О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 344/50-5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 апреля 2016 года № 16/2-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 мая 2016 года № 5343
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № 344/50-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5214, опубликовано 26 января 2016 года в районных газетах "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 324 153,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 328 068,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 336,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 462 864,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 514 885,2 тысяч тенге;
2) затраты – 10 469 550,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 208 572,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 222 705,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 133,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 67 021,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 67 021,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 420 990,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 420 990,7 тысяч тенге:
поступление займов – 222 705,0 тысяч тенге;
погашение займов – 14 133,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 212 418,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного маслихата
А.Веревкин
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района М.Таткеев
25.04.2016
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Ибраева
25.04.2016
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата

Целиноград аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 344/50-5 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 16/2-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 мамырда № 5343 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 344/50-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5214 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 324 153,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 328 068,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 336,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 462 864,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 514 885,2 мың теңге;
2) шығындар – 10 469 550,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 208 572,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 222 705,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 133,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 67 021,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 67 021,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 420 990,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 420 990,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 222 705,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 133,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 212 418,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
А.Веревкин
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі М.Тәткеев
25.04.2016
"Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Ыбраева
25.04.2016
Целиноград аудандық мәслихатының