О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 272 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 8 апреля 2016 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 апреля 2016 года № 4862. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9 и 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Уилского района на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № 272 (зарегистрированное в реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 4701, опубликованное 4 и 11 февраля 2016 года в газете "Ойыл") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "2 876 542" заменить цифрами "2 900 570";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 608 480" заменить цифрами "2 632 508";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 884 117,3" заменить цифрами "2 908 145,3";
2) пункт 6:
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың "2016-2018 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 14 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 4862 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 және 106 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2016-2018 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 272 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4701 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 4 және 11 ақпанда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"2 876 542" деген сандар "2 900 570" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 608 480" деген сандар "2 632 508" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"2 884 117,3" деген сандар "2 908 145,3" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақ:
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:

"14 500 тысяч тенге – на обеспечение экономической стабильности".
3) пункт 7:
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"9 528 тысяч тенге – ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020".
4) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата: Р. Оралбаева
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов

"экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге" - 14 500 мың теңге.
3) 7 тармақ:
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге - 9528 мың теңге".
4) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрайымы: Р. Оралбаева
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов