О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03 февраля 2016 года № 65-335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 февраля 2016 года № 3727. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 09 июня 2017 года № 19-89
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области 09.06.2017 № 19-89 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года № 3669, опубликованного в районной газете "Саркан" от 15 января 2016 года № 3 (9151)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 4 625 801 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 276 995 тысяч тенге;
неналоговые поступления 111 491 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 226 515 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 507 844 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 548 882 тысяч тенге;
субвенции 2 169 789 тысяч тенге;
2) затраты 4 620 163 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 23 073 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34 997 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11 924 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 23 345 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 345 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 03 ақпандағы N 65-335 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 17 ақпанда N 3727 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 09 маусымдағы № 19-89 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 19-89 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 2001 жылғы 23 қаңтардағы 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3669 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2016 жылдың 15 қаңтарында № 3 (9151) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4 625 801 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 276 995 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 111 491 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 800 мың теңге;
трансферттер түсімдер 4 226 515 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттері 1 507 844 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 548 882 мың теңге;
субвенциялар 2 169 789 мың теңге;
2) шығындар 4 620 163 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 23 073 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34 997 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11 924 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23 345 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 345
мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Сарканский районный отдел экономики и бюджетного планирования" (по согласованию Т. Т. Аязбаев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата по "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов, экологии".

3. "Сарқан аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Т. Т. Аязбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
65 сессии Сарканского
районного маслихата Б. Нұрахметов
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от 3 февраля 2016 года №65-335 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы"

5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 65 сессиясының төрағасы Б. Нұрахметов
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Абдрахманов
Сарқан аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 3 ақпандағы "Сарқан аудандық маслихаттың 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №65-335 шешіміне 1-қосымша

1 930
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
233 998
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
206 898
1
Социальное обеспечение
16 170
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16 170
005
Государственная адресная социальная помощь
5 381
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10 789
2
Социальная помощь
161 850
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
161 850
002
Программа занятости
56 639
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 400
006
Оказание жилищной помощи
27 476
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20 595
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 189
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28 265
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 286
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28 878
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 463
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 382
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 677
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3 404
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
415
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
415
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
616 071
1
Жилищное хозяйство
13 723
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
4 953
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

1 930
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
233 998
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
206 898
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
16 170
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 170
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 381
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10 789
2
Әлеуметтiк көмек
161 850
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
161 850
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56 639
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 400
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
27 476
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20 595
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 189
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
28 265
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15 286
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28 878
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 463
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 382
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 677
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 404
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
415
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
415
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
616 071
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 723
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
4 953
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу