Об утверждении Плана статистических работ на 2017 год
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 сентября 2016 года № 411. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2016 года № 14560
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый План статистических работ на 2017 год.
2. Комитету по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копий настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации в течение десяти календарных дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсах Министерства национальной экономики Республики Казахстан и Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
К. Бишимбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
_______________ Д. Абаев
23 сентября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ А. Мырзахметов
7 ноября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр юстиции
Республики Казахстан
_______________ М. Бекетаев
2 ноября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
_______________ Ж. Асанов
23 ноября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр образования и науки
Республики Казахстан
_______________ Е. Сагадиев

Статистикалық жұмыстардың 2017 жылға арналған жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 15 қыркүйектегі № 411 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 14560 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2017 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 19-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Статистикалық жұмыстардың 2017 жылға арналған жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін баспа және электрондық түрде ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне, сондай-ақ тіркелген бұйрықты алған күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің интернет-ресурстарында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Қ. Бишімбаев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникация министрi
Д. Абаев ______________
2016 жылғы 23 қыркүйек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрi
А. Мырзахметов ______________
2016 жылғы 7 қараша
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Әділет министрi
М. Бекетаев ______________
2016 жылғы 2 қараша
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Ж. Асанов ______________
2016 жылғы 23 қараша
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрi
Е. Сағадиев ______________

28 сентября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
_______________ Т. Дуйсенова
30 сентября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
_______________ Ж. Касымбек
14 октября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
_______________ Б. Султанов
6 октября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
_______________ А. Мухамедиулы
20 сентября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Национального Банка
Республики Казахстан
_______________ Д. Акишев
16 ноября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
_______________ К. Масимов
2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
______________ К. Касымов
12 октября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр энергетики
Республики Казахстан
_______________ К. Бозумбаев
21 октября 2016 года
Утвержден
приказом Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 15 сентября 2016 года № 411
План статистических работ на 2017 год
Раздел 1. Статистические наблюдения
1. Общегосударственные статистические наблюдения
Статистика предприятий
№ п/п Наименование статистической формы Наименование статистического
наблюдения
Периодичность Сроки представления
первичных данных
респондентами
1 2 3 4 5
1
Опрос новых предприятий
(индекс 1-НП)
опрос новых предприятий
единовременная
со дня государственной регистрации предприятия в течение 30 календарных дней
2
Отчет о видах экономической деятельности
(индекс 1-СР)
о видах экономической деятельности
один раз в год
до 31 октября (включительно)
3
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в крестьянских или фермерских хозяйствах
(индекс 6-ж (фермер)
сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в крестьянских или фермерских хозяйствах
полугодовая
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
4
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в домашних хозяйствах
(индекс 7-ж (население)
сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в домашних хозяйствах
полугодовая
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
5
Сведения о наличии земельных угодий и посевных площадях в крестьянских или фермерских хозяйствах
(индекс 6-р (фермер)
сведения о наличии земельных угодий и посевных площадях в крестьянских или фермерских хозяйствах
годовая
до 20 июля (включительно) отчетного года
6
Сведения о наличии земельных угодий в домашних хозяйствах
(индекс 7-р (население)
сведения о наличии земельных угодий в домашних хозяйствах
годовая
до 20 июля (включительно) отчетного года
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Отчет о состоянии животноводства
(индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о состоянии животноводства
(индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
3
О наличии и движении зерна
(индекс 2-сх (зерно)
о наличии и движении зерна
месячная
до 6 числа (включительно) после отчетного периода
4
Об охоте и отлове
(индекс 2-охота)
об охоте и отлове
годовая
до 10 января (включительно) после отчетного периода
5
Производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
(индекс А-008)
производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
квартальная
с 11 по 25 марта,
с 11 по 25 июня,
с 11 по 25 сентября и
с 11 по 25 декабря
6
О рыболовстве и аквакультуре
(индекс 1-рыба)
о рыболовстве и аквакультуре
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
7
Отчет о заготовке древесины и проведении лесокультурных и лесохозяйственных работ
(индекс 1-лес)
о заготовке древесины и проведении лесокультурных и лесохозяйственных работ
годовая
до 21 февраля (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о деятельности сельхозформирования
(индекс 1-сх)
о деятельности сельхозформирования
годовая
до 10 марта (включительно) после отчетного периода
9
Отчет об итогах сева под урожай
(индекс 4-сх)
об итогах сева под урожай
годовая
в течение 5 дней после окончания сева яровых культур
10
О сборе урожая сельскохозяйственных культур
(индекс 29-сх)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур
годовая
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
11
Анкета обследования урожайности зерновой культуры
(индекс А-1 (урожайность)
обследование урожайности зерновой культуры
годовая

2016 жылғы 28 қыркүйек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрi
Т. Дүйсенова ______________
2016 жылғы 30 қыркүйек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрi
Ж. Қасымбек ______________
2016 жылғы 14 қазан
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрi
Б. Сұлтанов ______________
2016 жылғы 6 қазан
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрi
А. Мұхамедиұлы ______________
2016 жылғы 20 қыркүйек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің төрағасы
Д. Ақышев ______________
2016 жылғы 16 қараша
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауіпсіздік комитетінің төрағасы
К. Мәсімов ______________
2016 жылғы 10 қазан
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрi
Қ. Қасымов ______________
2016 жылғы 12 қазан
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрi
Қ. Бозымбаев ______________
2016 жылғы 21 қазан
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 411 бұйрығымен
бекітілген
Статистикалық жұмыстардың 2017 жылға арналған жоспары 1-бөлім. Статистикалық байқаулар
1. Жалпы мемлекеттік статистикалық байқаулар Кәсіпорындар статистикасы
Р/с
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Респонденттердің алғашқы деректерді ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
1
Жаңа кәсіпорындарға пікіртерім жүргізу
(индексі 1-НП)
жаңа кәсіпорындарға пікіртерім жүргізу
біржолғы
кәсіпорынның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік 30 күн ішінде
2
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
(индексі 1-СР)
экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға (қоса алғанда) дейін
3
Шаруа немесе фермер қожалықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың болуы туралы мәліметтер
(индексі 6-ж (фермер)
шаруа немесе фермер қожалықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың болуы туралы мәліметтер
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20-күнге (қоса алғанда) дейін
4
Үй шаруашылықтарында мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың болуы туралы мәліметтер
(индексі 7-ж (халық)
үй шаруашылықтарында мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың болуы туралы мәліметтер
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20-күнге (қоса алғанда) дейін
5
Шаруа немесе фермер қожалықтарында жер алқаптарының және егістік алаңдарының болуы туралы мәліметтер
(индексі 6-р (фермер)
шаруа немесе фермер қожалықтарында жер алқаптарының және егістік алаңдарының болуы туралы мәліметтер
жылдық
есепті жылдың 20 шілдесіне (қоса алғанда) дейін
6
Үй шаруашылықтарында пайдаланылатын жер алқаптарының болуы туралы мәліметтер
(индексі 7-р (халық)
үй шаруашылықтарында пайдаланылатын жер алқаптарының болуы туралы мәліметтер
жылдық
есепті жылдың 20 шілдесіне (қоса алғанда) дейін
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп
(индексі 24-сх)
мал шаруашылығының жағдайы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
2
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп
(индексі 24-сх)
мал шаруашылығының жағдайы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
Астықтың қолда бары және қозғалысы туралы
(индексі 2-сх (астық)
астықтың қолда бары және қозғалысы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 6-күнге (қоса алғанда) дейін
4
Аңшылық пен аулау туралы
(индексі 2-аңшылық)
аңшылық пен аулау туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
5
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
(индексі А-008)
шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
тоқсандық
11–25 наурыз,
11–25 маусым,
11–25 қыркүйек және 11–25 желтоқсан аралықтарында
6
Балық аулау және акваөсіру туралы
(индексі 1-балық)
балық аулау және акваөсіру туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
7
Сүрек дайындау және орман өсіру мен орман шаруашылығы жұмыстарын жүргізу туралы есеп
(индексі 1-орман)
сүрек дайындау және орман өсіру мен орман шаруашылығы жұмыстарын жүргізу туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 21 ақпанға (қоса алғанда) дейін
8
Ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы есеп
(индексі 1-сх)
ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 наурызға (қоса алғанда) дейін
9
Себілген егістіктің қорытындысы туралы есеп
(индексі 4-сх)
себілген егістіктің қорытындысы туралы
жылдық
жаздық дақылдарды себуді аяқтағаннан кейін
5 күн ішінде
10
Ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
(индексі 29-сх)
ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
жылдық
есепті кезеңнің 2 қарашасына (қоса алғанда) дейін
11
Дәнді дақылдың түсімділігін зерттеу сауалнамасы
(индексі А-1 (түсімділік))
дәнді дақылдың түсімділігін зерттеу
жылдық

15-25 число
7-23 число
7-22 число
цены на отдельные продовольственные товары, входящие в состав величины прожиточного минимума
месячная
18-22 число
отчетного периода
цены на продукты питания в отдельных приграничных городах Республики Казахстан
месячная
20-25 число
отчетного периода
цены на товары и платные услуги в городах и районных центрах
квартальная
18-22 число
последнего месяца квартала
цены на социально-значимые продовольственные товары в городах
еженедельная
каждый вторник
цены на потребительские товары и услуги по специальному перечню для Программы международных сопоставлений:
продовольственные товары
месячная
7-20 число отчетного периода
непродовольственные товары и платные услуги
квартальная
2
Тетрадь регистрации цен на жилье в 201_ году
(индекс 1-ЦРЖ)
цены на рынке жилья
месячная
до 20 числа (включительно)
отчетного периода
3
Отчет о ценах на произведенную промышленную продукцию (товары, услуги) и ценах приобретения продукции производственно-технического назначения
(индекс 1-ЦП)
цены предприятий-производителей на промышленнную продукцию (товары, услуги)
месячная
до 17 числа (включительно)
отчетного периода
цены приобретения продукции производственно-технического назначения промышленными предприятиями
4
Отчет о ценах экспортных поставок и импортных поступлений товаров, продукции
(индекс 1-Ц (экспорт, импорт))
цены экспортных поставок товаров, продукции
месячная
до 15 числа (включительно)
отчетного периода
цены импортных поступлений товаров, продукции
5
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги
(индекс 1-ЦП (лес)
цены на древесину необработанную и связанные с ней услуги
квартальная
до 23 числа (включительно)
последнего месяца отчетного периода
6
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
(индекс 1-Ц (опт)
цены оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
месячная
до 22 числа (включительно)
отчетного периода
7
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости
(индекс 1-Ц (аренда))
цены на аренду коммерческой недвижимости
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц (индекс 1-тариф (связь))
тарифы на услуги связи для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно)
отчетного периода
9
Отчет о тарифах на почтовые услуги для юридических лиц
(индекс 1-тариф (почта))
тарифы на почтовые услуги для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно)
отчетного периода
10
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц
(индекс 1-тариф (курьер))
тарифы на курьерские услуги для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно)
отчетного периода
11
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
(индекс 1- тариф (воздушный))
тарифы на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно)
отчетного периода
12
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
(индекс 1-тариф (железнодорожный))
тарифы на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно)
отчетного периода
13
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
(индекс 1-тариф (автомобильный))
тарифы на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
месячная
до 16 числа (включительно)
отчетного периода
14
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
(индекс 1-тариф (трубопроводный))
тарифы на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно)
отчетного периода
15
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
(индекс 1-тариф (внутренний водный))
тарифы на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно)
отчетного периода
16
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
(индекс 1-ЦСМ)
цены на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
месячная
до 20 числа (включительно)
отчетного периода
17
Отчет о ценах производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги
(индекс 1-ЦСХ)
цены производителей на продукцию сельского хозяйства
месячная
до 16 числа (включительно)
отчетного периода
цены на приобретенные услуги
квартальная
до 16 числа (включительно)
последнего месяца отчетного периода
18
Тетрадь регистрации цен на продукцию сельского хозяйства на рынках в 201_ году
(индекс Ц-200)
цены на продукцию сельского хозяйства на рынках
месячная

15-25-күндері
7-23-күндері
7-22-күндері
күнкөрістің ең төменгі деңгейі шамасының құрамына кіретін жекелеген азық-түлік тауарларының бағасы
айлық
есепті кезеңнің 18-22-күндері
Қазақстан Республикасының жекелеген шекаралас қалаларындағы тамақ өнімдерінің бағасы
айлық
есепті кезеңнің 20-25-күндері
қалалар мен аудан орталықтарындағы тауарлар мен ақылы көрсетілетін қызметтердің бағасы
тоқсандық
тоқсанның соңғы айының 18-22-күндері
қалалардағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларының бағасы
апта сайын
әр сейсенбі күні
Халықаралық салғастырулар бағдарламасы үшін арнайы тізбе бойынша тұтыну тауарлары мен көрсетілетін қызметтердің бағасы:
азық-түлік тауарлары
айлық
есепті кезеңнің 7-20-күндері
азық-түлік емес тауарлары және
ақылы көрсетілетін қызметтер
тоқсандық
2
201_ жылы тұрғын үй бағаларын тіркеу дәптері (индексі 1-ЦРЖ)
тұрғын үй нарығындағы баға
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Өндірілген өнеркәсіп өнімдерінің (тауарлары, көрсетілетін қызметтері) бағасы және өндірістік-техникалық мақсаттағы сатып алынған өнімдердің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП)
өндіруші кәсіпорындардың өнеркәсіп өнімдеріне (тауарларына, көрсетілетін қызметтеріне) бағасы
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
өнеркәсіп кәсіпорындарының өндірістік-техникалық мақсаттағы сатып алынған өнімдерінің бағасы
4
Тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдері мен импорттық түсімдерінің бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (экспорт, импорт))
тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдерінің бағасы
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
тауарлардың, өнімдердің импорттық түсімдерінің бағасы
5
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП (орман))
өңделмеген сүрек және соған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 23-күніне (қоса алғанда) дейін
6
Өнімдердің, тауарлардың көтерме сауда (жеткізілім) бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (көтерме))
өнімдердің, тауарлардың көтерме сауда (жеткізілім) бағасы
айлық
есепті кезеңнің 22-күніне (қоса алғанда) дейін
7
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (жалға беру))
коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
8
Заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (байланыс))
заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтерінің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
9
Заңды тұлғаларға көрсетілген пошталық қызметтердің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (пошта))
заңды тұлғаларға көрсетілген пошталық қызметтердің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
10
Заңды тұлғаларға көрсетілген курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (курьер))
заңды тұлғаларға көрсетілген курьерлік қызметтердің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
11
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1- тариф (әуе))
әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
12
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (теміржол))
теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
13
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (автомобиль))
автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
14
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (құбыр))
құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
15
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (ішкі су))
ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
16
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп
(индексі 1- ЦСМ)
сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
17
Өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦСХ)
өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне бағасы
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 16-күніне (қоса алғанда) дейін
18
201_ жылы базарлардағы ауыл шаруашылығы өнімінің бағасын тіркеу дәптері
(индексі Ц-200)
базарлардағы ауыл шаруашылығы өнімінің бағасын тіркеу
айлық

7-24 число
отчетного периода
19
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и аквакультуры
(индекс 1-ЦП (рыба))
цены на продукцию рыболовства и аквакультуры
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
20
Отчет о ценах и объемах закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
(индекс 1-СФ)
цены и объемы закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
21
Отчет о ценах производителей на услуги складского хозяйства (индекс 1-Ц (склад))
цены на услуги складского хозяйства
квартальная
до 5 числа (включительно) после отчетного периода
Структурная статистика
1
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
(индекс 1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
годовая
до 5 апреля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
(индекс 1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о микрокредитной деятельности
(индекс 1-МКО)
о микрокредитной деятельности
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о микрокредитной деятельности
(индекс 1-МКО)
о микрокредитной деятельности
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о деятельности малого предприятия
(индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о деятельности малого предприятия
(индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
7
Отчет о состоянии основных фондов
(индекс 11)
о состоянии основных фондов
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
Статистика конъюнктурных обследований
1
Анкета конъюнктурного обследования деятельности промышленных предприятий (индекс КП-001)
конъюнктурное обследование деятельности промышленных предприятий
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
2
Анкета конъюнктурного обследования деятельности сельскохозяйственных предприятий
(индекс КС-001)
конъюнктурное обследование деятельности сельскохозяйственных предприятий
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
3
Анкета конъюнктурного обследования деятельности строительных организаций (индекс КС-002)
конъюнктурное обследование деятельности строительных организаций
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
4
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий связи
(индекс КСВ-1)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий связи
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
5
Анкета конъюнктурного обследования деятельности торговых предприятий
(индекс КТ-001)
конъюнктурное обследование деятельности торговых предприятий
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
6
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий транспорта (индекс КТР-1)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий транспорта
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
7
Анкета конъюнктурного обследования деятельности туристских организаций (индекс КТУ-001)
конъюнктурное обследование деятельности туристских организаций
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
Статистика образования
1
Отчет о послевузовском образовании
(индекс 1-НК)
о послевузовском образовании
годовая
до 5 октября (включительно) отчетного периода
2
Отчет о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
(индекс 2-НК)
о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
годовая
до 10 октября (включительно) отчетного периода
3
Отчет высшего учебного заведения
(индекс 3-НК)
о высших учебных заведениях
годовая
до 5 октября (включительно) отчетного периода
4
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации образования
(индекс Соцфин (образование))
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования
годовая
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода
5
Отчет организации образования об объеме оказанных услуг
(индекс Услуги образования)
об объеме оказанных услуг организациями образования
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика здравоохранения
1
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации здравоохранения
(индекс Соцфин (здравоохранение))
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций здравоохранения (социальной службы)
годовая
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
(индекс Услуги здравоохранения)
об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о санаторно-курортной деятельности (индекс 1-санаторий)
о санаторно-курортной деятельности
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
(индекс 7-ТПЗ)
о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика социального обеспечения
1
Отчет организации по предоставлению специальных социальных услуг
(индекс 3-социальное обеспечение)
об организациях по предоставлению специальных социальных услуг
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
Статистика уровня жизни
1
Качество жизни населения
(индекс D 002)
о качестве жизни населения
один раз в год
до 10 марта (включительно) после отчетного периода
2
Дневник учета ежедневных расходов
(индекс D 003)
о расходах домашних хозяйств
квартальная
13 января,
14 апреля,
14 июля,
16 октября
3
Ежеквартальный вопросник по расходам и доходам домашних хозяйств
(индекс D 004)
о расходах и доходах домашних хозяйств
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
23 октября
4
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов
(индекс D 005)
5
Вопросник для основного интервью
(индекс D 006)
сведения о благоустройстве
годовая
до 29 декабря (включительно)
6
Контрольная карточка состава домохозяйства
(индекс D 008)
о составе домашних хозяйств
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
23 октября
социально – демографические характеристики домашних хозяйств
годовая
до 3 февраля (включительно)

