О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № С-44/3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № С-7/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 декабря 2016 года № 5631
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № С-44/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5205, опубликовано 21 января 2016 года в газетах "Көкшетау" и "Степной маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 674 043,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 236 064,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 96 754,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 904 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 437 108,8 тысячи тенге;
2) затраты – 31 394 345,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 733 237,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 740 061 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 823,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 453 539,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 453 539,3 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета в сумме 6 520 412 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 5 393 875 тысячи тенге, в том числе:
1 380 114 тысяч тенге – для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам;
68 296 тысяч тенге – на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
417 тысяч тенге – на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;

Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/3 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № С-7/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 желтоқсанда № 5631 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 2 тармағының 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5205 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Көкшетау" және "Степной Маяк" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016–2018 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –30 674 043,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 236 064,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 96 754,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 904 115 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 437 108,8 мың теңге;
2) шығындар – 31 394 345,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 733 237,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 740 061 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 823,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 453 539,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 453 539,3 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен 6 520 412 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 5 393 875 мың теңге сомасындағы ағымды нысаналы трансферттер, соның ішінде:
1 380 114 мың теңге – жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
68 296 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға;
417 мың теңге - мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға;

1 576 тысяч тенге – на обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
1 558 тысяч тенге - на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний);
7 302 тысяч тенге – на содержание штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии;
4 753 тысячи тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния;
2 729 859 тысяч тенге – на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов;
1 200 000 тысяч тенге – на обеспечение экономической стабильности;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 1 126 537 тысяч тенге, в том числе:
419 157 тысяч тенге – на строительство жилья для молодых семей;
707 380 тысяч тенге – на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 5 123 214,6 тысяча тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 3 432 298,1 тысяча тенге, в том числе:
6 531 тысяча тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
150 тысяч тенге - на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
285 000 тысяч тенге - на ремонт дворовых территорий;
199 867,1 тысяча тенге - на изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей;
107 354,9 тысяч тенге - на восстановление лифтового хозяйства;
1 157 873 тысячи тенге - на ремонт автомобильных дорог города Кокшетау;
20 512 тысяч тенге - в связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета в городской бюджет;
966 240 тысяч тенге – на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов;
32 372 тысячи тенге – на разработку технико-экономического обоснования по реконструкции районной котельной № 2 города Кокшетау;
162 796,1 тысяча тенге – на благоустройство и санитарию города Кокшетау;
481 000 тысяч тенге – на подготовку и прохождение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям;
12 602 тысяч тенге – на единовременные выплаты к двадцати пяти летию Дня Независимости Республики Казахстан;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 1 690 916,5 тысяч тенге, в том числе:

1 576 мың теңге – мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық беретін құрылғылармен жарақтауға;
1 558 мың теңге - профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда);
7 302 мың теңге – ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұстауға;
4 753 мың теңге – азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға;
2 729 859 мың теңге – жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге;
1 200 000 мың теңге – экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге;
2) дамытуға нысаналы трансферттер 1 126 537 мың теңге сомасында, соның ішінде:
419 157 мың теңге – жас отбасыларға тұрғын үй құрылысына;
707 380 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджет қаражаттары есебінен 5 123 214,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 3 432 298,1 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
6 531 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
150 мың теңге – бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге;
285 000 мың теңге - аула аумағының жөндеуіне;
199 867,1 мың теңге – мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн, жылжымайтын мүлiктi алып қоюына;
107 354,9 мың теңге - лифт шаруашылығын қалпына келтіруіне;
1 157 873 мың теңге - Көкшетау қаласының автомобиль жолдарының жөндеуіне;
20 512 мың теңге – балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен қалалық бюджетке ауыстырылуына байланысты;
966 240 мың теңге – төменгі бюджеттердің шығындарына өтемақы;
32 372 мың теңге – Көкшетау қаласының № 2 аудандық қазандықтың реконструкциясына техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеуге;
162 796,1 мың теңге – Көкшетау қаласын абаттандыруға және санитариясына;
481 000 мың теңге – жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу және өткізу үшін;
12 602 мың теңге – Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік Күнінің жиырма бес жылдығына орай бір жолғы төлемдерге;
2) дамытуға нысаналы трансферттер 1 690 916,5 мың теңге сомасында, соның ішінде:

