЭИУД) – носитель правовой статистической информации в электронном виде, на основании которого формируются данные государственной правовой статистики и специальных учетов.

1. Жалпы ережелер
1. Осы Бақылау және қадағалау органдары өз құзыреті шегінде құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласында статистикалық қызметті жүзеге асыратын уәкілетті органға жолдайтын хабарлардың есебін жүргізу қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 22 желтоқсандағы Заның, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 маусымдағы Заның орындау үшін әзірленді.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 26.09.2017 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
2. Қағидалар, Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің (бұдан әрі - Кәсіпкерлік Кодекс) 146-бабына сәйкес тіркелуге жатпайтын, бақылау мен қадағалау органдары өз құзыреті шегінде құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласында статистикалық қызметті жүзеге асыратын уәкілетті органға жіберетін хабарлардың есебін жүргізу тәртібін анықтайды.
3. Осы Қағидаларда келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) бақылау және қадағалау органдары уәкілетті органға жіберетін хабарлардың есебін жүргізу (бұдан әрі – хабарлардың есебін жүргізу) – құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдарына жолданатын мемлекеттік бақылау және қадағалауды жүргізу туралы хабарларды есепке алу, сонымен қатар тиісті ақпараттық есепке алу құжаттармен қамтамасыз ету шаралар кешені;
2) есеп жүргізудің субъектілері – жеке тұлғалардың, заңды тұлғалардың, соның ішінде қызметтеріне бақылау және қадағалау жүргізілетін мемлекеттік органдардың, филиалдардың және заңды тұлғалардың өкілдіктерінің қызметіне тексеру жүргізуге Қазақстан Республикасының заңдары уәкілеттік берген мемлекеттік органдар;
3) тексерілетін объектілер – бақылауға және қадағалауға жататын, тексерілетін субъектіде меншік құқығында немесе өзге де заңды негізде болатын мүлік;
4) тексерілетін субъектілер – қызметіне бақылау және қадағалау жүзеге асырылатын жеке тұлғалар, заңды тұлғалар, оның ішінде мемлекеттік органдар, заңды тұлғалардың филиалдары мен өкілдіктері;
5) уәкілетті орган - өз құзыретінің шегінде құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласындағы статистикалық қызметті іске асыратын, бақылау және қадағалау органдары жолдайтын хабарлардың есебін жүргізуге өкілеттігі бар мемлекеттік орган.
6) электрондық ақпараттық есепке алу құжаты (бұдан әрі - ЭАЕҚ) – құқықтық статистика және арнайы есепке алудың деректері қалыптасатын құқықтық статистикалық ақпаратты электрондық түрде тасымалдаушы.

4. Учет уведомлений осуществляется в целях сбора, учета, анализа и предоставления государственным органам, физическим и юридическим лицам достоверной и достаточной правовой статистической информации, формируемой по результатам проверок и иных форм контроля и надзора, проведенных государственными органами Республики Казахстан.
5. Процедура учета уведомлений включает в себя:
1) учет в уполномоченном органе уведомлений, направляемых органами контроля и надзора в уполномоченный орган;
2) предоставление электронных информационных учетных документов.
2. Порядок учета уведомлений, направляемых органами
контроля и надзора в уполномоченный орган
6. Учет уведомлений, направляемых органами контроля и надзора осуществляется уполномоченным органом по месту нахождения проверяемого субъекта (объекта).
7. Учет уведомлений осуществляется путем выставления ЭИУД, направляемых органами контроля и надзора в уполномоченный орган по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам (далее – карточка № 1-У).
8. Сотрудник уполномоченного органа не позднее одного рабочего дня с момента получения карточки № 1-У направляет субъектам учета сообщение об учете уведомлений с указанием учетного номера.
9. В соответствии с пунктом 8 статьи 137 Предпринимательского кодекса субъекты учета не позднее трех рабочих дней после составления акта о результатах контроля вносят данные о результатах анализа иных форм контроля и надзора в базу данных Единого реестра субъектов и объектов проверок (ЕРСОП) путем заполнения карточки № 1-У.
