О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки населенных пунктов Астраханского района
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24 ноября 2016 года № 6С-11-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 декабря 2016 года № 5643.
Сноска. В заголовке и по всему тексту на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 09.02.2018 № 6С-31-4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
"В соответствии со статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 09.02.2018 № 6С-31-4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Повысить (понизить) ставки земельного налога на земельные участки населенных пунктов Астраханского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата
Г.Муканова
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов
24.11.2016 г.
Приложение
к решению Астраханского
районного маслихата

Астрахан ауданының елді мекендерінің жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашадағы № 6С-11-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 5643 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "жоғарылату", "(төмендету)", "жоғарылатылсын", "(төмендетілсін)", "төмендету" сөздері "арттыру", "(азайту)", "арттырылсын", "(азайтылсын)", "азайту" сөздеріне ауыстырылды – Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 09.02.2018 № 6С-31-4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 09.02.2018 № 6С-31-4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Астрахан ауданы елді мекендерінің жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес арттырылсын (азайтылсын).
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрайымы
Г.Мұқанова
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов
24.11.2016 ж.
Астрахан аудандық
мәслихатының