есепті кезеңнің 7-24-күні
19
Балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП (балық))
балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
20
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі туралы есеп
(индексі 1-СФ)
тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі
айлық
есепті кезеңнің 3-күніне (қоса алғанда) дейін
21
Өндірушілердің қойма шаруашылығындағы көрсетілетін қызметтерге бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (қойма))
Қойма шаруашылығындағы көрсетілетін қызметтерге бағалар
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 5-күнге (қоса алғанда) дейін
Құрылымдық статистика
1
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
(индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 5 сәуірге (қоса алғанда) дейін
2
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
(индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
3
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
(индексі 1-МКО)
микрокредиттік қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
4
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
(индексі 1-МКО)
микрокредиттік қызмет туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
5
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
(индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
6
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
(индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
7
Негізгі қорлар жағдайы туралы есеп
(индексі 11)
негізгі қорлар жағдайы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
Конъюнктуралық зерттеулер статистикасы
1
Өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КП-001)
өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КС-001)
ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КС-002)
құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
4
Байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КСВ-1)
байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
5
Сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КТ-001)
сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
6
Көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КТР-1)
көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
7
Туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КТУ-001)
туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
Білім беру статистикасы
1
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы есеп
(индексі 1-НК)
жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы
жылдық
есепті кезеңдегі 5 қазанға (қоса алғанда) дейін
2
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы есеп
(индексі 2-НК)
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы
жылдық
есепті кезеңдегі 10 қазанға (қоса алғанда) дейін
3
Жоғары оқу орнының есебі
(индексі 3-НК)
жоғары оқу орындары туралы
жылдық
есепті кезеңнің 5 қазанына (қоса алғанда) дейін
4
Білім беру ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
(индексі Әлеуметтік қаржы (білім беру))
білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 сәуірге (қоса алғанда) дейін
5
Білім беру ұйымының көрсеткен қызметтерінің көлемі туралы есеп
(индексі Білім беру қызметтері)
білім беру ұйымдарының көрсеткен қызметтерінің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күнге (қоса алғанда) дейін
Денсаулық сақтау статистикасы
1
Денсаулық сақтау ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
(индексі Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау))
денсаулық сақтау (әлеуметтік қызмет) ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 сәуірге (қоса алғанда) дейін
2
Денсаулық сақтау мен әлеуметтік қызметтерді көрсету саласындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
(индексі Денсаулық сақтау қызметтері)
денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күнге (қоса алғанда) дейін
3
Санаториялық-курорттық қызмет туралы есеп
(индексі 1-санаторий)
санаториялық-курорттық қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
4
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы есеп
(индексі 7-ТПЗ)
еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымның есебі
(индексі 3-әлеуметтік қамсыздандыру)
арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымдар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Халықтың тұрмыс сапасы
(индексі D 002)
халықтың тұрмыс сапасы туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 10 наурызға (қоса алғанда) дейін
2
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі (индексі D 003)
үй шаруашылықтарының шығыстары туралы
тоқсандық
13 қаңтар,
14 сәуір,
14 шілде,
16 қазан
3
Үй шаруашылықтарының табыстары мен шығыстары бойынша тоқсан сайынғы сұрақнама
(индексі D 004)
үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары туралы
тоқсандық
20 қаңтар,
21 сәуір,
21 шілде,
23 қазан
4
Тоқсан сайынғы шығыстар мен табыстарды есепке алу журналы
(индексі D 005)
5
Негізгі сұхбатқа арналған сұрақнама
(индексі D 006)
абаттандыру туралы мәлімет
жылдық
29 желтоқсанға (қоса алғанда) дейін
6
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы
(индексі D 008)
үй шаруашылықтарының құрамы туралы
тоқсандық
20 қаңтар,
21 сәуір,
21 шілде,
23 қазан
үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық
3 ақпанға (қоса алғанда) дейін

2. Ведомственные статистические наблюдения
№ п/п Наименование статистической формы Наименование статистического наблюдения Периодичность Сроки представления первичных данных респондентами
1 2 3 4 5
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
на 1 ноября ______ года
(индекс 22)
о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
на 1 ноября ______ года
годовая
20 ноября
2
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков,
землепользователям и угодьям
на 1 ноября _______ года
(индекс 22-А)
о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков,
землепользователям и угодьям
на 1 ноября _______ года
годовая
20 ноября
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
(индекс 3 (годовая)
о рубках, мерах ухода за лесом, отпуске древесины, подсочке и побочных лесных пользованиях
годовая
25 февраля
2
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
(индекс 1)
о государственном учете лесного фонда и распределении лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
25 февраля
3
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
(индекс 4 ЛХ)
об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
полугодовая
25 февраля, 10 июля
4
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении
(индекс 8 ЛХ)
о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
15 января
5
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
(индекс 13 ЛХ (лесное хозяйство)
о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
годовая
25 февраля
6
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
(индекс 17 ЛХ (лесное хозяйство)
о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
20 января
7
Отчет о лесных пожарах
(индекс 1 пожар (лес)
о лесных пожарах
декадная
9, 19, 29 числа месяца
8
Отчет о нарушениях лесного законодательства
(индекс 5-лесхоз)
о нарушениях лесного законодательства
квартальная
1 числа после
отчетного периода
9
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
(индекс ЛД)
об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
10 числа после
отчетного периода
10
Отчет о лесозащите
(индекс 12 ЛХ (лесное хозяйство)
о лесозащите
полугодовая
1 февраля, 10 июля
11
Учет особо охраняемых природных территорий
(индекс 1 ООПТ)
учет особо охраняемых природных территорий
годовая
1 февраля
12
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
(индекс 10 ЛХ)
о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
полугодовая
1 февраля, 10 июля
13
Отчет о заготовке лесных семян
(индекс 20 ЛХ (лесное хозяйство)
о заготовке лесных семян
(индекс
годовая
1 февраля
Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод
(индекс 2-ТП (водхоз)
о заборе, использовании и водоотведении вод
годовая
не позднее 1 декабря отчетного года водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, не позднее 10 января водопользователи использующие воду производственных, коммунально-бытовых нужд и гидроэнергетики
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
1
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
(индекс 3-жилищная помощь)
о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная
до 5 числа после отчетного периода
2
Отчет о мероприятиях содействия занятости населения (Дорожная карта занятости 2020)
(индекс 1-Т (трудоустройство)
о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
месячная
2 числа после
отчетного периода
3
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
(индекс 3-ТН (скрытая безработица)
сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
месячная
3 числа после
отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
(индекс 1-ОПЗ)
об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
5 числа после отчетного периода
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства национальной экономики Республики Казахстан
1
Отчет об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
(индекс 1-СМИО)
об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
месячная
20 числа отчетного
периода
Национальный Банк Республики Казахстан
1
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
(индекс 1-ПБ)
о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
квартальная
не позднее 10 числа второго месяца после отчетного периода
2
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 2-ПБ)
об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
3
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 3-ПБ)
об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
4
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
(индекс 4-ПБ)
об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
5
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
(индекс 5-ПБ)
об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
6
Отчет об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 6-ПБ)
об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
7
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
(индекс 7-ПБ)
о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
8
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
(индекс 9-ПБ)
о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
квартальная
не позднее 20 числа после
отчетного периода
9
Отчет о международных операциях с нерезидентами
(индекс 10-ПБ)
о международных операциях с нерезидентами
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
10
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование"
(индекс 11-ПБ-ОС)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование"
квартальная
не позднее 20 числа после
отчетного периода
11
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни"
(индекс 11-ПБ-СЖ)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни"
квартальная
не позднее 20 числа после
отчетного периода
12
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
(индекс 14-ПБ)
о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
13
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
(индекс 15-ПБ)
о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
14
Отчет о движении наличной иностранной валюты
(индекс 16-ПБ)
о движении наличной иностранной валюты
месячная
не позднее 15 числа после
отчетного месяца
15
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам
(индекс 17-ПБ)
о кредитах, выданных нерезидентам
квартальная
не позднее 25 числа после
отчетного периода
16
Анкета обследования предприятий по платежному балансу
(индекс ОПБ-1)
анкета обследования предприятий по платежному балансу
единовременная
в течение года по мере выявления респондентов
17
Отчет о вкладах и ставках вознаграждения по ним
(индекс 1-СБ)
о вкладах и ставках вознаграждения по ним
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
18
Отчет о займах и ставках вознаграждения по ним
(индекс 2-СБ)
о займах и ставках вознаграждения по ним
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
19
Отчет об остатках фактической задолженности по займам
(индекс 3-СБ)
об остатках фактической задолженности по займам
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
20
Отчет о предоставленных займах
(индекс 4-СБ)
о предоставленных займах
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
21
Отчет о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
(индекс 5-СБ)
о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
месячная
до 7-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
22
Отчет о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
(индекс 7-СБ)
о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
месячная
до 9-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
23
Отчет по межбанковским займам и вкладам банков
(индекс 8-СБ)
отчет по межбанковским займам и вкладам банков
еженедельная
до 2-го рабочего дня (включительно) недели после отчетного периода
24
Отчет о внебиржевых операциях банков
(индекс 9-СБ)
о внебиржевых операциях банков
ежедневная

2. Ведомстволық статистикалық байқаулар
Р/с
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Респонденттердің алғашқы деректерді ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
1
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы есеп
(индексі 22)
қолда бар жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы
жылдық
20 қараша
2
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар суармалы жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы есеп
(индексі 22-А)
қолда бар суармалы жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы
жылдық
20 қараша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану бойынша есеп
(индексі 3 (жылдық)
ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану туралы
жылдық
25 ақпан
2
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
(индексі 1)
орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
жылдық
25 ақпан
3
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
(индексі 4-ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы
жартыжылдық
25 ақпан, 10 шілде
4
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп
(индексі 8-ОШ)
орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы
жылдық
15 қаңтар
5
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
(индексі 13 ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы
жылдық
25 ақпан
6
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
(индексі 17 ОШ (орман шаруашылығы)
ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы
жылдық
20 қаңтар
7
Орман өрттері туралы есеп
(индексі 1 өрт (орман)
орман өрттері туралы
онкүндік
айдың 9, 19, 29-күндері
8
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп
(индексі 5 орманша)
орман заңнамасын бұзу туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 1-күні
9
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
(индексі ОТ)
орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
10
Орман қорғау туралы есеп
(индексі 12 ОШ (орман шаруашылығы)
орман қорғау туралы
жартыжылдық
1 ақпан, 10 шілде
11
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
(индексі 1 ЕҚТА)
ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
жылдық
1 ақпан
12
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
(индексі 10 ОШ)
орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы
жартыжылдық
1 ақпан, 10 шілде
13
Орман тұқымын дайындау туралы есеп
(индексі 20 ОШ)
орман тұқымын дайындау туралы
жылдық
1 ақпан
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті
1
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп
(индексі 2-ТП (сушар))
су алу, пайдалану және суды бұру туралы
жылдық
ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін суды пайдаланатын су пайдаланушылар есептік жылдың 1 желтоқсанынан кешіктірмей, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетикада суды пайдаланатын су пайдаланушылар 10 қаңтардан кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
1
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
(индексі 3-тұрғын үй көмегі)
тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы
тоқсандық
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-ші күніне дейін
2
Халықтың жұмыспен қамтылуына жәрдемдесу іс-шаралары туралы есеп (Жұмыспен қамту 2020 жол картасы)
(индексі 1-Е (жұмысқа орналастыру))
еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы
айлық
есепті айдан кейінгі 2-ші күні
3
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек туралы)
(индексі 3-ЕН (жасырын жұмыссыздық))
жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде)
айлық
есепті айдан кейінгі 3-ші күні
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
(индексі 1-ОПЗ)
үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 5-күні
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс (және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
1
Құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарына босатылым бағалары туралы есеп
(индексі 1-СМИО)
құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарына босатылым бағалары туралы
айлық
есепті кезеңнің 20-күні
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
1
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп
(индексі 1-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-күнінен кешіктірмей
2
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп
(индексі 2-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
3
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) темір жол көлігі қызметтері туралы есеп
(индексі 3-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) темір жол көлігі қызметтері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
4
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп
(индексі 4-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
5
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп
(индексі 5-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
6
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) байланыс қызметі туралы есеп
(индексі 6-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) байланыс қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
7
Мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы есеп
(индексі 7-ТБ)
мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
8
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
(индексі 9-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 20-нан кешіктірмей
9
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп
(индексі 10-ТБ)
резидент еместермен халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
10
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
(индексі 11-ТБ-ЖС)
"жалпы сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 20-нан кешіктірмей
11
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
(индексі 11-ТБ-ӨС)
"өмірді сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 20-нан кешіктірмей
12
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп
(индексі 14-ТБ)
мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
13
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп
(индексі 15-ТБ)
резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
14
Қолма-қол шетел валютасының қозғалысы туралы есеп
(индексі 16-ТБ)
қолма-қол шетел валютасының қозғалысы туралы
айлық
есептік айдан кейін 15-нен кешіктірмей
15
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп
(индексі 17-ТБ)
резидент еместерге берілген кредиттер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 25-нен кешіктірмей
16
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
(индексі ТБЗ-1)
кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
бір жолғы
респонденттерді анықтау бойынша бір жыл ішінде
17
Салымдар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
(индексі 1-СБ)
салымдар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
18
Қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
(индексі 2-СБ)
қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
19
Қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы есеп
(индексі 3-СБ)
қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
20
Берілген қарыздар туралы есеп
(индексі 4-СБ)
берілген қарыздар туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
21
Клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
(индексі 5-СБ)
клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 7-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
22
Шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
(индексі 7-СБ)
шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 9-шы (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
23
Банктердің банкаралық қарыздары мен салымдары бойынша есеп
(индексі 8-СБ)
банктердің банкаралық қарыздары мен салымдары бойынша
апта сайынғы
есепті кезеңнен кейінгі аптаның 2-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
24
Банктердің биржадан тыс операциялары туралы есеп
(индексі 9-СБ)
банктердің биржадан тыс операциялары туралы
күн сайынғы

до 17:00 часов рабочего дня, следующего за отчетным
25
Отчет об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
(индекс 10-СБ)
об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
месячная
на 5-й рабочий день после отчетного периода
26
Отчет о требованиях и обязательствах по секторам экономики
(индекс СО)
о требованиях и обязательствах по секторам экономики
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
27
Отчет банков о финансовых потоках и запасах
(индекс 11- СБ)
о финансовых потоках и запасах банков
годовая
до 31 марта года (включительно) после отчетного периода
28
Отчет о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики
(индекс НПФ-СА)
о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
29
Отчет о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики
(индекс НПФ-ПА)
о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
Раздел 2. Официальная статистическая информация, формируемая Комитетом по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
№ п/п Наименование
официальной статистической информации (публикации)
Периодичность Сроки представления официальной статистической информации (публикации)
для пользователей
Форма предоставления Источники данных
(индекс статистической формы, другие источники)
1 2 3 4 5 6
Статистика национальных счетов
1
Краткосрочный экономический индикатор (по шести базовым отраслям)
месячная
по специальному графику
раздел доклада "Социально- экономическое развитие Республики Казахстан"
данные отраслевой статистики
2
Валовой внутренний продукт методом производства за 2017 год (оперативные данные)
квартальная
19 мая,
18 августа,
17 ноября
экспресс-информация
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС,
2-торговля,
1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
3
Валовой внутренний продукт методом производства за 2017 год (отчетные данные)
квартальная
30 июня,
29 сентября,
26 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
4
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2017 год (отчетные данные)
квартальная
30 июня,
29 сентября,
26 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
5
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2017 год (отчетные данные)
квартальная
14 июля,
13 октября,
29 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест,
2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, D 003,
D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчет об инвестициях в недропользование, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
6
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2017 год (отчетные данные)
квартальная
11 июля,
10 октября,
29 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
7
Валовой внутренний продукт методом производства за 2016 год
годовая
(на месячной основе)
17 февраля
экспресс-информация
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС,
2-торговля,
1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
8
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2016 год
годовая
(на квартальной основе)
21 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-торговля, 1-транспорт,
3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
9
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2016 год
годовая
(на квартальной основе)
21 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
10
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2016 год
годовая
(на квартальной основе)
27 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест,
2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, D 003,
D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчет об инвестициях в недропользование, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
11
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2016 год
годовая
(на квартальной основе)
28 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
12
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2016 год
годовая
(на годовой основе)
31 июля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008,
8-сх (услуги), 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ,
2-ТР (жд), 2-ТР (море),
2-ТР (авто, электро),
2-ТР (трубопровод),
2-ТР (внутренние воды),
2-ТР (вспомогательная деятельность), 2-ТР (авиа), 1-связь, 2-связь,
2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
13
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2016 год
годовая
(на годовой основе)
31 июля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008,
8-сх (услуги), 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ,
2-ТР (жд), 2-ТР (море),
2-ТР (авто, электро),
2-ТР (трубопровод),
2-ТР (внутренние воды),
2-ТР (вспомогательная деятельность), 2-ТР (авиа), 1-связь, 2-связь,
2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
14
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2016 год
годовая
(на годовой основе)
17 ноября
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 11,
1-инвест, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение),
2-услуги, 1-ВТ, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчет об инвестициях в недропользование, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
15
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2016 год с выделением ненаблюдаемой экономики
годовая
(на годовой основе)
22 августа
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
2-ТР (жд), 2-ТР (море),
2-ТР (авто, электро),
2-ТР (трубопровод),
2-тр (внутренние воды),

есепті күннен кейінгі жұмыс күні сағат: 17:00-ге дейін
25
Банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы есеп
(индексі 10-СБ)
банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 5-ші жұмыс күні
26
Экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
(индексі СО)
экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-не (қоса алғанда) дейін
27
Банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы есеп
(индексі 11-СБ)
банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына (қоса алғанда) дейін
28
Меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
(индексі НПФ-СА)
меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-не (қоса алғанда) дейін
29
Зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
(индексі НПФ-ПА)
зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-не (қоса алғанда) дейін
2-бөлім. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика Комитеті қалыптастыратын ресми статистикалық ақпарат
Р/с
Статистикалық жарияланымның атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпаратты ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
1
2
3
4
5
6
Ұлттық шоттар статистикасы
1
Қысқа мерзімді экономикалық индикатор (алты негізгі сала бойынша)
айлық
арнайы кесте бойынша
"Қазақстан Республикасының әлеуметтік- экономикалық дамуы" баяндамасының бөлімі
салалық статистиканың деректері
2
Өндіріс әдісімен 2017 жылғы жалпы ішкі өнім (жедел деректер)
тоқсандық
19 мамыр,
18 тамыз,
17 қараша
жедел ақпарат
24-сх, 1-П, 1-КС,
1-ИС, 2-сауда, 1-көлік,
3-байланыс, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
3
Өндіріс әдісімен 2017 жылғы жалпы ішкі өнім (есептік деректер)
тоқсандық
30 маусым,
29 қыркүйек,
26 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-сх, 24-сх,
29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік,
3-байланыс,
2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
4
Табыстарды қалыптастыру әдісімен 2017 жылғы жалпы ішкі өнім
(есептік деректер)
тоқсандық
30 маусым,
29 қыркүйек,
26 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік,
3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
5
Түпкілікті тұтыну әдісімен 2017 жылғы жалпы ішкі өнім
(есептік деректер)
тоқсандық
14 шілде,
13 қазан,
29 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
1-инвест, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері,
D 003, D 004, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, жер қойнауын пайдаланудағы инвестициялар туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
6
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы жалпы өңірлік өнімі
(есептік деректер)
тоқсандық
11 шілде,
10 қазан,
29 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-инвест, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік,
3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері, 1-Т,
D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
7
Өндіріс әдісімен 2016 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(айлық негізде)
17 ақпан
жедел ақпарат
1-П, 1-КС, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік,
3-байланыс, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
8
ЖІӨ мұнай-газ секторының үлесін бөле отырып өндіріс әдісімен 2016 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(тоқсандық негізде)
21 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-сх, 24-сх,
29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-инвест, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік,
3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері, 1-Т,
D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
9
Табыстарды қалыптастыру әдісімен 2016 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(тоқсандық негізде)
21 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-сх, 24-сх,
29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік,
3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
10
Түпкілікті тұтыну әдісімен 2016 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(тоқсандық негізде)
27 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері,
D 003, D 004, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, жер қойнауын пайдаланудағы инвестициялар туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
11
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (тоқсандық негізде)
28 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-сх, 24-сх,
29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік,
3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері, 1-Т,
D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
12
ЖІӨ-дегі мұнай-газ секторының үлесін бөле отырып өндіріс әдісімен 2016 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(жылдық негізде)
31 шілде
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 24-сх, 29-сх,
1-сх, А-005, А-008, 8 сх (қызметтер), 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-ТР (әуе), 2-ТР (құбыр), 2-ТР (ішкі су), 2-ТР (теңіз), 2-ТР (авто, электр), 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс,
2-байланыс,
2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
13
Табыстарды қалыптастыру әдісімен 2016 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(жылдық негізде)
31 шілде
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 24-сх, 29-сх,
1-сх, А-005, А-008,
8 сх (қызметтер),
1-П, 1-КС, 1-инвест,

2-ТР (вспомогательная деятельность), 2-ТР (авиа), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
16
Вспомогательный счет туризма Республики Казахстан за 2015 год
годовая
19 мая
статистический бюллетень
2- туризм, Н-050, 1-Т, 11,
Н-060, Т-001, 2-услуги,
таблицы "Ресурсы – Использование"; административные источники: данные о расходах республиканского и местных бюджетов на коллективное туристское потребление, Баланс международных услуг Республики Казахстан, Отчет об исполнении государственного бюджета
17
Национальные счета внутренней экономики за 2014 год (окончательный расчет), за 2015 год (уточненный расчет), за 2016 год (по отчетным данным)
годовая
6 декабря
статистический бюллетень
данные по расчетам показателей СНС
18
Элементы национального богатства Республики Казахстан за 2016 год
годовая
12 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 11, обследования домашних хозяйств, статистический сборник "Основные фонды Казахстана", Статистический бюллетень Национального Банка Республики Казахстан, отчеты о финансовых операциях Национального Банка Республики Казахстан, банков второго уровня, других финансовых организаций, о финансовых активах и финансовых обязательствах по банковской системе
19
Таблицы "Ресурсы – Использование" Республики Казахстан за 2016 год
годовая
24 ноября
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 11,1-П, 1-КС,
1-инвест, 2-услуги, 1-сх,
8-сх (услуги), 24-сх,
2-охота, 1-лес, 1-рыба,
1-ВТ, 2-ТР (жд), 2-ТР (море), 2-ТР (авто, электро), 2-ТР (трубопровод), 2-тр (внутренние воды),
2-ТР (вспомогательная деятельность), 2-ТР (авиа), 1-связь, 2-связь, Соцфин (образование), Услуги образования, Соцфин (здравоохранение), Услуги здравоохранения,
2-туризм, 3-информ, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору, таможенная статистика,
платежный баланс
20
Таблицы "Затраты – Выпуск" Республики Казахстан за 2016 год
годовая
22 декабря
статистический бюллетень
данные таблицы "Ресурсы – Использование"
21
Анализ номинальных расхождений в расчетах показателей СНС
годовая
21 декабря
экспресс-информация

1-ИС, 1-ВТ, 2-ТР (әуе), 2-ТР (құбыр), 2-ТР (ішкі су), 2-ТР (теңіз),
2-ТР (авто, электр),
2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс,
2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
14
Түпкілікті тұтыну әдісімен 2016 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(жылдық негізде)
17 қараша
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 11,
1-инвест, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
2-қызмет көрсету, 1-ВТ, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, жер қойнауын пайдаланудағы инвестициялар туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
15
Бақыланбайтын экономиканы бөле отырып Қазақстан Республикасының 2016 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық
(жылдық негізде)
22 тамыз
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 24-сх, 29-сх,
1-сх, А-005, А-008, 8 сх (қызметтер), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
2-ТР (әуе), 2-ТР (құбыр), 2-ТР (ішкі су), 2-ТР (теңіз), 2-ТР (авто, электр), 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс,
2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
16
Қазақстан Республикасындағы 2015 жылғы туризмнің қосалқы шоты
жылдық
19 мамыр
статистикалық бюллетень
2-туризм, Н-050, 1-Т, 11, Н-060, Т-001,
2-қызмет көрсету,
"Ресурстар-Пайдалану" кестелері; әкімшілік дереккөздер: Республикалық және жергілікті бюджеттердің ұжымдық туристік тұтынуға шығыстары туралы деректер, Қазақстан Республикасының халықаралық қызметтер балансы, Мемлекеттік бюджеттің орындалуы туралы есеп
17
Ішкі экономиканың 2014 жылғы (түпкілікті есептеу),
2015 жылғы (нақтыланған есептеу),
2016 жылғы (есептік деректер бойынша) ұлттық шоттары
жылдық
6 желтоқсан
статистикалық бюллетень
ҰШЖ көрсеткіштерінің есептеулері бойынша деректер
18
Қазақстан Республикасының
2016 жылғы ұлттық байлығының элементтері
жылдық
12 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 11, үй шаруашылықтарын зерттеу; "Қазақстанның негізгі қорлары" статистикалық жинағы, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің статистикалық бюллетені, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің, екінші деңгейлі банкілердің, басқа қаржылық ұйымдардың қаржылық операциялары туралы, банк жүйесі бойынша қаржылық активтер және қаржылық міндеттемелер туралы есептер
19
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы "Ресурстар – Пайдалану" кестелері
жылдық
24 қараша
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-П,
1-КС, 1-инвест,
2-қызмет көрсету,
1-сх, 8-сх (қызмет көрсету), 24-сх,
2-аңшылық,
1-орман, 1-балық,
1-ВТ, 2-ТР (жд), 2-ТР (теңіз), 2-ТР (авто, электр), 2-ТР (құбыр),
2-ТР (ішкі су),

1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ,
2-ТР (жд), 2-ТР (море),
2-ТР (авто, электро), 2-ТР (трубопровод), 2-ТР (внутренние воды), 2-ТР (вспомогательная деятельность), 2-ТР (авиа), 1-связь,2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), Т-001, 1-Т, обследования домашних хозяйств, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору, торговли, транспорта и связи, платежный баланс, таможенная статистика, отчет об инвестициях в недропользование
Статистика предприятий
1
Основные показатели количества юридических лиц и индивидуальных предпринимателей в Республике Казахстан
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
10 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
статистический бюллетень
статистический бизнес-регистр
2
Зарегистрированные и действующие производители сельскохозяйственной продукции
полугодовая
15 февраля,
15 августа
экспресс-информация
сельскохозяйственный статистический регистр
3
Мониторинг количества действующих субъектов малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
месячная
16 января,
15 февраля,
15 марта,
17 апреля,
15 мая,
16 июня,
17 июля,
16 августа,
15 сентября, 16 октября,
15 ноября, 15 декабря
экспресс-информация
статистический бизнес-регистр, сельскохозяйственный статистический регистр,
4
Мониторинг малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
квартальная
16 января,
17 апреля,
17 июля,
16 октября
экспресс-информация
статистический бизнес-регистр, сельскохозяйственный статистический регистр,
2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, Услуги образования, Услуги здравохранения
5
Показатели малого предпринимательства и деятельности микрокредитных организаций в Республике Казахстан
квартальная
16 января,
17 апреля,
17 июля,
16 октября
экспресс-информация
статистический бизнес-регистр, сельскохозяйственный статистический регистр,
1-МКО
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
месячная
13 января,
13 февраля,
13 марта,
11 апреля,
11 мая,
13 июня,
11 июля,
11 августа,
12 сентября,
11 октября,
13 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень
24-сх, А-008
2
Наличие зерновых и бобовых культур в Республике Казахстан
месячная
16 января,
15 февраля,
16 марта,
14 апреля,
15 мая,
15 июня,
14 июля,
15 августа,
15 сентября,
16 октября,
15 ноября,
15 декабря
экспресс-информация
2-сх (зерно)
3
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского хозяйства в Республике Казахстан
месячная
16 января
13 февраля,
13 марта,
12 апреля,
12 мая,
12 июня,
12 июля,
11 августа,
12 сентября,
12 октября,
13 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
24-сх, А-008, 29-сх,
А-005
4
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
годовая
4 апреля
статистический бюллетень
24-сх, А-008, данные сельскохозяйственного регистра
5
Основные показатели развития рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
годовая
6 апреля
статистический бюллетень
1-рыба
6
Лесное хозяйство в Республике Казахстан
годовая
28 марта
статистический бюллетень
1-лес
7
О деятельности сельхозформирований в Республике Казахстан
годовая
28 апреля
статистический бюллетень
1-сх
8
Охотничье хозяйство в Республике Казахстан
годовая
22 февраля
статистический бюллетень
2-охота
9
Посевные площади сельскохозяйственных культур под урожай 2017 года в Республике Казахстан
годовая
15 августа
статистический бюллетень
4-сх, данные сельскохозяйственного регистра
10
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского хозяйства в Республике Казахстан
годовая
30 мая
статистический бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх,
А-005
11
Баланс ресурсов и использования основных продуктов сельского хозяйства Республики Казахстан
годовая
31 августа
статистический
бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх,

2-ТР (қосалқы қызмет), 2-ТР (әуе), 1-байланыс,
2-байланыс, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Білім беру қызметтері, Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), Денсаулық сақтау қызметтері, 2-туризм,
3-ақпарат, D 003, D 004, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер, бюджеттің орындалуы туралы есеп, кеден статистикасы, төлем балансы
20
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы "Шығындар – Шығарылым" кестелері
жылдық
22 желтоқсан
статистикалық бюллетень
"Ресурстар-Пайдалану" кестелерінің деректері
21
ҰШЖ көрсеткіштері есептеулеріндегі номиналды алшақтықтарға талдау
жылдық
21 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 24-сх, 29-сх,
1-сх, А-005, А-008, 8 сх (қызметтер), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
2-ТР (әуе), 2-ТР (құбыр), 2-ТР (ішкі су), 2-ТР (теңіз), 2-ТР (авто, электр), 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс,
2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (Денсаулық сақтау),
Т-001, 1-Т, үй шаруашылықтарын зерттеу, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер, сауда, көлік пен байланысты зерттеу, төлем балансы, кеден статистикасы, жер қойнауын пайдаланудағы инвестициялар туралы есеп
Кәсіпорындар статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер санының негізгі көрсеткіштері
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз, 10 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
статистикалық бюллетень
статистикалық бизнес-тіркелім
2
Тіркелген және жұмыс істеп тұрған ауыл шаруашылығы өнімін өндірушілер
жартыжылдық
15 ақпан,
15 тамыз
жедел ақпарат
ауылшаруашылық статистикалық тіркелім
3
Қазақстан Республикасындағы жұмыс істеп тұрған шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерінің санын мониторингілеу
айлық
16 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
17 сәуір,
15 мамыр,
16 маусым,
17 шілде,
16 тамыз,
15 қыркүйек, 16 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
жедел ақпарат
статистикалық бизнес-тіркелім, ауылшаруашылық статистикалық
тіркелім
4
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерліктер мониторингі
тоқсандық
16 қаңтар,
17 сәуір,
17 шілде,
16 қазан
жедел ақпарат
статистикалық бизнес-тіркелім, ауылшаруашылық статистикалық тіркелім, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005,
А-008, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері
5
Қазақстан Республикасындағы шағын кәсіпкерлік пен микрокредиттік ұйымдар қызметінің көрсеткіштері
тоқсандық
16 қаңтар,
17 сәуір,
17 шілде,
16 қазан
жедел ақпарат
статистикалық бизнес-тіркелім, ауылшаруашылық статистикалық тіркелім, 1-МКО
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
айлық
13 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз,
11 сәуір,
11 мамыр,
13 маусым,
11 шілде,
11 тамыз,
12 қыркүйек,
11 қазан,
13 қараша,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008
2
Қазақстан Республикасындағы дәнді және бұршақты дақылдардың қолда бары
айлық
16 қаңтар,
15 ақпан,
16 наурыз,
14 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
14 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
16 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
жедел ақпарат
2-сх (астық)
3
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылық өнімдерінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы
айлық
16 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
12 шілде,
11 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
13 қараша,
12 желтоқсан
жедел ақпарат
24-сх, А-008, 29-сх,
А-005
4
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
жылдық
4 сәуір
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008,
ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
5
Қазақстан Республикасындағы балық аулау және акваөсіру дамуының негізгі көрсеткіштері
жылдық
6 сәуір
статистикалық бюллетень
1-балық
6
Қазақстан Республикасындағы орман шаруашылығы
жылдық
28 наурыз
статистикалық бюллетень
1-орман
7
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы құралымдарының қызметі туралы
жылдық
28 сәуір
статистикалық бюллетень
1-сх
8
Қазақстан Республикасындағы аңшылық шаруашылығы
жылдық
22 ақпан
статистикалық бюллетень
2-аңшылық
9
Қазақстан Республикасындағы 2017 жылдың астығы үшін ауыл шаруашылығы дақылдарының егістік алқаптары
жылдық
15 тамыз
статистикалық бюллетень
4-сх, ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
10
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы өнімдерінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы
жылдық
30 мамыр
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх,
А-005
11
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығының негізгі өнімдерінің ресурстары мен пайдалану теңгерімі
жылдық
31 тамыз
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх,

А-005, 2-сх (зерно),
3-сх (масличные),
1-рыба, 1-сх
12
Наличие семян масличных культур в Республике Казахстан
квартальная
16 января,
14 апреля,
14 июля,
16 октября
экспресс-информация
3-сх (масличные)
13
О деятельности сервисно-заготовительных центров
квартальная
17 февраля,
17 мая,
17 августа,
17 ноября
статистический
бюллетень
1-СЗЦ
14
Валовый сбор сельскохозяйственных культур в Республике Казахстан
годовая
30 января
статистический
бюллетень
29-сх, А-005,
А-1 (урожайность)
15
О расходе кормов скоту и птице в Республике Казахстан
годовая
7 апреля
статистический
бюллетень
24-сх
16
Наличие построек и сооружений у сельхозпроизводителей Республики Казахстан
годовая
29 мая
статистический
бюллетень
49-сх, данные сельскохозяйственного регистра
17
О деятельности сельскохозяйственных кооперативов в Республике Казахстан
квартальная
22 мая,
21 августа,
20 ноября
статистический
бюллетень
1-СПК
Статистика промышленного производства и окружающей среды
1
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
месячная
16 января,
16 февраля,
16 марта,
14 апреля,
16 мая,
15 июня,
14 июля,
15 августа,
15 сентября,
16 октября,
16 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-П
2
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
месячная
13 января,
13 февраля, 13 марта,
13 апреля,
12 мая,
13 июня,
13 июля,
14 августа,
13 сентября,
13 октября,
13 ноября,
13 декабря
экспресс-информация
1-П
3
Отгрузка и остатки продукции на предприятиях промышленности Республики Казахстан
квартальная
23 января,
24 апреля,
23 июля,
23 октября
статистический бюллетень
1-П
4
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-П
5
Баланс производственных мощностей
годовая
4 июля
статистический бюллетень
БМ
6
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
годовая
30 июня
экспресс-информация
1-П
7
О состоянии охраны атмосферного воздуха в Республике Казахстан
годовая
29 июня
статистический бюллетень
2-ТП (воздух)
8
О затратах на охрану окружающей среды в Республике Казахстан
годовая
10 июля
статистический бюллетень
4-ОС
9
О сборе, вывозе, сортировке и депонировании коммунальных отходов
годовая
4 мая
статистический бюллетень
1-отходы, 2-аотходы
10
О работе водопроводных и канализационных сооружений в Республике Казахстан
годовая
15 мая
статистический бюллетень
1-ВК
Статистика энергетики и товарных рынков
1
Газовая сеть в Республике Казахстан
годовая
6 апреля
статистический бюллетень
1-ГАЗ
2
О работе тепловых электростанций и котельных Республики Казахстан
годовая
30 мая
статистический бюллетень
6-ТП
3
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
годовая
28 июля
статистический бюллетень
1-ТЭБ
4
Ресурсы и использование отдельных видов продукции (товаров) и сырья в Республике Казахстан
месячная
20 января,
20 февраля,
20 марта,
20 апреля,
22 мая,
20 июня,
20 июля,
21 августа,
20 сентября,
20 октября,
20 ноября,
20 декабря
статистический бюллетень

