О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5С-46/3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 6С-7/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 декабря 2016 года № 5635
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 5С-46/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5202, опубликовано 29 января 2016 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя") следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 2511703,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 409808,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7063,5 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 27702,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 2067129,7 тысяч тенге;
2) затраты - 2530742,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 3661,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 6363,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2702,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -22700,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 22700,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Пугачев
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского
района
А.Уисимбаев

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-46/3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 5635 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-46/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5202 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтарында "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеттің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2511703,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 409808,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7063,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 27702,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2067129,7 мың теңге;
2) шығындар - 2530742,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 3661,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 6363,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2702,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -22700,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 22700,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Пугачев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев

2530742,3
01
Государственные услуги общего характера
325257,8
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
19902,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
16677,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3225,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
80758,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
80493,4
003
Капитальные расходы государственного органа
265,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
178458,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
165958,1
022
Капитальные расходы государственного органа
12500,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28726,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28043,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
451,4
1
2
3
4
5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
231,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10808,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
10808,3
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6605,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6605,0
02
Оборона
5847,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5847,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4183,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1502,1
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
162,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1400,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1400,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

2530742,3
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
325257,8
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
19902,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16677,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3225,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
80758,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
80493,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
265,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
178458,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
165958,1
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12500,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28726,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28043,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
451,4
1
2
3
4
5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
231,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10808,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10808,3
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6605,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6605,0
02
Қорғаныс
5847,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5847,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4183,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1502,1
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
162,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
1400,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1400,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету