О Правилах общего водопользования в Карагандинской области
Решение XLII сессии Карагандинского областного маслихата от 19 февраля 2016 года № 479. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 марта 2016 года № 3707.
В соответствии с пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить прилагаемые Правила общего водопользования в Карагандинской области.
2. Решение Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 112 "О Правилах общего водопользования на водных объектах Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2095, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" 12 января 2013 года № 4-5 (21430) и "Индустриальная Караганда" 12 января 2013 года № 3 (21336) ) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по промышленности, развитию малого и среднего бизнеса, аграрным вопросам и экологии (Борисенко А.В.).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата
Н. Дулатбеков
Утверждены
решением XLII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 19 февраля 2016 года № 479
Правила
общего водопользования в Карагандинской области
1. Настоящие Правила общего водопользования в Карагандинской области (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 1) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан (далее – Кодекс) от 9 июля 2003 года и на основе Типовых правил общего водопользования, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 марта 2015 года № 19-1/252 "Об утверждении Типовых правил общего водопользования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11434) и определяют порядок общего водопользования с учетом особенностей региональных условий, в том числе озера Балхаш в переделах административных границ Карагандинской области.
2. Общее водопользование осуществляется для удовлетворения нужд населения без закрепления водных объектов за отдельными физическими или юридическими лицами и без применения сооружений или технических устройств, влияющих на состояние вод.
3. Специального разрешения для осуществления общего водопользования не требуется.

Қарағанды облысында ортақ су пайдаланудың қағидалары туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы XLII сессиясының № 479 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 наурызда № 3707 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 38-бабының 1) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарағанды облысында ортақ су пайдаланудың қағидалары белгіленсін.
2. Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы "Қарағанды облысының су объектілерінде ортақ су пайдаланудың қағидалары туралы" № 112 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2095 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы № 4-5 (21430) "Орталық Қазақстан" және 2013 жылғы 12 қаңтардағы № 3 (21336) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың өнеркәсіп, шағын және орта бизнесті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А.В. Борисенко) жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы Н. Дулатбеков
Қарағанды облыстық мәслихатының
2016 жылғы 19 ақпандағы
XLII сессиясының
№ 479 шешімімен
Бекітілген
Қарағанды облысында ортақ су пайдаланудың қағидалары
1. Осы Қарағанды облысында ортақ су пайдаланудың қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) 2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 38-бабының 5) тармақшасына сәйкес және "Ортақ су пайдаланудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 19-1/252 бұйрығымен (Нормативтіқ құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11434 болып тіркелген) бекітілген Ортақ су пайдаланудың үлгілік қағидалары негізінде әзірленді және өңірлік жағдайлардың, соның ішінде Қарағанды облысының әкімшілік шекаралары шегінде Балқаш көлінің ерекшеліктерін ескере отырып ортақ су пайдалану тәртібін айқындайды.
2. Ортақ су пайдалану халықтың мұқтаждарын қанағаттандыру үшiн су объектiлерi жекелеген жеке немесе заңды тұлғаларға бекiтiлiп берiлмей және судың жай-күйiне әсер ететiн құрылыстар немесе техникалық құрылғылар қолданылмай жүзеге асырылады.
3. Ортақ су пайдалануды жүзеге асыру үшін арнайы рұқсат талап етілмейді.

4. Не допускается ограничение физическими и юридическими лицами доступа населения к водным объектам общего водопользования путем установления заграждений, охранных пунктов, запрещающих знаков, за исключением случаев, предусмотренных Кодексом.
5. Общее водопользование может быть ограничено или запрещено в целях экологической, технической и санитарно-эпидемиологической безопасности населения.
6. К общему водопользованию относится пользование водными объектами:
1) для удовлетворения хозяйственно-питьевых целей;
2) для рекреационных целей, за исключением водных объектов, представляющих потенциальную селевую опасность;
3) для судоходства и пользования маломерными судами;
4) для водопоя скота.
7. Для удовлетворения хозяйственно-питьевых целей забор воды из поверхностных источников осуществляется без применения сооружений или технических устройств, влияющих на состояние вод.
8. Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях устанавливаются местными исполнительными органами области по согласованию с уполномоченными органами в области использования и охраны водного фонда, водоснабжения, водоотведения, в области охраны окружающей среды, в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения с соблюдением экологических требований и безопасности жизни человека.
9. Поверхностные водные объекты Карагандинской области, отнесенные к категории судоходных, являются водными путями общего пользования, за исключением случаев, если их использование в этих целях полностью или частично запрещено либо они предоставлены в обособленное пользование.
Порядок отнесения водных объектов к категории судоходных, утверждение перечня судоходных водных путей, используемых для судоходства, взлета (посадки) воздушных судов, и правил их эксплуатации осуществляются в соответствии с правилами, утверждаемыми в соответствии с пунктом 3 статьи 105 Кодекса.
10. Использование водных объектов для водопоя скота допускается вне зоны санитарной охраны и при наличии водопойных площадок и других устройств, предотвращающих загрязнение и засорение водных объектов.
11. Пользование и катание на маломерных судах и других плавучих средствах на водных объектах расположенных на территории области, в том числе озере Балхаш, в пределах административных границ Карагандинской области, осуществляется в соответствии с приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 марта 2015 года №354 "Об утверждении Правил пользования маломерными судами и базами (сооружениями) для их стоянок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 11197) и Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 сентября 2018 года №669 "Об утверждении Правил осуществления технического надзора за палубными маломерными судами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 17615), для обеспечения безопасности населения и прохода маломерных судов водопользователь, осуществляющий обособленное или совместное водопользование, организует работу:

4. Кодексте көзделген жағдайларды қоспағанда, жеке және заңды тұлғалардың ортақ су пайдалану объектілеріне халықтың кіруін қоршаулар, күзет пункттерін, тыйым салатын белгілер орнату жолымен шектеуіне жол берілмейді.
5. Экологиялық, техникалық және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық қауiпсiздiгi мақсатында ортақ су пайдалану шектелуi немесе оған тыйым салынуы мүмкiн.
6. Ортақ су пайдалануға:
1) шаруашылық-ауыз су мақсаттарын қанағаттандыру үшін;
2) ықтимал сел қаупі бар су объектілерін қоспағанда, рекреациялық мақсаттарда;
3) кеме қатынасы және шағын кемелерді пайдалану үшін;
4) мал суару үшін су объектілерін пайдалану жатады.
7. Шаруашылық-ауыз су мақсаттарын қанағаттандыру үшін жер үсті су көздерінен су алу судың жай-күйiне әсер ететiн құрылыстар немесе техникалық құрылғылар қолданылмай жүзеге асырылады.
8. Су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлердi экологиялық талаптар мен адам өмірінің қауіпсіздігін сақтай отырып, су қорын пайдалану және қорғау, сумен жабдықтау, су бұру саласындағы, қоршаған ортаны қорғау саласындағы және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы
уәкiлеттi органдармен келiсiм бойынша облыстың жергiлiктi атқарушы органдары белгiлейдi.
9. Кеме қатынасы санатына жатқызылған Қарағанды облысының жер үстi су объектiлерi, оларды осы мақсаттарға пайдалануға толық немесе iшiнара тыйым салынған не олар оқшау пайдалануға берiлген жағдайларды қоспағанда, ортақ пайдаланудағы су жолдары болып табылады.
Су объектiлерiн кеме қатынасы санатына жатқызу тәртiбi, кеме қатынасы, әуе кемелерінің ұшуы (қонуы) үшін пайдаланылатын кеме қатынасы су жолдарының тiзбесi және оларды пайдалану қағидалары Кодекстің 105-бабының 3-тармағына сәйкес бекітілетін қағидаларға сәйкес жүзеге асырылады.
10. Су объектiлерiн мал суару үшiн пайдалануға санитарлық қорғау аймақтарынан тыс жерде және суат алаңдары мен су объектiлерiнiң ластануы мен қоқыстануын болғызбайтын басқа да құрылғылар болған жағдайда жол берiледi.
11. Облыс, соның ішінде Қарағанды облысының әкімшілік шекаралары шегінде Балқаш көлінің аумағында орналасқан су объектілерінде шағын кемелерде және басқа да жүзу құралдарында жүзу және оларды пайдалану Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 354 "Шағын көлемді кемелерді және олар тоқтауға арналған базаларды (құрылыстарды) пайдалану қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11197 болып тіркелген) және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 24 қыркүйектегі № 669 "Палубалы шағын көлемді кемелерді техникалық қадағалауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №17615 болып тіркелген) бұйрықтарына сәйкес жүзеге асырылады, тұрғын халықтың қауіпсіздігін және шағын көлемді кемелердің өтуін қамтамасыз ету үшін су пайдалануды оқшау немесе бірлесіп жүзеге асыратын су пайдаланушы жұмысты ұйымдастырады:

1) вне зоны купания людей для прохода маломерных судов оборудует коридор, огражденный буями или вехами яркого цвета, шириной не менее 10 метров и длиной не менее 100 метров, с предупреждающими и ограничивающими знаками: "КУПАНИЕ В ЗОНЕ КОРИДОРА КАТЕГОРИЧЕСКИ ЗАПРЕЩЕНО!";
2) по ограждению зоны купания населения буями или вехами яркого цвета, с предупреждающими и ограничивающими знаками: "КУПАНИЕ ЗА ПРЕДЕЛАМИ БУЙКОВ КАТЕГОРИЧЕСКИ ЗАПРЕЩЕНО!", "КАТАНИЕ НА МАЛОМЕРНЫХ СУДАХ В ЗОНЕ КУПАНИЯ НАСЕЛЕНИЯ ЗАПРЕЩЕНО!".
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 25.02.2021 № 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
12. В целях охраны жизни и здоровья граждан, с учетом особенностей региональных условий определить места, где не осуществляются купание, забор воды для питьевых и бытовых нужд, водопой скота, катание на маломерных судах и других плавучих средствах на водных объектах, расположенных на территории Карагандинской области согласно приложению к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 12.12.2017 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
13. Местный исполнительный орган области осуществляет информирование населения о состоянии водных объектов, систем водоснабжения и водоотведения, находящихся на территории области, в том числе озеро Балхаш в пределах административных границ Карагандинской области.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 12.12.2016 № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
14. Водопользователь, осуществляющий обособленное или совместное водопользование, в соответствии с пунктом 3 статьи 67 и пунктом 4 статьи 68 Кодекса объявляет об условиях или запрете общего водопользования, если иное не установлено решениями Карагандинского областного маслихата.
14-1. Карагандинской областной маслихат в ходе очередной или внеочередной сессии маслихата принимает соответствующее решение по установлению условий или запрета общего водопользования и направляет его водопользователю в течение трех рабочих дней.
Сноска. Правила дополнены пунктом 14-1 в соответствии с решением Карагандинского областного маслихата от 12.12.2016 № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
15. Для объявления условий или запрета общего водопользования, водопользователь, осуществляющий обособленное или совместное водопользование, вносит в Карагандинский областной маслихат предложение, с обоснованием необходимости установления условий или запрета общего водопользования.

1) адамдардың шомылу аймағынан тысқарыда шағын көлемді кемелердің өтуі үшін ашық түсті қалқыма белгілермен және қадалармен қоршалған, "ДӘЛІЗ АЙМАҒЫНДА ШОМЫЛУҒА ҮЗІЛДІ-КЕСІЛДІ ТЫЙЫМ САЛЫНАДЫ!" деген ескерту және шектеу белгілері бар, ені кем дегенде 10 метр және ұзындығы кем дегенде 100 метр дәліз жарақтайды;
2) халықтың шомылу аймағын "қалқыма белгілерден тысқарыда ШОМЫЛУҒА ҮЗІЛДІ-КЕСІЛДІ ТЫЙЫМ САЛЫНАДЫ!", "ХАЛЫҚТЫҢ шомылу аймағында шағын көлемді кемелерде жүзуге ТЫЙЫМ САЛЫНАДЫ!" деген ескерту және шектеу белгілері бар ашық түсті қалқыма белгілермен және қадалармен қоршайды.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 25.02.2021 № 31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
12. Азаматтардың өмірі мен денсаулығын сақтау мақсатында, өңірлік жағдайлардың ерекшеліктерін ескере отырып, Қарағанды облысының аумағында орналасқан су объектілерінде шомылу, ауыз су және тұрмыстық қажеттіліктерге су алу, мал суару, шағын кемелерде және басқа да жүзу құралдарында жүзу жүзеге асырылмайтын жерлер осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 12.12.2017 № 265 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Облыстың жергілікті атқарушы органы облыс, соның ішінде Қарағанды облысының әкімшілік шекаралары шегінде Балқаш көлінің аумағында орналасқан су объектiлерiнiң, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жай-күйi туралы халықты хабардар етудi жүзеге асырады.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 12.12.2016 № 139 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. Оқшау немесе бірлесіп су пайдалануды жүзеге асыратын су пайдаланушы, егер Қарағанды облыстық мәслихатының шешiмдерiнде өзгеше белгiленбесе, Кодекстің 67-бабының 3-тармағына және 68-бабының 4-тармағына сәйкес ортақ су пайдалану шарттары немесе оған тыйым салу туралы жариялайды.
14-1. Қарағанды облыстық мәслихатының кезекті немесе кезектен тыс сессиясы барысында ортақ су пайдаланудың шарттарын немесе оған тыйым салынатынын белгілеу бойынша тиісті шешім қабылдайды және оны үш жұмыс күні ішінде су пайдаланушыға жолдайды.
Ескерту. Қағидалар 14-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 12.12.2016 № 139 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. Ортақ су пайдаланудың шарттарын немесе оған тыйым салынатынын жариялау үшін оқшау немесе бірлесіп су пайдалануды жүзеге асыратын су пайдаланушы Қарағанды облыстық мәслихатына ортақ су пайдаланудың шарттарын немесе оған тыйым салынатынын белгілеудің қажеттігі негізделген ұсыныс енгізеді.

16. Объявленные условия или запреты общего водопользования не должны ограничивать осуществления общего водопользования для удовлетворения хозяйственно-питьевых целей.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 12.12.2016 № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
16-1. После получения положительного решения от Карагандинского областного маслихата водопользователь через средства массовой информации, а также посредством специальных информационных знаков обеспечивает оповещение населения о недопущении купания и других условиях осуществления общего водопользования.
Сноска. Правила дополнены пунктом 16-1 в соответствии с решением Карагандинского областного маслихата от 12.12.2016 № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
17. При использовании водных объектов для общего водопользования физическим и юридическим лицам необходимо:
1) бережно использовать водные объекты;
2) соблюдать установленный режим использования водного объекта;
3) соблюдать меры безопасности при проведении культурных, спортивных и иных мероприятий на водных объектах;
4) поддерживать водные объекты и прилегающую территорию соответствующим санитарным нормам состояний, не засорять бытовыми, строительными и другими отходами, своевременно осуществлять мероприятия по предупреждению и устранению захламления прилегающей территории.
18. При использовании водных объектов общего водопользования не допускаются:
1) загрязнение и засорение водного объекта;
2) стирка белья и купание животных в местах, предназначенных для купания;
3) купание в местах, где не выставлены специальные информационные знаки с предупреждающими или запрещающими надписями;
4) самовольное снятие, повреждение или уничтожение специальных информационных знаков;
5) хранение на территории горюче-смазочных материалов;
6) осуществление заправки топливом, мойки и ремонта транспорта;
7) оставлять на водных объектах и в непосредственной близости от них несовершеннолетних детей без присмотра взрослых.
19. За нарушение настоящих Правил, физические и юридические лица несут ответственность в соответствии со статьей 364 Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях".
20. Правовые отношения, не урегулированные настоящими Правилами, регламентируются действующими нормами Кодекса и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан.
Приложение
к Правилам общего водопользования
в Карагандинской области
Места на водных объектах, расположенных на территории Карагандинской области, где не осуществляются купание, забор воды для питьевых и бытовых нужд, водопой скота, катание на маломерных судах и других плавучих средствах

