Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в городе Тараз
Постановление Таразского городского акимата Жамбылской области от 11 января 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 января 2016 года № 2908
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в городе Тараз в соответствии с приложением.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз Кужаеву Маржан Турегуловне.

Тараз қаласында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 3 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қаңтарда № 2908 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Тараз қаласында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары Маржан Төреғұлқызы Қожаеваға жүктелсін.

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
Приложение к постановлению
акимата города Тараз
от 11 января 2016 года № 3
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в городе Тараз

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
Тараз қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 11 қаңтардағы
№3 қаулысына қосымша
Тараз қаласында 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Тараз Жамбылской области от 27.07.2016 № 510; с изменениями, внесенным постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 13.10.2016 № 717 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе финансируемых
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых
Размер родительской платы в месяц (тенге)
За счет республиканских целевых трансфертов
За счет местно го бюджета
За счет респуб ликанс ких целевых транс фертов (тенге)
Дополнительная сумма из местного бюджета к детским садам и миницентрам, финансируемых из республиканского бюджета (тенге)
За счет местного бюджета (тенге)
Государственные дошкольные организации
Мини-центр с полным днем пребывания

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда– Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 27.07.2016 № 510 қаулысымен; өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 13.10.2016 № 717 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Республикалық нысаналы трансферт тер есебінен (орын)
Жергілікті бюджет есебінен (орын)
Республикалық нысаналы трансферт тер есебінен (теңге)
Республика лық бюджет есебінен қаржылана тын балабақшалар мен шағын орталықтарға қосымша жергілікті бюджет есебінен қарастырыл ған қаражат (теңге)
Жергі лікті бюджет есебі нен (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Толық күндік шағын орталықтар