О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Карагандинской области от 26 января 2016 года № 05/01 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
Постановление акимата Карагандинской области от 16 ноября 2016 года № 81/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 ноября 2016 года № 4025. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 27 января 2017 года № 06/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 27.01.2017 № 06/04 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2016 года № 579 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9987), акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 26 января 2016 года № 05/01 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3654, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 16 февраля 2016 года за № 30 (22 133), "Индустриальная Караганда" от 16 февраля 2016 года за № 20 (21 965), в информационно-правовой системе "Әділет" 12 февраля 2016 года) следующее изменение и дополнения:
дополнить пунктом 3-1 следующие содержания:

Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 05/01 "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 81/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қарашада № 4025 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 06/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 27.01.2017 № 06/04 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 8 қазандағы 2016 жылғы "2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 579 қаулысына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірінің 2014 жылғы 19 қарашадағы "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 3-1/600 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9987 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысының әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 05/01 "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3654 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 ақпандағы № 30 (22 133) "Орталық Қазақстан" және 2016 жылғы 16 ақпандағы № 20 (21 965) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, 2016 жылдың 12 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:

"3-1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 4 к настоящему постановлению.";
приложение 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким
Карагандинской области
Н. Абдибеков
Приложение 1
к постановлению акимата Карагандинской области

"3-1. Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамыту және мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын артыру бағыттары бойынша субсидиялар көлемі осы қаулының 4 қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген қаулының 3 қосымшасы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын.
2. "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
Қарағанды облысының
әкімі
Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің

от 16 ноября 2016 года № 81/01
Приложение 3
к постановлению акимата Карагандинской области
от 26 января 2016 года № 05/01
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства
и повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Наименование отрасли
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидирования, тенге
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
скотоводство
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов

2016 жылғы "16" қараша № 81/01
қаулысына 1- қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы № 05/01
қаулысына 3 - қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Сала атауы
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидиялау нормативі, теңге
Субсидиялау көлемі
Субсидиялар сомасы, мың теңге
Мал шаруашылығы
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұймдастыру
бас