Об утверждении перечня сведений, за исключением сведений, составляющих государственные секреты в соответствии с законодательством Республики Казахстан, подлежащих опубликованию
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 6 октября 2016 года № 3. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 октября 2016 года № 14316. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 7 февраля 2025 года № 26.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 07.02.2025 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О противодействии коррупции" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень сведений, за исключением сведений, составляющих государственные секреты в соответствии с законодательством Республики Казахстан, подлежащих опубликованию, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту антикоррупционной политики Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) в течение десяти календарных дней со дня получения настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
и противодействию коррупции
К. Кожамжаров
Утвержден
приказом Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции

Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтерді қоспағанда жариялануға жататын мәліметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 2016 жылғы 6 қазандағы № 3 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 10 қазанда № 14316 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2025 жылғы 7 ақпандағы № 26 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 07.02.2025 № 26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11 бабы 9-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтерді қоспағанда жариялануға жататын мәліметтердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекетттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты алған күннен бастап он жұмыс күн ішінде оны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Мемлекетттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мемлекетттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігінің Төрағасы
Қ. Қожамжаров
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі төрағасының

от 6 октября 2016 года
№ 3
Перечень сведений, за исключением сведений, составляющих государственные секреты в соответствии с законодательством Республики Казахстан, подлежащих опубликованию
1. Сведения о наличии на праве собственности недвижимого имущества, в том числе за пределами Республики Казахстан, которые подлежат государственной или иной регистрации ______________________________________________________;
(вид имущества, площадь)
2. Сведения о наличии на праве собственности, в том числе за пределами Республики Казахстан, механических транспортных средств и/или прицепов, подлежащих государственной регистрации ______________________________________________________________________;
(вид транспортного средства, марка, модель, год выпуска)
3. Сведения об общей сумме доходов, не облагаемых у источника выплаты ______________________________________________________________________;
(имущественный доход, доход индивидуального предпринимателя, прочие доходы)
4. Сведения об общей сумме доходов, облагаемых у источника выплаты ______________________________________________________________________.
*Примечание. Не допускается опубликование данных, позволяющих определить место жительство, почтовый адрес, место нахождения объектов недвижимого имущества, регистрационных данных движимого имущества и др.

2016 жылғы 6 қазандағы
№ 3 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік
құпияларды құрайтын мәліметтерді қоспағанда жариялануға жататын
мәліметтердің тізбесі
1. Мемлекеттік немесе басқа тіркеуге жататын жеке меншіктегі, оның ішінде Қазақстан Республикасынан тыс жылжымайтын мүліктердің болуы туралы мәлімет _______________________________________________;
(мүлік түрі, аумағы)
2. Мемлекеттік тіркеуге жататын жеке меншіктегі, оның ішінде Қазақстан Республикасынан тыс механикалық көлік құралдардың және/немесе тіркемелердің болуы туралы мәлімет______________________
____________________________________________________________________;
(көлік құралының түрі, маркасы, моделі, шығарылған жылы)
3. Төлем көзіне салық салынбайтын табыстардың жалпы сомасы туралы мәлімет _____________________________________________________;
(мүліктік табыс, жеке кәсіпкердің табысы, басқа да табыстар)
4. Төлем көзіне салық салынатын табыстардың жалпы сомасы туралы мәлімет _________________________________________________________.
Ескерту. Жылжымайтын мүліктер, жылжитын мүліктің тіркеу мәліметтері және т.б. тұрғылықты жерін, пошталық мекен-жайын анықтауға мүмкіндік беретін мәліметтерді жариялауға жол берілмейді.