Об установлении единых ставок фиксированного налога по Талгарскому району
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 августа 2016 года № 3937. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 28 марта 2018 года № 27-136
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 28.03.2018 № 27-136 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить в пределах утвержденных базовых ставок единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Талгарского района согласно приложению к настоящему решению.

Талғар ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-30 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 24 тамызда № 3937 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 27-136 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 27-136 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 422-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Талғар ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бекітілген базалық мөлшерлемелер шегінде бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері осы қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившими силу решение Талгарского районного маслихата от 30 июня 2014 года № 33-186 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Талгарскому району на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 06 августа 2014 года № 2794, опубликованного в районной газете "Талгар" от 19 августа 2014 года № 35-36).
3. Возложить на руководителя республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по Талгарскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" (по согласованию А. Мулкибеков) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

2. "Талғар ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2014-2016 жылдарға белгілеу туралы" Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 33-186 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 06 тамызында № 2794 тіркелген, аудандық "Талғар" газетінде 2014 жылдың 19 тамызында № 35-36 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігі мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Талғар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша А. Мүлкібеков) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Талгарского районного
маслихата К. Тургенбаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Қ. Түргенбаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы