Об утверждении бюджета города Актобе на 2017 - 2019 годы
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 26 декабря 2016 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 января 2017 года № 5208. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Актобе на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 957 591,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 964 361,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 300 480,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 239 278,4 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29 453 471,1 тысяч тенге.
2) затраты – 76 270 349,7 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 103 549,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 103 549,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 122 402 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 416 307,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 416 307,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 13 278 052,0 тысяч тенге.
погашение займов – 69 841,8 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 09.03.2017 № 146 (вводится в действие с 01.01.2017); от 30.06.2017 № 208 (вводится в действие с 01.01.2017); от 15.09.2017 № 233 (вводится в действие с 01.01.2017); от 30.10.2017 № 237 (вводится в действие с 01.01.2017); от 12.12.2017 № 244 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Зачислять полностью в доход бюджета города Актобе поступления в соответствии со статьей 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за исключением, предусмотренным подпунктами 1, 2 пункта 1.
3. Принять к сведению, что решением Актюбинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы" городу Актобе установлено распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 28 процентов;

2017-2019 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 131 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылы 10 қаңтарда № 5208 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 60 957 591,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 964 361,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 480,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 239 278,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 453 471,1 мың теңге;
2) шығындар – 76 270 349,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 103 549,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 103 549,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 122 402 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – - 16 416 307,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 16 416 307,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 13 278 052,0 мың теңге.
қарыздарды өтеу – 69 841,8 теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 09.03.2017 № 146 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.06.2017 № 208 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.09.2017 № 233 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.10.2017 № 237 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2017 № 244 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 52 бабына сәйкес, 1 тармағының 1, 2 тармақшаларда қаралғандарды қоспағанда, түсімдер Ақтөбе қаласының бюджеті кірісіне толық есептелсін.
3. Ақтөбе облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен салықтар түсімдерінің жалпы сомасы Ақтөбе қаласына мынадай мөлшерде бөлінуі белгіленгені еске алынсын:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 28 пайыз;

2) по социальному налогу 28 процентов;
3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, зачисляются полностью в бюджет города Актобе.
4. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме – 2 919 000 тысяч тенге.
5. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 - 2019 годы" установлено:
с 1 января 2017 года:
1) минимальный размер заработной платы – 24 459 тенге;
2) размер государственной базовой пенсионной выплаты – 12 802 тенге;
3) минимальный размер пенсии – 28 148 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 269 тенге;
5) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 24 459 тенге.
6. Учесть в городском бюджете на 2017 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
21 345,0 тысяч тенге – на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
5 116 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
42 119,0 тысяч тенге – на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
153 194,0 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;
226 231,0 тысяч тенге – на развитие рынка труда.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 09.03.2017 № 146 (вводится в действие с 01.01.2017); от 12.12.2017 № 244 (вводится в действие с 01.01.2017).
7. Учесть в городском бюджете на 2017 поступление кредитов и целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета и Национального фонда, в том числе:
4 498 795,0 тысяч тенге - проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
10 550 568,0 тысяч тенге - строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;

2) әлеуметтік салық бойынша 28 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша түсімдер Ақтөбе қаласының бюджетіне толығымен есептеледі.
4. 2017 жылға арналған қалалық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттiк алып қоюлардың көлемi – 2 919 000 мың теңге сомасында көзделсiн.
5. "2017 - 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 – бабына сәйкес:
2017 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 24 459 теңге;
2) мемлекеттiк базалық зейнетақы төлемiнiң мөлшерi – 12 802 теңге;
3) зейнетақының ең төмен мөлшерi – 28 148 теңге;
4) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 269 теңге;
5) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 24 459 теңге болып белгiленсiн.
6. 2017 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін, оның ішінде:
21 345,0 мың теңге - тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
5 116 мың теңге - "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге;
42 119,0 мың теңге - үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
153 194,0 мың теңге - Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
226 231,0 мың теңге - еңбек нарығын дамытуға.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 09.03.2017 № 146 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2017 № 244 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2017 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен және Ұлттық қордан нысаналы даму трансферттер және кредиттер түскені ескерілсін, оның ішінде:
4 498 795,0 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға;
10 550 568,0 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға;

1 300 000,0 тысяч тенге – развитие теплоэнергетической системы;
520 049,0 тысяч тенге - формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 09.03.2017 № 146 (вводится в действие с 01.01.2017); от 30.06.2017 № 208 (вводится в действие с 01.01.2017); от 12.12.2017 № 244 (вводится в действие с 01.01.2017).
8. Учесть в городском бюджете на 2017 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
2 160 818,0 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
310 225,0 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
77 599,0 тысяч тенге – обеспечение доступа общеобразовательных школ к широкополосному Интернету:
13 590 тысяч тенге – на подключение общеобразовательных школ к интерактивному образовательному контенту;
81 886 тысяч тенге – на оснащение общеобразовательных школ технической инфраструктурой;
566 563,0 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных государственных организаций образования;
76 803,0 тысяч тенге – на содействие занятости населения;
658,5 тысяч тенге – на проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов;
6 000 тысяч тенге – на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных;
1 198 762,3 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
123 260,0 тысяч тенге – на текущий ремонт организаций образования;
205 107,9 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
435 378,0 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
0 тысяч тенге – на функционирование системы водоснабжения и водоотведения;
34 000,0 тысяч тенге – на организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения);
50 000,0 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
115 955,0 тысяч тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
6 119,0 тысяч тенге – на приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
6 200,0 тысяч тенге – для направления малообеспеченных детей в лагерь "Шапагат";
25 000,0 тысяч тенге - на капитальные расходы организаций культуры;
140 000,0 тысяч тенге -на приобретение учебников для государственных учреждений образования;
22 100,0 тысяч тенге- на дополнительное образование для детей;

