О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Шортандинского района
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 17 августа 2016 года № С-7/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 сентября 2016 года № 5526. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 26 января 2018 года № С-24/3
Сноска. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 26.01.2018 № С-24/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Шортандинского района.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Шортандинского района.
3. Признать утратившими силу решение Шортандинского районного маслихата от 9 апреля 2015 года № С-38/3 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Шортандинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4787, опубликовано 23 мая 2015 года в районной газете "Вести" и 23 мая 2015 года в районной газете "Өрлеу"), решение Шортандинского районного маслихата от 31 марта 2016 года № С-2/3 "О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 09 апреля 2015 года № С-38/3 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в границах Шортандинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5295, опубликовано 23 апреля 2016 года в районной газете "Вести" и 23 апреля 2016 года в районной газете "Өрлеу").

Шортанды ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 тамыздағы № С-7/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қыркүйекте № 5526 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № С-24/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 26.01.2018 № С-24/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386, 444 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Шортанды ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
3. Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі № С-38/3 "Шортанды ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4787 тіркелген, 2015 жылдың 23 мамырында аудандық "Вести" газетінде және 2015 жылдың 23 мамырында аудандық "Өрлеу" газетінде жарияланған), Шортанды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы № С-2/3 "Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 сәуірдегі № С-38/3 "Шортанды ауданының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5295 тіркелген, 2016 жылдың 23 сәуірінде аудандық "Вести" газетінде және 2016 жылдың 23 сәуірінде аудандық "Өрлеу" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Кожамсеитов
Секретарь
районного маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Шортандинского района Г.Садвокасова
"17" ___08___ 2016 г.
И.о. руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Шортандинскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
Б.Колдасбаев
"17" ___08___ 2016 г.

4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
А.Қожамсейітов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімі Г.Сәдуақасова
"17" 08 2016 ж.
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментіні
Шортанды ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік мекемесі
басшысының м.а.
Б.Қолдасбаев
"17" 08 2016 ж.