10. Реквизиты карточки № 1-У подлежат заполнению лицом, осуществляющим проведение государственного контроля и надзора.
В цифровых информационных показателях карточки № 1-У, в том числе содержащих словарный реквизит, указываются номера кодовых обозначений, присвоенных уполномоченным органом.
Обеспечение достоверности, целостности, объективности и своевременности внесенных сведений возлагается на руководителя государственного органа и ответственных лиц, заполнивших карточки № 1-У, в коллегиальных государственных органах – на членов коллегиальных государственных органов, курирующих данное направление и ответственных лиц, заполнивших карточку № 1-У.
11. На основании сведений карточек № 1-У территориальными подразделениями уполномоченного органа составляется отчет формы № 1-У "Об учете уведомлений, направляемых органами контроля и надзора в уполномоченный орган" по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам (далее - отчет № 1-У) (в формате электронной таблицы Excel).

4. Хабарлардың есебін жүргізу Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүргізген тексерулер және бақылау мен қадағалаудың басқа нысандары нәтижесінде қалыптасқан сенімді және жеткілікті құқықтық статистикалық ақпаратты жинау, есепке алу, зерттеу және мемлекеттік органдарға, жеке және заңды тұлғаларға ұсыну мақсатында жүзеге асырылады.
5. Хабарлардың есебін жүргізу рәсімі келесіні қамтиды:
1) бақылау және қадағалау органдары уәкілетті органға жолдайтын хабарлардың уәкілетті органда есебін жүргізу;
2) электрондық ақпараттық есепке алу құжаттармен қамтамасыз ету.
2. Бақылау және қадағалаудың басқа нысандарының есебін жүргізу тәртібі мен хабарлардың есебін жүргізу
6. Хабарлардың есебін жүргізу тексерілетін субъект (объект) орналасқан жері бойынша уәкілетті орган жүзеге асырады.
7. Хабарлардың есебін жүргізу бақылау және қадағалау органдары уәкілетті органға № 1-Х нысаны бойынша жолдайтын хабарлардың есебін жүргізу бойынша мәліметтердің есебін жүргізу карточкасын көрсету арқылы осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес жүзеге асырылады (бұдан әрі – № 1-Х карточкасы).
8. Уәкiлеттi органның қызметкері № 1-Х карточкасын алғаннан кейін бір жұмыс күнінен кешіктірмей есеп жүргізудің субъектілеріне хабарлардың есебін жүргізу туралы хабарлама жолдайды.
9. Кәсіпкерлік Кодекстің 137 бабы 8 тармағына сәйкес есеп жүргізудің субъектілері бақылаудың нәтижелері туралы актіні дайындағаннан кейінгі үш жұмыс күнінен кешіктірмей бақылау және қадағалау өзге де нысандарын талдау нәтижелері туралы деректерді № 1-Х карточкасын толтыру арқылы Тексеру субъектілері және объектілерінің бірыңғай тізілімі (ТСОБТ) деректер қорына енгізеді.
10. ЭАЕҚ деректемелері – № 1-Х карточкаларын мемлекеттің бақылау мен қадағалауды жүргізетін адам толтыруы тиіс.
ЭАЕҚ сандық ақпараттық, соның ішінде сөздік деректемені қамтитын көрсеткіштерінде уәкілетті орган белгілеген кодты белгілердің нөмірлері көрсетіледі.
Енізілген мәліметтердің сенімділігін, тұтастығын, объективтілік пен уақыттылығын қамтамасыз ету мемлекеттік органның басшысына және ЭАЕҚ толтырған жауапты тұлғаларға, ал алқалы мемлекеттік органдарда осы бағыттты қадағалайтын алқалы мемлекеттік органдардың мүшелеріне және ЭАЕҚ толтырған жауапты тұлғаларға жүктеледі.
11. Уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі бірыңғай нысанда және осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес № 1-Х карточкаларының мәліметтер негізінде "Бақылау және қадағалау органдарының уәкілетті органға жолдайтын хабарлардың есебін жүргізу туралы" № 1-Х нысанды есеп құрастырады (бұдан әрі - № 1-Х есеп) (Excel электрондық кесте форматында).

