О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 28 декабря 2015 года № 5С40-2 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 24 ноября 2016 года № 6С 9-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 декабря 2016 года № 5611
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджете района на 2016-2018 годы" от 28 декабря 2015 года № 5С40-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5218, опубликовано 25 января 2016 года в районной газете "Егіндікөл") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1095095,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 165652 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1712,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4911 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 922819,2 тысяч тенге;
2) затраты – 1110245,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5819,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9545,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3726 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 176 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1489 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1313 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21145,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21145,9 тысяч тенге:
поступление займов – 9545 тысяч тенге;
погашение займов – 4872,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16473,7 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрены суммы погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 и 2015 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3726 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С40-2 "Ауданның 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашадағы № 6С 9-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 желтоқсанда № 5611 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "Ауданның 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С40-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5218 тіркелген, 2016 жылғы 25 қаңтарда аудандық "Егіндікөл" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1095095,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 165652 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1712,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4911 мың теңге;
трансферттер түсімі – 922819,2 мың теңге;
2) шығындар – 1110245,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5819,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9545,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3726 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 176 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1489 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1313 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21145,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21145,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 9545 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4872,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16473,7 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздар сомасын өтеу, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 және
2015 жылдар республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуді іске асыру 3726 мың теңге сомасында бөлінгені, ескерілсін.";
көрсетілген шешімінің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.