О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 255 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Шалкарском районе"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 10 июня 2016 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 июля 2016 года № 4976. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22 мая 2017 года № 108
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22.05.2017 № 108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 255 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Шалкарском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4723, опубликованное 29 февраля 2016 года в газете "Шежірелі өлке") следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Шалкарском районе, утвержденных указанным решением:
в главе "1. Общие положения":
в подпункте 8) пункта 2:
слова "Шалкарское отделение Актюбинского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (далее – центр по выплате пенсий)" заменить словами "Шалкарское районное отделение Департамента "Государственный центр по выплате пенсий" - филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Актюбинской области";
в главе "3. Порядок оказания социальной помощи":
подпункт 6) пункта 15 исключить;
в пункте 16:
слова "в подпунктах 2) и 4) " заменит словами " в подпунктах 2) и 5) "
пункт 26 исключить.
в главе "4. Заключение социального контракта активизации семьи":
в абзаце втором пункта 29:

"Шалқар ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 255 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 23 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 шілдеде № 4976 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 мамырдағы № 108 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 22.05.2017 № 108 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодекісінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 255 "Шалқар ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4723 санымен тіркелген, 2016 жылы 29 ақпандағы "Шежірелі өлке" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Шалқар ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
"1. Жалпы ережелер" тарауында:
2 тармақтың 8) тармақшасында:
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының Ақтөбе облыстық филиалының Шалқар аудандық бөлімшесі (бұдан әрі - зейнетақы төлеу орталығы)" сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" - коммерциялық емес акционерлік қоғамының Ақтөбе облысы бойынша филиалы - "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" департаменті Шалқар аудандық бөлімшесі" сөздерімен ауыстырылсын;
"3. Әлеуметтік көмекті көрсету тәртібі" тарауында:
15 тармақтың 6) тармақшасы алынып тасталсын;
16 тармақтағы:
"2) және 4) тармақшалары" сөздері " 2) және 5) тармақшалары" сөздерімен ауыстырылсын:
26 тармақ алынып тасталсын.
"4. Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартын жасау" тарауында:
29 тармақтың екінші абзацындағы:

слова "пунктом 2" заменить словами "пунктом 31";
в главе "5. Основания для прекращения и возврата предоставляемой социальной помощи":
подпункт 5) пункта 36 исключить;
в приложении 5 указанного решения:
слова "Государственного центра по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения" заменить словами "Государственного центра по выплате пенсий" - некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата О. Уксакбаев
Секретарь районного маслихата С. Бигеев
____________ А. Амиргалиев

" 2 тармағында" сөздері "31 тармағында" сөздерімен ауыстырылсын;
"5. Көрсетiлетiн әлеуметтiк көмектi тоқтату және қайтару үшiн негiздемелер" тарауында:
36 тармақтың 5) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 5-қосымшасында:
"Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығының" сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" - коммерциялық емес акционерлік қоғамының "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығының" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы О. Уксакбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Бигеев
______________ А. Әмірғалиев