Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Алакольском районе
Постановление акимата Алакольского района Алматинской области от 02 февраля 2016 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 февраля 2016 года № 3693. Утратило силу постановлением акимата Алакольского района Алматинской области от 21 июля 2020 года № 169
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алакольского района Алматинской области от 21.07.2020 № 169 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конститутционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Алакольской районной изберательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдела внутренней политики Алакольского района" Сулейменова Марат Бекбосыновича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе определяемое Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить заместителя акима района Менлибаеву Салтанат Даулетхановну.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после днея его первого официального опубликования.
Аким района А.Жаканбаев
Приложение к постановлению акимата Алакольского района от "02 " февраля 2016 года № 21 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Алакольском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов
1. По городу Ушарал:
1) город Ушарал, улица Богенбай батыра № 148, стенд у здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алакольская центральная районная больница";
2) город Ушарал, щит на пересечении улиц Конаева и С. Кусайын;
3) город Ушарал, щит на пересечение улиц Абылайхана и Богенбай батыра.
2. По Бескольскому сельскому округу:
1) станция Бесколь, улица Достык № 33/1, щит у здания железнодорожного вокзала;

Алакөл ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы № 21 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 08 ақпанда № 3693 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 шілдедегі № 169 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 21.07.2020 № 169 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылдың 28 қыркүйегіндегі Қазақстан Республикасының Конститутциялық заңының 28- бабының 6-тармағына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алакөл аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Алакөл аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Сүлейменов Марат Бекбосынұлына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімде баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Меңлібаева Салтанат Дәулетханқызына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Жақанбаев
Алакөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "02" ақпан "Алакөл ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 21 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Үшарал қалалық округі бойынша:
1) Үшарал қаласы, Бөгенбай батыр көшесі № 148, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алакөл аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимараты жанындағы стенд;
2) Үшарал қаласы, Қонаев және С. Құсайын көшелерінің қиылысындағы тақта;
3) Үшарал қаласы, Абылайхан және Бөгенбай батыр көшелерінің қиылысындағы тақта.
2. Бескөл ауылдық округі бойынша:
1) Бескөл бекеті, Достық көшесі № 33/1, теміржол вокзалы ғимараты жанындағы тақта;

2) село Булакты, щит на пересечении улиц Б. Момышулы и Уалиханова;
3) населенный пункт Сахзавод, щит возле дома № 15 по улице А. Бейсеуовой;
4) населенный пункт Заготзерно, щит возле дома № 10 по улице Амангельды.
3. По Кабанбайскому сельскому округу:
1) село Жамбыл, улица Б. Момышулы № 28, щит у здания фельдшерского акушерского пункта;
2) село Кабанбай, щит на пересечении улиц Абылайхана и Алимжанова;
3) село Кабанбай, улица Абылайхана № 86, щит у здания историко-краеведческого музея имени Кабанбая батыра.
4. По Достыкскому сельскому округу:
1) село Достык, улица Темиржолшылар № 11, щит у здания железнодорожного вокзала станции Достык;
2) село Достык, щит на пересечении улиц Абая и Кабанбай батыра;
3) село Достык, улица Б. Момышулы № 14, щит у здания государственного коммунального казенного предприятия детского сада "Нурлытан".
5. По Актубекскому сельскому округу:
1) село Актубек, щит на пересечении улиц Байтукбаева и Алекеева;
2) село Актубек, щит на пересечении улиц Тастанбек и Алекеева;
3) село Актубек, щит на пересечении улиц Жамбыла и Алекеева;
4) село Актубек, улица Алекеева № 12, щит у здания сельской врачебной амбулатории.
6. По Ынталинскому сельскому округу:
1) село Ынталы, щит на пересечении улиц Кабанбай батыра и Жумабаева.
7. По Жанаминскому сельскому округу:
1) село Жанама, щит на пересечении улиц Акбаева и Конаева;
2) село Карабулак, улица А. Оразулы № 6, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
8. По Енбекшинскому сельскому округу:
1) село Енбекши, щит на пересечении улиц Алтынсарин и Ауезова.
9. По Жагатальскому сельскому округу:
1) село Казахстан, щит на пересечении улиц Жансугурова и Шуакова.
10. По Архарлинскому сельскому округу:
1) село Архарлы, улица Уалиханова № 1, щит у здания коммунального государственного учреждения "Архарлинская средняя школа с дошкольным миницентром";
11. По Кайнарскому сельскому округу:
1) село Кайнар, улица Кабанбай батыра № 4, щит у здания Кайнарского сельского клуба;
2) село Кайнар, щит на пересечении улиц Кабанбай батыра и Сейфуллина.
12. По Жайпакскому сельскому округу:
1) село Жайпак, щит на пересечении улиц Кабанбай и Тайботанова.
13. По Кызылащинскому сельскому округу:
1) село Ж.Балапанова, щит на пересечении улиц С. Оразбекова и М. Бейсенбай;
2) село Ж. Балапанова, улица С. Оразбекова № 19, щит у здания сельской врачебной амбулатории.
14. По Ыргайтинскому сельскому округу:

2) Бұлақты ауылы, Б. Момышұлы және Уалиханов көшелерінің қиылысындағы тақта;
3) Сахзавод елді мекені, А. Бейсеуов көшесіндегі № 15 үйдің жанындағы тақта;
4) Заготзерно елді мекені, Амангелді көшесіндегі № 10 үйдің жанындағы тақта.
3. Қабанбай ауылдық округі бойынша:
1) Жамбыл ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 28, фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы тақта;
2) Қабанбай ауылы, Абылайхан және Әлімжанов көшелерінің қиылысындағы тақта;
3) Қабанбай ауылы, Абылайхан көшесі № 86, Қабанбай батыр атындағы тарихи өлкетану мұражайы ғимараты жанындағы тақта.
4. Достық ауылдық округі бойынша:
1) Достық ауылы, Теміржолшылар көшесі № 11, Достык бекеті теміржол вокзалы ғимараты жанындағы тақта;
2) Достық ауылы, Абай және Қабанбай батыр көшелерінің қиылысындағы тақта;
3) Достық ауылы, Момышұлы көшесі № 14, "Нұрлы Таң" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты жанындағы тақта.
5. Ақтүбек ауылдық округі бойынша:
1) Ақтүбек ауылы, Байтұқбаев және Алекеев көшелерінің қиылысындағы тақта;
2) Ақтүбек ауылы, Тастанбек және Алекеев көшелерінің қиылысындағы тақта;
3) Ақтүбек ауылы, Жамбыл және Алекеев көшелерінің қиылысындағы тақта;
4) Ақтүбек ауылы, Алекеев көшесі № 5, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимараты жанындағы тақта.
6. Ынталы ауылдық округі бойынша:
1) Ынталы ауылы, Қабанбай және Жұмабаев көшелерінің қиылысындағы тақта.
7. Жанама ауылдық округі бойынша:
1) Жанама ауылы, Ақбаев және Қонаев көшелерінің қиылысындағы тақта;
2) Қарабұлақ ауылы, А. Оразұлы көшесі № 6, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты жанындағы стенд.
8. Еңбекші ауылдық округі бойынша:
1) Еңбекші ауылы, Алтынсарин және Ауезов көшелерінің қиылысындағы тақта.
9. Жағатал ауылдық округі бойынша:
1) Қазақстан ауылы, Жансүгіров және Шуақов көшелерінің қиылысындағы тақта.
10. Арқарлы ауылдық округі бойынша:
1) Арқарлы ауылы, Уалиханов көшесі № 1, "Арқарлы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
11. Қайнар ауылдық округі бойынша:
1) Қайнар ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 4, Қайнар ауылдық клуб ғимараты жанындағы тақта;
2) Қайнар ауылы, Қабанбай батыр және Сейфуллин көшелерінің қиылысындағы тақта.
12. Жайпақ ауылдық округі бойынша:
1) Жайпақ ауылы, Қабанбай және Тайботанов көшелерінің қиылысындағы тақта.
13. Қызылащы ауылдық округі бойынша:
1) Ж. Балапанов ауылы, С. Оразбеков және М. Бейсенбай көшелерінің қиылысындағы тақта;
2) Ж.Балапанов ауылы, С. Оразбеков көшесі № 19, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты жанындағы тақта.
14. Ырғайты ауылдық округі бойынша:

1) село Акщи, улица Сейфуллина № 48, щит у здания фельдшерского акушерского пункта;
2) село Коктума, улица Бектурова № 1, щит у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Сакена Сейфуллина с дошкольным миницентром".
15. По Камыскалинскому сельскому округу:
1) село Камыскала, улица Б. Момышулы № 1, щит у здания сельской врачебной амбулатории.
16. По Теректинскому сельскому округу:
1) село Теректы, улица Т. Рыскулова № 63, щит у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Теректы, щит на пересечении улиц К. Баянбаева и Т. Рыскулова.
17. По Сапакскому сельскому округу:
1) село Сапак, улица Бейбитшилик № 52, щит у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Бибакан, улица Желтоксан № 12, щит у здания коммунального государственного учреждения "Бибаканская основная средняя школа".
18. По Токжайлаускому сельскому округу:
1) село Токжайлау, щит на пересечении улиц Богенбай батыра и Ертаргын.
19. По Ушбулакскому сельскому округу:
1) село Айпара, щит возле дома № 4 по улице Ынтымак;
2) село Ушбулак, улица Б. Жансейтова № 37, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Безродных с дошкольным миницентром";
3) село Кенес, щит возле дома № 2 по улице Бейбитшилик.
20. По Акжарскому сельскому округу:
1) село Коныр, улица Бейбитшилик № 75, щит у здания фельдшерского акушерского пункта;
2) село Акжар, щит на пересечении улиц Оразова и Рыскулбекова;
3) село Акжар, улица Ш. Калдаякова № 221, щит у здания государственного коммунального казенного предприятия детского сада "Танжарык".
21. По Екпендинскому сельскому округу:
1) село Екпенды, улица Казахстан № 61, щит у здания государственного коммунального казенного предприятия детского сада "Алем-Нур";
2) село Карлыгаш, улица А. Алимжанова № 6, щит у здания сельского клуба;
3) село Ушкайын, щит возле дома № 7 по улице Абдолдина.
22. По Жыландинскому сельскому округу:
1) село Тонкерис, щит возле дома № 5 по улице Н. Муканова;
2) село Жыланды, щит на пересечении улиц Казангапова и Агынтаева;
3) село Шынжылы, щит возле дома № 25 по улице Есимторе;
4) село Кокжар, улица Бейбитшилик № 7, щит у здания фельдшерского акушерского пункта.
23. По Кольбайскому сельскому округу:
1) село Кольбай, улица Казахстан № 29, щит у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Кызылкайын, щит возле дома № 12 по улице Мектеп.

