О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21 ноября 2016 года № 9/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 ноября 2016 года № 5598
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 47/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5197, опубликовано 26 января 2016 года в районной газете "Аршалы айнасы", 26 января 2016 года в районной газете "Вперед") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 964 712,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 800 352 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 8 220,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 195 054 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 961 085,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3 016 637,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 200,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 380,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 179,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 97 125,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 97 125,6 тысяч тенге.";
Приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Козлова
Секретарь
районного маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аршалынского района А.Тайжанов
21 ноября 2016 года
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 21 ноября 2016 года

Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 9/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қарашада № 5598 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5197 тіркелген, 2016 жылдың 26 қаңтарында аудандық "Аршалы айнасы" газетінде, 2016 жылдың 26 қаңтарында аудандық "Вперед" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 964 712,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 800 352 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 220,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 195 054 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 961 085,7 мың теңге;
2) шығындар – 3 016 637,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 200,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63 380,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 179,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 97 125,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 97 125,6 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
А.Козлова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
К.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімі А.Тайжанов
2016 жылғы 21 қараша
Аршалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қарашадағы

17877
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17877
122
Аппарат акима района (города областного значения)
78835
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
78835
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
150370,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
150370,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7184,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7184,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24513,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18540,3
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
669
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
269,4
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
5034,4
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6939
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6939
02
Оборона
4435
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4435
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2527
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1908
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
738
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
738
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
738
04
Образование
1987054,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
1955181,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13456
003
Общеобразовательное обучение
1489428
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3262
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

17877
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17877
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
78835
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
78835
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
150370,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
150370,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7184,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7184,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24513,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18540,3
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
669
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
269,4
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
5034,4
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6939
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6939
02
Қорғаныс
4435
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4435
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2527
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1908
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
738
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
738
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
738
04
Бiлiм беру
1987054,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1955181,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13456
003
Жалпы білім беру
1489428
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3262
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

25747
006
Дополнительное образование для детей
57371
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
133
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
192611
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13962
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
160
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
151115,2
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7936
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
31873
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
31873
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
104839
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23972,1
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23972,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78809,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18587,2
002
Программа занятости
12885,5
005
Государственная адресная социальная помощь
746,7
006
Оказание жилищной помощи
863,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14942,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
521,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
144
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
998,4
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2103,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответств+ии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6542,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
990
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
13286,2
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
5782
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
415,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
78

25747
006
Балаларға қосымша білім беру
57371
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
133
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
192611
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13962
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
160
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
151115,2
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7936
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
31873
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
31873
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
104839
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23972,1
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
23972,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
78809,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18587,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12885,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
746,7
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
863,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14942,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
521,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
144
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
998,4
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2103,6
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6542,5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
990
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
13286,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5782
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
415,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
78

42920,7
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
6594
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
500
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
27562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10347,5
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11509,5
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5705
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
9423,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3835,3
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
602
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4986
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
78929,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11961
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11961
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13399
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13399
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14600,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12600,1
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2000
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
38969,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11264
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
191,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
75
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
26369
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
570
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

42920,7
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
6594
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
500
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
27562
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10347,5
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11509,5
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5705
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
9423,3
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3835,3
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
602
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4986
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
78929,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11961
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11961
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13399
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13399
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14600,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12600,1
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
38969,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11264
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
191,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
75
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
26369
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
570
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі

5 782,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 051,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
4 487,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
4 487,0
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
44 351,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на изъятие земельных участков для государственных нужд
44 351,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
485 083,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих

5 782,0
Республикалық бюджеттен азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
1 051,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
4 487,0
Республикалық бюджеттен агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
4 487,0
Ауданның (облыстық маңызы бар) қаланың жер қатынастары бөлімі
44 351,0
Мемлекет мұқтаждықтары үшін жер учаскелерін алу республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
44 351,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
485 083,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

46 530,0
Бюджетные кредиты
63 380,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
63 380,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
63 380,0
Приложение 3
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 21 ноября 2016 года
№ 9/2
Приложение 5
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 22 декабря 2015 года
№ 47/3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2016 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего

46 530,0
Бюджеттік кредиттер
63 380,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
63 380,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
63 380,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 карашадағы
№ 9/2 шешіміне
3 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 47/3 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

209 486,8
Целевые текущие трансферты
127 046,4
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
3 104,0
Распределение сумм средств целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 979,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1 125,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
22 783,0
Распределение сумм трансфертов в связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
22 783,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72 000,0
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов
22 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт автомобильных дорог
50 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
27 130,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий
26 369,0
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета бюджетам районов на проведение мероприятий по очагам сибиреязвенных захоронений
191,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
570,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 028,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета, на выплату единовременной материальной помощи к 71-годовщине Победы в Великой Отечественной войне
2 028,7
Целевые трансферты на развитие
82 440,4
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
82 440,4
Строительство 16-ти квартирного жилого дома по улице Добровольского в поселке Аршалы

209 486,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
127 046,4
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
3 104,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
1 979,0
Облыстық бюджеттен негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 125,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
22 783,0
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептер шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты
22 783,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72 000,0
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалардын) бюджеттеріне мақсатты ағымдағы трансферттер сомасын елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға бөлу
22 000,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне автомобиль жолдарын жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
50 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
27 130,7
Облыстық бюджеттен эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
26 369,0
Сібір жарасы қорымдары ошақтарында іс-шаралар өткізуге облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттеріне мақсатты ағымдағы трансферттер сомасын бөлу
191,7
Облыстық бюджеттен бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) кұнын (50 -ға дейін) өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын болу
570,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 028,7
Ұлы Отан соғысындағы Женістін 71-жылдығына арналған бір жолғы материалдык көмекке төлеуге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 028,7
Дамыту нысаналы трансферттер
82 440,4
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
82 440,4
Аршалы ауданы Аршалы кенті Добровольски көшесі бойындағы 16-пәтерлі тұрғын құрылысы