16. Жарияланған ортақ су пайдаланудың шарттары немесе оған салынатын тыйымдар шаруашылық-ауыз су мақсаттарын қанағаттандыру үшін ортақ су пайдалануды жүзеге асыруды шектемеуі тиіс.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 12.12.2016 № 139 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16-1. Су пайдаланушы Қарағанды облыстық мәслихатынаң оң шешім алғаннан кейін бұқаралық ақпарат құралдары арқылы, сондай-ақ, арнайы ақпараттық белгілер арқылы халықты шомылуға тыйым салынатыны және ортақ су пайдалануды жүзеге асырудың басқа шарттары туралы хабардар етуді қамтамасыз етеді.
Ескерту. Қағидалар 16-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 12.12.2016 № 139 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. Ортақ су пайдалану үшін су объектілерін пайдалану кезінде жеке және заңды тұлғалар:
1) су объектілерін ұқыпты пайдалануы;
2) су объектілерін пайдаланудың белгіленген режимін сақтауы;
3) су объектілерінде мәдени, спорттық және басқа да іс-шараларды өткізу кезінде қауіпсіздік шараларын сақтауы;
4) су объектілерін және іргелес аумақтарын тиісті санитариялық нормаларға сай ұстауға, тұрмыстық, құрылыс және басқа да қалдықтармен қоқыстауға, іргелес аумақтарды ластаудың алдын алу және жою жөніндегі іс-шараларды уақытылы жүзеге асыруы тиіс.
18. Ортақ су пайдаланудың су объектілерін пайдалану кезінде:
1) су объектісін ластауға және қоқыстауға;
2) шомылуға арналған орындарда киім жууға және жануарларды шомылдыруға;
3) ескерту немесе тыйым салу жазулары бар арнайы ақпараттық белгілер қойылмаған орындарда шомылуға;
4) арнайы ақпараттық белгілерді өз еркімен алып тастауға, бұзуға және жоюға;
5) аумақта жанар-жағар май материалдарын сақтауға;
6) көлікке жанар май құюды, жууды және жөндеуді жүзеге асыруға;
7) су объектілерінде және оларға тікелей жақын жерде кәмелетке толмаған балаларды үлкендердің қарауынсыз тастауға жол берілмейді.
19. Осы Қағидаларды бұзғаны үшін, жеке және заңды тұлғалар "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" 2014 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 364-бабына сәйкес жауапкершілікке тартылады.
20. Осы Қағидалармен реттелмеген құқықтық қатынастар, Кодекстің қолданыстағы нормаларымен және Қазақстан Республикасының өзге де нормативтік құқықтық актілерімен реттеледі.
Қарағанды облысында
ортақ су пайдаланудың қағидаларына
қосымша
Қарағанды облысының аумағында орналасқан су объектілерінде шомылу, ауыз су және тұрмыстық қажеттіліктерге су алу, мал суару, шағын кемелерде және басқа да жүзу құралдарында жүзу жүзеге асырылмайтын жерлер

Сноска. Правила дополнены приложением в соответствии с решением Карагандинского областного маслихата от 12.12.2017 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования); в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 21.09.2023 № 90 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Кол-во в н.п.
Наименование водного объекта
Местоположение водного объекта (адрес, координаты и другие)
Места на водных объектах
Ограничения о б щ е г о водопользования
город Караганда
1.
1)
Водоем карьера №2 в районе поста "Рубеж"
Расположен в районе имени Казыбек би, вблизи автодороги "Екатеринбург – Алматы" (в районе развязки в сторону международного аэропорта "Сары-Арка").
Координаты:49°42'52.7"N73°10'25.3"Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
2.
2)
Озеро Голубые пруды №1
Расположен в районе имени Казыбек би, микрорайон Голубые Пруды, вблизи конного клуба "Карат" (микрорайон Голубые Пруды, Координаты:49°49'13.2"N 73°11'24.4"Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
3.
3)
Озеро Голубые пруды №2
Расположен в районе имени Казыбек би, микрорайон Голубые Пруды, вблизи конного клуба "Карат" (микрорайон Голубые Пруды, Координаты:49°49'06.6"N 73°10'54.2"Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
4.
4)
Озеро Голубые пруды №3
Расположен в районе имени Казыбек би, микрорайон Голубые Пруды.
Координаты:49°48'45.5"N 73°10'10.0"Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
5.
5)
Озеро Голубые пруды №4
Расположен в районе имени Казыбек би, микрорайон Голубые Пруды.
Координаты: 49°48'26.6"N73°09'48.1"Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
6.
6)
Отстойник 22 шахты в русле реки Большая Букпа (1 водоем)
Расположен в северной части района имени Казыбек би, в районе пересечения проспекта Бухар-Жырау с Саранским шоссе.
Координаты: 49°49'39.6"N 73°04'34.1"Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
7.
7)
Отстойник 22 шахты в русле реки Большая Букпа (2 водоем)
Расположен в юго-западной части района имени Әлихана Бөкейхана, в районе пересечения проспекта Бухар-Жырау с Саранским шоссе, вблизи от автогазозаправочной станции Товарищества с ограниченной ответственностью "Управление газового хозяйства GazOil" (112учетный квартал, строение 117).
Координаты: 49°49'54.7"N73°04'22.0"Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
8.
8)
Водоем в районе 7 магистрали (Т- образный перекресток с улицей Терешковой)
Расположен в южной части района имени Әлихана Бөкейхана в районе пересечения улицы Терешковой с 7 магистралью.
Координаты: 49°49'39.0"N73°07'48.9"Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
9.

Ескерту. Қағидалар қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 12.12.2017 № 265 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда – Қарағанды облыстық мәслихатының 21.09.2023 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ р/р
Саны р/с
Су объектісінің атауы
Су объектісінің орналасқан жері (мекенжайы, координаттары және басқалар)
Су объектілеріндегі жерлер
Ортақ су пайдалануды шектеу
Қарағанды қаласы
1.
1)
"Рубеж" бекеті ауданындағы №2 карьер су айдыны
Қазыбек би атындағы ауданы "Екатеринбург – Алматы" авто жолының маңында орналасқан ("Сары-Арка" халықаралық аэропорттың жағына қарай жол айырығының ауданында). Координаттары:49°42'52.7
"N 73°10'25.3"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
2.
2)
Көгілдір тоғандар №1 көлі
Қазыбек би атындағы ауданы Көгілдір тоғандар ықшам ауданында, "Карат" жылқы клубының маңында (Көгілдір тоғандар ықшам ауданы, орналасқан
Координаттар: 49°49'13.2"N 73°11'24.4
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
3.
3)
Көгілдір тоғандар №2 көлі
Қазыбек би атындағы ауданы Көгілдір тоғандар ықшам ауданында, "Карат" жылқы клубының маңында (Көгілдір тоғандар ықшам ауданы, орналасқан
Координаттар: 49°49'06.6"N 73°10'54.2
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
4.
4)
Көгілдір тоғандар №3 көлі
Қазыбек би атындағы ауданы Көгілдір тоғандар ықшам ауданында,
Координаттар: 49°48'45.5"N 73°10'10.0
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
5.
5)
Көгілдір тоғандар №4 көлі
Қазыбек би атындағы ауданы Көгілдір тоғандар ықшам ауданында,
Координаттар: 49°48'26.6"N 73°09'48.1
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
6.
6)
Үлкен Бұқпа өзені бойындағы 22 шахтаның тұндырғышы (1 су айдыны)
Қазыбек би атындағы ауданының солтүстік бөлігінде, Бұқар-Жырау даңғылының Саран тас жолымен қиылысқан аумағында
Координаттар:
49°49'39.6"N 73°04'34.1 "Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
7.
7)
Үлкен Бұқпа өзені бойындағы 22 шахтаның тұндырғышы (2 су айдыны)
Әлихан Бөкейхан атындағы ауданының оңтүстік-батыс бөлігінде, Бұқар Жырау даңғылының Саран тас жолымен қиылысқан аумағында "Газ шаруашылығының басқармасы GazOil" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің АГҚС жанындағы (112 есептік кварталы, 117 құрылыс) орналасқан.
Координаттары:
49°49'54.7"N 73°04'22.0"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
8.
8)
7 магистраль ауданындағы су айдынындағы ( Терешкова көшесімен Т-бейнелі қиылыс)
Әлихан Бөкейхан атындағы ауданының оңтүстік бөлігінде , Терешкова көшесі мен 7 магистралінің қиылысқан аумағында орналасқан
Координаттары: 49°49'39.0
"N 73°07'48.9"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
9.

9)
Водоем в районе автозаправочной станции "ГазОйлПром" на 15 магистрали
Расположен в юго-западной части района имени Әлихана Бөкейхан, вблизи от автозаправочная станция "ГазОйлПром" (108 учетный квартал, строение.
Координаты: 49°50'48.4"N 73°03'11.4"Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
10.
10)
Водоем в районе бывшего завода железобетонных изделий поселка Сортировка (1 водоем)
Расположен в северной части района имени Әлихана Бөкейхана, за жилым массивом улицы Цементная.
Координаты: 49°56'02.5"N73°08'56.4"Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
11.
11)
Водоем в районе бывшего завода железобетонных изделий поселка Сортировка (2 водоем)
Расположен в северной части района имени Әлихана Бөкейхана, за жилым массивом улицы Цементная.
Координаты: 49°56'01.6"N73°08'47.7"Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
12.
12)
Водоем в районе очистных сооружений Товарищества с ограниченной ответственностью "Караганды Су"
Расположен в восточной части района имени Әлихана Бөкейхана, в районе развилки в направлении города Павлодар, вблизи Товарищества с ограниченной ответственностью "Караганды Су" Служба водоснабжения и очистки (Северная промышленная зона в районе Теплоэлектроцентраль).
Координаты: 49°55'39.6"N 73°14'09.5"Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
13.
13)
Водоем вблизи путепровода хлебомакаронного комбината
Расположен в районе имени Әлихана Бөкейхана, в районе путепровода Хлебомакаронного комбината, вблизи торгово-сервисного центра Товарищества с ограниченной ответственностью "Евротехсервис К" (Стартовый переулок, 6. Координаты: 49°48'53.6"N 73°09'01.1"Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
14.
14)
Отстойник шахты имени "Горбачева"
Расположен в районе имени Әлихана Бөкейхана,вблизи шахты имени Горбачева, за жилым домом №75 улицы Глинки. Координаты: 49°51'36.4"N 73°04'59.3"Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
15.
15)
Шахтный отстойник шахты "Майкудукская"
Расположен в районе имени Әлихана Бөкейхана, в районе бывшей шахты "Майкудукская". Координаты: 49°52'09.4"N73°09'53.8"Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
16.
16)
Водоем в микрорайоне "Шахтерский"
Расположен в районе имени Әлихана Бөкейхана, в микрорайоне "Шахтерский" 3 квартала напротив дома 41. Координаты: 49°84'37.79"N73°21'04.56"Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
17.

9)
15 магистральдағы "ГазОйлПром" автожанармай құю станциясы ауданындағы су айдыны
Әлихан Бөкейхан атындағы ауданының оңтүстік-батыс бөлігінде "ГазОйлПром" автожанармай құю станциясы маңында (108 есептік кварталы, 1 құрылыс) орналасқан.
Координаттары:
49°50'48.4"N 73°03'11.4"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
10.
10)
Сұрыптау елді мекенінің бұрынғы темір бетон бұйымдары зауытының аумағындағы су қоймасы (1 су айдыны)
Әлихан Бөкейхан атындағы ауданының солтүстік бөлігінде, Цементная көшесінің тұрғын үйлерінің артында орналасқан: Координаттары 49°56'02.5"N 73°08'56.4"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
11.
11)
Сұрыптау елді мекенінің бұрынғы темір бетон бұйымдары зауытының аумағындағы су қоймасы (2 су айдыны)
Әлихан Бөкейхан атындағы ауданының солтүстік бөлігінде Цементная көшесінің тұрғын үйлерінің артында орналасқан
Координаттары: 49°56'01.6"N 73°08'47.7"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
12.
12)
"Қарағанды Су" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тазалау ғимараттары ауданынындағы су айдыны
Әлихан Бөкейхан атындағы ауданының шығыс бөлігінде, Павлодар қаласының бағытындағы жол торабының аумағында, "Қарағанды Су" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің сумен қамтамасыз ету және тазалау қызметінің маңында (жылуэлектр орталығы-3 аумағында солтүстік өнеркәсіптік зонасы).
Координаттары:
49°55'39.6"N 73°14'09.5"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
13.
13)
Нан-макарон комбинаты өтпежол жанындағы су айдыны
Әлихан Бөкейхан атындағы ауданы, нан-макарон комбинаты өтпежол жанындағы, "Евротехсервис К" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің сауда-сервистық орталығы (Старт тұйық көшесі 62) маңында орналасқан .
Координаты: 49°48'53.6"N 73°09'01.1"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
14.
14)
Горбачев атындағы шахтаның тұндырғышы
Әлихан Бөкейхан атындағы ауданында, Горбачев атындағы шахтаның маңында, Глинка көшесінің №75 тұрғын үйінің артында орналасқан.
Координаттары: 49°51'36.4"N 73°04'59.3"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
15.
15)
Майқұдық шахтасының шахта тұндырғышы
Әлихан Бөкейхан атындағы ауданында, бұрынғы " Майқұқық" шахтасының аумағында орналасқан.
Координаттары: 49°52'09.4"N 73°09'53.8"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
16.
16)
Шахтерский шағын ауданындағы су айдыны
Әлихан Бөкейхан атындағы ауданда Шахтерский шағын ауданында 3 квартал 41 үйге қарама-қарсы орналасқан.
Координаттары: 49°84'37.79"N73°21'04.56"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
17.

17)
Отстойник шахты имени "Горбачева" водоем №2
Расположен в районе имени Әлихана Бөкейхана, вблизи шахты имени Горбачева, за жилым домом №31 улицы Фурманова. Координаты: 49°85'06.46"N 73°06'16.17"Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
18.
18)
Водоем вблизи улицы Донбасской 2а
Расположен в районе имени Әлихана Бөкейхана, вблизи управления "Спецшахтомонтаждегозация". Координаты: 49°86'67.55"N 73°10'15.02"Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
19.
19)
Водоем в районе шахты имени "Костенко"
Расположен в районе имени Әлихана Бөкейхан,вблизи шахты имени "Костенко" и улицы Узбекская. Координаты: 49°86'67.55"N 73°10'15.02"Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
20.
20)
Водоем на автодороге между шахты имени "Костенко" и ТЭЦ-1
Расположен в районе имени Әлихана Бөкейхана, между шахты имени "Костенко" и ТЭЦ-1. Координаты: 49°85'03.06"N 73°09'97.47"Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
21.
21)
Отстойник за "TOYOTA-ЦЕНТР" вдоль Саранского шоссе
Расположен в районе имени Казыбек би, за "TOYOTA-ЦЕНТР" вдоль автодороги "Саранское шоссе". Координаты: 49°82'74.93"N 73°05'71.64"Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
город Темиртау
22.
1)
Технические каналы Акционерного общества "АрселорМиттал Темиртау "
Расположены в восточной части города Темиртау.
Координаты 1 участка:
начало 500 04'22.7388" N 72059'15.81" Е
конец 500 04'12.306" N 7300'41.7384" Е
Координаты 2 участка: начало 500 02'41.4744" N 7300'15.48" Е
конец 500 04'18.732" N 7300'58.9176" Е
Сеть каналов общей протяженностью около 10000 метров
Не осуществляется купание.
23.
2)
Технические каналы Товарищество с ограниченной ответственностью "Bassel Group LLS"
Расположены в западной части города Темиртау
Координаты:
начало 500 05'18.3912" N 72055'35.832" Е
конец 500 05'1.7772" N 72055'58.6056" Е
Протяженность 600 метров
Не осуществляется купание.
24.
3)
река Нура от автомобильного моста по проспекту Республики до поселка Чкалово
Расположена в старой части города.
Координаты:
начало 500 05'52.944" N 72054'25.6428" Е
конец 500 06'10.368" N 72052'52.32" Е
Протяженность 1000 метров
Не осуществляется купание.
25.
4)
Котлован вблизи кафе "Лагуна"
Расположен в районе 1054 километров автотрассы Алматы-Екатеринбург.
Координаты:
500 02'32.8632" N 72054'20.4228" Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание.
26.
5)
Леверовское водохранилище
Расположено вблизи поселок Актау
Координаты:
500 12'8.352" N
73004' 0.9768" Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание.
27.

17)
Горбачев атындағы шахтаның №2 тұндырғыш су айдыны
Әлихан Бөкейхан атындағы ауданда, Горбачев атындағы шахтаның жанында, Фурманов көшесінің №31 тұрғын үйінің артында орналасқан.
Координаттары: 49°85'06.46"N 73°06'16.17"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
18.
18)
Донбасская көшесі 2а манындағы су айдыны
Әлихан Бөкейхан атындағы ауданда, "Спецшахтомонтаждегозация" басқармасының жанында орналасқан.
Координаттары: 49°86'67.55"N 73°10'15.02"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
19.
19)
Костенко атындағы шахта ауданындағы су айдыны
Әлихан Бөкейхан атындағы ауданда, Костенко атындағы шахта мен Өзбек көшесінің жанында орналасқан.
Координаттары: 49°86'67.55"N 73°10'15.02"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
20.
20)
Костенко атындағы шахта мен ЖЭО-1 арасындағы автожолдағы су айдыны
Әлихан Бөкейхан ауданында, Костенко атындағы шахта мен ЖЭО-1 арасында орналасқан. Координаттары: 49°85'03.06"N 73°09'97.47"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
21.
21)
Саран тас жолының бойындағы "TOYOTA-ОРТАЛЫҒЫ" тыс тұндырғыш
Қазыбек би атындағы ауданда, Саран тас жолының бойындағы TOYOTA орталықтан тыс жерде орналасқан. Координаттары: 49°82'74.93"N 73°05'71.64"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
Теміртау қаласы
22.
1)
"АрселорМиттал Теміртау" Акционерлік Қоғамының техникалық каналы
Теміртау қаласы Шығыс бөлігінде орналасқан 1 учаскесі координаттары:
Басы 500 04'22.7388"N 72059'15.81" Е
Аяғы 500 04'12.306"N 7300'41.7384" Е
2 учаскесі координаттары: Басы 500
02'41.4744"N 7300'15.48" Е Аяғы 500
04'18.732"N 7300'58.9176" Е
Жалпы ұзындығы 10000 метрге жуық араналар желісі
Шомылу жүзеге асырылмайды
23.
2)
"Bassel Group LLS" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің техникалық каналы
Теміртау қаласы Батыс бөлігінде орналасқан
Координаттары: Басы 500
05'18.3912"N 72055'35.832" Е Аяғы 500
05'1.7772"N 72055'58.6056" Е
Ұзындығы 600 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
24.
3)
"Нура" өзені Республика даңғылындағы көлік көпірінен Чкалово кентіне дейін
Қаланың ескі бөлігінде орналасқан. Координаттары: Басы
500 05'52.944"N 72054'25.6428" Е Аяғы
500 06'10.368"N 72052'52.32" Е
Ұзындығы 1000 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
25.
4)
"Лагуна" кафесіне жақын шұңқыр
Алматы-Екатеринбург автотрассасының 1054 шақырымында орналасқан. Координаттары: 500
02'32.8632"N 72054'20.4228" Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
26.
5)
"Леверов су" қоймасы
Актау кентінің маңында орналасқан. Координаттары: 500 12'8.352"N 73004'
0.9768" Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
27.

