О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 373 "О бюджете Каргалинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 29 августа 2016 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 сентября 2016 года № 5057. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 373 "О бюджете Каргалинского района на 2016–2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4680, опубликованное 24 февраля 2016 года в районной газете "Карғалы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 978 727" заменить цифрами "2 993 349,7",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "2 498 185" заменить цифрами "2 512 807,7";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "3 010 312" заменить цифрами "3 024 934,7".
в пункте 8:
в шестом абзаце:
цифры "433 558" заменить цифрами "431 749";
в пункте 9:
в шестом абзаце:
цифры "12 474" заменить цифрами "8 566";
в седьмом абзаце:
цифры "12 088" заменить цифрами "11 567";
в двенадцатом абзаце:
цифры "18 194" заменить цифрами "12 884,7";
пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
19 840 тысяч тенге – на строительство инженерных сетей двухэтажного арендно-коммунального жилого дома по улице Ш.Уалиханова № 4 в селе Бадамша Каргалинского района;
2 000 тысячи тенге – на предупреждение и ликвидацию чрезвычайных ситуаций;
4 330 тысячи тенге – на текущий и средний ремонт инфраструктуры (социально-культурные объекты, инженерно-транспортная инфраструктура), жилищно-коммунального хозяйства, благоустройство сел, сельских округов в рамках Программы "Дорожная карта занятости 2020".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 373 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 тамыздағы № 64 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қыркүйектегі № 5057 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4680 тіркелген, 2016 жылдың 24 ақпанда аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасында:
кірістер-
"2 978 727" сандары "2 993 349,7" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"2 498 185" сандары "2 512 807,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар –
"3 010 312" сандары "3 024 934,7" сандарымен ауыстырылсын.
8 тармақтағы:
алтыншы бөлігінде:
"433 558" сандары "431 749" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақтағы:
алтыншы бөлігінде:
"12 474" сандары "8 566" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші бөлігінде:
"12 088" сандары "11 567" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші бөлігінде:
"18 194" сандары "12 884,7" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақ келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
19 840 мың теңге – Қарғалы ауданы Бадамша ауылы Ш.Уалиханов көшесі № 4 екі қабатты жалдамалы-коммуналдық тұрғын үйге инженерлік-желілердің құрылысына;
2 000 мың теңге – төтенше жағдайлардың алдын алуға және оларды жоюға;
4 330 мың теңге – "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" Бағдарламасының шеңберінде тұрғын үй - коммуналдық шаруашылықтың (әлеуметтік-мәдени объектілер, инженерлік-көлік инфрақұрылымы) инфрақұрылымын ағымдағы және орташа жөндеуге, ауылдарды,, ауылдық округтерді абаттандыруға.
2..Көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.

7774
006
Оказание жилищной помощи
5550
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41612
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6885
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22102
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22102
451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21513
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
589
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
173695,7
07
1
Жилищное хозяйство
118954
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4330
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4330
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
500
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7033
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
6337
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
696
464
Отдел образования района (города областного значения)
6459
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6459
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
100632
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
56999
466
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
42713
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
0
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
920
2
Коммунальное хозяйство
28227,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

7774
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5550
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41612
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6885
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22102
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22102
451
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21513
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
589
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
173695,7
07
1
Тұрғын үй шаруашылығы
118954
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4330
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4330
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
500
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7033
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
6337
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
696
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6459
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6459
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
100632
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
56999
466
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
42713
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
0
091
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
920
2
Коммуналдық шаруашылық
28227,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі