О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 5С-46-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 1 февраля 2016 года № 5С-46-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 февраля 2016 года № 5252
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы» от 14 декабря 2015 года № 5С-43-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5147, опубликовано 5 января 2016 года в газете «Арқа ажары», 7 января 2016 года в газете «Акмолинская правда) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2016 - 2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 127 777 788,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 273 574,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 851 997,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 110 651 217,8 тысяч тенге;
2) затраты – 127 735 564,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 359 277,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 236 431,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 877 153,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 100 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 100 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 417 053,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 417 053,7 тысячи тенге.»;
2) пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 819 377,3 тысяч тенге, в том числе: погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 769 029,0 тысяч тенге, возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета – 50 348,3 тысяч тенге.»;
3) приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Д.Нурмулдин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Руководитель государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области»                       Б.Малгаждаров
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 5С-43-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 1 ақпандағы № 5С-46-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 ақпанда № 5252 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 5С-43-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5147 тіркелген, 2016 жылдың 5 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2016 жылдың 7 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2016–2018 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 127 777 788,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 273 574,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 851 997,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 110 651 217,8 мың теңге;
2) шығындар – 127 735 564,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 359 277,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 236 431,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 877 153,3 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 100 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 100 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -7 417 053,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 7 417 053,7 мың теңге.»;
2) 8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«8. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке 819 377,3 мың теңге сомасында бюджеттік несиелердi өтеу қарастырылғаны ескерiлсiн, соның ішінде: жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу – 769 029,0 мың теңге, республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару - 50 348,3 мың теңге.»;
3) көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы,
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Д.Нұрмолдин
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
«Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Б.Малғаждаров
Ақмола облыстық мәслихатының

516 807,0
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
149 803,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 102 357,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
840 657,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
261 700,0
5
Здравоохранение
26 016 438,7
253
Управление здравоохранения области
25 261 670,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
357 249,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
123 396,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
566 582,0
006
Услуги по охране материнства и детства
96 086,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
107 698,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
279 397,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 787 177,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
478 254,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 703,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
733 403,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 847,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 353,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 401,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
350 607,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
496 175,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
145 413,0

516 807,0
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
149 803,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 102 357,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
840 657,0
007
Мамандандырылған бiлiм ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
261 700,0
5
Денсаулық сақтау
26 016 438,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
25 261 670,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
357 249,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
123 396,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
566 582,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызметтер көрсету
96 086,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
107 698,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
279 397,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 787 177,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
478 254,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
14 703,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
733 403,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 847,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 353,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 401,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
350 607,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
496 175,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
145 413,0

022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
43 473,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
356 852,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
852 405,0
029
Областные базы спецмедснабжения
79 787,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
673 144,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
17 256,0
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
30 000,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
127 123,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
13 593 114,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
616 290,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 306 485,0
271
Управление строительства области
754 768,7
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
712 866,7
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
41 902,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 409 627,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 531 187,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
101 380,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
571 339,0
003
Социальная поддержка инвалидов
244 827,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
926 292,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
5 066,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
43 473,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
356 852,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
852 405,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
79 787,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
673 144,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
17 256,0
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
30 000,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
127 123,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
13 593 114,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
616 290,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 306 485,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
754 768,7
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
712 866,7
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
41 902,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 409 627,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 531 187,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 380,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
571 339,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
244 827,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
926 292,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
5 066,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

224 300,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
11 489,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
75 856,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 139,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
167 529,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
152 089,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
12 532,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34 349,0
261
Управление образования области
1 269 246,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 222 608,0
037
Социальная реабилитация
46 638,0
263
Управление внутренней политики области
28 139,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
28 139,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 719,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 719,0
270
Управление по инспекции труда области
93 178,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
93 178,0
271
Управление строительства области
483 158,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
483 158,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 256 213,0
271
Управление строительства области
1 937 334,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 706 964,0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
230 370,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

224 300,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 489,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
75 856,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 139,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 529,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
152 089,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызметтер көрсету
12 532,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34 349,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 269 246,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 222 608,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 638,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 139,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
28 139,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 719,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 719,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
93 178,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 178,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
483 158,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
483 158,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 256 213,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 937 334,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 706 964,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
230 370,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

5 215 397,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
150 151,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
183 400,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 886 357,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
104 536,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
119,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 508 863,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
66 169,0
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
115 200,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
564 125,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
131 083,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
15 691,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 147 610,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
42 495,0
719
Управление ветеринарии области
921 355,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
64 873,0
003
Капитальные расходы государственного органа
660,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 291,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
104 404,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
748 127,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
49 548,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
49 548,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
578 670,0
271
Управление строительства области

5 215 397,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
150 151,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
183 400,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 886 357,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
104 536,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
119,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 508 863,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
66 169,0
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
115 200,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
564 125,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
131 083,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 691,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 147 610,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
42 495,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
921 355,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 873,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
660,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
3 291,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
104 404,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
748 127,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
49 548,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 548,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
578 670,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы

494 981,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
69 288,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
425 693,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
37 784,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
37 784,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
45 905,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
45 905,0
12
Транспорт и коммуникации
5 157 554,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 157 554,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
62 189,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
18 961,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
687 937,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 318 742,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
865 007,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
161 137,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 843 581,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
200 000,0
13
Прочие
14 819 322,0
253
Управление здравоохранения области
38 452,0
049
Текущее обустройство моногородов
38 452,0
257
Управление финансов области
13 416 789,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
330 000,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 151 509,0
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
11 935 280,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
220 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

494 981,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 288,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
425 693,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
37 784,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 784,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
45 905,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 905,0
12
Көлiк және коммуникация
5 157 554,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 157 554,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 189,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
18 961,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
687 937,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 318 742,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
865 007,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
161 137,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 843 581,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
200 000,0
13
Басқалар
14 819 322,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
38 452,0
049
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
38 452,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
13 416 789,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
330 000,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 151 509,0
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 935 280,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
220 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

2 504 705,0
в том числе:
Управление строительства области
2 021 124,0
На строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
299 268,0
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
149 803,0
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
191 228,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
955 132,0
На строительство административных зданий в Целиноградском районе
153 693,0
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха и социальной сферы города Кокшетау
272 000,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
283 581,0
На развитие коммунального хозяйства
226 639,0
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
56 942,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
200 000,0
На развитие транспортной инфраструктуры
200 000,0

2 504 705,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
2 021 124,0
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға
299 268,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
149 803,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
191 228,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) құрылысына, реконструкциялауға
955 132,0
Целиноград ауданында әкімшілік ғимараттардың құрылысына
153 693,0
Көкшетау қаласының бос уақытта инфрақұрылымын, демалыс орындарын және әлеуметтік саланы дамытуға
272 000,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
283 581,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
226 639,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
56 942,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
200 000,0
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
200 000,0