6)
Котлован
Расположен в районе кладбища "Ритуал"
Координаты:
500 02' 46" N
72054' 23" Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание.
28.
7)
Левый берег реки Нура от места впадения в Самаркандское водохранилище до железной дороги моста через реку Нура
Расположен в районе поселка имени Габидена Мустафина
Координаты:
начало 500 06' 46" N 73006' 06" Е
конец 500 05'04" N
73013'39" Е
Береговая полоса протяженностью 9055 метров
Не осуществляется купание.
29.
8)
Самаркандское водохранилище от впадения реки Нура в Самаркандское водохранилище до зоны отдыха "Солнечная лагуна"
Расположен на левом берегу Самаркандского водохранилища в восточной части города.
Координаты:
начало 500 06' 46" N 73006' 06" Е
конец 500 04'16" N 72058'07" Е
Береговая полоса протяженностью 12500 метров
Не осуществляется купание.
30.
9)
Самаркандское водохранилище от Причала до пляжа "Сан-Тропе"
Расположен на левом берегу Самаркандского водохранилища в северной части города.
Координаты:
начало 500 04' 14" N 72058' 02" Е
конец 500 04'08" N 72057'54" Е
Береговая полоса протяженностью 260 метров
Не осуществляется купание.
31.
10)
Самаркандское водохранилище от пляжа "Сан-Тропе" до пляжа "Жемчужина"
Расположен на левом берегу Самаркандского водохранилища в северной части города.
Координаты:
начало 500 04' 04" N 72057' 41" Е
конец 500 04'02" N 72057'38" Е
Береговая полоса протяженностью 115 метров
Не осуществляется купание.
32.
11)
Самаркандское водохранилище от пляжа "Жемчужина" до Спасательного подразделения города Темиртау
Расположен на левом берегу Самаркандского водохранилища в северной части города.
Координаты:
начало 500 04' 02" N 72057' 32" Е
конец 500 04'01" N 72057'21" Е
Береговая полоса протяженностью 170 метров
Не осуществляется купание.
33.
12)
Самаркандское водохранилище от Спасательного подразделения города Темиртау до городского пляжа
Расположен на левом берегу Самаркандского водохранилища в северной части города.
Координаты:
начало 500 03' 58" N 72057' 20" Е
конец 500 03'57" N 72057'12" Е
Береговая полоса протяженностью 215 метров
Не осуществляется купание.
34.
13)
Самаркандское водохранилище от городского пляжа до гидротехнического сооружения
Расположен на левом берегу Самаркандского водохранилища в северо-западной части города.
Координаты:
начало 500 03' 58" N 72057' 02" Е
конец 500 06'08" N 72055'04" Е
Береговая полоса протяженностью 6000 метров
Не осуществляется купание.
35.
14)
Самаркандское водохранилище от гидротехнического сооружения до впадения реки Нура в Самаркандское водохранилище
Расположен на правом берегу Самаркандского водохранилища.
Координаты:
начало 500 06' 20" N 72055' 12" Е
конец 500 06'46" N 73006'06" Е
Береговая полоса протяженностью 30000 метров за исключением мест, разрешенных для купания на водоемах области
Не осуществляется купание.
город Балхаш
36.

6)
Қазаншұңқыр
"Ритуал" зиратының ауданында орналасқан Координаттары: 500 02' 46
"N 72054' 23" Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
28.
7)
Нура өзенінің сол жағалауы Самарканд су қоймасына құятын жерден Нұра өзені арқылы өтетін теміржол көпіріне дейін
Ғабиден Мустафин атындағы кент аумағында орналасқан.
Координаттары: Басы 500 06' 46"N
73006' 06" Е Аяғы 500 05'04"N 73013'39" Е
Ұзындығы 9055 метр жағалау жолағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
29.
8)
Самарканд су қоймасы Нұра өзенінің Самарканд су қоймасына құйылуынан " Солнечная лагуна" демалыс аймағына дейін
Қаланың шығыс бөлігінде Самарканд су қоймасының сол жағалауында орналасқан Координаттары: Басы 500
06' 46"N 73006' 06" Е Аяғы 500 04'16"
N 72058'07" Е
Ұзындығы 12500 метр жағалау жолағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
30.
9)
Самарканд су қоймасы айлақтан "Сан-Тропе" айлағына дейін
Қаланың солтүстік бөлігінде Самарканд су қоймасының сол жағалауында орналасқан. Координаттары: Басы 500 04' 14"N
72058' 02" Е Аяғы 500 04'08"N
72057'54" Е
Ұзындығы 260 метр жағалау жолағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
31.
10)
Самарканд су қоймасы "Сан-Тропе" жағажайынан " "Жемчужина" жағажайына дейін
Қаланың солтүстік бөлігінде Самарканд су қоймасының сол жағалауында орналасқан. Координаттары: Басы 500 04' 04"N
72057' 41"Е Аяғы 500 04'02"N 72057'38
Ұзындығы 115 метр жағалау жолағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
32.
11)
Самарканд су қоймасы "Жемчужина" жағажайынан Теміртау қаласындағы құтқару бөлімшесіне дейін
Қаланың солтүстік бөлігінде Самарканд су қоймасының сол жағалауында орналасқан. Координаттары: Басы 500 04' 02"N
72057' 32"Е Аяғы 500 04'01"N 72057'21
Ұзындығы 170 метр жағалау жолағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
33.
12)
Теміртау қаласының Құтқару бөлімшесінен Самарканд су қоймасы қалалық жағажайға дейін
Қаланың солтүстік бөлігінде Самарканд су қоймасының сол жағалауында орналасқан. Координаттары: Басы 500 03' 58"N
72057' 20"Е Аяғы 500 03'57"N 72057'12
Ұзындығы 215 метр жағалау жолағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
34.
13)
Самарканд су қоймасы қалалық жағажайдан гидротехникалық құрылысқа дейін
Қаланың солтүстік-батыс бөлігінде Самарканд су қоймасының сол жағалауында орналасқан. Координаттары: Басы 500 03' 58"N
72057' 02"Е Аяғы 500 06'08"N 72055'04
Ұзындығы 6000 метр жағалау жолағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
35.
14)
Самарканд су қоймасы гидротехникалық құрылыстан Самарканд су қоймасына Нұра өзенінің құйылуына дейін
Самарканд су қоймасының оң жағалауында орналасқан. Координаттары: Басы 500 06' 20"N 72055' 12"Е Аяғы 500 06'46"N 73006'06
Облыс су айдындарында шомылуға рұқсат етілген орындарды қоспағанда, ұзындығы 30000 метр жағалау белдеуі
Шомылу жүзеге асырылмайды
Балхаш қаласы
36.

1)
Городская дамба города Балхаш
Расположена на территории города Балхаш
Координаты: от городского пляжа 46°833214/74°979239 до лотка теплого течения БТЭЦ в поселке Техснаб 46°805433/74°954142
юго - западная сторона города Балхаш
Не осуществляется купание.
37.
2)
Водосброс Балхашской теплоэлектроцентральной станции
Расположена на территории города Балхаш
Координаты: Лоток теплого течения от 46°805433/74°954142 до прибрежной полосы Зеленого мыса 46°791892/74°942244
юго - западная сторона города Балхаш
Не осуществляется купание.
38.
3)
Прибрежная полоса поселка Рембаза
Расположена в Бухте "Бертыс" на акватории озера Балхаш, Координаты: от прибрежной полосы зоны отдыха "Фламинго" 46°791866/74°979830 до прибрежной полосы садоводческого общества "Барковское" 46°807617/75°008536
юго - западная сторона города Балхаш
Не осуществляется купание.
39.
4)
Прибрежная полоса соленого озера
Расположена в Бухте "Бертыс" на акватории озера Балхаш, Координаты: 46°780971/74°997572
Вся акватория водоема южная сторона города Балхаш
Не осуществляется купание.
40.
5)
Прибрежная полоса садоводческого общества "Белый камень"
Расположена в Бухте "Бертыс" на акватории озера Балхаш, Координаты: 46°788434/75°043170 до прибрежной полосы профилактория "Балдаурен" 46°778896/74°979387
юго – восточная сторона города Балхаш
Не осуществляется купание.
41.
6)
Прибрежная полоса Зеленого мыса
Расположена в Бухте "Бертыс" на акватории озера Балхаш, Координаты: от прибрежной полосы Зеленого мыса 46°791892/74°942244 до прибрежной полосы зоны отдыха "ИРС" 46°794793/74°930678
юго - западная сторона города Балхаш
Не осуществляется купание.
42.
7)
Прибрежная полоса хвостохранилища Балхашской обогатительной фабрики
Расположена в Бухте "Бертыс" на акватории озера Балхаш, Координаты: прибрежная полоса зоны отдыха "ИРС" 46°794962/74°929670 до прибрежной полосы полосы поселка Торанғалық 46°765981/74°847618
юго - западная сторона города Балхаш
Не осуществляется купание.
город Приозерск
43.
1)
Городской водозабор №2
Расположен в городе Приозерск на берегу озера Балхаш.
Координаты: 49°57'44,3" N 73°04'12.5"E
Северовосточная сторона по улице Абая, дом 2А, протяженность 200 метров где под водой находятся всасывающие насосы
Н е осуществляется купание
44.
2)
Городской памятник "Первостроителям города"
Расположен в городе Приозерск на берегу озера Балхаш.
Координаты: 49°57'44,3" N 73°04'12.7"E
северная сторона города по улице Приозерная, протяженность 490 метров
Н е осуществляется купание
город Сарань
45.
1)
Саранское водохранилище
Расположено на территории города Сарань Координаты: 49° 49'55"N 72°51'29"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
46.

1)
Балқаш қаласының қалалық дамбасы
Балқаш қаласының аумағында орналасқан Координаттары: қалалық жағажайдан 46°833214N 74°979239E Техснаб кентінің Балхаш жылуэлектр орталығы жылы ағыс науасына дейін 6°805433N 74°954142
E
Балқаш қаласының оңтүстік-батыс жағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
37.
2)
Балқаш жылу электр орталығының су ағысуы
Балқаш қаласының аумағында орналасқан Координаттары: жылы ағыс науасынан бастап 46°805433N 74 °954142E Жасыл мыс жағалау жолағына дейін 46°791892N 74° 942244E
Балқаш қаласының оңтүстік-батыс жағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
38.
3)
Рембаза ауылының жағалау жолағы
Балқаш көлінің су айдынында "Бертыс" бухтасында, Координаттары: "Фламинго" демалыс орнының жағалау жолағынан бастап 46°791866N 74° 979830E "Барковское" бақта қоғамының жағалау жолағына дейін 46 °807617N 75°008536E
Балқаш қаласының оңтүстік-батыс жағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
39.
4)
Тұзды көлдің жағалау жолағы
Балқаш көлінің су айдынында "Бертыс" бухтасында, Координаттары: 46° 780971N 74°997572E
Балқаш қаласының оңтүстік жағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
40.
5)
"Белый камень" бақта қоғамының жағалау жолағы
Балқаш көлінің су айдынында "Бертыс " бухтасында, Координаттары: 46° 788434N 75°043170E "Балдаурен" профилакториясының жағалау жолағына дейін 46°778896N 74° 979387E
Балқаш қаласының оңтүстік-шығыс жағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
41.
6)
Жасыл мүйістің жағалауындағы белдеуі
Балқаш көлінің су айдынында "Бертыс" бухтасында, Координаттары: Жасыл мыс жағалау белдеуінен бастап 46° 791892N 74°942244E "ИРС" демалыс орнының жағалау белдеуіне дейін 46° 794793N 74°930678E
Балқаш қаласының оңтүстік-батыс жағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
42.
7)
Балхаш кең-байыту Фабрикасының құйрықсақтағышының жағалау жолағы
Балқаш көлінің су айдынында "Бертыс" бухтасында, Координаттары: "ИРС" демалыс орнының жағалау жолағынан бастап 46°794962N 74°929670E Торанғалық ауылының жағалау жолағына дейін 46°765981N 74° 847618E
Балқаш Қаласының оңтүстік-батыс жағы
Шомылу жүзеге асырылмайды
Приозерск қаласы
43.
1)
қалалық №2 су қоймасы
Приозерск қаласы Балқаш көлінің жағасында орналасқан
Координаттары : 49°57'44,3"N 73°04'12.5"E
Абая көшесі 2А үй, солтүстік-шығыс, су астында орналасқан сорғыш насостары бар, 200 метр ұзақтығы
Шомылу жүзеге асырылмайды
44.
2)
"Қаланың бірінші Құрылысшылары" қалалық ескерткіші "
Приозерск қаласы Балқаш көлінің жағасында орналасқан
Координаттары : 49°57'44,3"N73°04'12.7"E
Приозерная көшесі қаланың солтүстігінде, 490 метр ұзақтығы
Шомылу жүзеге асырылмайды
Саран қаласы
45.
1)
Саран қаласының су қоймасы
Саран қаласының аумағында орналасқан Координаттары: 49°49'55" N 72°51'29"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
46.

2)
Каменный карьер
Расположен в 4,3 километрах к северо – востоку от города Сарань Координаты: 49°50'55"N 72°53'05"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
47.
3)
Водоем дачного общества "Дружба"
Расположен в 1,7 километрах к северо - востоку от поселка Актас Координаты: 43°47'37"N 72°59'17"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
48.
4)
Водоем дачного общества "Рассвет"
Расположен на территории поселка Актас Координаты: 49° 46'22"N 72°58'10"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
город Шахтинск
49.
1)
Русло реки Шерубай-Нура
Протекает по поселку Долинка, вдоль улицы Садовая. Координаты:49°41'30.6"N 72°40'33.9"E
Вся акватория водоема, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не осуществляется купание
50.
2)
Русло реки Шерубай-Нура
Протекает по поселку Долинка, вдоль улицы Луговая. Координаты: 49°40'07.7"N 72°40'24.7"E
Вся акватория водоема, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не осуществляется купание
51.
3)
Русло реки Шерубай-Нура
Протекает по поселку Долинка, вдоль улицы Советская. Координаты: 49°39’53.3”N 72°40’08.8” E
Вся акватория водоема, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не осуществляется купание
52.
4)
Русло реки Шерубай-Нура
Протекает по поселку Долинка, вдоль улицы Мостовая. Координаты: 49°40'23.6"N 72°40'19.2"E
Вся акватория водоема, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не осуществляется купание
53.
5)
Русло реки Шерубай-Нура
Протекает по поселку Долинка (Северо-Западный), вдоль улицы Полевая. Координаты: 49°42'32.0" N 72°38'21.0"E
Вся акватория водоема, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не осуществляется купание
54.
6)
Русло реки Шерубай-Нура
Протекает по поселку Долинка (Северо-Западный), вдоль улицы Заречная. Координаты: 49°42'26.6" N 72°38'07.1"E
Вся акватория водоема, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не осуществляется купание
55.
7)
Водоем за пределами областной трассы Караганда-Шахан
Расположен на территории города Шахтинск, за пределами областной трассы Караганда-Шахан. 730 метров от поселка Новодолинский. Координаты: 490 42’ 16.60”N 72040’29.12”Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
56.
8)
Карьерные котлованы
Расположены на территории слева от областной дороги в сторону отделения горно- рудного производства Бухар-Жырауского района. Координаты: 49.82’86.77"N 72.60’80.90"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
Абайский район
57.

2)
тас карьері
Саран қаласынан солтүстік - шығысқа қарай 4,3 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 49°50'55"N 72°53'05"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
47.
3)
"Достық" бағбан қоғамдастығы су қоймасы
Ақтас кентінен солтүстік-шығысқа қарай 1,7 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 43°47'37"N 72°59'17"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
48.
4)
"Рассвет" бағбан қоғамдастығы су қоймасы
Ақтас кентінің аумағында орналасқан.
Координаттары: 49°46'22"N 72°58'10"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
Шахтинск қаласы
49.
1)
Шерубай-Нұра өзенінің арнасы
Долинка кенті, Садовая көшесінің бойында ағып өтеді.
координаттары: 49°41'30.6"N 72°
40'33.9"E
Облыстың су айдындарында шомылуға рұқсат етілген орындардан басқа су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
50.
2)
Шерубай-Нұра өзенінің арнасы
Долинка кенті, Луговая көшесінің бойында ағып өтеді.
координаттары: 49°42'32.0"N 72°
38'21.0"E
Облыстың су айдындарында шомылуға рұқсат етілген орындардан басқа су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
51.
3)
Шерубай-Нұра өзенінің арнасы
Долинка кенті, Советская көшесінің бойында ағып өтеді.
координаттары: 49°39’53,3”N 72°40’
08,8”E
Облыстың су айдындарында шомылуға рұқсат етілген орындардан басқа су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
52.
4)
Шерубай-Нұра өзенінің арнасы
Долинка кенті, Мостовая көшесінің бойында ағып өтеді.
координаттары: 49°40'23.6"N 72°
40'19.2"E
Облыстың су айдындарында шомылуға рұқсат етілген орындардан басқа су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
53.
5)
Шерубай-Нұра өзенінің арнасы
Долинка (Северо-Западный) кенті, Полевая көшесінің бойында ағып өтеді.
көшесі координаттары: 49°42'32.0"N
72°38'21.0"E
Облыстың су айдындарында шомылуға рұқсат етілген орындардан басқа су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
54.
6)
Шерубай-Нұра өзенінің арнасы
Долинка (Северо-Западный) кенті, Заречная көшесінің бойында ағып өтеді.
көшесі координаттары: 49°42'26.6"N
72°38'07.1"E
Облыстың су айдындарында шомылуға рұқсат етілген орындардан басқа су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
55.
7)
Қарағанды-Шахан облыстық трассаның шегінен тыс жердегі су айдыны
Шахтинск қаласының аумағында, Қарағанды-Шахан облыстық трассасынан тыс орналасқан. Новодолинский кентінен 730 метр жерде орналасқан. Координаттары:
490 42’16.60"N 72040’29.12"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
56.
8)
Карьерлерлік қазандықтар
Облыстық жолдың сол жағында Бұқар Жырау ауданының тау-кен өндірісіне қарай орналасқан 49.82’86.77"N, 72.60’ 80.90"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
Абай ауданы
57.

1)
Плотина "Верхняя Жаманжольская"
Расположена в 13 километрах к востоку от села Кулайгыр. Координаты: 43°39'50.0"N 73°11'43.6"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
58.
2)
Плотина "Промежуточная"
Расположена в 3 километрах к востоку от села Кулайгыр. Координаты: 49°42'76.2"N 72°98'48.8 "E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
59.
3)
Плотина "Топар"
Расположена в 0,5 километрах к югу от села Кулайгыр. Координаты: 49°42'42.6"N 72°92'70.2"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
60.
4)
Река "Топар"
От плотины "Промежуточная" до реки Шерубай-Нура. Координаты: начало 49°39'79.9"N 73°10'44.9"E, конец 49°41'80.8"N 72°86'77.4"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
61.
5)
Река "Шерубай-Нура"
Участок реки от поселка Южный до поселка Топар. Координаты: начало 49°39'31.5"N 72°87'37.5"E, конец 49°44'57.1"N 72°85'73.1"E
Вся акватория водоема, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не осуществляется купание
62.
6)
Отстойник балластного водоема №1
Расположен на северо- западе (1200 метров) от поселка за железнодорожным полотном Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан Темір Жолы" Координаты: 49°22'23.45"N 72°53'11.82"Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
63.
7)
Отстойник балластного водоема №2
Расположен на северо- западе (1800 метров) от поселка за железнодорожным полотном Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан Темір Жолы" Координаты: 49°22'52.61"N 72°53'2.24"Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
64.
8)
Река "Шерубай –Нура"
Расположена к западу (800 метров) от поселка за железнодорожным полотном Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан Темір Жолы" Координаты: 49°21'23.23"N 72°53'9.55"Е
Вся акватория водоема, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не осуществляется купание
65.
9)
Балластный карьер
Расположен в 1 километре западнее от села Жартас Товарищество с ограниченной ответственностью "Трансметаллосбыт", учетный квартал 046, участок 038. Координаты: 49°40'8"N 72°40'44"E
Вся акватория карьера
Не осуществляется купание
66.
10)
Отстойник (бывший карьер), расположенный рядом с балластным карьером
Расположен в 800 метрах западнее от села Жартас. Координаты: 49°40'8"N 73°40'44"E
Вся акватория бывшего карьера
Не осуществляется купание
67.
11)
Плотина "Жумабек"
Расположена в юго – восточной части Абайского района, в районе села Жумабек Курминского сельского округа, вблизи автодороги "Алматы -Екатеринбург". Координаты: 49°35′51″N 73°13′13″Е.
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
68.

1)
"Жоғарғы Жаманжол" бөгеті
Құлайғыр ауылынан шығысқа қарай 13 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 43°39'50.0"N 73°
11'43.6"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
58.
2)
"Промежуточная" бөгеті "
Құлайғыр ауылынан шығысқа қарай 3 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 49°42'76.2"N 72°
98'48.8 "E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
59.
3)
"Топар" бөгеті
Құлайғыр ауылынан оңтүстікке қарай 0,5 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 49°42'42.6"N 72°
92'70.2"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
60.
4)
"Топар" өзені
"Промежуточная" бөгетінен Шерубай-Нұра өзеніне дейін.
Координаттары: басы 49°39'79.9"N 73°
10'44.9"E, аяғы 49°41'80.8"N 72°86'77.4
"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
61.
5)
Шерубай-Нұра өзені
Южный кентінен Топар кентіне дейінгі өзен учаскесі.
Координаттары:
басы 49°39'31.5"N 72°87'37.5"E, аяғы
49°44'57.1"N 72°85'73.1"E
Облыстың су айдындарында шомылуға рұқсат етілген жерлерден басқа су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
62.
6)
№1 балласты су қоймасының тұндырғышы
Кенттен солтүстік-батыста (1200 метр) "Қазақстан Темір Жолы" Ұлттық Компания Акционерлік Қоғамының теміржол төсемінің артында орналасқан.
Координаттары: 49°
22'23.45" N 72°53'11.82"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
63.
7)
№2 балласты су қоймасының тұндырғышы
Кенттен солтүстік-батыста (1800 метр) "Қазақстан Темір Жолы" Ұлттық Компания Акционерлік Қоғамының теміржол төсемінің артында орналасқан.
Координаттары: 49°
22'52.61"N 72°53'2.24"Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
64.
8)
"Шерубай-Нұра" өзені
Кенттен батыста (800 метр) "Қазақстан Темір Жолы" Ұлттық Компания Акционерлік Қоғамының теміржол төсемінің артында орналасқан.
Координаттары: 49°21'23.23" N 72°
53'9.55"Е
Облыстың су айдындарында шомылуға рұқсат етілген жерлерден басқа су айдынының б а р л ы қ акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
65.
9)
Балласты карьер
"Трансметаллосбыт" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Жартас ауылынан батысқа қарай 1 шақырым жерде орналасқан, 046 есептік квартал, № 038 учаскесі.
Координаттары: 49°
40'8"N 72°40'44"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
66.
10)
Балласты карьердің жанында орналасқан тұндырғыш (бұрынғы карьер)
Жартас ауылынан батысқа қарай 800 метр қашықтықта орналасқан.
Координаттары: 49°40'8"N 73°40'44"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
67.
11)
"Жұмабек" бөгеті
Абай ауданының оңтүстік – шығыс бөлігінде, Құрма ауылдық округінің Жұмабек ауылының маңында, "Алматы –Екатеринбург" автожолына жақын орналасқан.
Координаттары: 49
°35′51″N 73°13′13″ Е.
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
68.

12)
Река Шерубай-Нура
Расположен на повороте в село Тасзаимка Ильичевского сельского округа Абайского района. Место под мостом автодороги "Путь Ильича" Координаты: 49°54′51.88″N 72°62′61.17″Е
Вся акватория водоема, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не осуществляется купание
69.
13)
Оросительный канал
Расположен на территории Ильичевского сельского округа. Место на перекрестке дороги "Въезд в село Юбилейное, участок на восточной стороне дороги Координаты: 49°55′81.63″N 72°56′26.19″Е
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
70.
14)
Река "Сокыр"
Расположена на расстоянии 400 метров с юго-западной стороны села Дубовка. Координаты: 49°42'14"N 72°56'72"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
71.
15)
Водоем карьера по добыче глины
Расположен на расстоянии 500 метров с северо-восточной стороны села Дубовка. Координаты: 49°40'03"N 72°56'83"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
72.
16)
Река "Нура"
Вдоль сельского округа, в 300 метрах от населенных пунктов. Координаты: 49°71'79.83"N 72°02'85.13"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
73.
17)
Плотина "Коянды-1"
Расположена на северо - западной стороне территории села Коянды. Координаты: 49°39'34"N 72°14'06"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
74.
18)
Плотина "Коянды-2"
Расположена в 500 метрах на северо - западе села Коянды Координаты: 49°39'11"N 72°14'20"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
75.
19)
Плотина "Коянды-3"
Расположена в 2,5-3 километрах на северо - западе села Коянды Координаты: 49°39'04"N 72°15'54"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
76.
20)
Плотина "Койбас-1"
Расположена в 6 километрах юго-восточнее села Койбас. Координаты: 49°46'01"N 72°16'01"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
77.
21)
Плотина "Койбас-2"
Расположена в 5 километрах юго-восточнее села Койбас. Координаты:49°44'37"N 72°15'43"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
78.
22)
Плотина "Виктория"
Расположена в 2 километрах юго- восточнее села Сарепта. Координаты:49°39'35"N 72°24'08"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
79.
23)
Плотина "Аида"
Расположена в 65 километрах на юго- западе села Сарепта. Координаты:49°27'24"N 72°16'20"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
80.
24)
Река "Шерубай-Нура"
Расположена в поселке Жартас Коксунского сельского округа. Кординаты: 49°31'16.52"N 72°40'1.94"E
Вся акватория водоема, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не осуществляется купание
81.

12)
"Шерубай-Нұра" өзені
Абай ауданы Ильичев ауылдық округінің Тас заимка ауылына бұрылыста орналасқан. "Путь Ильича" автожол көпірінің астындағы орын.
Координаттары: 49°54′51.88″N 72°62′ 61.17″ Е
Облыстың су айдындарында шомылуға рұқсат етілген жерлерден басқа су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
69.
13)
Суару арнасы
Ильичев ауылдық округінің аумағында орналасқан. Юбилейный ауылына кіреберіс жол қиылысындағы орын, жолдың шығыс жағындағы учаске.
Координаттары: 49°55′81.63″N 72°56′ 26.19″ Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
70.
14)
"Соқыр" өзені
Дубовка ауылының оңтүстік-батыс жағынан 400 метр қашықтықта орналасқан.
Координаттары: 49°42'14"
N 72°56'72"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
71.
15)
Саз өндіру карьерінің су қоймасы
Дубовка ауылының солтүстік-шығыс жағынан 500 метр қашықтықта орналасқан.
Координаттары: 49°40'03"
N 72°56'83"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
72.
16)
"Нұра" өзені
Ауылдық округ бойында елді мекендерден 300 метр қашықтықта орналасқан.
Координаттары: 49°71'79.83" N 72° 02'85.13" E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
73.
17)
"Қоянды-1" бөгеті
Қоянды ауылы аумағының солтүстік-батыс жағында орналасқан.
Координаттары: 49°39'34"N 72°14'06"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
74.
18)
"Қоянды-2" бөгеті
Қоянды ауылының 500 шақырым солтүстік-батысында орналасқан.
Координаттары: 49°39'11"N 72°14'20"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
75.
19)
"Қоянды-3" бөгеті
Қоянды ауылының 2,5-3 шақырым солтүстік-батысында орналасқан.
Координаттары: 49°39'04"N 72°15'54"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
76.
20)
"Қойбас-1" бөгеті
Қойбас ауылынан оңтүстік-шығысқа қарай 6 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 49°46'01"N 72°16'01"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
77.
21)
"Қойбас-2" бөгеті
Қойбас ауылынан оңтүстік-шығысқа қарай 5 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары:49°44'37"N 72°15'43"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
78.
22)
"Виктория" бөгеті
Сарепта ауылынан оңтүстік - шығысқа қарай 2 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары:49°39'35"N 72°24'08"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
79.
23)
"Аида" бөгеті
Сарепта ауылынан 65 шақырым оңтүстік - батысында орналасқан.
Координаттары:49°27'24"N 72°16'20"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
80.
24)
"Шерубай-Нұра" өзені
Көксу ауылдық округінің Жартас ауылында орналасқан.
Координаттары:
49°31'16.52"N 72°40'1.94"E
Облыстың су айдындарында шомылуға рұқсат етілген жерлерден басқа су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
81.

25)
Шерубай-Нуринское водохранилище
Район гидроузла Шерубай-Нуринского водохранилища. Координаты: 49°30'01.8"N 72°42'38.3"E
Правый берег водохранилища, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не оборудовано для купания
82.
26)
Шерубай-Нуринское водохранилище
Район бывшего пионерского лагеря, рядом с зоной отдыха Товарищества с ограниченной ответственностью "Главная распределительная энергостанция Топар". Координаты: 49°29'42.4"N 72°49'23.8"E
Левый берег водохранилища, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не оборудовано для купания
83.
27)
Шерубай-Нуринское водохранилище
Правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища. Координаты: 49°30'48.9"N 72°46'16.0"E
Правый берег водохранилища, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не оборудовано для купания
84.
28)
Шерубай-Нуринское водохранилище
Правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, рядом с зоной отдыха "Женис". Координаты: 49°30'55.5"N 72°45'59.3"E
Правый берег водохранилища, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Не оборудовано для купания
85.
29)
Река Есень
Расположена на северо-западе села Есенгельды и села Пахотное вблизи автодороги "Шахтинск –Щербаковский" Координаты: 49°52'78.19"N 71°86'79.26"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
86.
30)
Река Нура
Расположена на юго-востоке села Есенгельды вблизи автодороги "Шахтинск-Щербаковский" Координаты: 49°20'23.7"N 74°44'04"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
87.
31)
Плотина "Тихоновка"
Расположена в 3 километрах в юго-восточном направлении от села Акбастау (путь по дороге составляет 7 километров). Координаты: 49°23'06"N 73°35'26"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
88.
32)
Плотина "Калинино"
Расположена в 5 километрах в юго-западном направлении от села Акбастау (путь по дороге составляет 8 километров). Координаты: 49°23'18"N 73°32'01"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
89.
33)
Плотина "Пятое озеро"
Расположена в 8 километрах в северо-западном направлении от села Акбастау. Координаты: 49°25'13"N 73°36'22"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
90.
34)
Плотина "Ленино"
Расположена в 3 километрах в северо-восточном направлении от села Акбастау (путь по дороге составляет 7 километров). Координаты: 49°25'08"N 73°36'11"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
91.
35)
Водоем - отстойник
Расположен в районе шахты "Абайская". Координаты: 49°40'54"N 72°46'20"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
92.
36)
Водоем-отстойник, между городом Абай и поселком Вольный
Расположен вблизи автодороги республиканского значения "Кызыл-Орда –Павлодар". Координаты: 49°38'38"N 72°49'16"E
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
Актогайский район
93.

