Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 30 декабря 2016 года № 490. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 января 2017 года № 3294. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 14 декабря 2017 года № 355
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 14.12.2017 № 355 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 490 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 3294 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 2017 жылғы № 355 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 2017 жылғы № 355 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статья 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к данному постановлению.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения отдела занятости и социальных программ акимата Меркенского района" принять меры по содействию в трудоустройстве инвалидов, в соответствии с квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Касым Марат Жарылкасынулы.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Умирбеков
Приложение к постановлению
акимата Меркенского района
от 30 декабря 2016 году № 490
Перечень организаций в которых установлена квота рабочих мест для инвалидов
№ п/п
Название организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, вредными, опасными условиями труда(человек)
1
2
3
4
5
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Меркі-Жолаушы"
50
2 %
1
2
Товаришество с ограниченной ответственностью "Меркі жолдары"
50
2 %
1
Итого
2

2. "Меркі ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу бойынша шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қасым Марат Жарылқасынұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірбеков
Меркі ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 30 желтоқсан
№ 490 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі.
р/с
Ұйымдардың атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан %)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде бөлінген квота саны (адам)
1
2
3
4
5
1
"Меркі-Жолаушы" жауапкершілігі шектеулі серіктестік
50
2 %
1
2
"Меркі жолдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестік
50
2%
1
Барлығы
2