О внесении дополнения в решение районного маслихата от 11 мая 2016 года № 33 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Айтекебийском районе"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 29 декабря 2016 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 января 2017 года № 5232. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 193
Сноска. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 02.03.2018 № 193 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 мая 2016 года № 33 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Айтекебийском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4940, опубликованное 2 июня 2016 года в районной газете "Жаңалық жаршысы") следующее дополнение:
в пункте 1 указанного решения:
после слов "на территории Айтекебийского района" дополнить словами "в соответсвии с земельным законодательтсвом Республики Казахстан"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Б.Сейлханов Е.Б.Тансыкбаев

"Әйтеке би ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 11 мамырдағы № 33 аудандық мәслихаттың шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 95 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қаңтарда № 5232 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 193 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 02.03.2018 № 193 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 386, 444 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 мамырдағы № 33 "Әйтеке би ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (номативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4940 тіркелген, 2016 жылғы 2 маусымдағы аудандық "Жаңалық Жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағында:
"Әйтеке би ауданында" сөздерінен кейін "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихан Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Б.Сейлханов Е.Б.Таңсықбаев