25)
Шерубай-Нұра су қоймасы
Шерубай-Нұра су қоймасының су торабы ауданы.
Координаттары: 49°
30'01.8"N 72°42'38.3"E
Облыстың су қоймаларында шомылуға рұқсат етілген жерлерден басқа, су қоймасының оң жағалауы
Шомылу жүзеге асырылмайды
82.
26)
Шерубай-Нұра су қоймасы
Бұрынғы пионер лагері ауданы, " Топар Басты тарату энергостанциясы" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің демалыс аймағының жанында орналасқан.
Координаттары:
49°29'42.4"N 72°49'23.8"E
Облыстың су қоймаларында шомылуға рұқсат етілген жерлерден басқа, су қоймасының сол жағалауы
Шомылу жүзеге асырылмайды
83.
27)
Шерубай-Нұра су қоймасы
Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы.
Координаттары: 49°30'48.9"
N 72°46'16.0"E
Облыстың су қоймаларында шомылуға рұқсат етілген жерлерден басқа, су қоймасының оң жағалауы
Шомылу жүзеге асырылмайды
84.
28)
Шерубай-Нұра су қоймасы
Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, "Жеңіс" демалыс аймағының жанында.
Координаттары:
49°30'55.5"N 72°45'59.3"E
Облыстың су қоймаларында шомылуға рұқсат етілген жерлерден басқа, су қоймасының оң жағалауы
Шомылу жүзеге асырылмайды
85.
29)
"Есен" өзені
Есенгелді және Пахотное ауылдарының солтүстік-батысында " Шахтинск-Щербаков" автожолына жақын орналасқан".
Координаттары:
49°52'78.19" N 71°86'79.26" E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
86.
30)
"Нұра" өзені
Есенгелді ауылының оңтүстік-шығысында "Шахтинск-Щербаков" автожолының жанында орналасқан".
Координаттары:
49°20'23.7" N 74°44'04" E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
87.
31)
"Тихоновка" бөгеті
Ақбастау ауылынан оңтүстік-шығыс бағытта 3 шақырым жерде орналасқан (жол бойынша 7 шақырым).
Координаттары 49°23'06"N 73°35'26"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
88.
32)
"Калинино" бөгеті
Ақбастау ауылынан оңтүстік-батыс бағытта 5 шақырым жерде орналасқан (жол бойынша 8 шақырым).
Координаттары 49°23'18"N 73°32'01"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
89.
33)
"Бесінші көл" бөгеті
Ақбастау ауылынан солтүстік-батыс бағытта 8 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары 49°25'13"N 73°36'22"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
90.
34)
"Ленино" бөгеті
Ақбастау ауылынан солтүстік-шығыс бағытта 3 шақырым жерде орналасқан (жол бойынша 7 шақырым).
Координаттары 49°25'08"N 73°36'11"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
91.
35)
Су айдыны - тұндырғыш
"Абай" шахтасының ауданында орналасқан".
Координаттары: 49°40'54
"N 72°46'20"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
92.
36)
Абай қаласы мен Вольный кенті арасындағы су қоймасы
Республикалық маңызы бар " Кызыл-Орда –Павлодар" автожолға жақын орналасқан.
Координаттары: 49
°38'38"N 72°49'16"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
Ақтоғай ауданы
93.

1)
Река "Токрауын"
расположенного по адресу: Актогайский район юге от села Актогай.
Координаты N48*18`21.2616`` E 75*0`25.0776``
Вся акватория реки
Не осуществляется купание
94.
2)
водохранилища "Акжарык"
расположенного по адресу: Актогайский район сельский округ, Кызыларай, севернее от села Акжарык. Координаты N48*33`55.9151`` E75*28`0.0192``
Вся акватория водоема
Не осуществляется купание
95.
3)
Береговая линия озера Балхаш
расположенного по адресу: Актогайский район село Торангалык 200 квадратных метров, прибрежная полоса водонасосного сооружения.
Координаты N 46*45`59.1984`` E74*50`11.8608
Вся акватория озера
Не осуществляется купание
96.
4)
Береговая линия озера Балхаш
расположенного по адресу: Актогайский район поселок Сарышаган прибрежная территория водонасосной станции северо-восточная часть поселка Сарышаган.
Координаты N 46*7`34.3452`` E 73*37`43.5576``
Вся акватория озера
Не осуществляется купание
97.
5)
Береговая линия озера Балхаш
расположенного по адресу: береговая линия озера Балхаш от города Балхаш N46*49`8.7816`` E74*56`51.45``, До зоны Дельфин расположенной в селе Торангалык
Координаты N46*45`57.1896`` E74*50`55.392``
Вся акватория озера
Не осуществляется купание
98.
6)
Береговая линия озера Балхаш
расположенного по адресу: береговая линия озера Балхаш
От зоны отдыха Мерей расположенной в селе Торангалык,
N46*45`43.1568`` E74*49`7.914`` до зоны отдыха Риф расположенной в селе Чубар-тюбек.
N46*46`26.8968`` E74*43`7.2192``
Вся акватория озера
Не осуществляется купание
99.
7)
Береговая линия озера Балхаш
расположенного по адресу: береговая линия озера Балхаш от зоны отдыха Алтын-кум расположенной в селе Чубар-тюбек
N46*46`20.5644`` E74*42`8.4996`` до зоны отдыха Гольфстрим расположенной в селе Чубар-тюбек. N46*43`30.3024`` E74*33`56.9808``
Вся акватория озера
Не осуществляется купание
100.
8)
Береговая линия озера Балхаш
расположенного по адресу: береговая линия озера Балхаш от зоны отдыха Гольфстрим расположенной в селе Чубар-тюбек
N46*43`26.382`` E74*33`56.988`` до поселка Тасарал N46*18`29.6424`` E73*58`19.4448``
Вся акватория озера
Не осуществляется купание
101.
9)
Береговая линия озера Балхаш
расположенного по адресу: береговая линия озера Балхаш
от поселка Тасарал N46*18`29.6424`` E73*58`19.4448``
до поселка Сарышаган N46*7`34.536`` E73*36`43.9596```
Вся акватория озера
Не осуществляется купание
Бухар-Жырауский район
102.
1)
Река Нура
Вдоль сельского округа от населенных пунктов.
Координаты:
село Шешенкара
1 точка 74°03'17"Е
49°58'03"N
2 точка 74°01'109"Е
49°58'23"N
поселок Ботакара
1 точка 73°40'45"Е
50°02'30"N
2 точка 73°44'45"Е
50°02'45"N
село Петровка
1 точка 73°31'34"Е
50°04'26"N
2 точка 73°26'33"Е
50°05'48"N
Поселок имени Габидена
Мустафина
1 точка 73°09'32"Е
50°06'24"N
2 точка 73°08'32"Е
50°06'43"N
село Чкалово
1 точка 72°53'13"Е
50°06'03"N
2 точка 72°52'13"Е
50°06'17"N
село Садовое
1 точка 72°48'21"Е
50°08'15"N
2 точка 72°47'46"Е
50°08'27"N
поселок Ростовка
1 точка 72° 41'52"Е
50°02'54"N
2 точка 72° 40'59"Е
50°02'16"N
село Кызылжар
1 точка 72°37'39"Е
49°59'01"N
2 точка 72°36'10"Е
49°58'19"N
село Жанаталап
1 точка 72°32'33"Е
49°56'54"N
2 точка 72°31'16"Е
49°56'41"N
село Актобе
1 точка 72°26'08"Е
49°53'17"N
2 точка 72°24'48"Е
49°52'58"N
село Интумак
1 точка 72°16'32"Е
49°47'23"N
2 точка 72°04'39"Е
49°46'13"N
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание

1)
Тоқырауын өзені
Ақтоғай ауданының Ақтоғай ауылының оңтүстік бағытында орналасқан. N48*18`21.2616`` E 75*0`25.0776``
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
94.
2)
"Ақжарық" су қоймасы
Кызыларай ауылдық округі , Кызыларай ауылының солтүстік бағытында орналасқан. N48*33`55.9151`` E75*28`0.0192``
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
95.
3)
Балқаш көлінің жағалау сызығы
Торанғалық ауылдық округі 200 шаршы метр су сору құрылғысының жағалау белдеуі N 46045`59.1984`` E 74050`11.8608``
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
96.
4)
Балқаш көлінің жағалау сызығы
Сарышаған кенті шығыс бөлігінде орналасқан су сору құрылғысының жағалау белдеуі N 4607`34.3452`` E 73037`43.5576``
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
97.
5)
Балқаш көлінің жағалау сызығы
Балқаш қаласы Балқаш көлі жағалауынан N46*49`8.7816`` E74*56`51.45`, Торанғалық ауылы Дельфин демалыс аймағына аралығы Балқаш көлі жағалауы N46*45`57.1896`` E74*50`55.392``
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
98.
6)
Балқаш көлінің жағалау сызығы
Торанғалық ауылы Мерей демалыс аймағы Балқаш көлі жағалауынан N46*45`43.1568`` E74*49`7.914`` Шұбар-түбек ауылын Риф демалыс аймағына дейінгі Балқаш көлі жағалауы N46*46`26.8968`` E74*43`7.2192``
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
99.
7)
Балқаш көлінің жағалау сызығы
Шұбар-түбек ауылы Алтын -құм демалыс аймағы Балқаш көлі жағалауынан N46*46`20.5644`` E74*42`8.4996`` Шұбар-түбек ауылы Гольфстрим демалыс аймағына дейінгі Балқаш көлі жағалауы N46*43`30.3024`` E74*33`56.9808``
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
100.
8)
Балқаш көлінің жағалау сызығы
Балқаш көлінің жағалау сызығы Шұбар-түбек ауылында орналасқан Гольфстрим демалыс аймағынан N46*43`26.382`` E74*33`56.988`` E Тасарал ауылына дейін N46*18`29.6424`` E73*58`19.4448``
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
101.
9)
Балқаш көлінің жағалау сызығы
Балқаш көлінің жағалау сызығы
Тасарал кентінен N46 * 18 '29.6424" E73*58 ' 19.4448`
Сарышаған кентіне дейін N46*7 '34.536" E73*36 '43.9596"`
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
Бұқар-Жырау ауданы
102.
1)
"Нұра" өзені
Ауылдық округ, ауылдардың бойымен
Координаттар:
Шешенқара ауылы
1 нүкте 74003' 17" Е
49058'03"N
2 нүкте 74001'09 "Е
49058'23"N
Ботақара кенті
1 нүкте 73040'45"Е
50002'30"N
2 нүкте 73044'45"Е
50002'45"N
Петровка ауылы
1 нүкте 73031'34"Е
50004'26"N
2 нүкте 73026'33"Е
50005'48"N
Ғ. Мұстафин кенті
1 нүкте 730 09' 32"Е
50006'24"N
2 нүкте 730 08' 32"Е
50006143"N
Чкалово ауылы
1 нүкте 720 53' 13"Е
50006'03"N
2 нүкте 720 52' 13"Е
50006'17"N
Садовое ауылы
1 нүкте 720 48' 21"Е
50008'15"N
2 нүкте 720 47' 46"Е
50008'27 "N
Ростовка ауылы
1 нүкте 720 41' 52"Е
50002'54"N
2 нүкте 720 40' 59"Е
50002'16"N
Қызылжар ауылы
1 нүкте 720 37' 39"Е
49059'01"N
2 нүкте 720 36' 10"Е
49058'19"N
Жаңаталап ауылы
1 нүкте 720 32' 33"Е
49056'54"N
2 нүкте 720 31'16"Е
49 056'41"N
Ақтөбе ауылы
1 нүкте 720 26' 08"Е
49053'17"N
2 нүкте 720 24' 48"Е
49 052'58"N
Ынтымақ ауылы
1 нүкте 720 16' 32"Е
49047'23"N
2 нүкте 720 04' 39"Е
49 046'13"N
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды

103.
2)
Плотина "Орбита"
Расположена вблизи дачного общества "Компонейск"
Района имени Әлихана Бөкейхана Координаты: 73°10'00"Е
49°59'00"N
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
104.
3)
Озеро "Ботакара"
Расположено возле поселка Ботакара Бухар-Жырауского района.
Координаты: 50°
05'09"Е 73°42'12"N
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
105.
4)
Озеро "Рудничное"
Расположено на территории Бухар-Жырауского сельского округа, Бухар-Жырауского района.
Координаты: 74°
52'42"Е 50°13'18"N
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
106.
5)
Река "Сокур"
Протекает по территории Бухар-Жырауского района, Уштобинский сельский округ вблизи села Новостройка.
Координаты:
1 точка 73°11'18"Е 49°
42'30"N
2 точка 73°10'19"Е 49°
42'30"N
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
107.
6)
Плотина №3
Расположена на территории Новоузенского сельского округа Бухар-Жырауского района.
Координаты: 72°
59'00"Е 49°53'30"N
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
108.
7)
Плотина №5
Расположена на территории Новоузенского сельского округа Бухар-Жырауского района.
Координаты: 72°
59'15"Е 49°52'30"N
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
109.
8)
Плотина №9
Расположена на территории Новоузенского сельского округа Бухар-Жырауского района.
Координаты: 73°
00'30"Е 49°53'05"N
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
110.
9)
Плотина "Лебяжье"
Расположена на территории Бухар-Жырауского района.
Координаты: 73°
01'50"Е 49°52'36"N
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
111.
10)
Река "Шерубай-Нура"
Протекает по территории Бухар-Жырауского района вблизи села Каражар.
Координаты:
1 точка
73°34'28"Е 49°59'24"N
2 точка
73°35'24"Е 49°52'08"N
Вся акватория водоема, кроме мест разрешенных для купания на водоемах области
Н е осуществляется купание
112.
11)
Ащисуйское водохранилище
Расположено на территории Бухар-Жырауского района.
Координаты: 74°
19'39"Е 49°57'08"N
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
113.
12)
Река "Ащису"
Протекает по территории Бухар-Жырауского района. Белагашский сельский округ
Координаты:
1 точка
74°17'05''Е 49°56'12''N
2 точка
74°11'44''Е 49°55'39''N
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
Каркаралинский район
114.
1)
Большое озеро
Расположено вблизи города Каркаралинска, Каркаралинского района. Координаты: 49°37'94.04" N 75°11'28.43"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
115.
2)
Плотина "Каркаралинка"
Расположена в городе Каркаралинск, Каркаралинского района. Координаты: 49°41'22.23" N 75°45'21.29"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
116.
3)
Плотина "Мырзашокы"
Расположена на территории Нуркен Абдировского сельского округа Каркаралинского района. Координаты: 49° 32'57.76"N 75°26'54.87"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание

103.
2)
"Орбита" бөгеті
"Компонейск" саяжай қоғамының маңында Әлихан Бөкейхан атындағы ауданы,
Координаттар:
73010'00"Е 49059'00"N
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
104.
3)
"Ботақара" көлі
Бұқар жырау ауданы, Ботақара кентінің маңында орналасқан
Координаттар: 50005'09"Е 73042'12" N
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзе е асырылмайды
105.
4)
"Рудничное" көлі
Бұқар жырау ауданының Бұқар жырау селолық округінде орналасқан.
Координаттар: 74052'42"Е 50013'18" N
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
106.
5)
"Соқыр" өзені
Бұқар жырау ауданының Үштөбе селолық округінің, Новостройка селосының аумағымен ағады.
Координаттар:
1 нүкте
73011' 18"Е 49042 ' 30" N
2 нүкте
73010' 19"Е 49042 '30" N
Су айдынының барлқ акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
107.
6)
№3 бөгет
Бұқар жырау ауданының Жаңаөзен селолық округінде орналасқан.
Координаттар: 720 59' 00 "Е 49053 '30"
N
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
108.
7)
№5 бөгет
Бұқар жырау ауданының Жаңаөзен селолық округінде орналасқан.
Координаттар: 720 59' 15"Е 49052' 30"
N
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
109.
8)
№9 бөгет
Бұқар жырау ауданының Жаңаөзен селолық округінде орналасқан.
Координаттар: 730 00' 30 "Е 49053'05"
N
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
110.
9)
"Лебяжье" бөгеті
Бұқар жырау ауданының аумағында орналасқан.
Координаттар: 730 01' 50 "
Е 49052' 36" N
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
111.
10)
"Шерубай-Нұра" өзені
Бұқар жырау ауданы Қаражар ауыл маңымен ағады.
Координаттар:
1 нүкте
730 34' 28"Е 49059' 24" N
2 нүкте
730 35' 24"Е 49052' 08" N
облыс су айдындарында бүкіл су аймағы су қоймасынан басқа рұқсат етілген шомылу орындары
Шомылу жүзеге асырылмайды
112.
11)
"Ащысу су" қоймасы
Бұқар жырау ауданының аумағында орналасқан.
Координаттар: 740 19' 39 "
Е 49057' 08" N
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
113.
12)
"Ащысу" өзені
Бұқар жырау ауданы Белағаш селолық округінің аумағымен ағады.
Координаттар:
1 нүкте
740 17' 05"Е 49056' 12" N
2 нүкте
740 11' 44"Е 49055' 39" N
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
Қарқаралы ауданы
114.
1)
Үлкен көл
Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласының маңайында орналасқан
Координаттары: 49°37'94.04"N 75°
11'28.43"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
115.
2)
"Каркаралинка" бөгеті
Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласында орналасқан
Координаттары:
49°41'22.23"N 75°45'21.29"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
116.
3)
"Мырзашоқы" бөгеті "
Қарқаралы ауданы, Нүркен Абдіров ауылдық округі аумағында орналасқан
Координаттары: 49°32'57.76"N 75°
26'54.87"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды

