О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 5С-50/1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 19 июля 2016 года № 6С-5/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 июля 2016 года № 5469
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 25 декабря 2015 года № 5С-50/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5208, опубликовано 21 января 2016 года в районной газете "Бурабай", 21 января 2016 года в районной газете "Луч") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 7297168,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3019737,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9059,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 117437,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4150934,3 тысяч тенге.
2) затраты – 7324886,9 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – -3695,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41873,0 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финасовых активов – 18500,0 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – - 42523,6 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42523,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель V сессии районного маслихата Ж.Бектуров
Секретарь районного маслихата У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского района Т.Ташмагамбетов
Приложение 1
к решению Бурабайского
районного маслихата

Бурабай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-50/1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 6С-5/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 шілдеде № 5469 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-50/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5208 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда аудандық "Бурабай" газетінде, 2016 жылғы 21 қаңтарда аудандық "Луч" газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7297168,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3019737,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9059,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 117437,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4150934,3 мың теңге.
2) шығындар – 7324886,9 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 3695,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41873,0 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18500,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 18500,0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 42523,6 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42523,6 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының аталған шешiмінің 1, 6 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың V сессиясының төрағасы Ж.Бектұров
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
Бурабай аудандық мәслихатының