1) Ақши ауылы, Сейфуллин көшесі № 48, фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы тақта;
2) Көктұма ауылы, Бектуров көшесі № 1, "Сәкен Сейфуллин атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
15. Қамысқала ауылдық округі бойынша:
1) Қамысқала ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 1, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты жанындағы тақта.
16. Теректі ауылдық округі бойынша:
1) Теректі ауылы, Т. Рысқұлов көшесі № 63, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты жанындағы тақта;
2) Теректі ауылы, Қ. Баянбаев көшесі және Т. Рысқұлов көшелерінің қиылысындағы тақта.
17. Сапақ ауылдық округі бойынша:
1) Сапақ ауылы, Бейбітшілік көшесі № 52, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты жанындағы тақта;
2) Бибақан ауылы, Желтоқсан көшесі № 12, "Бибақан негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
18. Тоқжайлау ауылдық округі бойынша:
1) Тоқжайлау ауылы, Бөгенбай батыр және Ертарғын көшелерінің қиылысындағы тақта;
19. Үшбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Айпара ауылы, Ынтымак көшесіндегі № 4 үйдің жанындағы тақта;
2) Үшбұлақ ауылы, Б. Жансеитов көшесі № 37, "Безродных атындағы ора мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд;
3) Кеңес ауылы, Бейбітшілік көшесіндегі № 2 үйдің жанындағы тақта.
20. Ақжар ауылдық округі бойынша:
1) Қоңыр ауылы, Бейбітшілік көшесі № 75, фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы тақта;
2) Ақжар ауылы, Оразов және Рысқұлбеков көшелерінің қиылысындағы тақта;
3) Ақжар ауылы, Ш. Қалдаяқов көшесі № 221, "Таңжарық" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты жанындағы тақта;
21. Екпінді ауылдық округі бойынша:
1) Екпінді ауылы, Қазақстан көшесі № 61, "Әлем-Нұр" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты жанындағы тақта;
2) Қарлығаш ауылы, Әлімжанова көшесі № 6, ауылдық клуб ғимараты жанындағы тақта;
3) Үшқайың ауылы, Абдолдин көшесіндегі № 7 үйдің жанындағы тақта.
22. Жыланды ауылдық округі бойынша:
1) Төңкеріс ауылы, Н. Мұқанов көшесіндегі № 5 үйдің жанындағы тақта;
2) Жыланды ауылы, Қазанғапов және Ағынтаев көшелерінің қиылысындағы тақта;
3) Шынжылы ауылы, Есімтөре көшесіндегі № 25 үйдің жанындағы тақта;
4) Көкжар ауылы, Бейбітшілік көшесі № 7, фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы тақта.
23. Көлбай ауылдық округі бойынша:
1) Көлбай ауылы, Қазақстан көшесі № 29, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты жанындағы тақта;
2) Қызылқайың ауылы, Мектеп көшесіндегі № 12 үйдің жанындағы тақта.

24. По Лепсинскому сельскому округу:
1) село Лепсы, щит возле дома № 5 по улице Ш.Уалиханова;
2) село Лепсы, улица Жамбыла № 15, щит у здания сельской врачебной амбулатории;
3) село Байзерек, улица Ж. Жабаева № 33, щит у здания фельдшерского акушерского пункта.

24. Лепсі ауылдық округі бойынша:
1) Лепсі ауылы, Уалиханов көшесіндегі № 5 үйдің жанындағы тақта;
2) Лепсі ауылы, Жамбыл көшесі № 15, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты жанындағы тақта;
3) Байзерек ауылы, Ж. Жабаев көшесі № 33, фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы тақта.