Об утверждении перечня наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Есильского района
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 9 июня 2016 года № а-6/191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 июля 2016 года № 5464
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Есильского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района оставляю за собой.
3. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Есильского района
Д.Есжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Управления
пассажирского транспорта
и автомобильных
дорог Акмолинской
области
Бекишев Бекзат Есенжолович

Есіл ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесінің атаулары мен индекстері бекіту туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 маусымдағы № а-6/191 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 5464 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Занының 31, 37 баптарына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсынылған Есіл ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесінің атаулары мен индекстері бекітілсін.
2. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданы әкімінің
міндеттерін атқарушы
Д.Есжанов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Ақмола облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары басқармасының
басшысы
Бекішев Бекзат Есенжолұлы
2016 жыл "09" маусым
Есіл ауданы әкімдігінің