322 000 тысячи тенге - на строительство здания Дворца бракосочетания в городе Кокшетау;
96 354,3 тысячи тенге - на строительство пяти девятиэтажных сорокапятиквартирных жилых домов (привязка) с двумя жилыми пристройками в городе Кокшетау (позиция 14);
96 296,7 тысяч тенге - на строительство пяти девятиэтажных сорокапятиквартирных жилых домов (привязка) с двумя жилыми пристройками в городе Кокшетау (позиция 15);
139 133,3 тысячи тенге - на строительство пяти девятиэтажных сорокапятиквартирных жилых домов (привязка) с двумя жилыми пристройками в городе Кокшетау (позиция 16);
156 817,6 тысяч тенге - на строительство пяти девятиэтажных сорокапятиквартирных жилых домов (привязка) с двумя жилыми пристройками в городе Кокшетау (позиция 17);
92 541,2 тысячи тенге - на строительство пяти девятиэтажных сорокапятиквартирных жилых домов (привязка) с двумя жилыми пристройками в городе Кокшетау (позиция 29);
40 720 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство десяти многоквартирных жилых домов в городе Кокшетау;
276 446 тысяч тенге – на строительство инженерных сетей по улице Горького к жилым застройкам (в том числе, жилого комплекса "Жансая") и районам перспективного строительства города Кокшетау;
34 861 тысяча тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау;
60 605,2 тысячи тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) в микрорайоне Сары арка города Кокшетау;
7 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство инженерных сетей к двум сорокапяти квартирным жилым домам в микрайоне Центральный города Кокшетау;
5 371,6 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство инженерных сетей к сорокапяти квартирным жилым домам в микрорайоне Коктем города Кокшетау;
63 200 тысяч тенге – на строительство инженерных сетей к зданию Досуговый центр Молодежи в городе Кокшетау;
4 284 тысячи тенге – на строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорокапятиквартирным девятиэтажным жилым домам с двумя жилыми пристройками севернее микрорайона Васильковский города Кокшетау (позиция 14, 15, 16, 17, 29, 6, 7);
62 532 тысячи тенге – на строительство трех тридцати квартирных жилых домов в городе Кокшетау (привязка) (позиции 1, 2, 3);
4 326 тысяч тенге – на строительство магистральных и внутриквартальных сетей севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 33,5 га), второй этап в городе Кокшетау (третья очередь);

322 000 мың теңге – Көкшетау қаласында Неке қию сарайы ғимаратының құрылысына;
96 354,3 мың теңге – Көкшетау қаласында екі тұрғын жапсаржайымен тоғыз қабатты қырық бес пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлам) құрылысына (14 позиция);
96 296,7 мың теңге – Көкшетау қаласында екі тұрғын жапсаржаймен тоғыз қабатты қырық бес пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлам) құрылысына (15 позиция);
139 133,3 мың теңге – Көкшетау қаласында екі тұрғын жапсаржайымен тоғыз қабатты қырық бес пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлам) құрылысына (16 позиция);
156 817,6 мың теңге – Көкшетау қаласында екі тұрғын жапсаржаймен тоғыз қабатты қырық бес пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлам) құрылысына (17 позиция);
92 541,2 мың теңге – Көкшетау қаласында екі тұрғын жапсаржаймен тоғыз қабатты қырық бес пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлам) құрылысына (29 позиция);
40 720 мың теңге – Көкшетау қаласында он көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
276 446 мың теңге – Көкшетау қаласында болашақ құрылыс аудандарына және Горький көшесі бойындағы тұрғын үй құрылыстарына (соның ішінде "Жансая" тұрғын кешені) инженерлік желілерінің құрылысына;
34 861 мың теңге – Көкшетау қаласында Көктем мөлтекауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистралды инженерлік желілердің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
60 605,2 мың теңге – Көкшетау қаласында Сары арка мөлтекауданында (аумағы 88,5 га учаскесінде) магистралды инженерлік желілердің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
7 000 мың теңге – Көкшетау қаласында Центральный мөлтек- ауданындағы екі қырық бес пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік желілердің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
5 371,6 мың теңге – Көкшетау қаласында Көктем мөлтекауданындағы қырық бес пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік желілердің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
63 200 мың теңге – Көкшетау қаласының Жастардың бос уақытын өткізу орталығына инженерлік желілердің құрылысына;
4 284 мың теңге – Көкшетау қаласында Васильковский мөлтекауданының солтүстігіндегі қырық бес пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үйге екі тұрғын үй жапсаржайымен абаттандыру және сыртқы инженерлік желілер құрылысына (14, 15, 16, 17, 29, 6, 7 позициялары);
62 532 мың теңге – Көкшетау қаласындағы үш отыз пәтерлі тұрғын үйдің (байлам) құрылысына (1, 2, 3 позициялары);
4 326 мың теңге – Көкшетау қаласындағы Васильковский мөлтекауданының солтүстігінде магистральді және ішкі кварталдық желілер құрылысына (33,5 га жер учаске аумағында) екінші кезең (үшінші кезек);

