Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 20 декабря 2016 года № 615. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 января 2017 года № 4078. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 24 ноября 2021 года № 464
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 24.11.2021 № 464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 февраля 2016 года № 53 "Об утверждении методики определения опорных сельских населенных пунктов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13375), акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень опорных сельских населенных пунктов Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Алматинской области Турлашова Л.

Алматы облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 615 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 20 қаңтарда № 4078 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № 464 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 24.11.2021 № 464 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Тірек ауылдық елді мекендерді айқындау әдістемесін бекіту туралы" 2016 жылғы 2 ақпандағы Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрінің № 53 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13375 тіркелген) сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары Л. Тұрлашовқа жүктелсін.

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от "20" декабря 2016 года № 615
Перечень опорных сельских населенных пунктов Алматинской области
Сноска. Приложение с изменением внесенным постановлением акимата Алматинской области от 23.01.2019 № 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование района
Наименование сельского округа
Наименование сельского населенного пункта
1
2
3
4
1
Аксуский
Капальский
село Капал
2
Алакольский
Достыкский
село Достык
3
Алакольский
Кабанбайский
село Кабанбай
4
Балхашский
Бакбактинский
село Бакбакты
5
Енбекшиказахский
Байтерекский
село Байтерек
6
Енбекшиказахский
Шелекский
село Шелек
7
Енбекшиказахский
Каракемерский
село Каракемер
8
Жамбылский
Мынбаевский
село Мынбаево
9
Жамбылский
Темиржолский
станция Казыбек бека
10
Илийский
Жетыгенский
село Жетыген
11
Карасайский
Новошамалганский
станция Шамалган
12
Кербулакский
Когалинский
село Когалы
13
Панфиловский
Пиджимский
село Пиджим
14
Исключен
15
Саркандский
Лепсинский
село Лепсы
16
Уйгурский
Чарынский
село Чарын

3. Осы қаулы әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Алматы облыс әкімдігінің 2016 жылғы "20" желтоқсандағы № 615 қаулысына қосымша
Алматы облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Алматы облысы әкімдігінің 23.01.2019 № 31 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/н
Ауданның атауы
Ауылдық округтің атауы
Ауылдық елді мекеннің атауы
1
2
3
4
1
Ақсу
Қапал
Қапал ауылы
2
Алакөл
Достық
Достық ауылы
3
Алакөл
Қабанбай
Қабанбай ауылы
4
Балқаш
Бақбақты
Бақбақты ауылы
5
Еңбекшіқазақ
Байтерек
Байтерек ауылы
6
Еңбекшіқазақ
Шелек
Шелек ауылы
7
Еңбекшіқазақ
Қаракемер
Қаракемер ауылы
8
Жамбыл
Мыңбаев
Мыңбаев ауылы
9
Жамбыл
Теміржол
Қазыбек бек бекеті
10
Іле
Жетіген
Жетіген ауылы
11
Қарасай
Жаңашамалған
Шамалған бекеті
12
Кербұлақ
Қоғалы
Қоғалы ауылы
13
Панфилов
Пенжім
Пенжім ауылы
14
Алынып тасталды
15
Сарқан
Лепсі
Лепсі ауылы
16
Ұйғыр
Шарын
Шарын ауылы