А-005, 2-сх (астық),
3-сх (майлы),
1-балық, 1-сх
12
Қазақстан Республикасындағы майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары
тоқсандық
16 қаңтар,
14 сәуір,
14 шілде,
16 қазан
жедел ақпарат
3-сх (майлы)
13
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
тоқсандық
17 ақпан,
17 мамыр,
17 тамыз,
17 қараша
статистикалық бюллетень
1-СЗЦ
14
Қазақстан Республикасында ауыл шаруашылығы дақылдарын жалпы жинау
жылдық
30 қаңтар
статистикалық бюллетень
29-сх, А-005,
А-1 (түсімділік)
15
Қазақстан Республикасындағы мал мен құсқа жұмсалған жемшөп шығыстары туралы
жылдық
7 сәуір
статистикалық бюллетень
24-аш
16
Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы өндірушілерінде құрылыстар мен имараттардың болуы
жылдық
29 мамыр
статистикалық бюллетень
49-аш,
ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
17
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы кооперативтерінің қызметі туралы
тоқсандық
22 мамыр,
21 тамыз,
20 қараша
статистикалық бюллетень
1-СПК
Өнеркәсіп өндірісі және қоршаған орта статистикасы
1
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
16 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз, 14 сәуір,
16 мамыр,
15 маусым,
14 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
16 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-П
2
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының қорытындылары
айлық
13 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз, 13 сәуір,
12 мамыр,
13 маусым,
13 шілде,
14 тамыз,
13 қыркүйек, 13 қазан,
13 қараша,
13 желтоқсан
жедел ақпарат
1-П
3
Қазақстан Республикасы өнеркәсіп кәсіпорындарында өнімдерді жөнелту және олардың қалдықтары
тоқсандық
23 қаңтар,
24 сәуір,
23 шілде,
23 қазан
статистикалық бюллетень
1-П
4
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-П
5
Өндірістік қуаттар теңгерімі
жылдық
4 шілде
статистикалық бюллетень
БМ
6
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының қорытындылары
жылдық
30 маусым
жедел ақпарат
1-П
7
Қазақстан Республикасында атмосфералық ауаны қорғаудың жай-күйі туралы
жылдық
29 маусым
статистикалық бюллетень
2- ТП (ауа)
8
Қазақстан Республикасындағы қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
10 шілде
статистикалық бюллетень
4-ОС
9
Коммуналдық қалдықтарды жинау, шығару, сұрыптау және сақтауға беру туралы
жылдық
4 мамыр
статистикалық бюллетень
1-қалдықтар,
2-қалдықтар
10
Қазақстан Республикасындағы су құбыры және кәріз имараттарының жұмысы туралы
жылдық
15 мамыр
статистикалық бюллетень
1-ВК
Энергетика және тауар нарықтары статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы газ желісі
жылдық
6 сәуір
статистикалық бюллетень
1-ГАЗ
2
Қазақстан Республикасының жылу электр станциялары мен қазандықтарының жұмысы туралы
жылдық
30 мамыр
статистикалық бюллетень
6-ТП
3
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық теңгерімі
жылдық
28 шілде
статистикалық бюллетень
1- ТЭБ
4
Қазақстан Республикасында өнімнің (тауарлардың) және шикізаттың жекелеген түрлерінің ресурстары мен пайдаланылуы
айлық
20 қаңтар,
20 ақпан, 20 наурыз,
20 сәуір,
22 мамыр,
20 маусым
20 шілде,
21 тамыз, 20 қыркүйек,
20 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
статистикалық бюллетень

1-П, 24-СХ, 1-ТС,
данные КГД
Статистика инвестиций и строительства
1
Об инвестициях в основной капитал в Республике Казахстан
месячная
16 января,
16 февраля,
16 марта,
17 апреля,
16 мая,
15 июня,
17 июля,
15 августа,
15 сентября,
17 октября,
16 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-инвест, 1-ИС
2
Об инвестициях в основной капитал в обрабатывающую промышленность в Республике Казахстан
месячная
23 января,
20 февраля,
23 марта,
21 апреля,
22 мая,
20 июня,
21 июля,
21 августа,
21 сентября,
20 октября,
21 ноября,
21 декабря
экспресс-
информация
1-инвест
3
Об инвестициях в основной капитал в сельское хозяйство в Республике Казахстан
месячная
24 января,
23 февраля,
24 марта,
24 апреля,
23 мая,
23 июня,
24 июля,
22 августа,
22 сентября,
23 октября,
22 ноября,
22 декабря
экспресс-
информация
1-инвест
4
Об инвестиционной деятельности в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-инвест, 1-ИС
5
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
месячная
16 января,
15 февраля,
15 марта,
17 апреля,
15 мая,
15 июня,
17 июля,
15 августа,
15 сентября,
16 октября,
15 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-КС, 1-КС (малые), 2-КС, 1-ИС
6
О вводе в эксплуатацию жилья в Республике Казахстан
месячная
18 января,
17 февраля,
17 марта,
19 апреля,
17 мая,
19 июня,
19 июля,
17 августа,
18 сентября,
18 октября,
17 ноября,
18 декабря
экспресс-
информация
2-КС, 1-ИС
7
О вводе в эксплуатацию мощностей в Республике Казахстан
квартальная
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
статистический бюллетень
2-КС, 1-ИС
8
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-КС, 2-КС, 1-ИС
9
О начале производства строительно-монтажных работ по разрешительным документам в Республике Казахстан
полугодовая
20 февраля,
7 августа
статистический бюллетень
F-001
10
О ходе строительства и вводе в эксплуатацию объектов по уведомлениям в Республике Казахстан
годовая
22 мая
статистический бюллетень
F-004
Статистика внутренней торговли
1
О торговых рынках в Республике Казахстан
годовая
30 марта
статистический бюллетень
12-торг
2
О деятельности товарных бирж в Республике Казахстан
годовая
10 февраля
статистический бюллетень
1-биржа
3
Объем реализации товаров в Республике Казахстан
месячная
12 января,
13 февраля,
13 марта,
12 апреля,
12 мая,
13 июня,
12 июля,
14 августа,
12 сентября,
12 октября,
13 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень
2- торговля
4
О деятельности автозаправочных, газозаправочных и газонаполнительных станций в Республике Казахстан
годовая
6 июня
статистический бюллетень
G-003
5
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-ВТ
6
Об электронной коммерции в Республике Казахстан
годовая
22 мая
статистический бюллетень
Э-коммерция
Статистика внешней и взаимной торговли
1
О внешней торговле и взаимной торговле товарами с государствами-членами ЕАЭС
месячная
18 января,
16 февраля,
17 марта,
18 апреля,
16 мая,
15 июня,
18 июля,
16 августа,
15 сентября, 17 октября,
15 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-ТС, данные КГД
2
Актуализация данных статистики внешней торговли и взаимной торговли товарами с государствами-членами ЕАЭС
(при проведении актуализации перечня и данных респондентов по административным источникам)
ежемесячная
при проведении актуализации
таблицы
1-ТС, данные КГД
3
Актуализация данных статистики внешней торговли и взаимной торговли товарами с государствами-членами ЕАЭС
(при проведении актуализации перечня и данных респондентов по административным источникам)
годовая
июнь
таблицы
1-ТС, данные КГД
Статистика транспорта
1
Основные показатели работы транспорта в Республике Казахстан
месячная
12 января,
13 февраля,
13 марта,
12 апреля,
12 мая,
12 июня,
12 июля,
14 августа,
12 сентября,
12 октября,
13 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень
1-транспорт (1-ТР (авто, электро) в бюллетене за январь, 1-ТР (внутренние воды) в бюллетене за март
2
О продукции и услугах транспорта в Республике Казахстан (по видам сообщений)
годовая
26 мая
статистический бюллетень
2-ТР (жд),
2-ТР (трубопровод),
2-ТР (внутренние воды),

1-П, 24-сх, 1-ТС,
МКК деректері
Инвестициялар және құрылыс статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
16 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
17 сәуір,
16 мамыр,
15 маусым,
17 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
17 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-инвест,
1-ИС
2
Қазақстан Республикасында өңдеу өнеркәсібіне негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
23 қаңтар,
20 ақпан,
23 наурыз,
21 сәуір,
22 мамыр,
20 маусым,
21 шілде,
21 тамыз,
21 қыркүйек,
20 қазан,
21 қараша,
21 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест
3
Қазақстан Республикасында ауыл шаруашылығының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы
айлық
24 қаңтар,
23 ақпан,
24 наурыз,
24 сәуір,
23 мамыр,
23 маусым,
24 шілде,
22 тамыз,
22 қыркүйек,
23 қазан,
22 қараша,
22 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест
4
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық қызмет туралы
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-инвест,
1-ИС
5
Қазақстан Республикасындағы құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
16 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
17 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
17 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек, 16 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КС, 1-КС (шағын),
2-КС, 1-ИС
6
Қазақстан Республикасында тұрғын үйді пайдалануға беру туралы
айлық
18 қаңтар,
17 ақпан,
17 наурыз,
19 сәуір,
17 мамыр,
19 маусым,
19 шілде,
17 тамыз,
18 қыркүйек, 18 қазан,
17 қараша,
18 желтоқсан
жедел ақпарат
2-КС,
1-ИС
7
Қазақстан Республикасында қуаттарды пайдалануға беру туралы
тоқсандық
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
статистикалық бюллетень
2-КС,
1-ИС
8
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-КС,
2-КС,
1-ИС
9
Қазақстан Республикасында рұқсат алу құжаттары бойынша құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағаны туралы
жартыжылдық
20 ақпан,
7 тамыз
статистикалық бюллетень
F-001
6
Қазақстан Республикасында хабарламалар бойынша объектілерді салу және оларды пайдалануға беру барысы туралы
жылдық
22 мамыр
статистикалық бюллетень
F-004
Ішкі сауда статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы сауда базарлары туралы
жылдық
30 наурыз
статистикалық бюллетень
12-сауда
2
Қазақстан Республикасындағы тауар биржаларының қызметі туралы
жылдық
10 ақпан
статистикалық бюллетень
1-биржа
3
Қазақстан Республикасындағы тауарларды өткізу көлемі
айлық
12 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
14 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
13 қараша,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-сауда
4
Қазақстан Республикасындағы автожанармай құю, газ құю және газ толтыру станцияларының қызметі туралы
жылдық
6 маусым
статистикалық бюллетень
G-003
5
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу көлемі
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-ВТ
6
Қазақстан Республикасындағы электрондық коммерция туралы
жылдық
22 мамыр
статистикалық бюллетень
Э-коммерция
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
1
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен тауарлармен өзара сауда және сыртқы сауда туралы
айлық
18 қаңтар,
16 ақпан, 17 наурыз,
18 сәуір,
16 мамыр,
15 маусым,
18 шілде,
16 тамыз,
15 қыркүйек,
17 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ТС, МКК деректері
2
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен тауарлармен өзара сауда және сыртқы сауда деректерін өзектендіру (әкімшілік дереккөздер бойынша респонденттердің деректері мен тізімін өзектендіруді жүргізу кезінде)
айлық
өзектендіруді өткізу кезінде
кестелер
1-ТС, МКК деректері
3
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен тауарлармен өзара сауда және сыртқы сауда деректерін өзектендіру (әкімшілік дереккөздер бойынша респонденттердің деректері мен тізімін өзектендіруді жүргізу кезінде)
жылдық
маусым
кестелер
1-ТС, МКК деректері
Көлік статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы көлік жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
12 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
12 шілде,
14 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
13 қараша,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-көлік (1-ТР (авто, электр) қаңтар айының бюллетенінде,
1-ТР (ішкі су) наурыз айының бюллетенінде
2
Қазақстан Республикасындағы көлік өнімдері және көрсетілетін қызметтері (қатынас түрлері бойынша) туралы
жылдық
26 мамыр
статистикалық бюллетень
2-ТР (жд),
2-ТР (құбыр),
2-ТР (ішкі су),

Ц-101, Ц-101э, Ц-200
54
Среднегодовые цены производителей на продукцию сельского хозяйства в Республике Казахстан
годовая
27 января
электронные таблицы
1-ЦСХ
55
Цены и индексы цен на продукцию рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
квартальная
16 января
17 апреля,
17 июля,
16 октября
статистический бюллетень
1-ЦП (рыба)
56
Индекс цен на продукцию производственно-технического назначения и услуги, приобретенные сельхозпроизводителями в Республике Казахстан
квартальная
24 февраля,
24 мая,
24 августа,
24 ноября
электронные таблицы
1-ЦСХ, 1-ЦСМ,
1-тариф (связь),
1-ЦП, 1-Ц (опт),
1-Ц (экспорт, импорт)
57
Об изменении цен в потребительском и реальном секторах экономики Республики Казахстан
месячная
9 января,
9 февраля,
9 марта,
7 апреля,
10 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
9 октября,
7 ноября,
7 декабря
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э, 1-ЦП,
1-ЦСХ, 1-ЦСМ, 1-Ц (опт),
1-ЦП (лес), 1-ЦП (рыба),
1-тариф (почта),
1-тариф (связь), 1-тариф (железнодорожный, воздушный, автомобильный, трубопроводный, внутренний водный),
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
58
Об изменении цен экспортных поставок продукции из Республики Казахстан
месячная
12 января,
13 февраля,
14 марта,
12 апреля,
12 мая,
12 июня,
12 июля,
14 августа,
12 сентября,
12 октября,
13 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
59
Об изменении цен экспортных поставок продукции из Республики Казахстан
годовая
17 февраля
экспресс-информация
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
60
Индекс цен экспортных поставок товаров, продукции Республики Казахстан
месячная
16 января,
16 февраля,
16 марта,
17 апреля,
16 мая,
16 июня,
17 июля,
16 августа,
18 сентября,
16 октября,
16 ноября,
20 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
61
Об изменении цен импортных поступлений продукции в Республику Казахстан
месячная
12 января,
13 февраля,
14 марта,
12 апреля,
12 мая,
12 июня,
12 июля,
14 августа,
12 сентября,
12 октября,
13 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
62
Об изменении цен импортных поступлений продукции в Республику Казахстан
годовая
17 февраля
экспресс-информация
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
63
Индекс цен импортных поступлений товаров, продукции Республики Казахстан
месячная
16 января,
16 февраля,
16 марта,
17 апреля,
16 мая,
16 июня,
17 июля,
16 августа,
18 сентября,
16 октября,
16 ноября,
20 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
64
Индексы цен взаимной торговли Республики Казахстан с государствами-членами ЕАЭС
месячная
16 января,
15 февраля,
15 марта,
17 апреля,
15 мая,
15 июня,
17 июля,
15 августа,
15 сентября,
16 октября,
15 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
Структурная статистика
1
Финансово-хозяйственная деятельность крупных и средних предприятий в Республике Казахстан
квартальная
24 марта,
26 июня,
22 сентября,
22 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ
2
Деятельность малых предприятий в Республике Казахстан
квартальная
14 марта,
15 июня,
15 сентября,
15 декабря
статистический бюллетень
2-МП
3
Финансово-хозяйственная деятельность предприятий в Республике Казахстан
годовая
20 июня
статистический бюллетень

Ц-101, Ц-101э, Ц-200
54
Қазақстан Республикасында өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне орташа жылдық бағасы
жылдық
27 қаңтар
электронды кестелер
1-ЦСХ
55
Қазақстан Республикасында балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы мен баға индексі
тоқсандық
16 қаңтар,
17 сәуір,
17 шілде,
16 қазан
статистикалық бюллетень
1-ЦП (балық)
56
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық өндірушілері сатып алған өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдер мен көрсетілген қызметтерге баға индексі
тоқсандық
24 ақпан
24 мамыр
24 тамыз
24 қараша
электронды кестелер
1-ЦСХ, 1-ЦСМ,
1-тариф (байланыс),
1-ЦП, 1-Ц (көтерме)
1-Ц (экспорт, импорт)
57
Қазақстан Республикасы экономикасының тұтыну және нақты секторларындағы бағаның өзгеруі туралы
айлық
9 қаңтар,
9 ақпан,
9 наурыз,
7 сәуір,
10 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
7 тамыз,
7 қыркүйек,
9 қазан,
7 қараша,
7 желтоқсан
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э, 1-ЦП,
1-ЦСХ, 1-ЦСМ,
1-Ц (көтерме),
1-ЦП (орман),
1-ЦП (балық),
1-тариф (пошта),
1-тариф (байланыс),
1-тариф (теміржол, әуе, автомобиль, құбыр, ішкі су), 1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
58
Қазақстан Республикасынан шығарылатын өнімдердің экспорттық жеткізілімдері бағасының өзгеруі туралы
айлық
12 қаңтар,
13 ақпан,
14 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
12 шілде,
14 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
13 қараша,
12 желтоқсан
жедел ақпарат
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
59
Қазақстан Республикасынан шығарылатын өнімдердің экспорттық жеткізілімдері бағасының өзгеруі туралы
жылдық
17 ақпан
жедел ақпарат
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
60
Қазақстан Республикасы тауарларының, өнімдерінің экспорттық жеткізілімдері бағасының индексі
айлық
16 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
17 сәуір,
16 мамыр,
16 маусым,
17 шілде,
16 тамыз,
18 қыркүйек,
16 қазан,
16 қараша,
20 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
61
Қазақстан Республикасына өнімдердің импорттық түсімдері бағасының өзгеруі туралы
айлық
12 қаңтар,
13 ақпан,
14 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
12 шілде,
14 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
13 қараша,
12 желтоқсан
жедел ақпарат
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
62
Қазақстан Республикасына өнімдердің импорттық түсімдері бағасының өзгеруі туралы
жылдық
17 ақпан
жедел ақпарат
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
63
Қазақстан Республикасы тауарларының, өнімдерінің импорттық түсімдері бағасының индексі
айлық
16 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
17 сәуір,
16 мамыр,
16 маусым,
17 шілде,
16 тамыз,
18 қыркүйек,
16 қазан,
16 қараша,
20 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
64
Қазақстан Республикасының ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен өзара сауда бағасының индексі
айлық
16 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
17 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
17 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
16 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
Құрылымдық статистика
1
Қазақстан Республикасындағы ірі және орта кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
тоқсандық
24 наурыз,
26 маусым,
22 қыркүйек,
22 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ПФ
2
Қазақстан Республикасындағы шағын кәсіпорындардың қызметі
тоқсандық
14 наурыз,
15 маусым,
15 қыркүйек,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-МП
3
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
20 маусым
статистикалық бюллетень

