Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Караганде
Постановление акимата города Караганды от 25 мая 2016 года № 21/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 июня 2016 года № 3847. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 25 августа 2017 года № 37/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 25.08.2017 № 37/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), в целях определения мест для выездной торговли акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для выездной торговли на территории города Караганды согласно приложению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата города Караганды:
1) от 22 июля 2009 года № 34/03 "О выездной торговле" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-1-98, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 15 сентября 2009 года № 109, "Орталық Қазақстан" от 15 сентября 2009 года № 140);
2) от 22 мая 2012 года № 25/08 "Об определении мест выездной торговли в районе имени Казыбек би города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-1-157, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 10 июля 2012 года № 82 (21246), "Орталық Қазақстан" от 10 июля 2012 года № 112 (21318)).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Караганды.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Н. Аубакиров
Приложение
к постановлению акимата
города Караганды
от 25.05.2016 года
№ 21/10
Места для выездной торговли на территории города Караганды
1. На территории района имени Казыбек би города Караганды:
1) проспект Бухар Жырау (между магазином "Дамежан", проспект Бухар Жырау, 74 и торговым домом "Мечта", проспект Бухар Жырау, 76);
2) проспект Нуркена Абдирова (напротив торгового дома "Мечта", проспект Нуркена Абдирова, 26);

Қарағанды қаласында көшпелі сауданы іске асыруға арналған орындарды анықтау туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 мамырдағы № 21/10 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 маусымда № 3847 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 25 тамыздағы № 37/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 25.08.2017 № 37/01 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27 бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, көшпелі саудаға арналған орындарды анықтау мақсатында Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қарағанды қаласының аумағында көшпелі саудаға арналған орындар анықталсын.
2. Қарағанды қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Көшпелі сауда туралы" 2009 жылғы 22 шілдедегі № 34/03 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-1-98 болып тіркелген, 2009 жылғы 15 қыркүйекте № 109 "Индустриальная Караганда", 2009 жылғы 15 қыркүйекте № 140 "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған);
2) "Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданында көшпелі сауда орындарын анықтау туралы" 2012 жылғы 22 мамырдағы № 25/08 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-1-157 болып тіркелген, 2012 жылғы 10 шілдеде № 82 (21246) "Индустриальная Караганда", 2012 жылғы 10 шілдеде № 112 (21318) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "25" 05
№ 21/10 қаулысына
қосымша
Қарағанды қаласының аумағында көшпелі саудаға арналған орындар
1. Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданының аумағындағы:
1) Бұқар жырау даңғылы (Бұқар жырау, 74, "Дәмежан" дүкені және Бұқар жырау даңғылы, 76 "Мечта" сауда үйінің арасында);
2) Нүркен Әбдіров даңғылы (Нүркен Әбдіров даңғылы, 26, "Мечта" сауда үйіне қарама қарсы);

3) проспект Строителей (площадь перед торговым домом "Береке", проспект Строителей, 6/4);
4) улица Лободы, у дома № 25;
5) улица Гоголя (напротив дома № 57 по улице Гоголя);
6) улица Кривогуза (между социальным павильоном и акционерным обществом "Казинвестбанк", улица Кривогуза, 33);
7) улица Ержанова (возле ресторана "Садрэ", улица Ержанова, 46);
8) микрорайон "Степной – 3" (возле магазина "Турист", микрорайон "Степной – 3", 8);
9) проспект Бухар Жырау (остановка "15 магазин", проспект Бухар Жырау, 11);
10) район Федоровского водохранилища, у остановки дачного общества "Машиностроитель".
2. На территории Октябрьского района города Караганды:
1) микрорайон Голубые пруды, на прилегающей территории дома № 17;
2) 18 микрорайон, на прилегающей территории дома № 12, (магазин "Камелот");
3) 17 микрорайон, на прилегающей территории домов № 41, 42;
4) 15 микрорайон, у дома № 25;
5) 23 микрорайон, на прилегающей территории дома №11 (перед магазином "На ступеньках");
6) улица Мануильского, на прилегающей территории дома № 19 (магазин "Рахат");
7) улица Медицинская, у дома № 60;
8) 22 микрорайон, на прилегающей территории дома № 23;
9) у остановки дачного общества "Оптимист-2".

3) Құрылысшылар даңғылы (Құрылысшылар даңғылы, 6/4, "Береке" сауда үйінің алдындағы алаң);
4) Лобода көшесі, № 25 үй алдында;
5) Гоголь көшесі (Гоголь көшесі бойындағы № 57 үйге қарама қарсы);
6) Кривогуз көшесі (Кривогуз көшесі, 33, "Казинвестбанк" акционерлік қоғамы және әлеуметтік павильон арасында);
7) Ержанов көшесі (Ержанов көшесі, 46, "Садрэ" мейрамханасының жанында);
8) "Степной – 3" шағын ауданы ("Степной – 3" шағын ауданы, 8, "Турист" дүкенінің жанында);
9) Бұқар жырау даңғылы (Бұқар жырау даңғылы, 11, "15 дүкен" аялдамасы);
10) Федоровка су қоймасы маңайында, "Машинажасау" саяжай бірлестігі аялдамасы жанында.
2. Қарағанды қаласының Октябрь ауданының аумағындағы:
1) Көгілдір тоғандар шағын ауданы, № 17 үймен іргелес аумақта);
2) 18 шағын ауданы, № 12 үймен іргелес аумақта, ("Камелот" дүкені);
3) 17 шағын ауданы, № 41, 42 үйлерімен іргелес аумақта;
4) 15 шағын аудан, № 25 үй маңында;
5) 23 шағын ауданы, № 11 үйінің іргелес аумағында ("На ступеньках" дүкенінің алдында);
6) Мануильский көшесі, № 19 үймен іргелес аумақта ("Рахат" дүкені);
7) Медицинский көшесі, № 60 үйі маңында;
8) 22 шағын ауданы, № 23 үймен іргелес аумақта;
9) "Оптимист-2" саяжай бірлестігі аялдамасы жанында.