117.
4)
Озеро Комиссаровка
Расположено в урочище Комиссаровка, Каркаралинского района. Координаты: 49°30'08.15" N 75°50'50.23"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
118.
5)
Река "Нура"
Протекает по территории Каркаралинского района. Координаты: 49°69'35.35" N 74°36'94.19"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
119.
6)
Река "Жарлы"
Протекает по территории Каркаралинского района. Координаты: 49°17'58.39" N 75°22'77.91"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
120.
7)
Река "Талды"
Протекает по территории Каркаралинского района. Координаты: 49°08'38.39" N 75°90'13.44"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
121.
8)
Река "Тундик"
Протекает по территории Каркаралинского района. Координаты: 50°15'07.33" N 76°65'82.42"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
122.
9)
Озеро "Беталыс"
Расположено на территории Крестьянского хозяйства "Асель" Каркаралинского района. Координаты: 49° 57'87.68"N 75°29'01.79"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
123.
10)
Озеро "Жартас"
Расположено на территории Каршыгалинского сельского округа Каркаралинского района. Координаты: 49°50'09.7" N 75°24'41.08"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
124.
11)
Озеро "Карасор"
Расположено на территории Кояндинского сельского округа Каркаралинского района. Координаты: 49° 84'60.08"N 75°31'46.27"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
125.
12)
Река "Жарлы"
Протекает по территории Каркаралинского района. Координаты: 49°46'97.59" N 75°12'20.34"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
126.
13)
Озеро "Шокпартас"
Расположено на территории Каркаралинского государственного национального природного парка. Координаты: 49°39'70.98" N 75°37'70.42"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
127.
14)
Озеро "Шайтанколь"
Расположено на территории Каркаралинского государственного национального природного парка. Координаты: 49°43'53.09" N 75°37'27.82"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
128.
15)
Озеро "Бассейн"
Расположено на территории Каркаралинского государственного национального природного парка. Координаты: 49°44'41.53" N 75°38'45.65"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
129.
16)
Река "Матак"
Протекает по территории Каркаралинского района. Координаты: 49°69'48.28" N 74°67'82.8"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
130.
17)
Река "Талды"
Протекает по территории Каркаралинского района. Координаты: 49°08'22.11" N 75°91'00.18"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
131.
18)
Озеро "Жактилек"
Расположено на территории Каршыгалинского сельского округа Каркаралинского района. Координаты: 49°60'36.53" N 75°21'62.51"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание

117.
4)
"Комиссаровка" көлі
Қарқаралы ауданы, "Кімасар" табиғи шекарасында орналасқан
Координаттары: 49°30'08.15"N 75°
50'50.23"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
118.
5)
"Нұра" өзені
Қарқаралы ауданының аумағынан ағып өтеді
Координаттары: 49°69'35.35
"N 74°36'94.19"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
119.
6)
"Жарлы" өзені
Қарқаралы ауданының аумағынан ағып өтеді
Координаттары: 49°17'58.39
"N 75°22'77.91"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
120.
7)
"Талды" өзені
Қарқаралы ауданының аумағынан ағып өтеді
Координаттары: 49°08'38.39
"N 75°90'13.44"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
121.
8)
"Түндік" өзені
Қарқаралы ауданының аумағынан ағып өтеді
Координаттары: 50°15'07.33
"N 76°65'82.42"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
122.
9)
"Беталыс" көлі
Қарқаралы ауданы "Асель" Шаруашылық қожалығы аумағында орналасқан
Координаттары: 49°
57'87.68"N 75°29'01.79"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
123.
10)
"Жартас" көлі
Қарқаралы ауданы, Қаршығалы ауылдық округі аумағында орналасқан
Координаттары: 49°50'09.7"N 75°
24'41.08"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
124.
11)
"Қарасор" көлі
Қарқаралы ауданы, Қоянды ауылдық округі аумағында орналасқан
Координаттары: 49°84'60.08"N 75°
31'46.27"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
125.
12)
"Жарлы" өзені
Қарқаралы ауданының аумағынан ағып өтеді
Координаттары: 49°46'97.59
"N 75°12'20.34"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
126.
13)
"Шоқпартас" көлі
Қарқаралы ұлттық мемлекеттік табиғи паркі аумағында орналасқан
Координаттары: 49°
39'70.98"N 75°37'70.42"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
127.
14)
Шайтанкөл көлі
Қарқаралы ұлттық мемлекеттік табиғи паркі аумағында орналасқан
Координаттары: 49°
43'53.09"N 75°37'27.82"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
128.
15)
Бассейн көлі
Қарқаралы ұлттық мемлекеттік табиғи паркі аумағында орналасқан
Координаттары: 49°
44'41.53"N 75°38'45.65"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
129.
16)
Матақ өзені
Қарқаралы ауданының аумағынан ағып өтеді
Координаттары: 49°69'48.28
"N 74°67'82.8"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
130.
17)
Талды өзені
Қарқаралы ауданының аумағынан ағып өтеді
Координаттары: 49°08'22.11
"N 75°91'00.18"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
131.
18)
Жақтілек көлі
Қарқаралы ауданы, Қаршығалы ауылдық округі аумағында орналасқан
Координаттары: 49°60'36.53"N 75°
21'62.51"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды

132.
19)
Озеро "Балыктыколь"
Расположено на территории Кояндинского сельского округа Каркаралинского района. Координаты: 49° 44'41.53"N 75°38'45.65"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
133.
20)
Река "Байкожа"
Протекает по территории Каркаралинского района. Координаты: 49°35'23.0" N 74°45'62.05"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
134.
21)
Озеро "Карасор"
Расположено на территории Абайского сельского округа Каркаралинского района. Координаты: 50°00'36.09" N 77°00'33.65"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
135.
22)
Озеро "Сарыкаска"
Расположено на территории Мадийского сельского округа Каркаралинского района. Координаты: 50°61'72.03" N 77°06'71.2"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
Нуринский район
136.
1)
Отрезок реки Кундузды
Расположен в 200 метрах юго-восточнее стороны от поселка Нура, Нуринского района.
Координаты: 50°15'07.9"
N 71°34'34.4"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
137.
2)
Место разлива реки Нура
Расположено в 1 километре севернее села Кертинды Нуринского района.
Координаты: 49°
58'02.3"N 71°33'45.0"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
138.
3)
Участок реки Нура
Расположен в 300 метрах восточнее села Тассуат Нуринского района.
Координаты: 50°00'35.4"
N 71°30'37.5"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
139.
4)
Участок реки Нура
Расположен в 1 километре западнее села К. Мынбаева Нуринского района.
Координаты: 50°
03'47.5"N 71°29'19.9"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
140.
5)
Участок реки Нура
Расположен в 100 метрах восточнее села Заречное Нуринского района.
Координаты: 50°09'23.4"
N 71°27'03.1"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
141.
6)
Участок реки Нура
Расположен в 500 метрах северо-западнее села Ахмет Нуринского района.
Координаты: 50°
38'30.6"N 71°26'53.6"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
142.
7)
Участок реки Нура
Расположен в 1500 метрах юго-западнее села Кобетей Нуринского района.
Координаты: 50°
27'29.1"N 71°26'08.1"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
143.
8)
Участок реки Нура
Расположен в 100 метрах восточнее села Байтуган Нуринского района.
Координаты: 50°21'47.4"
N 71°27'18.5"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
144.
9)
Озеро Карасу
Расположено в 200 метрах юго-восточнее села Карой Нуринского района.
Координаты: 50°
14'55.3"N 71°29'15.6"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
145.
10)
Участок реки Куланотпес
Расположен в 100 метрах юго-западнее села Кайнар Нуринского района.
Координаты: 49°

132.
19)
Балықтыкөл көлі
Қарқаралы ауданы, Қоянды ауылдық округі аумағында орналасқан
Координаттары: 49°44'41.53"N 75°
38'45.65"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
133.
20)
Байқожа өзені
Қарқаралы ауданының аумағынан ағып өтеді
Координаттары: 49°35'23.0"
N 74°45'62.05"E N 74°45'62.05"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
134.
21)
Қарасор көлі
Қарқаралы ауданы, Абай ауылдық округі аумағында орналасқан
Координаттары: 50°00'36.09"N 77°
00'33.65"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
135.
22)
Сарықасқа көлі
Қарқаралы ауданы, Мәди ауылдық округі аумағында орналасқан
Координаттары: 50°61'72.03"N 77°
06'71.2"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
Нұра ауданы
136.
1)
Құндызды өзенінің кесіндісі
Нұра ауданы, Нұра кенті оңтүстік-шығысынан 200 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
15'07.9"N 71°34'34.4"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
137.
2)
Нұра өзенінің жайылған жері
Нұра ауданы, Кертінді ауылының солтүстігінен 1 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 49°
58'02.3"N 71°33'45.0"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
138.
3)
Нұра өзенінің учаскесі
Нұра ауданы, Тассуат ауылының шығысынан 300 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
00'35.4"N 71°30'37.5"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
139.
4)
Нұра өзенінің учаскесі
Нұра ауданы, К. Мыңбаев ауылының батысынан 1 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
03'47.5"N 71°29'19.9"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
140.
5)
Нұра өзенінің учаскесі
Нұра ауданы, Заречное ауылының шығысынан 100 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
09'23.4"N 71°27'03.1"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
141.
6)
Нұра өзенінің учаскесі
Нұра ауданы, Ахмет ауылының солтүстік батысынан 500 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
38'30.6"N 71°26'53.6"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
142.
7)
Нұра өзенінің учаскесі
Нұра ауданы, Көбетей ауылының оңтүстік-батысынан 1500 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
27'29.1"N 71°26'08.1"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
143.
8)
Нұра өзенінің учаскесі
Нұра ауданы, Байтуған ауылының шығысынан 100 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
21'47.4"N 71°27'18.5"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
144.
9)
Қарасу көлі
Нұра ауданы, Қарой ауылының оңтүстік-шығысынан 200 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
14'55.3"N 71°29'15.6"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
145.
10)
Құланөтпес өзенінің учаскесі
Нұра ауданы, Қайнар ауылының оңтүстік-батысынан 100 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 49°

44'34.3"N 71°04'17.9"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
146.
11)
Участок реки Куланотпес
Расположен в 500 метрах южнее села Изенды Нуринского района.
Координаты: 49°54'09.2"
N 70°45'27.3"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
147.
12)
Участок реки Нура
Расположен в 3 километрах восточнее села Егинды Нуринского района.
Координаты: 50°
34'10.5"N 71°24'37.1"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
148.
13)
Участок реки Кон
Расположен в 100 метрах западнее села Куланотпес Нуринского района.
Координаты: 50°09'17.2"
N 69°31'21.7"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
149.
14)
Участок реки Соналы
Расположен в 100 метрах севернее села Соналы Нуринского района.
Координаты: 49°57'08.7"
N 70°16'40.0"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
150.
15)
Участок реки Жаман Кон
Расположен в селе Баршино Нуринского района на участке реки Жаман Кон разделяющем село на 2 части.
Координаты: 49°40'48.9"
N 69°32'33.5"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
151.
16)
Плотина "Ткенекты"
Расположена в 300 метрах севернее от села Ткенекты Нуринского района.
Координаты: 49°
05'42.4"N 69°22'36.5"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
152.
17)
Участок реки Жаксы Кон
Расположена в 500 метрах юго-западнее села Талдысай Нуринского района.
Координаты: 49°
28'20.4"N 69°04'12.1"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
153.
18)
Водохранилище поселка Шубарколь
Расположено в 4 километрах севернее поселка Шубарколь Нуринского района.
Координаты: 49°00'15.5"
N 68°47'38.8"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
Осакаровский район
154.
1)
Плотина села Сарыозен
Расположена на территории села Сарыозен , Батпактинского сельского округа, Осакаровского района .
Координаты: 50°17'57"N
72°54'25"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
155.
2)
Плотина села Ошаганды
Расположена на территории села Ошаганды, Батпактинского сельского округа, Осакаровского района .
Координаты: 50°21'30"N
72°44'12"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
156.
3)
Плотина села Акпан
Расположена на территории села Акпан, Батпактинского сельского округа, Осакаровского района.
Координаты: 50°15'59"N
72°40'35"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
157.
4)
Плотина села Батпак
Расположена на территории села Сарыозен , Батпактинского сельского округа, Осакаровского района, в 9 километрах юго-западнее от села Батпак.
Координаты: 50°
29'08"N 72°41'30"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание

44'34.3"N 71°04'17.9"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
146.
11)
Құланөтпес өзенінің учаскесі
Нұра ауданы, Изенді ауылының оңтүстігінен 500 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 49°
54'09.2"N 70°45'27.3"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
147.
12)
Нұра өзенінің учаскесі
Нұра ауданы, Егінді ауылының шығысынан 3 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
34'10.5"N 71°24'37.1"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
148.
13)
Көң өзенінің учаскесі
Нұра ауданы, Құланөтпес ауылының батысынан 100 метр жерде орналасқан
. Координаттары: 50°09'17.2"N 69°
31'21.7"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
149.
14)
Соналы өзенінің учаскесі
Нұра ауданы, Соналы ауылының солтүстігінен 100 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 49°
57'08.7"N 70°16'40.0"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
150.
15)
Жаман Көң өзенінің учаскесі
Нұра ауданы, Баршын ауылын екіге бөлетін "Жаман Көң" өзенінде орналасқан.
Координаттары: 49°
40'48.9"N 69°32'33.5"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
151.
16)
"Ткенекті" бөгеті
Нұра ауданы, Ткенекті ауылының солтүстігінен 300 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 49°
05'42.4"N 69°22'36.5"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
152.
17)
Жақсы Көң өзенінің учаскесі
Нұра ауданы, Талдысай ауылының оңтүстік-батысынан 500 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 49°
28'20.4"N 69°04'12.1"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
153.
18)
Шұбаркөл кенті су қоймасы
Нұра ауданы, Шұбаркөл кентінің солтүстігінен 4 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 49°
00'15.5"N 68°47'38.8"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
Осакаров ауданы
154.
1)
Сарыөзек ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Батпақты ауылдық округі, Сарыөзен ауылы аумағында орналасқан.
Координаттары: 50°17'57"
N 72°54'25"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
155.
2)
Ошағанды ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Батпақты ауылдық округі, Ошағанды ауылы аумағында орналасқан.
Координаттары: 50°21'30"
N 72°44'12"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
156.
3)
Ақпан ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Батпақты ауылдық округі, Ақпан ауылы аумағында орналасқан.
Координаттары: 50°15'59"
N 72°40'35"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
157.
4)
Батпақ ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Батпақты ауылдық округі, Сарыөзен ауылының аумағында, Батпақ ауылынан оңтүстік-батысқа қарай 9 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
29'08"N 72°41'30"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды

158.
5)
Плотина села Батпак
Расположена на территории села Сарыозен , Батпактинского сельского округа, Осакаровского района, в 5 километрах юго-западнее от села Батпак.
Координаты: 50°
28'20"N 72°42'04"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
159.
6)
Плотина "Старый Батпак"
Расположена на территории села Сарыозен , Батпактинского сельского округа, Осакаровского района, в 4 километрах западнее от села Батпак.
Координаты:
50°28'25"N 72°41'16"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
160.
7)
Плотина в центре села Батпак
Расположена на территории села Батпак, Батпактинского сельского округа, Осакаровского района.
Координаты: 50°27'53"N
72°41'19"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
161.
8)
Плотина (дамба) села Звезда
Расположена на территории села Звездный, Звездного сельского округа, Осакаровского района, в 2 километрах юго-восточнее от села Звездный.
Координаты:
50°28'25"N 73°14'39"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
162.
9)
Плотина "Роднички"
Расположена на территории Николаевского сельского округа, Осакаровского района, в 20 километрах юго-западнее от села Николаевка.
Координаты:
50°09'44"N 72°19'03"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
163.
10)
Водохранилище (Плотина) села Комсомольское
Расположено на территории Николаевского сельского округа, Осакаровского района, в 1,8 километрах севернее от села Комсомольское.
Координаты: 50°24'25"N
72°29'22"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
164.
11)
Плотина села Николаевка
Расположена на территории Николаевского сельского округа, Осакаровского района.
Координаты: 50°
16'49"N 72°16'53"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
165.
12)
Плотина "Восход"
Расположена на территории Николаевского сельского округа, Осакаровского района, в 7 километрах восточнее от села Николаевка.
Координаты:
50°16'37"N 72°21'29"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
166.
13)
Плотина села Топан
Расположена на территории Николаевского сельского округа, Осакаровского района, в 2 километрах восточнее от села Топан.
Координаты: 50°20'46"N
72°22'33"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
167.
14)
Плотина села Чапаево
Расположена на территории Чапаевского сельского округа, Осакаровского района, в 8 0 0 м е т р а х северо-восточнее от села Чапаево.
Координаты: 50
°04'13"N 72°03'22"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
168.
15)
Ишимское водохранилище
Расположено на территории Пионерского сельского округа, Осакаровского района, в черте населенного пункта села Центральное.
Координаты: 50°38'53"N
72°49'46"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание

158.
5)
Батпақ ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Батпақты ауылдық округі, Сарыөзен ауылының аумағында, Батпақ ауылынан оңтүстік-батысқа қарай 5 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
28'20"N 72°42'04"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
159.
6)
"Ескі Батпақ" бөгеті
Осакаров ауданы, Батпақты ауылдық округі, Сарыөзен ауылы аумағында, Батпақ ауылынан батысқа қарай 4 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°28'25"N 72°41'16"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
160.
7)
Батпақ ауылының орталығындағы бөгет
Осакаров ауданы, Батпақты ауылдық округі, Батпақ ауылы аумағында орналасқан.
Координаттары: 50°27'53"
N 72°41'19"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
161.
8)
Звезда ауылының бөгеті (дамбы)
Звездный ауылынан оңтүстік-шығысқа қарай 2 шақырым жерде, Осакаров ауданы, Звездный селолық округі, Звездный селосының аумағында орналасқан.
Координаттары: 50°28'25"
N 73°14'39"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
162.
9)
Роднички" бөгеті
Осакаров ауданы, Николаевка ауылынан оңтүстік-батысқа қарай 20 шақырым, Николаевка ауылдық округінің аумағында орналасқан.
Координаттары: 50°09'44"N 72°19'03"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
163.
10)
Комсомольское ауылындағы су қоймасы (бөгеті)
Осакаров ауданы, Николаевка ауылдық округінің аумағында, Комсомольское ауылынан солтүстікке қарай 1,8 шақырым орналасқан.
Координаттары: 50°24'25"N 72°29'22"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
164.
11)
Николаевка ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Николаевка ауылдық округінің аумағында орналасқан.
Координаттары: 50°16'49"N 72°16'53"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
165.
12)
"Восход" бөгеті
Осакаров ауданы, Николаевка ауылдық округінің аумағында орналасқан, Николаевка ауылынан шығысқа қарай 7 шақырым.
Координаттары: 50°16'37"N 72°21'29"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
166.
13)
Топан ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Николаевка ауылдық округінің аумағында, Топан ауылынан шығысқа қарай 2 шақырым.
Координаттары: 50°20'46"N 72°22'33"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
167.
14)
Чапаев ауылының бөгеті
Чапаев ауылынан солтүстік-шығысына қарай 800 метр Осакаров ауданы, Чапаев ауылдық округінің аумағында орналасқан.
Координаттары: 50°04'13"
N 72°03'22"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
168.
15)
Есіл су қоймасы
Осакаров ауданы Пионер ауылдық округінің аумағында, Центральное ауылы елді мекен шегінде орналасқан.
Координаттары: 50°38'53"N 72°49'46"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды

169.
16)
Плотина села Приишимское
Расположена на территории Пионерского сельского округа, Осакаровского района, в 4 километрах южнее от села Приишимское.
Координаты: 50°09'16"N
72°01'33"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
170.
17)
Плотина Русско-Ивановская
Расположена на территории сельского округа Сарыозек, Осакаровского района, в 10 километрах восточнее от села Русская-Ивановка
. Координаты: 50°18'29"N
73°04'34"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
171.
18)
Плотина села Шокай
Расположена на территории сельского округа Сарыозек, Осакаровского района, в 10 километрах восточнее от села Шокай.
Координаты: 50°23'43"N
72°00'53"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
172.
19)
Плотина "Шакрай" ( Коммунарское водохранилище) станции Шокай
Расположена на территории сельского округа Сарыозек, Осакаровского района, в 3 километрах западнее от станции Шокай.
Координаты: 50°23'17"N
72°59'17"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
173.
20)
Озеро Вольское
Расположено на территории сельского округа Сарыозек, Осакаровского района, в 10 километрах восточнее от села Сарыозек.
Координаты: 50°23'54"N
73°05'03"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
174.
21)
Плотина "Карагансай"
Расположена на территории Маржанкульского сельского округа, Осакаровского района, в 4 километрах от села Куркопа.
Координаты: 50
°19'35"N 71°51'44"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
175.
22)
Плотина "Шарыкты"
Расположена на территории Маржанкульского сельского округа, Осакаровского района, в 12 километрах от селаУызбай.
Координаты
: 50°23'15"N 71°56'30"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
176.
23)
Плотина "Карасу"
Расположена на территории Маржанкульского сельского округа, Осакаровского района, в 7 километрах от селаУызбай.
Координаты
: 50°22'33"N 71°58'01"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
177.
24)
Плотина "Ахметская"
Расположена на территории Маржанкульского сельского округа, Осакаровского района, в 6 километрах от селаУызбай.
Координаты
: 50°22'22"N 71°58'02"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
178.
25)
Плотина "Телятник"
Расположена на территории Маржанкульского сельского округа, Осакаровского района, в 5 километрах от селаУызбай.
Координаты
: 50°23'51"N 71°58'24"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
179.
26)
Озеро Караколь
Расположено на территории Тельманского сельского округа, Осакаровского района, в черте села Тельманское.
Координаты: 50°49'39"N
73°17'18"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание

169.
16)
Приишимское ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Пионер ауылдық округінің аумағында, Приишимское ауылынан оңтүстікке қарай 4 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°09'16"N 72°01'33"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
170.
17)
Русско-Ивановская бөгеті
Осакаров ауданы, Сарыөзек ауылдық округінің аумағында, Русская-Ивановка ауылынан шығысқа қарай 10 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°18'29"N 73°04'34"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
171.
18)
Шоқай ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Сарыөзек ауылдық округінің аумағында, Шоқай ауылынан шығысқа қарай 10 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
23'43"N 72°00'53"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
172.
19)
"Шәкрай" бөгеті ( Коммунар су қоймасы ) Шоқай станциясы
Осакаровка ауданы Сарыөзек ауылдық округінің аумағында, Шоқай станциясынан батысқа қарай 3 шақырым қашықтықта орналасқан.
Координаттары: 50°23'17"N 72°59'17"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
173.
20)
Вольское көлі
Осакаров ауданы, Сарыөзек ауылдық округінің аумағында, Сарыөзек ауылынан шығысқа қарай 10 шақырым орналасқан.
Координаттары: 50°23'54"
N 73°05'03"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
174.
21)
"Карағансай" бөгеті"
Осакаров ауданы, Маржанкөл ауылдық округінің аумағында, Құрқопа ауылынан 4 шақырым қашықтықта орналасқан.
Координаттары: 50°19'35"N 71°51'44"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
175.
22)
"Шарықты" бөгеті
Осакаров ауданы, Маржанкөл ауылдық округінің аумағында, Уызбай ауылынан 12 шақырым қашықтықта орналасқан.
Координаттары: 50°23'15"
N 71°56'30"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
176.
23)
"Қарасу" бөгеті
Осакаров ауданы, Маржанкөл ауылдық округінің аумағында, Уызбай ауылынан 7 шақырым қашықтықта орналасқан.
Координаттары: 50°22'33"
N 71°58'01"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
177.
24)
"Ахметская" бөгеті
Осакаров ауданы, Маржанкөл ауылдық округінің аумағында, Уызбай ауылынан 6 шақырым қашықтықта орналасқан.
Координаттары: 50°22'22"
N 71°58'02"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
178.
25)
"Телятник" бөгеті
Осакаров ауданы, Маржанкөл ауылдық округінің аумағында, Уызбай ауылынан 5 шақырым қашықтықта орналасқан.
Координаттары: 50°23'51"
N 71°58'24"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
179.
26)
"Қаракөл" көлі
Осакаров ауданы Тельман ауылдық округінің аумағында, Тельман ауылы шегінде орналасқан.
Координаттары:
50°49'39"N 73°17'18"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды

180.
27)
Плотина "Сиректа"
Расположена на территории сельского округа Жансары, Осакаровского района, в 18 километрах северо-восточнее от села Аманконыр.
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
181.
28)
Плотина "Аманконыр"
Расположена на территории сельского округа Жансары, Осакаровского района, в 4 километрах северо-восточнее от села Аманконыр.
Координаты:
51°17'34"N 73°38'55"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
182.
29)
Озеро "Бозайгыр"
Расположено на территории сельского округа Жансары, Осакаровского района, в16 километрах западнее от села Лиманное.
Координаты: 51°09'41"N
73°36'15"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
183.
30)
Плотина "Буйратау"
Расположена на территории сельского округа Жансары, Осакаровского района, в 10 километрах западнее от села Лиманное.
Координаты: 51°09'35"N
73°34'24"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
184.
31)
Плотина №1
Расположена на территории сельского округа Садовое, Осакаровского района, в 2 километрах от села Садовое.
Координаты: 50
°15'51"N 72°05'27"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
185.
32)
Плотина №2
Расположена на территории сельского округа Садовое, Осакаровского района, в 7 километрах юго-восточнее от села Садовое.
Координаты: 50
°16'19"N 72°07'54"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
186.
33)
Плотина "Темиртауска"
Расположена на территории сельского округа Садовое, Осакаровского района, в 26 километрах юго-западнее от села Садовое.
Координаты: 50
°04'21"N 72°02'04"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
187.
34)
Озеро Агаштыколь
Расположено на территории сельского округа Садовое, Осакаровского района, в 21 километре юго-западнее от села Садовое.
Координаты: 50
°09'16"N 72°01'33"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
188.
35)
Озеро Маржанколь
Расположено на территории сельского округа Садовое, Осакаровского района, в 32 километрах юго-западнее от села Садовое.
Координаты: 50
°07'24"N 71°53'51"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
189.
36)
Плотина села Крещеновка
Расположена на территории сельского округа Карагайлы, Осакаровского района, в 8 километрах севернее от села Крещеновка.
Координаты: 50°40'57"N
73°07'14"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
190.
37)
Озеро Шоптиколь
Расположено на территории сельского округа Карагайлы, Осакаровского района, в 5 километрах западнее от поселка Молодежный.
Координаты: 50°42'31"N
73°21'57"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
191.

180.
27)
"Сиректі" бөгеті
Осакаров ауданы, Жансары ауылдық округінің аумағында, Аманқоңыр ауылынан солтүстік-шығысқа қарай 18 шақырым қашықтықта орналасқан.
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
181.
28)
"Аманқоныр" бөгеті
Аманқоңыр ауылынан солтүстік-шығысқа қарай 4 шақырым, Осакаров ауданы, Жансары ауылдық округінің аумағында орналасқан.
Координаттары: 51°17'34"N 73°38'55"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
182.
29)
"Бозайғыр" көлі
Осакаров ауданы, Жансары ауылдық округінің аумағында, Лиманное ауылынан батысқа қарай 16 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 51°
09'41"N 73°36'15"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
183.
30)
"Бұйратау" бөгеті
Осакаров ауданы, Жансары ауылдық округінің аумағында, Лиманное ауылынан батысқа қарай 10 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 51°
09'35"N 73°34'24"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
184.
31)
№1 бөгет
Осакаров ауданы Садовое ауылдық округінің аумағында, Садовое ауылынан 2 шақырым қашықтықта орналасқан.
Координаттары: 50°15'51"
N 72°05'27"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
185.
32)
№2 бөгет
Садовое ауылынан оңтүстік-шығысқа қарай 7 шақырым, Осакаров ауданы, Садовое ауылдық округінің аумағында орналасқан.
Координаттары: 50°16'19"
N 72°07'54"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
186.
33)
"Темиртауская" бөгеті
Осакаров ауданы Садовое ауылдық округінің аумағында, Садовое ауылынан оңтүстік-батысқа қарай 26 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°04'21"N 72°02'04"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
187.
34)
Ағаштыкөл көлі
Осакаров ауданы Садовое ауылдық округінің аумағында, Садовое ауылынан оңтүстік-батысқа қарай 21 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°09'16"N 72°01'33"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
188.
35)
Маржанкөл көлі
Осакаров ауданы Садовое ауылдық округінің аумағында, Садовое ауылынан оңтүстік-батысқа қарай 32 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°07'24"N 71°53'51"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
189.
36)
Крещеновка ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Қарағайлы ауылдық округінің аумағында, Крещеновка ауылынан солтүстікке қарай 8 шақырым.
Координаттары: 50°40'57"N
73°07'14"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
190.
37)
Шоптикөл көлі
Осакаров ауданы, Қарағайлы ауылдық округінің аумағында, Молодежный кентінен батысқа қарай 5 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
42'31"N 73°21'57"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
191.

38)
Плотина села Трудовое
Расположена на территории Трудового сельского округа, Осакаровского района, в черте села Трудовое.
Координаты: 50°27'26"N
73°19'38"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
192.
39)
Плотина села Степное
Расположена на территории Трудового сельского округа, Осакаровского района, в черте села Степное.
Координаты: 50°30'26"N
73°23'55"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
193.
40)
Пруд села Колхозное
Расположен на территории сельского округа Есиль, Осакаровского района, в черте села Колхозное.
Координаты: 50°44'42"N
72°48'01"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
194.
41)
Плотина села Есиль
Расположено на территории сельского округа Есиль, Осакаровского района, в черте села Есиль.
Координаты: 50°41'12"N
72°43'32"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
195.
42)
Озеро "Шункырколь"
Расположено на территории Кундуздинского сельского округа, Осакаровского района, в черте села Шункырколь.
Координаты: 50°09'16"N
72°01'33"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
196.
43)
Озеро "Маржанколь"
Расположено на территории Кундуздинского сельского округа, Осакаровского района, в 15 километрах юго-западнее от села Шункырколь.
Координаты: 50°09'16"N
72°01'33"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
197.
44)
Озеро "Шибынды"
Расположено на территории Шидертинского сельского округа, Осакаровского района, в 5 километрах южнее от села Шидерты.
Координаты: 50°09'16"N
72°01'33"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
198.
45)
Плотина "Колхозка"
Расположена на территории ОзҰрного сельского округа, Осакаровского района, в 3 километрах юго-восточнее от поселка Осакаровка.
Координаты:
50°32'58"N 72°36'10"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
199.
46)
Плотина дачного общества "Солнышко"
Расположена на территории ОзҰрного сельского округа, Осакаровского района, в 5 километрах южнее от поселка Осакаровка.
Координаты: 50°31'47"N
72°32'32"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
200.
47)
Плотина села Озерное
Расположена на территории ОзҰрного сельского округа, Осакаровского района, в 8 километрах западнее от поселка Осакаровка.
Координаты: 50°32'33"N
72°28'26"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
201.
48)
Озеро "Токсумак"
Расположено на территории ОзҰрного сельского округа, Осакаровского района, в 150 метрах западнее от села Озерное.
Координаты: 50°39'45"N
72°31'08"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
202.
49)
Плотина села Коянды
Расположена на территории сельского округа Сункар, Осакаровского района, в черте села Коянды.
Координаты: 50°32'14"N
72°25'34"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание

38)
Трудовое ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Трудовое ауылдық округінің аумағында, Трудовое ауылы шегінде орналасқан.
Координаттары:
50°27'26"N 73°19'38"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
192.
39)
Степное ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Трудовой ауылдық округінің аумағында, Степное ауылының шегінде орналасқан.
Координаттары: 50°30'26"N 73°23'55"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
193.
40)
Колхозное ауылының тоғаны
Осакаров ауданы, Есіл ауылдық округінің аумағында, Колхозный ауылының шегінде орналасқан.
Координаттары: 50°44'42"N 72°48'01"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
194.
41)
Есіл ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Есіл ауылдық округінің аумағында, Есіл ауылының шегінде орналасқан.
Координаттары:
50°41'12"N 72°43'32"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
195.
42)
Шұнқыркөл көлі
Осакаров ауданы Құндызды ауылдық округінің аумағында, Шұңқыркөл ауылының шегінде орналасқан.
Координаттары: 50°09'16"N 72°01'33"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
196.
43)
Маржанкөл көлі
Осакаров ауданы Құндызды ауылдық округінің аумағында, Шұңқыркөл ауылынан оңтүстік-батысқа қарай 15 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°09'16"N 72°01'33"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
197.
44)
Шибынды көлі
Осакаров ауданы, Шідерті ауылдық округінің аумағында, Шідерті ауылынан оңтүстікке қарай 5 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°09'16"N 72°01'33"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
198.
45)
"Колхозка" бөгеті
Осакаров ауданы, Озерный ауылдық округінің аумағында, Осакаровка ауылынан оңтүстік-шығысқа қарай 3 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°32'58"N 72°36'10"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
199.
46)
"Солнышко" саяжай қоғамының бөгеті
Осакаров ауданы, Озерный ауылдық округінің аумағында, Осакаровка ауылынан оңтүстікке қарай 5 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°31'47"N 72°32'32"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
200.
47)
Озерный ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Озерный ауылдық округі, Осакаровка ауылынан батысқа қарай 8 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 50°32'33"N 72°28'26"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
201.
48)
Тоқсумақ көлі
Осакаров ауданы Озерный ауылдық округінің аумағында, Озерное ауылынан батысқа қарай 150 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 50°
39'45"N 72°31'08"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
202.
49)
Қоянды ауылының бөгеті
Осакаров ауданы Сұңқар ауылдық округінің аумағында, Қоянды ауылының шегінде орналасқан.
Координаттары: 50°32'14"N 72°25'34"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды

203.
50)
Плотина села Сункар
Расположена на территории сельского округа Сункар, Осакаровского района, в черте села Сункар.
Координаты: 50°26'26"N
72°21'23"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
204.
51)
Плотина поселка Осакаровка
Расположена на территории поселка О с а к а р о в к а , Осакаровского района, в черте поселка Осакаровка
. Координаты: 50°34'07"N
72°35'16"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
205.
52)
Река "Ошағанды"
Протекает по территории Осакаровского района.
Координаты: 50°21'37"N
72°42'02"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
206.
53)
Река "Ишим"
Протекает по территории Осакаровского района.
Координаты: 50°37'26"N
72°56'29"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
207.
54)
Река "Каргалы"
Протекает по территории Осакаровского района.
Координаты: 50°41'17"N
72°52'36"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
208.
55)
Река "Улкенкундузды"
Протекает по территории Осакаровского района.
Координаты: 50°14'49"N
72°06'47"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
209.
56)
Река "Шидерты"
Протекает по территории Осакаровского района.
Координаты: 50°33'04"N
72°28'10"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
210.
57)
Река "Сабыркожа"
Протекает по территории Осакаровского района.
Координаты: 50°16'48"N
72°07'14"E
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
211.
58)
Река "Оленты"
Протекает по территории Осакаровского района.
Координаты: 50°09'16"N
72°01'33"E
Вся акватория Водоема
Н е осуществляется купание
Шетский район
212.
1)
Водохранилище "Туматай"
Шетский район, сельский округ Нураталды в 15 километрах северо-восточнее от села Нураталды, вдоль автотрассы Алматы-Екатеринбург. Координаты: 49°8'8.6748''N 73°31'59.79''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
213.
2)
Водохранилище "Кызылтау"
Шетский район, сельский округ Акшокы, села Акшокы. Координаты: 49°0'11.0808''N 74°9'21.5352''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
214.
3)
Водохранилище "Шортанды"
Шетский район, сельский округ Унирек, в 12 километрах юго-западнее села Унирек. Координаты: 48°41'7.692''N 72°55'0.354''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
215.
4)
Водохранилище "Тогыз уй"
Шетский район, сельский округ Унирек, в 30 километрах южнее от села Унирек. Координаты: 48°37'9.6024''N 73°10'36.4044''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
216.
5)
Водохранилище "Манака"
Шетский район, сельский округ Аксу-Аюлы, в 12 километрах северо-восточнее от села Аксу-Аюлы. Координаты: 48°49'11.1036''N 73°57'24.0228''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание

203.
50)
Сұңқар ауылының бөгеті
Осакаров ауданы, Сұңқар ауылдық округінің аумағында, Сұңқар ауылы шегінде орналасқан.
Координаттары:
50°26'26"N 72°21'23"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
204.
51)
Осакаровка кентінің бөгеті
Осакаров ауданы, Осакаровка кенті аумағында, Осакаровка кенті шегінде орналасқан.
Координаттары: 50°34'07"
N 72°35'16"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
205.
52)
Ошағанды өзені
Осакаров ауданының аумағы бойынша ағады.
Координаттары: 50°21'37"N 72°
42'02"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
206.
53)
Есіл өзені
Осакаров ауданының аумағы бойынша ағады.
Координаттары: 50°37'26"N 72°
56'29"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
207.
54)
Қарғалы өзені
Осакаров ауданының аумағы бойынша ағады.
Координаттары: 50°41'17"N 72°
52'36"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
208.
55)
Үлкенкұндузды өзені
Осакаров ауданының аумағы бойынша
ағады. Координаттары: 50°14'49"N 72°
06'47"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
209.
56)
Шидерті өзені
Осакаров ауданының аумағы бойынша ағады.
Координаттары: 50°33'04"N 72°
28'10"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
210.
57)
Сабырқожа өзені
Осакаров ауданының аумағы бойынша ағады.
Координаттары: 50°16'48"N 72°
07'14"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
211.
58)
Өленті өзені
Осакаров ауданының аумағы бойынша ағады.
Координаттары: 50°09'16"N 72°
01'33"E
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
Шет ауданы
212.
1)
"Тұматай" су қоймасы
Шет ауданы, Нұраталды ауылдық округі , Нұраталды ауылынан солтүстік-шығысқа қарай 15 шақырым жерде Алматы-Екатеринбург тас жолының бойында орналасқан.
Координаттары: 49°8'8.6748''N 73°
31'59.79''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
213.
2)
"Кызылтау" су қоймасы
Шет ауданы, Ақшоқы ауылдық округі, Ақшоқы ауылынан солтүстік-батысқа қарай 500 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 49°0'11.0808''N 74°
9'21.5352''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
214.
3)
"Шортанды" су қоймасы
Шет ауданы, Үңірек ауылдық округі, Үңірек ауылынан оң-түстік-батысқа қарай 12 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°41'7.692''N 72°
55'0.354''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
215.
4)
"Тогыз уй" су қоймасы
Шет ауданы, Үңірек ауылдық округі, Үңірек ауылынан оңтүстікке қарай 30 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°37'9.6024''N 73°
10'36.4044''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
216.
5)
"Манака" су қоймасы
Шет ауданы, Аксу-Аюлы ауылдық округі, Ақсу-Аюлы ауылынан солтүстік-шығысқа қарай 12 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°
49'11.1036''N 73°57'24.0228''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды

217.
6)
Водохранилище "Кызыл жартас"
Шетский район, сельский округ Талды, в 12 километрах северо-восточнее от села Талды. Координаты: 49°6'14.2956''N 73°45'10.5948''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
218.
7)
Водохранилище "Кара жартас"
Шетский район, сельский округ Талды, в 16 километрах севернее от села Талды Координаты: 49°7'38.8848''N 73°46'37.3836''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
219.
8)
Водохранилище "Актумсык"
Шетский район, сельский округ Босага, в 27 километрах юго-восточнее от села Босага. Координаты: 48°4'58.6164''N 73°0'33.9948''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
220.
9)
Водохранилище "Ближняя"
Шетский район, сельский округ Коктенколь, село Коктенколь. Координаты: 48°34'23.7792''N 72°10'45.8436''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
221.
10)
Водохранилище "Дальняя"
Шетский район, сельский округ Коктенколь, в 5 километрах юго-восточнее от села Коктенколь. Координаты:48°33'2.6172''N 72°11'30.9336''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
222.
11)
Водохранилище "Целинное"
Шетский район, сельский округ Коктенколь. Координаты: 48°37'6.2328''N 71°59'44.7756''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
223.
12)
Водохранилище "Нижний Нарбак"
Шетский район, сельский округ Батык в 16 километрах юго-западнееот села Батык. Координаты: 48°55'43.9392''N 72°26'31.7954''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
224.
13)
Водохранилище "Батык"
Шетский район, сельский округ Батык в 800 метрахсеверо-восточнее от села Батык. Координаты: 48°54'3.1716''N 72°28'32.0556''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
225.
14)
Водохранилище "Картофельная"
Шетский район, сельский округ Акой, в 4 километрах юго-восточнее от села Акой. Координаты: 49°1'55.0812''N 72°32'57.7716''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
226.
15)
Водохранилище "Верхняя"
Шетский район, сельский округ Акой, в 2 километрах северо-западнее от села Акой. Координаты: 49°1'34.1328''N 72°32'3.4332''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
227.
16)
Водохранилище "Аксу-1"
Шетский район, сельский округ Акой, в 11 километрах юго-восточнее от села Акой. Координаты: 49°1'44.1768''N 72°33'22.932''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
228.
17)
Водохранилище "Аксу-2"
Шетский район, сельский округ Акой, в 13 километрах юго-восточнее от села Акой. Координаты: 49°1'9.8652''N 72°33'34.9596''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание

217.
6)
"Кызыл жартас" су қоймасы
Шет ауданы, Талды ауылдық округі Талды ауылынан солтүстік-шығысқа қарай 12 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 49°6'14.2956''N 73°
45'10.5948''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
218.
7)
"Кара жартас" су қоймасы
Шет ауданы, Талды ауылдық округі Талды ауылынан солтүстікке қарай 16 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 49°7'38.8848''N 73°
46'37.3836''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
219.
8)
"Актумсык" су қоймасы
Шет ауданы, Босага ауылдық округі, Босаға ауылынан оңтүстік-шығысқа қарай 27 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°4'58.6164''N 73°
0'33.9948''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
220.
9)
"Ближняя" су қоймасы
Шет ауданы, Көктіңкөлі ауылдық округі , Көктіңкөлі ауылы.
Координаттары:
48°34'23.7792''N 72°10'45.8436''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
221.
10)
"Дальняя" су қоймасы
Шет ауданы, Көктіңкөлі ауылдық округі , Көктіңкөлі ауылынан оңтүстік-шығысқа қарай 5 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°
33'2.6172''N 72°11'30.9336''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
222.
11)
"Целинное" су қоймасы
Шет ауданы, Көктіңкөлі ауылдық округі.
Координаттары: 48°37'6.2328''N 71°
59'44.7756''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
223.
12)
"Нижний Нарбак" су қоймасы
Шет ауданы, Батық ауылдық округі, Батық ауылынан оңтүстік-батысқа қарай 16 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°55'43.9392''N 72°
26'31.7954''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
224.
13)
"Батык" су қоймасы
Шет ауданы, Батық ауылдық округі, Батық ауылынан солтүстік- шығысқа қарай 800 метр жерде орналасқан.
Координаттары: 48°54'3.1716''N 72°
28'32.0556''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
225.
14)
"Картофельная" су қоймасы
Шет ауданы Ақой ауылдық округі, Ақой ауылынан оңтүстік- шығысқа қарай 4 шақырым жерде орналасқан
Координаттары: 49°1'55.0812''N 72°
32'57.7716''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
226.
15)
"Верхняя" су қоймасы
Шет ауданы Ақой ауылдық округі, Ақой ауылынан солтүстік-батысқа қарай 2 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 49°1'34.1328''N 72°
32'3.4332''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
227.
16)
"Аксу-1" су қоймасы
Шет ауданы Ақой ауылдық округі, Ақой ауылынан оңтүстік-шығықа қарай 11 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 49°1'44.1768''N 72°
33'22.932''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
228.
17)
"Аксу-2" су қоймасы
Шет ауданы Ақой ауылдық округі, Ақой ауылынан шығысқа қарай 13 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 49°
1'9.8652''N 72°33'34.9596''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды

229.
18)
Водохранилище "Байшегир"
Шетский район сельский округ Акой, в 9 километрах южнее от села Акой. Координаты: 49°1'56.3844''N 72°33'44.532''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
230.
19)
Водохранилище "Буркитти"
Шетский район, сельский округ Бурма в 15 километрах северо-восточнее от села Бурма. Координаты: 48°55'42.9276''N 72°50'41.8128''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
231.
20)
Водохранилище "Нижняя Калиновка"
Шетский район, сельский округ Бурма в 9 километрах северо-восточнее от села Бурма. Координаты: 48°55'43.068''N 72°48'30.564''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
232.
21)
Водохранилище "Караган Лапшина"
Шетский район, сельский округ Бурма в 10 километрах северо-восточнее от села Бурма. Координаты: 48°55'44.9796''N 72°49'39.3528''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
233.
22)
Водохранилище "Мария"
Шетский район, сельский округ Бурма в 8 километрах северо-восточнее от села Бурма. Координаты: 48°56'40.3656''N 72°49'55.236''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
234.
23)
Водохранилище "Верхняя Калиновка"
Шетский район, сельский округ Бурма в 20 километрах северо-восточнее от села Бурма. Координаты: 48°56'4.3044''N 72°50'51.054''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
235.
24)
Водохранилище "Мухтар"
Шетский район, сельский округ Бурма в 20 километрах юго-западнееот села Бурма. Координаты: 48°51'48.6648''N 72°43'19.8012''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
236.
25)
Водохранилище "Бурма"
Шетский район, сельский округ Бурма, села Бурма. Координаты: 48°56'24.9576''N 72°50'2.49''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
237.
26)
Водохранилище "Карасаз"
Шетский район, Таглинский сельский округ, в 11 километрах севернее от села Жумыскер. Координаты: 48°37'1.5996''N 73°11'2.8824''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
238.
27)
Водохранилище "Матбай"
Шетский район, Таглинский сельский округ, в 20 километрах северо-западнее от села Жумыскер. Координаты: 48°34'58.8''N 73°9'49.9212''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
239.
28)
Водохранилище "Тулкили"
Шетский район, Таглинский сельский округ, в 22 километрах северо-западнее от села Жумыскер. Координаты: 48°38'10.0032''N 73°8'28.7844''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
240.
29)
Водохранилище "Костам"
Шетский район, Таглинский сельский округ, в 13 километрах севернее от села Жумыскер. Координаты: 48°36'14.184''N 73°6'6.8904''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание

229.
18)
"Байшегир" су қоймасы
Шет ауданы Ақой ауылдық округі, Ақой ауылынан оңтүстікке қарай 9 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 49°1'56.3844''N 72°
33'44.532''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
230.
19)
"Буркитти" су қоймасы
Шет ауданы, Бұрма ауылдық округі, Бұрма ауылынан солтүстік-шығысқа қарай 15 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°55'42.9276''N 72°
50'41.8128''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
231.
20)
"Нижняя Калиновка" су қоймасы
Шет ауданы, Бұрма ауылдық округі, Бұрма ауылынан солтүстік-шығысқа қарай 9 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°55'43.068''N 72°
48'30.564''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
232.
21)
"Караган Лапшина" су қоймасы "
Шет ауданы, Бұрма ауылдық округі, Бұрма ауылынан солтүстік-шығысқа 10 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°55'44.9796''N 72°
49'39.3528''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
233.
22)
"Мария" су қоймасы
Шет ауданы, Бұрма ауылдық округі, Бұрма ауылынан солтүстік-шығысқа қарай 8 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°56'40.3656''N 72°
49'55.236''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
234.
23)
"Верхняя Калиновка" су қоймасы
Шет ауданы, Бұрма ауылдық округі, Бұрма ауылынан солтүстік-шығысқа қарай 20 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°56'4.3044''N 72°
50'51.054''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
235.
24)
"Мухтар" су қоймасы
Шет ауданы, Бұрма ауылдық округі, Бұрма ауылынан оңтүстік-батысқа қарай 20 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°51'48.6648''N 72°
43'19.8012''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
236.
25)
"Бурма" су қоймасы
Шет ауданы, Бұрма ауылдық округі, Бұрма ауылы
Координаттары: 48°
56'24.9576''N 72°50'2.49''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
237.
26)
"Карасаз" су қоймасы
Шет ауданы, Тағылы ауылдық округі, Жұмыскер аулынан солтүстікке қарай 11 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°37'1.5996''N 73°
11'2.8824''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
238.
27)
"Матбай" су қоймасы
Шет ауданы, Тағылы ауылдық округі, Жұмыскер аулынан солтүстік-батысқа қарай 20 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°34'58.8''N 73°
9'49.9212''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
239.
28)
"Тулкили" су қоймасы
Шет ауданы, Тағылы ауылдық округі, Жұмыскер аулынан солтүстік-батысқа қарай 22 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°38'10.0032''N 73°
8'28.7844''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
240.
29)
"Костам" су қоймасы
Шет ауданы, Тағылы ауылдық округі, Жұмыскер аулынан солтүстікке қарай 13 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°36'14.184''N 73°
6'6.8904''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды

241.
30)
Водохранилище "Айгыржал"
Шетский район, Успенский сельский округ, в 5 километрах южнее от села Айгыржал.Координаты: 48°40'1.1784''N 72°51'27.6048''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
242.
31)
Водохранилище "Унирек"
Шетский район, сельский округ Унирек, в 7 километрах северо-восточнее от села Унирек. Координаты: 48°49'58.2384''N 73°0'11.8728''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
243.
32)
Водохранилище "Босага"
Шетский район, сельский округ Ортау, в 23 километрах северо-восточнее от села Ортау. Координаты: 48°20'46.0824''N 72°30'6.426''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
244.
33)
Водохранилище "Танатбай"
Шетский район, сельский округ Акшатау, село Жарылгап батыра. Координаты: 48°2'50.8812''N 74°2'16.2744''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
245.
34)
Водохранилище "Туматай-2"
Шетский район, сельский округ Босага, в 7 километрах северо-западнее от села Босаға. Координаты: 47°57'41.22''N 73°0'35.4204''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание
246.
35)
Водохранилище "Красная Поляна"
Шетский район, сельский округ Красная-Поляна, в 5 километрах юго-западнее от села Дербисалы. Координаты: 49°14'41.7516''N 73°2'45.2076''Е
Вся акватория водоема
Н е осуществляется купание

241.
30)
"Айгыржал" су қоймасы "
Шет ауданы, Өспен ауылдық округі, Айғыржал ауылынан оңтүстікке қарай 5 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°40'1.1784''N 72°
51'27.6048''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
242.
31)
"Унирек" су қоймасы
Шет ауданы, Үңірек ауылдық округі, Үңірек ауылынан солтүстік- шығысқа қарай 7 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°49'58.2384''N 73°
0'11.8728''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
243.
32)
"Босага" су қоймасы
Шет ауданы, Ортау ауылдық округі, Ортау ауылынан солтүстік-шығысқа қарай 23 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 48°20'46.0824''N 72°
30'6.426''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
244.
33)
"Танатбай" су қоймасы
Шет ауданы, Ақшатау ауылдық округі, Жарылғап батыр ауылы.
Координаттары: 48°2'50.8812''N 74°
2'16.2744''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
245.
34)
"Туматай-2" су қоймасы
Шет ауданы, Босаға ауылдық округі, Босаға ауылынан солтүстік- батысқа қарай 7 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 47°57'41.22''N 73°
0'35.4204''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды
246.
35)
"Красная Поляна" су қоймасы
Шет ауданы Красная Поляна ауылдық округі, Дербісалы ауылынан оңтүстік- батысқа қарай 5 шақырым жерде орналасқан.
Координаттары: 49°
14'41.7516''N 73°2'45.2076''Е
Су айдынының барлық акваториясы
Шомылу жүзеге асырылмайды