Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и о предоставлении помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата города Астаны от 12 февраля 2016 года № 104-274. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 февраля 2016 года № 1004. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 14 декабря 2020 года № 01-3205.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 14.12.2020 № 01-3205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для политических партий, выдвинувших партийные списки, согласно приложению 1.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты маслихата города Астаны согласно приложению 2.
3. Предоставить политическим партиям, выдвинувшим партийные списки, и кандидатам в депутаты маслихата города Астаны на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 3.
4. Обеспечить опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
6. Настоящее постановление вступает силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
А. Джаксыбеков
Согласовано:
Председатель городской
избирательной комиссии
____________________И. Жалбиров
12 февраля 2016 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 12 февраля 2016 года

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 104-274 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 15 ақпанда № 1004 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 01-3205 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 14.12.2020 № 01-3205 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Партиялық тізімдерін ұсынған саяси партияларға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Астана қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Партиялық тізімдерін ұсынған саяси партиялар және Астана қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшiн шарттық негiзде үй-жайлар 3-қосымшаға сәйкес берілсін.
4. Осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындаған интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім
Ә. Жақсыбеков
Келісілді:
Қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________________И. Жалбыров
2016 жылғы 12 ақпан
Астана қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 12 ақпандағы

№ 104-274
Места для размещения агитационных печатных материалов
политическим партиям, выдвинувшим партийные списки
п/п
Месторасположение
1
2
по району "Алматы"
1.
Проспект Республики, № 34, район Дворца "Жастар"
2.
Проспект Республики, № 26, район здания акционерного общества "Народный банк Казахстана"
3.
Улица А. Иманова, № 32, район супермаркета "5 минут"
4.
Улица Ақжол, № 31, район торгового дома "Астықжан"
5.
Проспект Абылай хана, № 31, район торгового дома "Встреча"
6.
Проспект Б. Момышұлы, № 5, район Дворца школьников
7.
Улица Қажымұқана, № 6, район торгового дома "Орбита"
8.
Улица Қ. Сәтбаева, № 25, район отдела № 2 филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения по городу Астана"
9.
Улица А. Петрова, № 24, район торгового дома "Евразия"
10.
Улица Күйші Дина, № 29/1, район отдела № 3 филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения по городу Астана"
11.
Проспект Ш. Құдайбердіұлы, № 25, район Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 7" акимата города Астаны
12.
Жилой массив Промышленный, ул. Шалкөде, район дома № 2
по району "Есиль"
13.
Жилой массив Заречное, улица Аққұм, район дома № 20
14.
Жилой массив Тельмана, улица № 28, район дома № 1
15.
Жилой массив Пригородный, улица Сарытоғай, район дома № 4
16.
Жилой массив Ильинка, улица Есет батыра, район дома № 18
17.
Шоссе Қорғалжын, район дома № 1
18.
Улица Сауран, район дома № 7
19.
Проспект Қабанбай батыра, район дома № 2
по району "Сарыарка"
20.
Улица Т. Шевченко, № 1, район Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 4" акимата города Астаны
21.
Сквер шахматистов, на пересечении улицы Кенесары и проспекта Республики
22.
Улица Бейбітшілік, район дома № 25
23.
Проспект Бөгенбай батыра, № 17, район средней школы № 18
24.
Улица Бейбітшілік, № 36, район магазина "Диона"
25.
Сквер "Атырау" на пересечении улиц Бейбітшілік и І. Есенберлина
26.
Проспект Жеңіс, № 62, район Казахского агротехнического университета имени С. Сейфуллина
27.
Улица И. Гете, район дома № 8
28.
Улица Конституции, район дома № 21
29.
Жилой массив Көктал, проспект Н. Тілендиева, район дома № 15
30.
Жилой массив Өндіріс, улица Ақбидай, район дома № 15
31.
Улица Қарасай батыра, район дома № 29
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 12 февраля 2016 года
№ 104-274
Места для размещения агитационных печатных материалов
кандидатов в депутаты маслихата города Астаны
п/п
Месторасположение
1
2
по району "Алматы"
1.
Улица С. Сейфуллина, № 47, район торгового дома "Артем"
2.
Проспект Абая, № 48, район торгового дома "Жаннұр"
3.
Улица А. Иманова, № 13, район бизнес-центра "Нұр Сәулет"
4.
Проспект Республики, № 6, район торгового дома "Есіл"
5.
Улица А. Иманова, № 50, район бизнес-центра "Қайнар"
6.
Улица Кенесары, № 80, район торгового дома "Спутник"
7.
Улица А. Жұбанова, № 16, район Государственного учреждения "Управление государственных доходов по Алматинскому району Департамента государственных доходов по городу Астане Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
8.
Шоссе Алаш, район рынка "Көк базар"
9.
Проспект Абылай хана, № 43, район магазина "Апрель"
10.

№ 104-274 қаулысына
1-қосымша
Партиялық тізімдерін ұсынған саяси партиялар үшін үгіттік
баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Р/с
Орналастыру орны
1
2
"Алматы" ауданы бойынша
1.
Республика даңғылы, № 34, "Жастар" Сарайының ауданы
2.
Республика даңғылы, № 26, "Қазақстан Халық банкі" акционерлік қоғамы ғимаратының ауданы
3.
А. Иманов көшесі, № 32, "5 минут" супермаркеті ауданы
4.
Ақжол көшесі, № 31, "Астықжан" сауда үйінің ауданы
5.
Абылай хан даңғылы, № 31, "Встреча" сауда үйінің ауданы
6.
Б. Момышұлы даңғылы, № 5, Оқушылар сарайының ауданы
7.
Қажымұқан көшесі, № 6, "Орбита" сауда үйінің ауданы
8.
Қ. Сәтбаев көшесі, № 25, "Астана қаласы бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалы № 2 бөлімінің ауданы
9.
А. Петров көшесі, № 24, "Евразия" сауда үйінің ауданы
10.
Күйші Дина көшесі, № 29/1, "Астана қаласы бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалының № 3 бөлімінің ауданы
11.
Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 25, Астана қаласы әкімдігінің "№ 7 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауданы
12.
Промышленный тұрғын алабы, Шалкөде көшесі, № 2 үй ауданы
"Есіл" ауданы бойынша
13.
Заречное тұрғын алабы, Аққұм көшесі, № 20 үй ауданы
14.
Тельман тұрғын алабы, № 28 көше, № 1 үй ауданы
15.
Пригородный тұрғын алабы, Сарытоғай көшесі, № 4 үй ауданы
16.
Ильинка тұрғын алабы, Есет батыр көшесі, № 18 үй ауданы
17.
Қорғалжын тас жолы, № 1 үй ауданы
18.
Сауран көшесі, № 7 үй ауданы
19.
Қабанбай батыр даңғылы, № 2 үй ауданы
"Сарыарқа" ауданы бойынша
20.
Т. Шевченко көшесі, № 1, Астана қаласы әкімдігінің "№ 4 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауданы
21.
Кенесары көшесі және Республика даңғылы қиылысындағы шахматшылар шағынгүлбағы
22.
Бейбітшілік көшесі, № 25 үй ауданы
23.
Бөгенбай батыр даңғылы, № 17, № 18 орта мектеп ауданы
24.
Бейбітшілік көшесі, № 36, "Диона" дүкенінің ауданы
25.
Бейбітшілік және І. Есенберлин көшелерінің қиылысындағы "Атырау" шағынгүлбағы
26.
Жеңіс даңғылы, № 62, С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетінің ауданы
27.
И. Гете көшесі, № 8 үй ауданы
28.
Конституция көшесі, № 21 үй ауданы
29.
Көктал тұрғын алабы, Н. Тілендиев даңғылы, № 15 үй ауданы
30.
Өндіріс тұрғын алабы, Ақбидай көшесі, № 15 үй ауданы
31.
Қарасай батыр көшесі, № 29 үй ауданы
Астана қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 12 ақпандағы
№ 104-274 қаулысына
2-қосымша
Астана қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін
үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Р/с
Орналасқан жері
"Алматы" ауданы бойынша
1.
С. Сейфуллин көшесі, № 47, "Артем" сауда үйінің ауданы
2.
Абай даңғылы, № 48, "Жаннұр" сауда үйінің ауданы
3.
А. Иманов көшесі, № 13, "Нұр Сәулет" бизнес-орталығының ауданы
4.
Республика даңғылы, № 6, "Есіл" сауда үйінің ауданы
5.
А. Иманов көшесі, № 50, "Қайнар" бизнес-орталығының ауданы
6.
Кенесары көшесі, № 80, "Спутник" сауда үйінің ауданы
7.
А. Жұбанов көшесі, № 16, "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Астана қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің "Алматы" ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ауданы
8.
Алаш тас жолы, "Көк базар" базары ауданы
9.
Абылай хан даңғылы, № 43, "Апрель" дүкенінің ауданы
10.