1-ПФ, 2-МП
4
Финансово-хозяйственная деятельность национальных компаний
квартальная
24 марта,
26 июня,
22 сентября,
22 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ
5
Финансово-хозяйственная деятельность национальных компаний
годовая
20 июня
статистический бюллетень
1-ПФ
6
Микрокредитная деятельность в Республике Казахстан
квартальная
14 марта,
12 июня,
12 сентября,
12 декабря
статистический бюллетень
1-МКО
7
Микрокредитная деятельность в Республике Казахстан
годовая
9 июня
статистический бюллетень
1-МКО
8
Основные фонды Республики Казахстан
годовая
28 июля
статистический бюллетень
11, 2-МП
9
Индексы увеличения стоимости основных средств
годовая
28 апреля
экспресс-информация
1-ЦП
Статистика конъюнктурных обследований
1
Деловая активность предприятий Казахстана
квартальная
29 января,
29 апреля,
29 июля,
31 октября
статистический бюллетень
КП-001, КС-001, КС-002, КТР-1, КСВ-1, КТ-001, КТУ-001
Демографическая статистика
1
Естественное движение населения Республики Казахстан
квартальная
10 февраля,
10 мая,
10 августа,
10 ноября
статистический бюллетень
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака местных исполнительных органов
2
Естественное движение населения Республики Казахстан
годовая
11 апреля
статистический бюллетень
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака местных исполнительных органов
3
Миграция населения Республики Казахстан
квартальная
10 февраля,
10 мая,
10 августа,
10 ноября
статистический бюллетень
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
4
Миграция населения Республики Казахстан
годовая
11 апреля
статистический бюллетень
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия
территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
5
Численность населения Республики Казахстан в разрезе регионов
месячная
5 января,
3 февраля,
3 марта,
4 апреля,
4 мая,
5 июня,
4 июля,
4 августа,
5 сентября,
4 октября,
3 ноября,
5 декабря
экспресс -
информация
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
6
Численность населения Республики Казахстан в разрезе регионов
годовая
14 апреля
экспресс -
информация
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
7
Численность населения Республики Казахстан по областям, городам и районам
квартальная
13 февраля
12 мая,
11 августа,
13 ноября
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
8
Численность населения Республики Казахстан по областям, городам и районам
годовая
21 апреля
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
9
Численность населения Республики Казахстан по полу в разрезе областей, городов, районов, районных центров и поселков
квартальная
20 февраля
19 мая,
18 августа,
20 ноября
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
10
Численность населения Республики Казахстан по полу в разрезе областей, городов, районов, районных центров и поселков
годовая
24 апреля
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
11
Численность населения Республики Казахстан по полу и отдельным возрастным группам
годовая
20 апреля
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
12
Численность населения Республики Казахстан по отдельным этносам
годовая
28 апреля
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
13
Ожидаемая продолжительность жизни при рождении населения Республики Казахстан
годовая
21 апреля
экспресс-информация
база данных: ЕДН, ЧН
14
Коэффициенты рождаемости по возрастным группам
годовая
25 апреля
экспресс-информация
база данных: ЕДН, ЧН
15
Административно-
территориальные единицы
Республики Казахстан
годовая
17 февраля
статистический
бюллетень
КАТО
16
Административно-
территориальные единицы
Республики Казахстан
полугодовая
17 августа
статистический
бюллетень
КАТО
Статистика образования
1
О послевузовском образовании
годовая
13 декабря
статистический бюллетень
1-НК
2
Техническое и профессиональное, послесреднее образование в Республике Казахстан
годовая
29 декабря
статистический бюллетень
2-НК
3
Высшие учебные заведения Республики Казахстан
годовая
15 декабря
статистический бюллетень
3-НК
4
О финансово-хозяйственной деятельности организаций образования в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
Соцфин (образование)
5
Об объеме оказанных услуг организациями образования Республики Казахстан
квартальная
28 февраля,
30 мая,
29 августа,
28 ноября
статистический бюллетень
Услуги образования
6
Об объеме оказанных услуг организациями образования Республики Казахстан
годовая
16 мая
статистический бюллетень
Услуги образования
Статистика здравоохранения
1
О финансово-хозяйственной деятельности организаций здравоохранения в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
Соцфин (здравоохранение)
2
Об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
28 февраля,
30 мая,
29 августа,
28 ноября
статистический бюллетень
Услуги здравоохранения
3
Об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
годовая
16 мая
статистический бюллетень
Услуги здравоохранения
4
О санаторно-курортной деятельности
годовая
16 апреля
статистический бюллетень
1-санаторий
5
О травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях в Республике Казахстан
годовая
15 мая
статистический бюллетень
7-ТПЗ
Статистика социального обеспечения
1
Организации по предоставлению специальных социальных услуг
годовая
20 марта
статистический бюллетень
3-социальное обеспечение
Статистика уровня жизни
1
Социально-демографические характеристики домохозяйств по регионам Республики Казахстан
годовая
27 апреля
статистический бюллетень
D 008
2
Сведения о благоустройстве домохозяйств Республики Казахстан
годовая
18 апреля
статистический бюллетень
D 006
3
Расходы и доходы населения по регионам Республики Казахстан
годовая
13 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
4
Расходы и доходы домохозяйств по регионам Республики Казахстан
годовая
17 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
5
Потребление продуктов питания в домашних хозяйствах Республики Казахстан
годовая
18 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
6
Производственная деятельность домашних хозяйств в Республике Казахстан
годовая
13 апреля
статистический бюллетень
D 004
7
Основные показатели дифференциации доходов населения
годовая
20 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Оценка номинальных денежных доходов населения по регионам Республики Казахстан
годовая
26 сентября
экспресс-информация
экспертная оценка
9
Об энергетической ценности продуктов питания, потребляемых населением Республики Казахстан
годовая
28 июня
экспресс-информация
D 003, D 004, D 008
10
Расходы и доходы домашних хозяйств Республики Казахстан
квартальная
13 марта,
12 июня,
11 сентября,
12 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
11
Расходы и доходы населения Республики Казахстан
квартальная
13 марта,
12 июня,
11 сентября,
12 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
12
Основные показатели дифференциации доходов населения Республики Казахстан
квартальная
13 марта,
9 июня,
12 сентября,
12 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
13
Качество жизни населения
годовая
24 августа
статистический бюллетень
D 002
14
Потребление продуктов питания в домашних хозяйствах Республики Казахстан
квартальная
6 марта,
5 июня,
7 сентября,
7 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
15
Производственная деятельность домашних хозяйств в Республике Казахстан
квартальная
27 марта,
26 июня,
25 сентября,
25 декабря
статистический бюллетень
D 004
16
Оценка номинальных денежных доходов населения по регионам Республики Казахстан
квартальная
28 марта,
27 июня,
28 сентября,
28 декабря
экспресс-информация
экспертная оценка
17
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
30 января,
28 февраля,
30 марта,
28 апреля,
30 мая,
30 июня,
31 июля,
29 августа,
29 сентября,
30 октября,
30 ноября,
29 декабря
статистический бюллетень
Ц-101, Ц-101э
18
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
5 января,
2 февраля,
2 марта,
4 апреля,
3 мая,
2 июня,
4 июля,
2 августа,
4 сентября,
3 октября,
2 ноября,
5 декабря
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э
19
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
годовая
12 января
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э
Статистика правонарушений
1
Уровень доверия населения к правоохранительным органам
единовременная
28 апреля
электронные таблицы
УДН
Статистика жилищного фонда
1
Количество сделок купли-продажи жилья
месячная
до 12 числа после отчетного периода
пресс-релиз
административный источник – МЮ
Сводные статистические публикации
п/п
Наименование статистической публикации Периодичность выпуска Сроки представления статистической информации для пользователей Форма представления
1 2 3 4 5
1
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на казахском и русском языках)
месячная
15 числа
журнал
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на казахском языке)
месячная
15 числа
краткий бюллетень
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на русском языке)
месячная
15 числа
краткий бюллетень
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на английском языке)
месячная
15 числа
краткий бюллетень
2

1-ПФ, 2-МП
4
Ұлттық компаниялардың қаржы-шаруашылық қызметі
тоқсандық
24 наурыз,
26 маусым,
22 қыркүйек,
22 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ПФ
5
Ұлттық компаниялардың қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
20 маусым
статистикалық бюллетень
1-ПФ
6
Қазақстан Республикасындағы микрокредиттік қызмет
тоқсандық
14 наурыз,
12 маусым,
12 қыркүйек,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-МКО
7
Қазақстан Республикасындағы микрокредиттік қызмет
жылдық
9 маусым
статистикалық бюллетень
1-МКО
8
Қазақстан Республикасының негізгі қорлары
жылдық
28 шілде
статистикалық бюллетень
11 және 2-МП
9
Негізгі құралдар құнының өсу индекстері
жылдық
28 сәуір
жедел ақпарат
1-ЦП
Конъюнктуралық зерттеулер статистикасы
1
Қазақстан кәсіпорындарының іскерлік белсенділігі
тоқсандық
29 қаңтар,
29 сәуір,
29 шілде,
31 қазан
статистикалық бюллетень
КП-001, КС-001,
КС-002, КСВ-1,
КТР-1, КТ-001,
КТУ-001
Демографиялық статистика
1
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
тоқсандық
10 ақпан,
10 мамыр,
10 тамыз,
10 қараша
статистикалық бюллетень
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқарушы органдардың туу, қайтыс болған, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
2
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
жылдық
11 сәуір
статистикалық бюллетень
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқарушы органдардың туу, қайтыс болған, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
3
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
тоқсандық
10 ақпан,
10 мамыр,
10 тамыз,
10 қараша
статистикалық бюллетень
ХКҚ деректер қоры:
ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
4
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
жылдық
11 сәуір
статистикалық бюллетень
ХКҚ деректер қоры:
ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
5
Өңірлер бөлінісіндегі Қазақстан Республикасы халқының саны
айлық
5 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
5 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
5 қыркүйек,
4 қазан,
3 қараша,
5 желтоқсан
жедел ақпарат
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
6
Өңірлер бөлінісіндегі Қазақстан Республикасы халқының саны
жылдық
14 сәуір
жедел ақпарат
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
7
Қазақстан Республикасының облыстар, қалалар және аудандар бойынша халқының саны
тоқсандық
13 ақпан,
12 мамыр,
11 тамыз,
13 қараша
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
8
Қазақстан Республикасының облыстар, қалалар және аудандар бойынша халқының саны
жылдық
21 сәуір
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
9
Қазақстан Республикасының облыстары, қалалары, аудандары, аудан орталықтары және кенттері бөлінісіндегі халықтың жынысына қарай саны
тоқсандық
20 ақпан,
19 мамыр,
18 тамыз,
20 қараша
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
10
Қазақстан Республикасының облыстары, қалалары, аудандары, аудан орталықтары және кенттері бөлінісіндегі халықтың жынысына қарай саны
жылдық
24 сәуір
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
11
Қазақстан Республикасы халқының жынысы мен жекелеген жас топтары бойынша саны
жылдық
20 сәуір
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
12
Қазақстан Республикасы халқының жекелеген этностар бойынша саны
жылдық
28 сәуір
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
13
Қазақстан Республикасы халқының туғандағы күтілетін өмір сүру ұзақтығы
жылдық
21 сәуір
жедел ақпарат
деректер қоры: ХТҚ, ХС
14
Жас топтары бойынша туу коэффициенті
жылдық
25 сәуір
жедел ақпарат
деректер қоры: ХТҚ, ХС
15
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық бірліктері
жылдық
17 ақпан
статистикалық бюллетень
ӘАОЖ
16
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық бірліктері
жартыжылдық
17 тамыз
статистикалық бюллетень
ӘАОЖ
Білім беру статистикасы
1
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы
жылдық
13 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-НК
2
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы
жылдық
29 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-НК
3
Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындары
жылдық
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-НК
4
Қазақстан Республикасындағы білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы (білім беру)
5
Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдары көрсеткен қызметтер көлемі туралы
тоқсандық
28 ақпан,
30 мамыр,
29 тамыз
28 қараша
статистикалық бюллетень
Білім беру қызметтері
6
Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдары көрсеткен қызметтер көлемі туралы
жылдық
16 мамыр
статистикалық бюллетень
Білім беру қызметтері
Денсаулық сақтау статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы денсаулық сақтау ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
2
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызмет көрсету саласындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
28 ақпан,
30 мамыр,
29 тамыз
28 қараша
статистикалық бюллетень
Денсаулық сақтау қызметтері
3
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызмет көрсету саласындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
жылдық
16 мамыр
статистикалық бюллетень
Денсаулық сақтау қызметтері
4
Санаториялық-курорттық қызмет туралы
жылдық
16 сәуір
статистикалық бюллетень
1-санаторий
5
Қазақстан Республикасындағы еңбек қызметіне байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
15 мамыр
статистикалық бюллетень
7-ТПЗ
Әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Арнаулы әлеуметтік қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымдар туралы
жылдық
20 наурыз
статистикалық бюллетень
3-әлеуметтік қамсыздандыру
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық
27 сәуір
статистикалық бюллетень
D 008
2
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарын абаттандыру туралы мәліметтер
жылдық
18 сәуір
статистикалық бюллетень
D 006
3
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша халықтың шығыстары мен табыстары
жылдық
13 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
4
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары
жылдық
17 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
5
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарындағы азық-түлікті тұтыну
жылдық
18 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
6
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының өндірістік қызметі
жылдық
13 сәуір
статистикалық бюллетень
D 004
7
Халықтың табыстарын саралаудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
20 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша халықтың атаулы ақшалай табыстарын бағалау
жылдық
26 қыркүйек
жедел ақпарат
сараптамалық бағалау
9
Қазақстан Республикасының халқы тұтынатын тамақ өнімдерінің энергетикалық құндылығы туралы
жылдық
28 маусым
жедел ақпарат
D 003, D 004, D 008
10
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының табыстары мен шығыстары
тоқсандық
13 наурыз,
12 маусым,
11 қыркүйек,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D004, D008
11
Қазақстан Республикасы халқының табыстары мен шығыстары
тоқсандық
13 наурыз,
12 маусым,
11 қыркүйек,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
12
Қазақстан Республикасы халқының табыстарын саралаудың негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
13 наурыз,
9 маусым,
12 қыркүйек,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
13
Халықтың тұрмыс сапасы
жылдық
24 тамыз
статистикалық бюллетень
D 002
14
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарындағы азық-түлікті тұтыну
тоқсандық
6 наурыз,
5 маусым,
7 қыркүйек,
7 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
15
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының өндірістік қызметі
тоқсандық
27 наурыз,
26 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 004
16
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша халықтың атаулы ақшалай табыстарын бағалау
тоқсандық
28 наурыз,
27 маусым,
28 қыркүйек,
28 желтоқсан
жедел ақпарат
сараптамалық бағалау
17
Қазақстан Республикасындағы күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
айлық
30 қаңтар,
28 ақпан,
30 наурыз,
28 сәуір,
30 мамыр,
30 маусым,
31 шілде,
29 тамыз,
29 қыркүйек,
30 қазан,
30 қараша,
29 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Ц-101, Ц-101э
18
Қазақстан Республикасындағы күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
айлық
5 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
4 сәуір,
3 мамыр,
2 маусым,
4 шілде,
2 тамыз,
4 қыркүйек,
3 қазан,
2 қараша,
5 желтоқсан
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э
19
Қазақстан Республикасындағы күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
жылдық
12 қаңтар
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э
Құқық бұзушылық статистикасы
1
Халықтың құқық қорғау органдарына сенімділік деңгейі
біржолғы
28 сәуір
электронды кестелер
УДН
Тұрғын үй қоры статистикасы
1
Тұрғын үйді сатып алу-сату мәмілелерінің саны
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 12-ші күніне дейін
баспасөз хабарламасы
әкімшілік дереккөз – Әділетмині
Жиынтық статистикалық жарияланымдар
Р/с№
Статистикалық жарияланымның атауы
Шығару кезеңділігі
Пайдаланушылар үшін статистикалық ақпаратты ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (қазақ және орыс тілдерінде)
ай сайын
15-күні
журнал
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (қазақ тілінде)
ай сайын
15-күні
шағын бюллетень
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (орыс тілінде)
ай сайын
15-күні
шағын бюллетень
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (ағылшын тілінде)
ай сайын
15-күні
шағын бюллетень
2

