Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств
Постановление акимата Алматинской области от 27 января 2016 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 февраля 2016 года № 3725.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", с подпунктом 17-3) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 10 ноября 2015 года № 498 "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 02 декабря 2015 года № 3592, опубликованного в газетах "Жетысу" от 12 декабря 2015 года № 138 (18126), "Огни Алатау" от 12 декабря 2015 года № 138 (17075), в информационно-правовой системе "Әділет" от 18 декабря 2015 года).
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление ветеринарии Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет – ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет – ресурсе областного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бескемпирова С. И.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Баталов

Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 32 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 16 ақпанда № 3725 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-тармағының 17-3) тармақшасына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі бекітілсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қарашадағы № 498 "Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 02 желтоқсандағы № 3592 тіркелген, 2015 жылғы 12 желтоқсандағы № 138 (18126) "Жетісу", 2015 жылғы 12 желтоқсандағы № 138 (17075) "Огни Алатау" газеттерінде, 2015 жылғы 18 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. "Алматы облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарына мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет – ресурста және облыс әкімдігінің интернет – ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. І. Бескемпіровке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі А. Баталов

Утверждено Постановлением акимата Алматинской области от 27 января 2016 года № 32
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Алматинской области от 09.02.2023 № 47 (вводится в действие с 01.01.2023).
Перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств
Наименование энзоотических болезней животных
1
Мыт лошадей
2
Сальмонеллезный аборт лошадей
3
Пироплазмидиоз (бабезиоз, тейлериоз) крупного рогатого скота

Облыс әкімдігінің 2016 жылғы "27" қаңтардағы № 32 қаулысымен бекітілген
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы әкімдігінің 09.02.2023 № 47 (алғашқы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының атауы
1
Жылқының сақауы
2
Жылқының сальмонеллезді іш тастауы
3
Мүйізді ірі қараның пироплазмидозы (бабезиоз, тейлериоз)