1 300 000,0 мың теңге - жылу-энергетикалық жүйені дамыту;
520 049,0 мың теңге - заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 09.03.2017 № 146 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.06.2017 № 208 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2017 № 244 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2017 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін, оның ішінде:
2 160 818,0 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
310 225,0 мың теңге - орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
77 599,0 мың теңге - жалпы білім беретін мектептерді кең жолақты Интернетке қосылуын қамтамасыз етуге;
13 590 мың теңге - жалпы білім беретін мектептерді интерактивті білім беретін контентке қосуға;
81 886 мың теңге - жалпы білім беретін мектептерді техникалық инфрақұрылыммен жабдықтауға;
566 563,0 мың теңге - білім берудің ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстарына;
76 803,0 мың теңге - халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге;
658,5 мың теңге - көп пәтерлі тұрғын үйлерге энергетикалық аудит жүргізуге;
6 000 мың теңге - алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың құнын иелеріне өтеуге;
1 198 762,3 мың теңге - аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді – мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
123 260,0 мың теңге - білім беру ұйымдарын ағымдағы жөндеуге;
205 107,9 мың теңге - елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
435 378,0 мың теңге - елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға;
0 мың теңге - сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуіне;
34 000,0 мың теңге - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін пайдалануды ұйымдастыруға;
50 000,0 мың теңге - автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
115 955,0 мың теңге - нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға;
6 119,0 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға;
6 200,0 мың теңге –аз қамтылған отбасылар балаларын "Шапағат" лагеріне жіберу үшін;
25 000,0 мың теңге – мәдениет ұйымдарының күрделі шығындарына;
140 000,0 мың теңге – мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар сатып алуға;
22 100,0 мың теңге – балалар үшін қосымша білім беруге;

583 500,0 тысяч тенге - на организацию внутригородских общественных пассажирских перевозок;
144 408,0 тысяч тенге – на общеобразовательное обучение;
51 847,2 тысяч тенге - на капитальные расходы организаций культуры;
53 749,0 тысяч тенге – на дополнительное образование для детей и юношества по спорту.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 09.03.2017 № 146 (вводится в действие с 01.01.2017); от 15.09.2017 № 233 (вводится в действие с 01.01.2017); от 12.12.2017 № 244 (вводится в действие с 01.01.2017).
9. Учесть в городском бюджете на 2017 поступление кредитов и целевых трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе:
14 522 113,0 тысяч тенге – проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда;
1 936 533,4 тысяч тенге – проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
579 849,0 тысяч тенге – развитие коммунального хозяйства;
183 747,7 тысяч тенге – развитие объектов культуры;
774 522,7 тысяч тенге – строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
3 118,2 тысяч тенге – строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения;
57 408 тысяч тенге – на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
528 054,1 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 09.03.2017 № 146 (вводится в действие с 01.01.2017); от 15.09.2017 № 233 (вводится в действие с 01.01.2017); от 12.12.2017 № 244 (вводится в действие с 01.01.2017).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Актобе на 2017 год в сумме 330 116,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменением, внесенным решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 12.12.2017 № 244 (вводится в действие с 01.01.2017).

583 500,0 мың теңге - қалаішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға;
144 408,0 мың теңге – жалпы білім беруге;
51 847,2 мың теңге – мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына;
53 749,0 мың теңге - балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 09.03.2017 № 146 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.09.2017 № 233 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2017 № 244 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2017 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер және кредиттер түскені ескерілсін, оның ішінде:
14 522 113,0 мың теңге - коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға;
1 936 533,4 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға;
579 849,0 мың теңге коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
183 747,7 мың теңге мәдениет объектілерін дамытуға;
774 522,7 мың теңге бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға;
3 118,2 мың теңге - мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялауға;
57 408 мың теңге - нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіруге;
528 054,1 мың теңге - көлік инфрақұрылымын дамытуға.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 09.03.2017 № 146 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.09.2017 № 233 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2017 № 244 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. Ақтөбе қаласының жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 330 116,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10 тармаққа өзгеріс енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 12.12.2017 № 244 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).

11. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Актобе на 2017 год, согласно приложению 4.
12. Утвердить распределение сумм администраторов бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2017 год, согласно приложению 5.
13. Утвердить распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2017 год, согласно приложению 6.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихата города Актобе
Г.Дарибаева С.Шинтасова
Приложение 1 к решению
маслихата города Актобе
от 26 декабря 2016 года № 131
Бюджет города Актобе на 2017 год

11. 2017 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 123 "Қаладағы аудан, аудандық манызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшілерінің 2017 жылға арналған сомасының бөлінісі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2017 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер сомасының бөлінісі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрайымы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
Г.Дәрібаева С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 131 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті