О признании утратившим силу решения акима Мугалжарского района от 24 июля 2016 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Мугалжарского района Актюбинской области от 2 декабря 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 декабря 2016 года № 5182.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании решения комиссии по чрезвычайной ситуации объявленной на территории Мугалжарского района 24 июля 2016 года, аким Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Мугалжарского района от 24 июля 2016 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5010, опубликованное 25 июля 2016 года в районной газете "Мұғалжар"), в связи с полной ликвидацией последствий чрезвычайной ситуации на территории Мугалжарского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации.
Аким района Данагулов Е.

Мұғалжар ауданы әкімінің 2016 жылғы 24 шілдедегі № 5 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 10 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 5182 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 16 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына және 2016 жылғы 24 шілдеде Мұғалжар ауданы аумағында жарияланған төтенше жағдайлар бойынша комиссияның шешіміне сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы аумағында төтенше жағдайдың салдарының толығымен жойылуына байланысты Мұғалжар ауданы әкімінің 2016 жылғы 24 шілдедегі № 5 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5010 санымен тіркелген, 2016 жылғы 25 шілдеде аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі Е.Данағұлов