Отчеты № 1-У по каждому региону и по государственным органам составляются ежеквартально с нарастающим итогом и утверждаются руководителем территориального подразделения уполномоченного органа либо лицом, исполняющим его обязанности к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом, в бумажном и электронном видах.
На основе данных отчетов территориальных подразделений уполномоченного органа центральный аппарат уполномоченного органа формирует сводный отчет в разрезе субъектов и регионов.
Сводный отчет № 1-У по республике предоставляется уполномоченным органом в Генеральную прокуратуру Республики Казахстан к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
Приложение 1
к Правилам ведения учета уведомлений,
направляемых органами контроля и надзора
в уполномоченный орган, осуществляющий в
пределах своей компетенции статистическую
деятельность в области правовой статистики
и специальных учетов
Форма
Учетная карточка сведений по учету уведомлений, направляемых
органами контроля и надзора в уполномоченный орган формы № 1-У
1. Наименование государственного органа, направившего уведомление: [словарный реквизит по коду органа]
2. Уровень государственного органа: [республиканский - 1, областной – 2, городской - 3, районный – 4, сельский – 5]
3. Вид проверяемого субъекта: [1 - физическое лицо; 2 - юридическое лицо; 3 - субъект частного предпринимательства, в том числе: 3-1 – микропредпринимательства, 3-2 - малого предпринимательства, 3-3 - среднего предпринимательства, 3-4 - крупного предпринимательства; 4 - государственные учреждения, в том числе: 4-1-государственный орган; 4-2 - государственные предприятия; 5 - некоммерческие организации]
3.1. Организационная – правовая форма: [словарный реквизит]
3.2. Вид деятельности проверяемого субъекта (основной): [словарный реквизит по сфере деятельности]
3.3. ИИН/БИН проверяемого субъекта: [номер]
3.4. Наименование проверяемого субъекта: [текст]
3.5. Местонахождение проверяемого субъекта: [текст]
4. Вид деятельности проверяемого объекта: [словарный реквизит по сфере деятельности]
4.1. Наименование проверяемого объекта: [текст]
4.2. Местонахождение проверяемого объекта: [текст]
4.3. Участок территории нахождения объекта: [текст]
5. Степень риска проверяемого субъекта (объекта): [словарный реквизит по группам риска]
6. Номер уведомления субъекта регистрации: [номер]
7. Дата уведомления: [дата]
8. Срок проведения иных форм (государственного) контроля и надзора – с: [дата]
8.1. по: [дата]
9. Проверяемый период – с: [дата]
9.1. по: [дата]
10. Ф.И.О., должность, подпись лица (лиц), осуществляющего контроль и надзор: [текст]

Әр облыс және мемлекеттік органдар үшін № 1-Х есептерді есептеу негізінде есепті кезеңнен кейінгі айдың 5 күніне тоқсан сайын қағаз және электрондық түрде жасайды және уәкілетті органның аумақтық бөлімшесінің басшысы немесе оның міндетін атқарушы тұлға бекітеді.
Уәкілетті органның аумақтық бөлімшесінің есептерінің деректері негізінде уәкілетті органның орталық аппараты өңірлер мен субъектілер бөлінісінде жиынтық есепті құрастырады.
Уәкілетті орган республика бойынша № 1-Х жиынтық есепті кезеңнен кейінгі айдың 10 күніне Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасына ұсынады.