Показатели Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015-2019 годы
(на казахском и русском языках)
квартальная
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
бюллетень
3
Казахстан и страны СНГ (на русском языке)
квартальная
1 раз в квартал
журнал
4
Экономика и статистика (на русском языке)
квартальная
1 раз в квартал
научно-информационный журнал
5
Статистические показатели (на русском и английском языках)
квартальная
1 раз в квартал
бюллетень
6
Мониторинг развития села в 2-х частях (на казахском и русском языках)
квартальная
2 раза в квартал
бюллетень
7
Краткий статистический ежегодник "Предварительные данные за 2016 год" (на казахском и русском языках)
1 раз в год
май
сборник
8
Статистический ежегодник "Казахстан в 2016 году" (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
9
Статистический ежегодник "Казахстан в 2016 году" (на английском языке)
1 раз в год
октябрь
сборник
10
Статистический ежегодник "Регионы Казахстана в 2016 году" (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
11
Казахстан в цифрах
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на английском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
12
Регионы Казахстана
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
13
Казахстан сегодня
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
краткий справочник
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
краткий справочник
на английском языке
1 раз в год
сентябрь
краткий справочник
14
О жилищном фонде Республики Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
15
Жилищно-коммунальное хозяйство в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
16
Национальные счета Республики Казахстан, 2011-2015
на казахском и русском языках
1 раз в год
апрель
сборник
на английском языке
1 раз в год
апрель
сборник
17
Основные фонды Казахстана
на казахском и русском языках
1 раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
ноябрь
сборник
18
Малое и среднее предпринимательство в Казахстане
на казахском и русском языках
1 раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
ноябрь
сборник
19
Цены на потребительском рынке в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
20
Цены в промышленности в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
21
Цены в сельском, лесном и рыбном хозяйстве в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
22
Цены оптовой и внешней торговли в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
23
Цены в строительстве и на услуги производственной сферы в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
24
Промышленность Казахстана и его регионов
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
25
Сельское, лесное и рыбное хозяйство в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
26
Инвестиционная и строительная деятельность в Республике Казахстан
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
27
Охрана окружающей среды и устойчивое развитие Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
28
Услуги в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
29
Культура в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
30
Транспорт в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
31
Развитие связи и информационно-коммуникационных технологий в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
32
Наука и инновационная деятельность Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
33
Наука. Инновации. Информационное общество (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
краткий справочник
34
Туризм Казахстана
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
сентябрь
сборник
35
Розничная и оптовая торговля в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
36
Внешняя торговля Республики Казахстан
на казахском и русском языках
1 раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
ноябрь
сборник
37
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
на казахском и русском языках
1 раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
октябрь
сборник
38
Балансы ресурсов и использования важнейших видов сырья, продукции производственно-технического назначения и потребительских товаров по Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
39
Демографический ежегодник Казахстана
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
сентябрь
сборник
40
Женщины и мужчины Казахстана
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
сборник
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
сентябрь
сборник
41
Молодежь Казахстана
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
декабрь
сборник
42
Дети Казахстана
на казахском языке
1 раз в год
октябрь
сборник
на русском языке
1 раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
октябрь
сборник
43
Экономическая активность населения Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
44
Оплата труда в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
сентябрь
сборник
45
Уровень жизни населения в Казахстане (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
46
Мониторинг уровня жизни населения в Республике Казахстан
(на казахском и русском языках)
квартальная
27 января,
27 апреля,
25 июля,
24 октября
электронные таблицы
47
План статистических работ (на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
брошюра
48
График предоставления респондентами первичных статистических данных (на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
электронные таблицы
49
График распространения официальной статистической информации (на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
электронные таблицы
50
Отчет о деятельности Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в 2016 году
на казахском и русском языках
1 раз в год
январь
брошюра
на английском языке
1 раз в год
январь
брошюра
51
Е-статистика
на казахском языке
1 раз в год
август
буклет
на русском языке
1 раз в год
август
буклет
на английском языке
1 раз в год
август
буклет
52
Буклеты по отраслям экономики
(10 наименований)
на казахском языке
1 раз в год
август
буклет
на русском языке
1 раз в год
август
буклет
Раздел 3. Официальная статистическая информация, формируемая органами государственной статистики
№ п/п Наименование статистической публикации
Периодичность Источники данных (индекс статистической формы, другие источники) Форма завершения Сроки представления пользователям
1 2 3 4 5 6
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
О наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22
отчет
20 января
2
О наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков,
землепользователям и угодьям
годовая
22-А
отчет
20 января
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Отчет о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
8 ЛХ
информация
1 марта
2
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
17 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта
3
Отчет о лесных пожарах
декадная
1 пожар (лес)
информация

Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2015-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаның көрсеткіштері (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсандық
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
бюллетень
3
Қазақстан және ТМД елдері (орыс тілінде)
тоқсандық
тоқсанына 1 рет
журнал
4
Экономика және статистика (орыс тілінде)
тоқсандық
тоқсанына 1 рет
ғылыми-ақпараттық журнал
5
Статистикалық көрсеткіштер
(орыс және ағылшын тілдерінде)
тоқсандық
тоқсанына 1 рет
бюллетень
6
Ауыл дамуының мониторингі 2 бөлімде
(қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсандық
тоқсанына 2 рет
бюллетень
7
"2016 жылғы алдын ала деректер" қысқаша статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
мамыр
жинақ
8
"Қазақстан 2016 жылы" статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
9
"Қазақстан 2016 жылы" статистикалық жылнамалығы (ағылшын тілінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
10
"Қазақстан өңірлері 2016 жылы" статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
11
Қазақстан цифрларда
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
12
Қазақстан өңірлері
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
13
Бүгінгі Қазақстан
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
шағын анықтамалық
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
шағын анықтамалық
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
шағын анықтамалық
14
Қазақстан Республикасының тұрғын үй қоры туралы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
15
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
16
Қазақстан Республикасының ұлттық шоттары, 2011-2015
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
сәуір
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
сәуір
жинақ
17
Қазақстанның негізгі қорлары
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
18
Қазақстандағы шағын және орта кәсіпкерлік
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
19
Қазақстан Республикасындағы тұтыну нарығындағы баға (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
20
Қазақстан Республикасындағы өнеркәсіптегі баға (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
21
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығындағы баға (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
22
Қазақстан Республикасындағы көтерме және сыртқы сауда бағасы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
23
Қазақстан Республикасындағы құрылыстағы және өндіріс саласындағы көрсетілетін қызметтердің бағасы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
24
Қазақстан және оның өңірлерінің өнеркәсібі
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
25
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
26
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық және құрылыс қызметі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
27
Қоршаған ортаны қорғау және Қазақстанның орнықты дамуы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
28
Қазақстан Республикасындағы көрсетілетін қызметтер (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
29
Қазақстан Республикасындағы мәдениет (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
30
Қазақстан Республикасындағы көлік (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
31
Қазақстан Республикасында байланыс және ақпараттық-коммуникациялық технологиялардың дамуы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
32
Қазақстанның ғылымы және инновациялық қызметі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
33
Ғылым. Инновациялар. Ақпараттық қоғам (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
шағын анықтамалық
34
Қазақстан туризмі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
35
Қазақстан Республикасындағы бөлшек және көтерме сауда (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
36
Қазақстан Республикасының сыртқы саудасы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
37
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық теңгерімі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қазан
жинақ
38
Қазақстан Республикасы бойынша шикізаттың аса маңызды түрлерінің, өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдердің және тұтыну тауарларының ресурстары мен пайдалану теңгерімдері (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
39
Қазақстанның демографиялық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
40
Қазақстанның әйелдері мен ерлері
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
41
Қазақстан жастары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
желтоқсан
жинақ
42
Қазақстанның балалары
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қазан
жинақ
орыс тілінде
жылына 1 рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қазан
жинақ
43
Қазақстан халқының экономикалық белсенділігі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
44
Қазақстан Республикасындағы еңбекақы төлеу (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
45
Қазақстандағы халықтың тұрмыс деңгейі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
46
Қазақстан Республикасындағы халықтың тұрмыс деңгейін мониторингілеу (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсан сайын
27 қаңтар,
27 сәуір,
25 шілде,
24 қазан
электрондық кестелер
47
Статистикалық жұмыстар жоспары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
кітапша
48
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигі
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
электрондық кестелер
49
Ресми статистикалық ақпаратты тарату графигі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
электрондық кестелер
50
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің 2016 жылғы қызметі туралы есебі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қаңтар
кітапша
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қаңтар
кітапша
51
Е-статистика
қазақ тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
орыс тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
52
Экономика салалары бойынша буклеттер (10 атау)
қазақ тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
орыс тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
3. Мемлекеттік статистика органдары қалыптастыратын ресми статистикалық ақпарат
Р/с №
Статистикалық жарияланымның атауы
Кезеңділігі
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
Аяқталу нысаны
Пайдаланушыларға ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
1
Қолда бар жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
22
есеп
20 қаңтар
2
Қолда бар суармалы жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
22-А
есеп
20 қаңтар
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және ормандарды қалпына келтіру туралы есеп
жылдық
8 ОШ
ақпарат
1 наурыз
2
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
жылдық
17 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз
3
Орман өрттері туралы есеп
он күндік
1 өрт (орман)
ақпарат

10, 20, 30 числя месяца
4
Отчет о нарушениях лесного законодательства
квартальная
5 лесхоз
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
5
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
1
информация
1 марта
6
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
годовая
3 (годовая)
информация
1 марта
7
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
годовая
4 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта, 20 июля
8
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
годовая
13 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта
9
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
ЛД
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
10
Отчет о лесозащите
полугодовая
12 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта, 20 июля
11
Учет особо охраняемых природных территорий
годовая
1 ООПТ
информация
1 марта
12
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
полугодовая
10 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта, 20 июля
13
Отчет о заготовке лесных семян
годовая
20 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта
Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Основные показатели забора, использования и водоотведения вод по Республике Казахстан
годовая
2-ТП (водхоз)
отчет
указывается в запросе, но не ранее 1 апреля года, следующего за отчетным
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
1
Информация о ситуации на рынке труда
месячная
3-ТН (скрытая безработица),
1-Т (трудоустройство),
отчет по привлечению иностранной рабочей силы и трудоустройству иностранных работников в Республике
Казахстан
информация
11 января,
10 февраля,
10 марта,
12 апреля,
10 мая,
12 июля,
10 августа,
10 сентября, 11 октября
10 ноября,
2
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная
3-жилищная помощь
информация
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Информация об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
1-ОПЗ
аналитическая
записка
25 января,
20 февраля,
20 марта,
25 апреля,
20 мая,
20 июня,
25 июля,
20 августа,
20 сентября,
25 октября,
20 ноября,
20 декабря
2
Отчет по официальным зарубежным займам
квартальная
14-ПБ
аналитическая
записка
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства национальной экономики Республики Казахстан
1
Об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
месячная
1-СМИО
информация
5-го числа после отчетного периода
Национальный банк Республики Казахстан
1
Сводный статистический отчет по платежному балансу
квартальная

айдың 10, 20, 30-күндеріне
4
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп
тоқсандық
5 орманша
ақпарат
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
5
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
жылдық
1
ақпарат
1 наурыз
6
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану бойынша есеп
жылдық
3 (жылдық)
ақпарат
1 наурыз
7
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
жартыжылдық
4 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз, 20 шілде
8
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
жылдық
13 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз
9
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
тоқсандық
ОТ
ақпарат
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
10
Орман қорғау есебі
жартыжылдық
12 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз, 20 шілде
11
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
жылдық
1 ЕҚТА
ақпарат
1 наурыз
12
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
жартыжылдық
10 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз, 20 шілде
13
Орман тұқымын дайындау туралы есеп
жылдық
20 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті
1
Қазақстан Республикасы бойынша суды алу, пайдалану және суды бұрудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
2-ТП (сушар)
есеп
сұрауда көрсетіледі, бірақ есепті жылдан кейінгі жылдың 1 сәуірінен ерте емес
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
1
Еңбек нарығындағы ахуал туралы ақпарат
айлық
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық),
1-Е (жұмысқа орналастыру), шетелдік жұмыс күшін тарту және шетелдік қызметкерлерді Қазақстан Республикасында жұмысқа орналастыру жөніндегі есеп
ақпарат
11 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
12 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
12 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
11 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
2
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
тоқсандық
3-тұрғын үй көмегі
ақпарат
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы ақпарат
айлық
1-ОПЗ
талдамалық жазба
25 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
25 сәуір,
20 мамыр,
20 маусым,
25 шілде,
20 тамыз,
20 қыркүйек,
25 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
2
Ресми шетелдік заемдары бойынша есеп
тоқсандық
14-ПБ
талдамалық жазба
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
1
Құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарына босатылым бағалары туралы
айлық
ҚМЖЖ-1
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі 5-күні
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
1
Төлем балансы бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық

1-7-ПБ, 9-10-ПБ,
14-17-ПБ;
11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
30 декабря
2
Сводный статистический отчет по международной инвестиционной позиции
квартальная
1-ПБ, 9-ПБ, 14-17-ПБ,
и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
30 декабря
3
Сводный статистический отчет по внешнему долгу
квартальная
1-ПБ, 9-ПБ, 14-17-ПБ и другая информация
сводный
статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
30 декабря
4
Аналитический комментарий к платежному балансу
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
5
Аналитический комментарий к международной инвестиционной позиции
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
6
Аналитический комментарий к оценке внешнего долга
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
7
Сводные статистические отчеты по внешнему долгу для базы данных Всемирного Банка QEDS
квартальная
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ и другая информация
сводные
статистические отчеты
17 января,
17 апреля,
17 июля,
17 октября
8
Сводный статистический отчет по частному негарантированному долгосрочному внешнему долгу для Системы отчетности должников Всемирного Банка
(форма № 4)
годовая
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ
и другая информация
сводный статистический отчет
15 апреля
9
Сводные статистические отчеты по иностранным прямым инвестициям для конференции ООН
по торговле и развитию
годовая
1-ПБ, 9-ПБ
и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
10
Сводные данные по статистике международной торговли услугами для статистического отдела ООН
квартальная
2-7-ПБ, 10-ПБ,
11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
11
Отчет по международным резервам и ликвидности в иностранной валюте
месячная
внутренняя информация
сводные
статистические отчеты
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
12
Отчет в формате SEFER - обзор географического распределения ценных бумаг, удерживаемых в форме резервных активов
полугодовая
внутренняя информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
13
Аналитические таблицы по статистике прямых инвестиций по направлению вложения и международной инвестиционной позиции
квартальная
1-ПБ, 9-ПБ, 14-17-ПБ
и другая информация
электронные таблицы
не позднее
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
14
Координированное обследование портфельных инвестиций CPIS
полугодовая
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
15
Координированное обследование прямых инвестиций CDIS
годовая

1-7-ТБ, 9-10-ТБ,
14-17 ТБ,
11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
30 желтоқсан
2
Халықаралық инвестициялық ұстаным бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-ТБ, 9ТБ,
14-17 ТБ,
11-ОБ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
30 желтоқсан
3
Жалпы сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-ТБ, 9ТБ,
14-17 ТБ
және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
30 желтоқсан
4
Төлем балансына берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
5
Халықаралық инвестициялық ұстанымға берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
6
Жалпы сыртқы борышты бағалауға берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
7
QEDS Дүниежүзілік Банкінің деректер қоры үшін жалпы сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
1-ТБ, 9-ТБ,
15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
17 қаңтар,
17 сәуір,
17 шілде,
17 қазан
8
Дүниежүзілік Банк Борышкерлерінің есептілік жүйесі үшін Жеке кепілдік берілмеген ұзақ мерзімді сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп (№4 нысан)
жылдық
1-ТБ, 9-ТБ,
15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
15 сәуір
9
БҰҰ Сауда және даму жөніндегі конференциясы үшін шетелдік тікелей инвестициялар бойынша жиынтық статистикалық есептер
жылдық
1-ТБ, 9-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
10
БҰҰ статистикалық бөлімі үшін қызметтердің халықаралық саудасының статистикасы бойынша жиынтық деректер
тоқсандық
2-7-ТБ, 10-ТБ,
11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
11
Халықаралық резервтер және шетел валютасындағы өтімділік бойынша есеп
айлық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
12
SEFER форматындағы есеп – резервтік активтер нысанында ұсталатын бағалы қағаздарды географиялық бөлуге шолу
жартыжылдық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
13
Салым бағыты бойынша тікелей инвестициялар және халықаралық инвестициялық позиция статистикасы бойынша талдамалық кестелер
тоқсандық
1-ТБ, 9-ТБ,
14-17-ТБ және басқа ақпарат
электрондық кестелер
қаңтардың 15-нен,
сәуірдің 15-нен,
шілденің 15-нен,
қазанның 15-нен
кешіктірмей
14
CPIS портфельдік инвестицияларын үйлесімді зерттеу
жартыжылдық
1-ТБ, 9-ТБ, 15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
15
CDIS тікелей инвестицияларын үйлесімді зерттеу
жылдық
1-ТБ, 8-9-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
16
Жеке сектордың капиталды таза әкелуі/әкетуі
тоқсандық

1-ПБ, 9-ПБ
и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
16
Чистый ввоз/вывоз капитала частным сектором
квартальная
1-ПБ, 9-ПБ, 14-17-ПБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
30 декабря
17
Монетарный обзор Национального Банка
(в рамках составления денежно-кредитной статистики)
месячная
балансовые
счета
Национального Банка и другая внутренняя информация
консолидированный обзор
12 января,
9 февраля,
10 марта,
8 апреля,
12 мая,
8 июня,
9 июля,
10 августа,
8 сентября,
8 октября,
9 ноября,
8 декабря
18
Монетарные обзоры банков второго уровня и других финансовых организаций
(в рамках составления денежно-кредитной статистики)
месячная
балансовые
счета банков, других
финансовых
организаций и другая информация
консолидированные обзоры
26 января,
25 февраля,
26 марта,
27 апреля,
25 мая,
25 июня,
24 июля,
25 августа,
25 сентября,
26 октября,
25 ноября,
25 декабря,
19
Стандартизированный отчет для МВФ "Currency Composition of Foreign Exchange Reserves" (COFER)
квартальная
балансовые
счета Национального Банка и другая внутренняя информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца,
следующего за отчетным кварталом
20
Стандартизированный отчет для МВФ "Central Bank" (1SR)
месячная
балансовые
счета Национального Банка и другая внутренняя информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца,
следующего за отчетным периодом
21
Стандартизированный отчет для МВФ "Other Depository Corporations" (2SR)
месячная
балансовые
счета банков второго уровня и другая информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца,
следующего за отчетным периодом
22
Стандартизированный отчет для МВФ "Monetary Aggregates" (5SR)
месячная
балансовые
счета Национального Банка, банков второго уровня и другая информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца,
следующего за отчетным периодом
23
Стандартизированный отчет для МВФ "Interest Rates and Share Prices" (6SR)
месячная
внутренняя информация
сводный стандартизированный отчет
5-й рабочий день после отчетного периода
24
Стандартизированный отчет для МВФ "Exchange Rates and International Reserves" (01R)
месячная
балансовые
счета Национального Банка, сведения KASE об обменных курсах
сводный стандартизированный отчет
5-й рабочий день после отчетного периода
25
Статистический бюллетень Национального Банка Республики Казахстан
месячная
статистические формы ведомственных статистических наблюдений, монетарная статистика и другая информация
статистический бюллетень
30-й рабочий день после отчетного периода
26
Платежный баланс и внешний долг Республики Казахстан
квартальная