Улица Аманат, № 3, актовый зал Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 6" акимата города Астаны
4.
Улица Манаса, № 23/2, актовый зал колледжа-университета имени Д.А. Қонаева
5.
Улица А. Бараева, № 9/2, актовый зал колледжа "Тұран"
6.
Проспект Тәуелсіздік, № 38, конференц-зал гостиницы "Ibis Астана"
по району "Есиль"
7.
Проспект Тұран, № 48, конференц-зал стадиона "Астана-Арена"
8.
Проспект Қабанбай батыра, № 8, актовый зал колледжа инновационных технологий имени З. Молдахметова
9.
Улица Орынбор, № 16/1, актовый зал Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 9" акимата города Астаны
по району "Сарыарка"
10.
Улица Ы. Дүкенұлы, № 29, актовый зал университета "Тұран-Астана"
11.
Жилой массив Көктал, улица Алмалық, № 1, актовый зал Государственного театра танца "Наз"
12.
Жилой массив Өндіріс, улица Тайбурыл, № 7/2, актовый зал акционерного общества "Акмолинский вагоно-ремонтный завод"
13.
Улица Ж. Омарова, № 47б, актовый зал Государственного академического казахского музыкально-драматического театра имени К. Куанышбаева

Аманат көшесі, № 3, Астана қаласы әкімдігінің "№ 6 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының акт залы
4.
Манас көшесі, № 23/2, Д.А. Қонаев атындағы университет-колледжінің акт залы
5.
А. Бараев көшесі, № 9/2, "Тұран" колледжінің акт залы
6.
Тәуелсіздік даңғылы, № 38, "Ibis Астана" қонақ үйінің конференция залы
"Есіл" ауданы бойынша
7.
Тұран даңғылы, № 48, "Астана-Арена" стадионының конференция залы
8.
Қабанбай батыр даңғылы, № 8, З. Молдахметов атындағы инновациялық технологиялар колледжінің акт залы
9.
Орынбор көшесі, № 16/1, Астана қаласы әкімдігінің "№ 9 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының акт залы
"Сарыарқа" ауданы бойынша
10.
Ы. Дүкенұлы көшесі, № 29, "Тұран-Астана" университетінің акт залы
11.
Көктал тұрғын алабы, Алмалық көшесі, № 1, "Наз" мемлекеттік би театрының акт залы
12.
Өндіріс тұрғын алабы, Тайбурыл көшесі, № 7/2, "Ақмола вагон жөндеу зауыты" акционерлік қоғамының акт залы
13.
Ж. Омаров көшесі, № 47б, Қ. Қуанышбаев атындағы мемлекеттік академиялық қазақ музыкалық драма театрының акт залы