Бақылау және қадағалау органдары өз құзыреті шегінде
Қазақстан Республикасының заңнамасы белгілеген
тәртіпте құқықтық статистика және арнайы есепке алу
саласында статистикалық қызметті жүзеге асыратын
уәкілетті органға жолдайтын хабарлардың есебін жүргізу
қағидаларына 1-қосымша
Нысан
Бақылау және қадағалау органдары уәкілетті органға жолдайтын хабарлардың есебін жүргізу бойынша мәліметтердің есебін
жүргізу № 1-Х карточкасы
1. Хабарды жіберген мемлекеттік органның атауы: [органның коды бойынша сөздік деректер]
2. Мемлекеттік органның деңгейі: [республикалық -1, аймақтық – 2, қалалық -3, аудандық – 4, ауылдық – 5]
3.Тексерілетін субъектінің түрі: [1-жеке тұлға; 2-заңды тұлға; 3-жеке кәсіпкердің субъектісі, сонымен қатар: 3-1 – шағын кәсіпкерлік, 3-2 – кіші кәсіпкерлік, 3-4 – орта кәсіпкерлік, 3-5 – үлкен кәсіпкерлік; 4 – мемлекеттік мекемелер, соның ішінде: 4-1 –мемлекеттік орган, 4-2 – мемлекеттік кәсіпорындар; 5 –коммерциялық емес мекемелер]
3.1. Ұйымдастыру – құқықтық нысан: [сөздік дерек]
3.2. Тексерудегі субъект қызметінің түрі (негізгі): [қызмет саласы бойынша сөздік дерек]
3.3. Тексерудегі субъектінің ЖСН/БСН: [нөмір]
3.4. Тексерілетін субъектінің атауы: [мәтін]
3.5. Тексерілетін субъектінің мекен-жайы: [мәтін]
4. Тексерілетін субъектінің қызметінің түрі: [қызмет саласы бойынша сөздік дерек]
4.1. Тексерілетін объектінің атауы: [мәтін]
4.2. Тексерілетін объектінің мекен-жайы: [мәтін]
4.3. Объектінің тұрған учаскесінің алаңы: [мәтін]
5. Тексерілетін субъектінің қауіп дәрежесі(объектінің): [тәуекел топтары бойынша сөздік деректемесі]
6. Хабар субъектісінің тіркеу нөмірі: [нөмір]
7. Хабар күні: [күні]
8. Бақылау және қадағалау жүргізудің өзге нысанының (мемлекеттік) мерзімі –: [күні] бастап
8.1. [күні] дейін
9. тексерілетін мерзім – [күні] бастап
9.1. [күні] дейін
10. Бақылау мен қадағалауды жүзеге асыратын тұлғаның қолы (тұлғалардың) лауазымы А.Т.Ә. [мәтін]

11. Основание уведомления (ХХХ): [1ХХ – проведение иной формы контроля и надзора с посещением проверяемых субъектов (объектов); 2 – иные уведомления, направление которых предусмотрено законодательством Республики Казахстан]
11.1. Из них иная форма контроля и надзора с посещением проверяемых субъектов (объектов) проводится на основании: [1 - подпункт 1) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса, 2 - подпункт 2) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса, 3 - подпункт 3) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса, 4 - подпункт 4) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса, 5 - подпункт 5) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса, 6 - подпункт 6) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса, 7- подпункт 7) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса, 8 - подпункт 8) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса, 9 - подпункт 9) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса, 10 - подпункт 10) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса, 11- подпункт 11) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса, 12 - подпункт 12) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса, 13 - бюджетного законодательства]
11.2. Сфера осуществления государственного контроля и надзора по уведомлениям, направление которых предусмотрено законодательством Республики Казахстан: [словарный реквизит по сферам законодательства]
12.Непроведение иного вида контроля, по причине: [1 – отказа от проведения, 2 – прекращения, 3 – признания недействительной (незаконной), 4 - иное]
12.1. Решение принято: [1 – государственным органом, 2 – судом, 3 – прокурором, 4 – уполномоченным органом]
12.2. Дата решения: [дата]
13. Сведения о результатах государственного контроля и надзора по уведомлениям, направление которых предусмотрено законодательством Республики Казахстан: [1 - нарушения не выявлены; 2 - нарушения выявлены]
14. По итогам проведения государственного контроля и надзора составлен итоговый документ: [1 - справка, 2 - предписание, 3 – заключение, 4 – другое]
Заполняется сотрудником уполномоченного органа
15. Подразделение уполномоченного органа: [словарный реквизит по коду органа]
16. Дата учета уведомления: [дата]
17. Порядковый номер учета: [номер]
18. Ф.И.О., должность, подпись сотрудника уполномоченного органа, принявшего уведомление: [текст]
Приложение 2
к Правилам ведения учета уведомлений,
направляемых органами контроля и надзора
в уполномоченный орган, осуществляющий в
пределах своей компетенции статистическую
деятельность в области правовой статистики
и специальных учетов
Отчет формы № 1-У "Об учете уведомлений, направляемых
органами контроля и надзора в уполномоченный орган"
Форма
Всего поступило уведомлений
субъектов частного предпринимательства
из графы 2
физические лица, не являющиеся субъектами частного предпринимательства
государственные предприятия
государственные учреждения
Из них государственные органы (из гр.9)
некоммерческие организации
в т.ч. объекты малого предпринимательства
из них субъектов микропредпринимательства (из гр.3)
в т.ч.объекты среднего предпринимательства
в т.ч.объекты крупного предпринимательства
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Количество проверяемых субъектов (объектов), по которым выставлены уведомления, направляемые органами контроля и надзора в уполномоченный орган
1
Из них количество проверяемых субъектов (объектов), по которым выставлены уведомления о проведении иных форм контроля и надзора с посещением (из строки 1)
2
Количество проверяемых субъектов (объектов), в отношении которых государственный контроль и надзор снят с учета как непроведенный (из строки 1)
3
Из них количество проверяемых субъектов (объектов), в отношении которых сняты с учета как непроведенные иные формы контроля и надзора с посещением (из строки 3)
4
Количество проверяемых субъектов (объектов) по которым выявлены нарушения (из строки 1)
5
Из них количество проверяемых субъектов (объектов) по которым выявлены нарушения по результатам иных форм контроля и надзора с посещением (из строки 6)
6
продолжение таблицы
Виды иных форм контроля и надзора

11. Хабар негізі (ХХХ): [1ХХ – тексерілетін субъектілерге (объектілер) бару арқылы бақылау мен қадағалаудың басқа нысандарын жүргізу; 2 – бағыттау Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген хабарлар]
11.1. Олардың арасында тексерілетін субъектілерге (объектілер) бару арқылы бақылау мен қадағалаудың басқа нысанын келесі негізде жүргізеді: [1 - Кәсіпкерлік Кодекстің 137-бабы 3-тармағының 1)-тармақшасы, 2 - Кәсіпкерлік Кодекстің 137-бабы 3-тармағының 2)-тармақшасы, 3 - Кәсіпкерлік Кодекстің 137-бабы 3-тармағының 3)-тармақшасы, 4 - Кәсіпкерлік Кодекстің 137-бабы 3-тармағының 4)-тармақшасы, 5 - Кәсіпкерлік Кодекстің 137-бабы 3-тармағының 5)-тармақшасы, 6 - Кәсіпкерлік Кодекстің 137-бабы 3-тармағының 6)-тармақшасы, 7 - Кәсіпкерлік Кодекстің 137-бабы 3-тармағының 7)-тармақшасы, 8 - Кәсіпкерлік Кодекстің 137-бабы 3-тармағының 8)-тармақшасы, 9 - Кәсіпкерлік Кодекстің 137-бабы 3-тармағының 9)-тармақшасы, 10 - Кәсіпкерлік Кодекстің 137-бабы 3-тармағының 10)-тармақшасы, 11 - Кәсіпкерлік Кодекстің 137-бабы 3-тармағының 11)-тармақшасы, 12 - Кәсіпкерлік Кодекстің 137-бабы 3-тармағының 12)-тармақшасы, 13 - бюджет заңнамасы]
11.2. Хабарлар бойынша мемлекеттік бақылау мен қадағалау жүргізу аясы, оны бағыттау Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген: [заңнама саласы бойынша сөздік деректеме]
12. Бақылаудың басқа түрін жүргізбеген себебі: [1 – бас тарту, 2 – тоқтату, 3 – (заңсыз) жарамсыз деп тану, 4 - басқа]
12.1. Шешім қабылдады: [1 – мемлекеттік орган, 2 – сот, 3 – прокурор, 4 – уәкілетті орган]
12.2. Шешім күні: [күні]
13. Хабарлар бойынша мемлекеттік бақылау мен қадағалау нәтижелері туралы мәліметтер, оларды бағыттау Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген: [1 - бұзушылықтар анықталған жоқ; 2 - бұзушылықтар анықталды]
14. Мемлекеттік бақылау және қадағалау нәтижелері бойынша қорытынды құжат әзірленді: [1- анықтама, 2 – қол қою, 3 – қорытынды, 4 – басқа]
Уәкілетті органның қызметкері толтырады
15. Уәкілетті органның бөлімшесі: органның коды бойынша сөздік деректемесі]
16. Хабарлардың есебін жүргізу күні: [күні]
17. Есептің реттік нөмірі: [нөмір]
18. А.Т.Ә., лауазымы, хабарды қабылдаған уәкілетті органның қызметкерінің қолы: [мәтін]
Бақылау және қадағалау органдары өз құзыреті
шегінде құқықтық статистика және арнайы есепке
алу саласында статистикалық қызметті жүзеге
асыратын уәкілетті органға жолдайтын хабарлардың
есебін жүргізу қағидаларына
2-қосымша
"Бақылау және қадағалау органдарының уәкілетті органға жолдайтын хабарлардың есебін жүргізу туралы"
Нысан
Барлық келіп түскен хабарлар
жеке кәсіпкерліктің субъектілері
2-ші бағаннан
жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылмайтын жеке тұлғалар
мемлекеттік кәсіпорындар
мемлекеттік мекемелер
Олардың ішінен мемлекеттік органдар (9-шы бағаннан )
коммерциялық емес ұйымдар
соның ішінде кіші кәсіпкерліктің объектілері
олардың ішінен микро кәсіпкерліктің субъектілері (3-ші бағаннан)
соның ішінде орта кәсіпкерліктің объектілері
соның ішінде ірі кәсіпкерліктің объектілері
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Бақылау мен қадағалау органдары уәкiлеттi органға жолдайтын хабарлар шығарылған тексерілетін субъектілер (объектілердің) саны
1
Соның ішінде олар бойынша бара отырып бақылау және қадағалаудың өзге нысандарын жүргізу туралы хабарлар шығарылған тексерілетін субъектілердің (объектілердің) саны (1-ші жолдан)
2
Мемлекеттік бақылау мен қадағалау жүргізілмеген деп есептен алынған тексерілетін субъектілер (объектілер) саны (1-ші жолдан)
3
Олардың ішінен бара отырып мемлекеттік бақылау мен қадағалаудың өзге нысандары жүргізілмеген деп есептен алынған тексерілетін субъектілер (объектілер) саны (3-ші жолдан)
4
Олар бойынша бұзушылықтар анықталған тексерілетін субъектілер (объектілер) саны (1-ші жолдан)
5
Соның ішінде олар бойынша бара отырып бақылау және қадағалаудың өзге нысандары нәтижесі бойынша бұзушылықтар анықталған тексерілетін субъектілер (объектілер) саны (6-шы жолдан)
6
Бақылау мен қадағалаудың өзге нысандарының түрлері

подпункт 1) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса
подпункт 2) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса
подпункт 3) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса
подпункт 4) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса
подпункт 5) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса
подпункт 6) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса
подпункт 7) пункта 3 статьи 137 Предпринимательского кодекса

Кәсіпкерлік кодексінің  137-бабы3-тармағының 1)-тармақшасы
Кәсіпкерлік кодексінің 137-бабы 3-тармағының 2)-тармақшасы
Кәсіпкерлік кодексінің 137-бабы 3-тармағының 3)-тармақшасы
Кәсіпкерлік кодексінің 137-бабы 3-тармағының 4)-тармақшасы
Кәсіпкерлік кодексінің 137-бабы 3-тармағының 5)-тармақшасы
Кәсіпкерлік кодексінің 137-бабы 3-тармағының 6)-тармақшасы
Кәсіпкерлік кодексінің 137-бабы 3-тармағының 7)-тармақшасы