1-ТБ, 9-ТБ,
14-17-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
30 желтоқсан
17
Ұлттық Банкі бойынша монетарлық шолу (ақша-кредит статистикасын қалыптастыру шеңберінде)
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа ішкі ақпарат
біріктірілген шолу
12 қаңтар,
9 ақпан,
10 наурыз,
8 сәуір,
12 мамыр,
8 маусым,
9 шілде,
10 тамыз,
8 қыркүйек,
8 қазан,
9 қараша,
8 желтоқсан
18
Екiншi деңгейдегi банктер және басқа қаржы ұйымдар бойынша монетарлық шолу (ақша-кредит статистикасын қалыптастыру шеңберінде)
айлық
банктердің, басқа қаржы ұйымдардың баланстық шоттары және басқа ақпарат
біріктірілген шолу
26 қаңтар,
25 ақпан,
26 наурыз,
27 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
24 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
26 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
19
"Currency Composition of Foreign Exchange Reserves" (COFER) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
тоқсандық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа ішкі ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік тоқсаннан кейінгі айдың соңына дейін
20
"Central Bank" (1SR) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа ішкі ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың соңына дейін
21
"Other Depository Corporations" (2SR) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
айлық
екінші деңгейдегі банктердің баланстық шоттары және басқа ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың соңына дейін
22
"Monetary Aggregates" (5SR) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің және екінші деңгейдегі банктердің баланстық шоттары және басқа ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың
соңына дейін
23
"Interest Rates and Share Prices" (6SR) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
айлық
ішкі ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есепті кезеңнен кейінгі 5-жұмыс күні
24
"Exchange Rates and International Reserves" (01R) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары, KASE-ң курстар бағамдары бойынша мәліметтер
стандартталған жиынтық есеп
есепті кезеңнен кейінгі 5-жұмыс күні
25
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Статистикалық бюллетені
айлық
ведомстволық статистикалық байқаулардың статистикалық нысандары, монетарлық статистика және басқа ақпарат
статистикалық бюллетень
есепті кезеңнен кейінгі 30-жұмыс күні
26
Қазақстан Республикасының төлем балансы және сыртқы борышы
тоқсандық

1-7-ПБ, 9-10-ПБ,
14-17-ПБ; 11-ПБ-ОС,
11-ПБ-СЖ и другая информация
сводная статистическая публикация (журнал)
февраль, май, август,
ноябрь
Раздел 4. Статистическая информация, формируемая Комитетом по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
№ п/п Наименование
статистической информации
Периодичность Сроки формирования статистической информации
Форма предоставления Источники данных
(индекс статистической формы, другие источники)
1 2 3 4 5 6
Статистика национальных счетов
1
Заполнение вопросников международных организаций
по мере поступления запроса
в течение года
таблицы
данные статистики национальных счетов
Статистика предприятий
1
Актуализация статистического бизнес регистра по электронным извещениям о пере/регистрации юридических лиц, филиалов и представительств
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ГБД ЮЛ МЮ
2
Актуализация статистического бизнес регистра по электронным извещениям о зарегистрированных, снятых с учета индивидуальных предпринимателях, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств и налогоплательщиках, приостановивших представление налоговой отчетности
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – КГД
3
Актуализация в статистическом бизнес-регистре ситуационного кода "4" по специальному условию
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
4
Актуализация статистического бизнес-регистра по сведениям о лицензиях, выданных юридическим и физическим лицам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МИР
5
Актуализация статистического бизнес-регистра по обследованию новых предприятий
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
1-НП
6
Актуализация статистического бизнес-регистра из статистических форм
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, 1-ВТ,
2-услуги
7
Актуализация в статистическом бизнес-регистре классификационных признаков на начало отчетного года
1 раз в год
декабрь
таблицы
1-СР
8
Формирование каталогов
месячная, квартальная, полугодовая, годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
9
Актуализация статистического бизнес-регистра по данным МЗСР
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МЗСР
10
Актуализация статистического бизнес-регистра по списку налогоплательщиков, признанных бездействующими
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – КГД
11
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по данным МСХ
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МСХ
12
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по юридическим лицам, филиалам и представительствам, индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
13
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по садоводческим товариществам (дачным кооперативам)
квартальная
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
административный источник – КУЗР
14
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по юридическим лицам, филиалам и представительствам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы

1-7-ТБ, 9-10-ТБ,
14-17-ТБ,
11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық жарияланым (журнал)
ақпан, мамыр, тамыз, қараша
4-бөлім. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика Комитеті қалыптастыратын статистикалық ақпарат
Р/с №
Статистикалық ақпараттың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық ақпаратты қалыптастыру мерзімдері
Ұсыну нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
1
2
3
4
5
6
Ұлттық шоттар статистикасы
1
Халықаралық ұйымдардың сұрақнамаларын толтыру
сұраудың түсуіне қарай
жыл бойы
кестелер
ұлттық шоттар статистикасының деректері
Кәсіпорындар статистикасы
1
Заңды тұлғалар, филиалдар мен өкілдіктерді қайта тіркеу/тіркеу туралы электронды хабарламалар бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Әділетминінің ЗТ МДҚ
2
Тіркелген, есептен шығарылған дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары және салық есептілігін ұсынуды тоқтатқан салық төлеушілер туралы электронды хабарламалар бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – МКК
3
Статистикалық бизнес тіркелімде арнайы жағдай бойынша "4" ахуалдық кодын өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
4
Заңды және жеке тұлғаларға берілген лицензиялар туралы мәліметтер бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ИДМ
5
Жаңа кәсіпорындарды зерттеу бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
1-НП
6
Статистикалық нысандардан статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
1-ПФ, 2-МП, 1-Т,
1-ВТ, 2-қызмет көрсету
7
Есепті жылдың басына жіктемелік белгілерді статистикалық бизнес тіркелімде өзектендіру
жылына 1 рет
желтоқсан
кестелер
1-СР
8
Тізбелерді қалыптастыру
айлық, тоқсандық, жартыжылдық, жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
9
ДСӘДМ деректері бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ДСӘДМ
10
Жұмыс істемейтін деп танылған салық төлеушілер тізімі бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – МКК
11
АШМ деректері бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз –АШМ
12
Заңды тұлғалар, филиалдар және өкілдіктер, дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
13
Бау-бақша серіктестіктері (саяжай кооперативтері) бойынша ауыл шаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз- ЖРБК
14
Заңды тұлғалар, филиалдар және өкілдіктер бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер

24-сх (год), 4-сх (год)
15
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
6-р (фермер)
16
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
полугодовая
по индивидуальным запросам
таблицы
6-ж (фермер)
17
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по домашним хозяйствам населенных пунктов
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
7-р (население)
18
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по домашним хозяйствам населенных пунктов
полугодовая
по индивидуальным запросам
таблицы
7-ж (население)
19
Формирование выборочной совокупности на основе предварительных данных о посевных площадях под зерновыми культурами юридических лиц, филиалов и представительств, индивидуальных предпринимателей, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств для проведения общегосударственного статистического наблюдения по статистической форме А-1 (урожайность)
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник - местные исполнительные органы
Статистика промышленного производства и окружающей среды
1
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
месячная
16 января,
16 февраля,
16 марта,
14 апреля,
16 мая,
15 июня,
14 июля,
15 августа,
15 сентября,
16 октября,
16 ноября,
15 декабря
разработочные таблицы
1-П
2
Основные показатели работы малых предприятий в промышленности
(с численностью до 50 человек) Республики Казахстан
квартальная
3 марта,
6 июня,
5 сентября,
5 декабря
разработочные таблицы
1-П
3
Основные показатели работы промышленных предприятий, находящихся на балансе непромышленных предприятий (организаций) Республики Казахстан
квартальная
24 февраля,
26 мая,
25 августа,
28 ноября
разработочные таблицы
1-П
4
Основные показатели работы промышленности РК
годовая
26 июня
разработочные таблицы
1-П
5
Основные показатели работы малых предприятий в промышленности (с численностью до 50 человек) Республики Казахстан
годовая
19 июня
разработочные таблицы
1-П
6
Основные показатели работы промышленных предприятий, находящихся на балансе непромышленных предприятий (организаций) Республики Казахстан
годовая
19 июня
разработочные таблицы
1-П
7
Вторичные (неосновные) виды деятельности
годовая
19 июня
разработочные таблицы
1-П
Статистика энергетики и товарных рынков
1
Балансы ресурсов и использования важнейших видов товаров (сырья, продукции) в разрезе областей
годовая
Ноябрь
таблицы
1-П, 24-СХ, 1-ТС,
данные КГД
2
Балансы ресурсов и использования строительных материалов в разрезе областей
годовая
Декабрь
таблицы

24-сх (жыл), 4-сх (жыл)
15
Дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
6-р (фермер)
16
Дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жартыжылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
6-ж (фермер)
17
Елді мекендердің үй шаруашылықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
7-р (халық)
18
Елді мекендердің үй шаруашылықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жартыжылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
7-ж (халық)
19
А-1 (түсімділік) статистикалық
нысаны бойынша
жалпымемлекеттік статистикалық
байқау жүргізу үшін заңды
тұлғалардың, филиалдардың
және өкілдіктердің, дара
кәсіпкерлердің, соның
ішінде шаруа немесе фермер
қожалықтарының дәнді
дақылдарға арналған егістік
алқаптары туралы алдын ала
деректер негізінде іріктемелі
жиынтықты қалыптастыру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз –жергілікті атқарушы органдар
Өнеркәсіп өндірісі және қоршаған орта статистикасы
1
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
16 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз, 14 сәуір,
16 мамыр,
15 маусым,
14 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
16 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-П
2
Қазақстан Республикасы өнеркәсібіндегі шағын кәсіпорындар (адам саны 50-ге дейін) жұмысының негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
3 наурыз,
6 маусым,
5 қыркүйек,
5 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-П
3
Қазақстан Республикасы өнеркәсіптік емес кәсіпорындарының (ұйымдарының) теңгеріміндегі өнеркәсіптік кәсіпорындар жұмысының негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
24 ақпан,
26 мамыр,
25 тамыз,
28 қараша
әзірлемелік кестелер
1-П
4
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
26 маусым
әзірлемелік кестелер
1-П
5
Қазақстан Республикасы өнеркәсібіндегі шағын кәсіпорындар (адам саны 50-ге дейін) жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
19 маусым
әзірлемелік кестелер
1-П
6
Қазақстан Республикасы өнеркәсіптік емес кәсіпорындарының (ұйымдарының) теңгеріміндегі өнеркәсіптік кәсіпорындар жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
19 маусым
әзірлемелік кестелер
1-П
7
Қосалқы (негізгі емес) қызмет түрлері
жылдық
19 маусым
әзірлемелік кестелер
1-П
Энергетика және тауар нарықтары статистикасы
1
Облыстар бөлінісінде тауарлардың (шикізаттардың, өнімдердің) аса маңызды түрлерінің ресурстары және пайдалану теңгерімі
жылдық
қараша
кестелер
1-П, 24-сх, 1-ТС,
МКК деректері
2
Облыстар бөлінісінде құрылыс материалдарының ресурстары және пайдалану теңгерімі
жылдық
желтоқсан
кестелер

1-П, 1-ТС,
данные КГД
Статистика инвестиций и строительства
1
О выполнении строительных работ в Республике Казахстан
квартальная
17 апреля,
17 июля,
16 октября
разработочные таблицы
1-КС (малые)
2
О вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
Месячная
16 января,
15 февраля,
15 марта,
17 апреля,
15 мая,
15 июня,
17 июля,
15 августа,
15 сентября,
16 октября,
15 ноября,
15 декабря
разработочные таблицы
1-ИС
3
О вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
Годовая
30 июня
разработочные таблицы
1-ИС
Статистика внешней и взаимной торговли
1
Анализ и динамика данных статистики взаимной торговли товарами с государствами-членами ЕАЭС
Ежемесячная
25 числа после отчетного периода
разработочные таблицы
1-ТС
Статистика транспорта
1
Объемы автомобильных перевозок грузов и пассажиров физическими лицами
ежеквартальная
30 января,
2 мая,
28 июля,
31 октября
таблицы
ТР-001
2
Заполнение табличного материала (вопросников) для международных организаций и статофисов: ЕЭК, Статкомитет СНГ
ежемесячная
16 января,
16 февраля, 16 марта,
14 апреля,
15 мая,
15 июня,
14 июля,
17 августа, 15 сентября, 16 октября, 16 ноября, 15 декабря
таблицы
1-транспорт
3
Заполнение табличного материала (вопросников) для международных организаций и статофисов: ЕЭК, Статкомитет СНГ
годовая
Июнь
таблицы
1-транспорт, 1-ТР (авто,электро), 2-ТР (жд),
2-ТР (трубопровод),
2-ТР (внутренние воды),
2-ТР (море), 2-ТР (авиа),
2-ТР (авто, электро),
1-ЖД, 2-ЖД
Статистика труда и занятости
1
Заполнение табличного материала (вопросников) для международных организаций и статофисов: МОТ, МВФ, Eвростат, ЕЭК ООН, Статкомитет СНГ
по мере поступления запросов
МОТ (ежегодно),
МВФ (ежемесячно, ежеквартально, ежегодно), Евростат (по мере запроса), ЕЭК ООН (по мере запроса), Статкомитет СНГ
(по мере запроса)
Таблицы
Т-001
2
Основные индикаторы рынка труда по регионам Республики Казахстан в разрезе районов
месячная
17 февраля,
17 марта,
17 апреля,
17 мая,
16 июня,
17 июля,
17 августа,
18 сентября,
17 октября
17 ноября,
18 декабря
разработочные таблицы
Т-001
Статистика цен
1
Цены на потребительские товары и услуги по специальному перечню для Программы международных сопоставлений
месячная
20 января,
20 февраля,
24 марта,
20 апреля,
22 мая,
20 июня,
20 июля,
21 августа,
20 сентября,
20 октября,
20 ноября,
20 декабря
специализиро-ванные таблицы
Ц-101
2
Цены на отдельные виды потребительских продовольственных, непродовольственных товаров, медикаментов, услуг
годовая
10 февраля
табличный материал для ПМС
Ц-101
3
Цены закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
11 мая,
12 июня,
10 июля,
10 августа,
11 сентября,
10 октября,
10 ноября,
11 декабря
таблицы
1-СФ
4
Индекс цен производителей на услуги складского хозяйства
квартальная
6 декабря
электронные таблицы
1-Ц (склад)
Демографическая статистика
1
Естественное движение населения Республики Казахстан в разрезе регионов
месячная
5 января,
3 февраля,
3 марта,
4 апреля,
4 мая,
5 июня,
4 июля,
4 августа,
5 сентября,
4 октября,
3 ноября,
5 декабря
электронные таблицы
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака местных исполнительных органов
2
Естественное движение населения Республики Казахстан
месячная
6 января,
7 февраля,
7 марта,
6 апреля,
5 мая,
6 июня,
5 июля,
7 августа,
6 сентября,
6 октября,
7 ноября,
6 декабря
электронные таблицы в разрезе городских акиматов областного значения и районов
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака местных исполнительных органов
3
Естественное движение населения Республики Казахстан в разрезе регионов
годовая
19 мая
электронные таблицы
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака местных исполнительных органов
4
Число умерших по причинам смерти от самоубийств в возрасте до 19 лет
полугодовая
11 августа
электронные таблицы для
МОН
база данных ЕДН: записи актов о смерти местных исполнительных органов
5
Число умерших по причинам смерти от самоубийств в возрасте до 19 лет
годовая
14 апреля
электронные таблицы для МОН
база данных ЕДН: записи актов о смерти местных исполнительных органов
6
Коэффициенты смертности по причинам смерти
месячная
5 января,
3 февраля,
3 марта,
4 апреля,
4 мая,
5 июня,
4 июля,
4 августа,
5 сентября,
4 октября,
3 ноября,
5 декабря
электронные таблицы для
МЗСР
база данных ЕДН: записи актов о смерти местных исполнительных органов
7
Миграция населения Республики Казахстан в разрезе регионов
месячная
5 января,
3 февраля,
3 марта,
4 апреля,
4 мая,
5 июня,
4 июля,
4 августа,
5 сентября,
4 октября,
3 ноября,
5 декабря
электронные таблицы
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
8
Миграция населения Республики Казахстан
месячная
6 января,
7 февраля,
7 марта,
6 апреля,
5 мая,
6 июня,
5 июля,
7 августа,
6 сентября,
6 октября,
7 ноября,
6 декабря
электронные таблицы в разрезе городов и районов
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
9
Межрегиональная и региональная миграция населения Республики Казахстан
месячная
6 января,
7 февраля,
7 марта,
6 апреля,
5 мая,
6 июня,
5 июля,
7 августа,
6 сентября,
6 октября,
7 ноября,
6 декабря
электронные таблицы
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
10
Миграция населения Республики Казахстан в разрезе регионов
годовая
16 мая
электронные таблицы
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
11
Миграция населения Республики Казахстан по полу, основным возрастным группам в разрезе населенных пунктов, согласно КАТО
годовая
25 августа
электронные таблицы для
МСХ
база данных МН
12
Численность населения Республики Казахстан по областям, городам и районам
месячная
6 января,
7 февраля,
7 марта,
6 апреля,
5 мая,
6 июня,
5 июля,
7 августа,
6 сентября,
6 октября,
7 ноября,
6 декабря
электронная таблица
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
13
Численность населения Республики Казахстан по полу в разрезе областей, городов, районов, районных центров и поселков
месячная
6 января,
7 февраля,
7 марта,
6 апреля,
5 мая,
6 июня,
5 июля,
7 августа,
6 сентября,
6 октября,
7 ноября,
6 декабря
электронная таблица
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
14
Численность населения Республики Казахстан по полу и возрастным группам в разрезе областей, и районов (предварительные данные)
годовая
27 февраля
электронная таблица
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
15
Заполнение табличного материала (вопросников) для ЮНФПА, ПРООН, СНГ, ЕЭК и других международных организаций и статофисов
по мере
поступления
по мере
поступления
электронные таблицы
база данных: ЕДН, МН, ЧН
16
Актуализация национального классификатора административно-территориальных объектов (КАТО)
по мере поступления
постоянно
электронные таблицы
указы Президента Республики Казахстан, постановления Правительства Республики Казахстан, совместные решения местных представительных и исполнительных органов об образовании и упразднении административно-территориальных единиц, установлении и изменении их границ, их наименовании и переименовании
17
Актуализация статистического регистра населения по физическим лицам
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник - ГБД ФЛ МЮ
18
Актуализация статистического регистра населения по сведениям регистрации актов гражданского состояния
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС ЗАГС МЮ
19
Актуализация статистического регистра населения из медицинских свидетельств о рождении, смерти и перинатальной смерти
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МЗСР
20
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о гражданах, въезжающих и выезжающих на постоянное место жительства
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ЕИС "Беркут" КНБ
21
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о миграции
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС МВД
22
Актуализация статистического регистра населения о занятости населения, безработице и социальных выплатах
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС МЗСР
23
Актуализация статистического регистра населения на основании похозяйственного учета
годовая
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
административный источник – акимы поселка, села, сельского округа
24
Статистическая информация о социально-экономическом положении этнических групп Казахстана
квартальная,
годовая
до 25 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
таблицы для АП
административные источники - ГБД ФЛ МЮ, МЗСР, МОН
Статистика образования
1
Вопросник ЮНЕСКО
годовая
июль
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК,
Соцфин (образование), административные данные МОН
2
Вопросник СНГ по отраслям (образование, здавоохранение, пенсии, экология, преступность)
квартальные,
полугодовые,
годовые
в течение года
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК,
административные данные МОН, МЗСР, КПСиСУ
3
Вопросники ЕЭК ООН
по мере поступления
в течение года
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК,
административные данные МОН, МЗСР, КПСиСУ
4
Заполнение базы данных ЮНИСЕФ - TransMonEE
по мере
поступления
в течение года
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК, административные данные МОН, МЗСР, КПСиСУ
5
Актуализация статистического регистра населения по учащимся, прошедшим единое национальное тестирование или комплексное тестирование Республики Казахстан, а также получившим государственные гранты на обучение
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС МОН
6
Актуализация статистического регистра населения сведениями об обучающихся по всем уровням образования
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС МОН
Статистика здравоохранения
1
Уровень заболеваемости отдельными инфекционными заболеваниями
ежемесячная
до 5 числа
разработочные таблицы
административные данные НПЦСЭЭиМ
Статистика уровня жизни
1
Заполнение табличного материала (вопросников) для международных организаций и статофисов: МВФ, Eвростат, ЕЭК ООН, Статкомитет СНГ
по мере поступления запросов
в течение года
по мере
поступления
запросов
таблицы
D 003, D 004, D 006, D 008
Статистика жилищного фонда
1
Актуализация регистра жилищного фонда на основании похозяйственного учета
годовая
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
административный источник – акимы поселка, села, сельского округа
2
Актуализация регистра жилищного фонда по данным из государственной базы данных регистра недвижимости
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ГБД РН МЮ
3
Актуализация регистра жилищного фонда по сведениям об аварийности жилья
один раз в год
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – местные исполнительные органы
4
Актуализация регистра жилищного фонда сведениями о количестве проживающих на основании выборочного обследования
месячная
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
Т-001
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ
- Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
КАТО
- Национальный классификатор административно-территориальных объектов
МЮ
- Министерство юстиции Республики Казахстан
ИС ЗАГС МЮ
- информационная система ЗАГС Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД РН МЮ
- государственная база данных "Регистр недвижимости" Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД ФЛ МЮ
- государственная база данных "Физические лица" Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД ЮЛ МЮ
- государственная база данных "Юридические лица" Министерства юстиции Республики Казахстан
МОН
- Министерство образования и науки Республики Казахстан
ИС МОН
- информационная система Министерства образования и науки Республики Казахстан
ООН
- Организация Объединенных Наций
ПРООН
- Программа Развития Организации Объединенных Наций
ЕЭК ООН
- Европейская экономическая комиссия Организации Объединенных Наций
МЗСР
- Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
ИС МЗСР
- информационная система Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
ЕАЭС
- Евразийский экономический союз
ЕЭП
- Европейское экономическое пространство
ВВП
- внутренний валовой продукт
МИР
- Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
КУЗР
- Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
КПСиСУ
- Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
КГД
- Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
НПЦСЭЭиМ
- Научный-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан
АП
- Администрация Президента Республики Казахстан
СНГ
- Содружество Независимых Государств
ЕИС "Беркут" КНБ
- единая информационная система "Беркут" Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
СНС
- система национальных счетов
МВФ
- Международный валютный фонд
МОТ
- Международная организация труда
МН
- миграция населения
ЮНПФА
- Фонд Организации Объединенных Наций в области народонаселения
ЧН
- численность населения
ПМС
- Программа международных сопоставлений
ЕДН
- естественное движение населения
МВД
- Министерство внутренних дел Республики Казахстан
ИС МВД
- информационная система Министерства внутренних дел Республики Казахстан
ЮНЕСКО
- Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
- Coordinated Portfolio Investment Survey
QEDS
- Quarterly External Debt Statistics
SEFER
- Securities Held as Foreign Exchange Reserves

1-П, 1-ТС,
МКК деректері
Инвестициялар және құрылыс статистикасы
1
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарын орындау туралы
тоқсандық
17 сәуір,
17 шілде,
16 қазан
әзірлемелік кестелер
1-КС (шағын)
2
Жеке құрылысшылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
айлық
16 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
17 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
17 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек, 16 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-ИС
3
Жеке құрылысшылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
жылдық
30 маусым
әзірлемелік кестелер
1-ИС
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
1
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен тауарлармен өзара сауда статистикасы деректерін талдау және олардың серпіні
ай сайынғы
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
әзірлемелік кестелер
1-ТС
Көлік статистикасы
1
Жеке тұлғалардың жүк және жолаушыларды автомобильдермен тасымалдау көлемі
тоқсан сайынғы
30 қаңтар,
2 мамыр,
28 шілде,
31 қазан
кестелер
ТР-001
2
ЕЭК, ТМД Статкомитеті халықаралық ұйымдары мен статистикалық офистеріне арналған кестелік материалдарды (сұрақнамаларды) толтыру
айлық
16 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
14 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
14 шілде,
17 тамыз,
15 қыркүйек, 16 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
кестелер
1-көлік
3
ЕЭК, ТМД Статкомитеті халықаралық ұйымдары мен статистикалық офистеріне арналған кестелік материалдарды (сұрақнамаларды) толтыру
жылдық
маусым
кестелер
1-көлік , 1-ТР (авто, электр), 2-ТР (жд),
2-ТР (құбыр),
2-ТР (ішкі су),
2-ТР (теңіз), 2-ТР (әуе),
2-ТР (авто, электр),
1-ЖД, 2-ЖД
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
1
ХЕҰ, ХВҚ, Eуростат, БҰҰ ЕЭК, ТМД Статкомитеті халықаралық ұйымдары мен статистикалық офистеріне арналған кестелік материалды (сұрақнамаларды) толтыру
сұраулардың
түсуіне қарай
ХЕҰ (жыл сайын), ХВҚ (ай сайын, тоқсан сайын, жыл сайын), Eуростат (сұраудың түсуіне қарай), БҰҰ ЕЭК (сұраудың түсуіне қарай), ТМД Статкомитеті (сұраудың түсуіне қарай)
кестелер
Т-001
2
Аудандар бөлінісінде Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша еңбек нарығының негізгі индикаторлары
айлық
17 ақпан,
17 наурыз,
17 сәуір,
17 мамыр,
16 маусым,
17 шілде,
17 тамыз, 18 қыркүйек,
17 қазан,
17 қараша,
18 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
Т-001
Баға статистикасы
1
Халықаралық салғастырулар бағдарламасы үшін арнайы тізім бойынша тұтыну тауарлары мен көрсетілетін қызметтердің бағасы
айлық
20 қаңтар,
20 ақпан,
24 наурыз,
20 сәуір,
22 мамыр,
20 маусым,
20 шілде,
21 тамыз,
20 қыркүйек,
20 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
маманданды-рылған кестелер
Ц-101
2
Азық-түлік, азық-түлік емес тұтыну тауарларының, дәрі-дәрмектердің, көрсетілетін қызметтердің жекелеген түрлерінің бағасы
жылдық
10 ақпан
ХСБ үшін кестелік материал
Ц-101
3
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
10 сәуір,
11 мамыр,
12 маусым,
10 шілде,
10 тамыз,
11 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
11 желтоқсан
кестелер
1-СФ
4
Өндірушілердің қойма шаруашылығындағы көрсетілетін қызметтерге бағасының индексі
тоқсандық
6 желтоқсан
электрондық кестелер
1-Ц (қойма)
Демографиялық статистика
1
Өңірлер бөлінісіндегі Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
айлық
5 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
5 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
5 қыркүйек,
4 қазан,
3 қараша,
5 желтоқсан
электрондық кестелер
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқарушы органдарының туу, қайтыс болған, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
2
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
айлық
6 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
6 сәуір,
5 мамыр,
6 маусым,
5 шілде,
7 тамыз,
6 қыркүйек,
6 қазан,
7 қараша,
6 желтоқсан
Облыстық маңыздылығы бар қалалар әкімдігі иен аудандар бөлінісіндегі электрондық кестелер
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқарушы органдарының туу, қайтыс болған, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
3
Өңірлер бөлінісіндегі Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
жылдық
19 мамыр
электрондық кестелер
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқарушы органдарының туу, қайтыс болған, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
4
19 жасқа дейінгі өзін-өзі өлтіру өлім себебі бойынша қайтыс болғандар саны
жартыжылдық
11 тамыз
БҒМ үшін электрондық кесте
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқарушы органдарының қайтыс болған туралы актілер жазбалары
5
19 жасқа дейінгі өзін-өзі өлтіру өлім себебі бойынша қайтыс болғандар саны
жылдық
14 сәуір
БҒМ үшін электрондық кесте
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқарушы органдарының қайтыс болған туралы актілер жазбалары
6
Өлім себептері бойынша өлім-жітім коэффициенттері
айлық
5 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
5 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
5 қыркүйек,
4 қазан,
3 қараша,
5 желтоқсан
ДСӘДМ үшін электрондық кестелер
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқарушы органдарының қайтыс болған туралы актілер жазбалары
7
Өңірлер бөлінісіндегі Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
айлық
5 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
5 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
5 қыркүйек,
4 қазан,
3 қараша,
5 желтоқсан
электрондық кестелер
ХКҚ деректер қоры:
ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
8
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
айлық
6 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
6 сәуір,
5 мамыр,
6 маусым,
5 шілде,
7 тамыз,
6 қыркүйек,
6 қазан,
7 қараша,
6 желтоқсан
қалалар мен аудандар бөлінісіндегі электрондық кестелер
ХКҚ деректер қоры:
ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
9
Өңірлер бойынша Қазақстан Республикасы халқының өңіраралық және өңірлік көші-қоны
айлық
6 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
6 сәуір,
5 мамыр,
6 маусым,
5 шілде,
7 тамыз,
6 қыркүйек,
6 қазан,
7 қараша,
6 желтоқсан
электрондық кестелер
ХКҚ деректер қоры:
ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
10
Өңірлер бойынша Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
жылдық
16 мамыр
электрондық кестелер
ХКҚ деректер қоры:
ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
11
ӘАОЖ сәйкес елді мекендер бөлінісінде Қазақстан Республикасы халқының жынысы және негізгі жас топтары бойынша көші-қоны
жылдық
25 тамыз
АШМ үшін
электрондық кестелер
ХКҚ деректер қоры
12
Қазақстан Республикасының облыстар, қалалар және аудандар бойынша халқының саны
айлық
6 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
6 сәуір,
5 мамыр,
6 маусым,
5 шілде,
7 тамыз,
6 қыркүйек,
6 қазан,
7 қараша,
6 желтоқсан
электрондық кестелер
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
13
Қазақстан Республикасы халқының облыстар, қалалар, аудандар, аудан орталықтары және кенттері бөлінісіндегі жынысы бойынша саны
айлық
6 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
6 сәуір,
5 мамыр,
6 маусым,
5 шілде,
7 тамыз,
6 қыркүйек,
6 қазан,
7 қараша,
6 желтоқсан
электрондық кестелер
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
14
Қазақстан Республикасы халқының облыстар және аудандар бөлінісіндегі жынысы және жас топтары бойынша саны
(алдын ала деректер)
жылдық
27 ақпан
электрондық кесте
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
15
ЮНФПА, ПРООН, ТМД, ЕЭК және басқа халықаралық ұйымдар мен статистикалық офистар үшін кестелік материалдарды (сұрақнамаларды) толтыру
түсуі бойынша
түсуі бойынша
электрондық кесте
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
16
Әкімшілік-аумақтық объектілердің ұлттық жіктеуішін (ӘАОЖ) өзектендіру
түсуіне қарай
тұрақты
Электрондық кестелер
әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктердi құру және тарату, олардың шекараларын белгiлеу және өзгерту, оларға ат қою мен олардың атын өзгерту туралы Қазақстан Республикасы Президентінің жарлықтары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулылары, жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдардың бірлескен шешімдері
17
Жеке тұлғалар бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Әділетминінің ЖТ МДҚ
18
Азаматтық хал актілері жазбаларын тіркеу мәліметтері бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Әділетминінің АХАЖ АЖ
19
Туу, өлім және перинаталдық өлім туралы медициналық куәліктерден халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ДСӘДМ
20
Тұрақты тұрғылықты жерге келетін және кететін азаматтар туралы мәліметтерді алу бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ҰҚК-нің "Бүркіт" БАЖ
21
Көші-қон туралы мәліметтерді алу бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ІІМ АЖ
22
Халықтың жұмыспен қамтылуы, жұмыссыздық және әлеуметтік төлемдер туралы халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ДСӘДМ-нің АЖ
23
Шаруашылық бойынша есепке алудың негізінде халықтың статистикалық тіркелімді өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
электронды кестелер
әкімшілік дереккөз – кенттің, ауылдың, ауылдық округтың әкімдері
24
Қазақстанның этностық топтарының әлеуметтік-экономикалық жағдайы туралы статистикалық ақпарат
тоқсандық, жылдық
есепті тоқсаннан кейінгі келесі айдың 25-ші күніне дейін
ПӘ арналған кестелер
әкімшілік дереккөздер – Әділетминінің ЖТ МДҚ, ДСӘДМ, БҒМ
Білім беру статистикасы
1
ЮНЕСКО сұрақнамасы
жылдық
шілде
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК, Әлеуметтік қаржы (білім беру), БҒМ-ның әкімшілік деректері
2
Салалар (білім беру, денсаулық сақтау, зейнетақы, экология, қылмыстылық) бойынша ТМД сұрақнамасы
тоқсандық,
жартыжылдық,
жылдық
жыл бойы
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК,
БҒМ, ДСӘДМ, ҚСжАЕК-тің әкімшілік деректері
3
БҰҰ ЕЭК сұрақнамалары
түсуіне қарай
жыл бойы
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК, БҒМ, ДСӘДМ, ҚСжАЕК-тің әкімшілік деректері
4
Жекелеген жұқпалы аурулармен сырқаттану деңгейі
ай сайын 5-не дейін
жыл бойы
әзірлемелік кестелер
СЭСжМҒПО-ның әкімшілік деректері
5
Қазақстан Республикасының ұлттық бірыңғай тестілеуден немесе кешенді тестілеуден өткен, сондай-ақ оқуға мемлекеттік гранттарды алған оқушылар бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – БҒМ-ның АЖ
6
Білім берудің барлық деңгейлері бойынша білім алушылар туралы мәліметтермен халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – БҒМ-ның АЖ
Денсаулық сақтау статистикасы
1
Жекелеген жұқпалы аурулармен сырқаттану деңгейі
ай сайынғы
5-не дейін
әзірлемелік кестелер
СЭСжМҒПО-ның әкімшілік деректері
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
ХВҚ, Еуростат, БҰҰ ЕЭК, ТМД Статкомитеті халықаралық ұйымдары мен статистикалық офистеріне арналған кестелік материалдарды (сұрақнамаларды) толтыру
сұраулардың түсуіне қарай
жыл бойы сұраулардың түсуіне қарай
кестелер
D 003, D 004, D 006,
D 008
Тұрғын үй қоры статистикасы
1
Шаруашылық бойынша есепке алудың негізінде тұрғын үй қоры тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз – кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері
2
Жылжымайтын мүлік тіркелімі мемлекеттік деректер қорының деректері бойынша тұрғын үй қоры тіркелімін өзектендірудің апаттылығы
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Әділетминінің ЖМТ МДҚ
3
Тұрғын үйлер туралы мәліметтер бойынша тұрғын үй қоры тіркелімін өзектендіру
жылына бір рет
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
4
Тұрғын үй қоры тіркелімін іріктемелі зерттеу негізіндегі тұратындар саны туралы мәліметтермен өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
Электрондық кестелер
Т-001
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ
- Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ӘАОЖ
- Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші
Әділетмині
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Әділетминінің
АХАЖ АЖ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің АХАЖ ақпараттық жүйесі
Әділетминінің
ЖМТ МДҚ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Жылжымайтын мүлік тіркелімі" мемлекеттік деректер қоры
Әділетминінің
ЖТ МДҚ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Жеке тұлғалар" мемлекеттік деректер қоры
Әділетминінің
ЗТ МДҚ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Заңды тұлғалар" мемлекеттік деректер қоры
БҒМ
- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
БҒМ АЖ
- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ақпараттық жүйесі
БҰҰ
- Біріккен Ұлттар Ұйымы
БҰҰДБ
- Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму Бағдарламасы
БҰҰ ЕЭК
- Біріккен Ұлттар Ұйымының Еуропалық экономикалық комиссиясы
ДСӘДМ
- Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
ДСӘДМ-нің АЖ
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің ақпараттық жүйесі
ЕАЭО
Еуразиялық экономикалық одақ
ЕЭК
- Еуропалық экономикалық кеңістік
ЖІӨ
ИДМ
- жалпы ішкі өнім
- Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
ЖРБК
- Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
ҚСжАЕК
- Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті
ҚТҮКШІК
- Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
МКК
- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
СЭСжМҒПО
- Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы
ПӘ
- Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
ТМД
- Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
ҰҚК-нің "Бүркіт" БАЖ
- Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің "Бүркіт" бірыңғай ақпараттық жүйесі
ҰШЖ
- ұлттық шоттар жүйесі
ХВҚ
- Халықаралық валюта қоры
ХЕҰ
- Халықаралық еңбек ұйымы
ХК
- халықтың көші-қоны
ХҚСБҰҰҚ
- Халықтың қоныстануы саласындағы Біріккен Ұлттар Ұйымының қоры
ХС
- халық саны
ХСБ
- Халықаралық салғастырулар бағдарламасы
ХТҚ
- халықтың табиғи қозғалысы
ІІМ
- Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ІІМ-нің АЖ
- Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйесі
ЮНЕСКО
- Білім, ғылым және мәдениет мәселелері жөніндегі Біріккен Ұлттар Ұйымы
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
- Coordinated Portfolio Investment Survey
QEDS
- Quarterly External Debt Statistics
SEFER
- Securities Held as Foreign Exchange Reserves