О внесении изменений в некоторые решение акима Сулукольского сельского округа
Решение акима Сулукольского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 24 июня 2016 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июля 2016 года № 5008
В соответствии статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Сулукольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решение акима Сулукольского сельского округа:
1) в решении на государственном языке от 23 июня 2008 года № 1 "Көшелерді қайта атау туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-48, опубликованное 7 августа 2008 года в районной газете "Жаңалық жаршысы"):
в преамбуле слова ",Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы №45 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" исключить;
в реквизитах и по всему тексту решения на государственном языке слово "селолық", "селосының" заменить словами "ауылдық", "ауылының".
2) в решении от 22 августа 2011 года № 3 "О наименовании улиц села Сулуколь" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-113, опубликованное 20 октября 2011 года в районной газете "Жаңалық жаршысы"):
в реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" заменить словами "ауылдық", "ауылының";
пункт 2 указанного решения исключить.
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сулукольского
сельского округа Б. Бирлепесов

Сұлукөл ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Сұлукөл ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 24 маусымдағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылдың 22 шілдеде № 5008 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Сұлукөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сұлукөл селолық округі әкімінің кейбір шешімдеріне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 2008 жылғы 23 маусымдағы № 1 мемлекеттік тіліндегі "Көшелерді қайта атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-48 болып тіркелген, 2008 жылдың 7 тамызында аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінде:
кіріспесіндегі ",Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" сөздері алынып тасталсын;
шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелері мен бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын.
2) 2011 жылғы 22 тамыздағы № 3 "Сұлукөл селосының көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-113 болып тіркелген, 2011 жылдың 20 қазанында аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінде:
мемлекеттік тіліндегі шешімнің деректемелері, атауы және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сұлукөл ауылдық округінің әкімі Б. Бирлепесов