27 629,2 тысячи тенге – на строительство инженерных сетей водоснабжения в микрорайоне Бирлик города Кокшетау;
15 319,8 тысяч тенге – на строительство сетей теплоснабжения к жилым домам района детской железной дороги в квартале улиц Биржан Сала-Менжинского-Кусаинова-Солнечная города Кокшетау;
5 380,4 тысячи тенге – на строительство вертикальных сетей и благоустройство севернее микрорайона Васильковский города Кокшетау (на участке площадью 13 га);
26 078,1 тысячи тенге – на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство наружных инженерных сетей и благоустройства к одиннадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау;
59 873 тысячи тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство инженерных сетей на участке площадью 514 га города Кокшетау;
35 918,1 тысячи тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство инженерных сетей в южной части поселка Станционный на участке площадью 60 га города Кокшетау;
605 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство двенадцати многоквартирных жилых домов в городе Кокшетау;
100 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство наружных сетей теплоснабжения в селе Красный Яр города Кокшетау;
20 000 тысяч тенге – на реконструкцию парка "Борцам революции";
2 524 тысячи тенге – на корректировку проектно-сметной документации на строительство парка культуры и отдыха с лыжероллерной трассой в парке "Борцам революции" в городе Кокшетау;
34 439,1 тысячи тенге – на строительство внутриквартальных сетей (электрические, тепловые, водоснабжение и канализация) и благоустройство к шестидесяти квартирному жилому дому в микрорайоне Боровской города Кокшетау;
560,9 тысяч тенге – на строительство внутриквартальных наружных газоснабжающих сетей к шестидесяти квартирному жилому дому в микрорайоне Боровской города Кокшетау.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 340 000 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Б.Ғайса
Председатель
7-ой очередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
Г.Копишев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима города Кокшетау
И.Юрченко
"23" декабрь 2016 года
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 23 декабря 2016 года

27 629,2 мың теңге – Көкшетау қаласының Бірлік мөлтекауданындағы сумен қамтамасыз ету инженерлік желілерінің құрылысына;
15 319,8 мың теңге – Көкшетау қаласы Біржан Сал-Менжинский- Құсайынов-Солнечный көшелер кварталында балалар темір жолы ауданындағы тұрғын үйлерге жылу желілерінің құрылысына;
5 380,4 мың теңге – Көкшетау қаласы Васильковский мөлтекауданының солтүстігінде абаттандыру және вертикалды желілер құрылысына (13 га жер учаскесі аумағында);
26 078,1 мың теңге – Көкшетау қаласы Көктем мөлтекауданының солтүстігіндегі он бір көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілер құрылысына мемлекеттік сараптамадан өткізумен қатар жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге;
59 873 мың теңге – Көкшетау қаласындағы 514 га жер учаскесі ауданында инженерлік желілер құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге;
35 918,1 мың теңге – Көкшетау қаласы Станционный ауылының оңтүстігіндегі 60 га жер учаскесі аумағындағы инженерлік желілер құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге;
605 мың теңге – Көкшетау қаласында он екі көппәтерлі тұрғын үйлерді құруға жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
100 мың теңге – Көкшетау қаласының Красный Яр селосында сыртқы жылу желілерін құруға жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
20 000 мың теңге – "Төңкеріс күрескерлері" саябағын қайта құруға;
2 524 мың теңге – Көкшетау қаласында "Төңкеріс күрескерлері" саябағында шаңғыроллердік трассамен мәдениет және демалыс саябағының құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы түзетуге;
34 439,1 мың теңге – Көкшетау қаласында Боровской мөлтек ауданындағы алпыс пәтерлі тұрғын үйге ішкі кварталды желілерін (электр, жылу, сумен жабдықтау және кәріз) құру және абаттандыруға;
560,9 мың теңге – Көкшетау қаласында Боровской мөлтек ауданында алпыс пәтерлі тұрғын үйге ішкі кварталды сыртқы газбен жабдықтау желілерін құруға.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2016 жылға 340 000 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органның резервін бекіту.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б.Ғайса
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 7-ші
кезекті сессияның төрағасы
Ғ.Көпішев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
И.Юрченко
2016 жылғы "23" желтоқсан
Көкшетау қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы