О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 325 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 февраля 2016 года № 5356. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 325 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5269, опубликовано в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" 29 декабря 2015 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы –147 816 211,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 225 618,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 686 266,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 142 896 027,9 тысяч тенге;
2) затраты –144 711 155,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 669 792,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 2 257 490,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 587 698,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 419 373,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4 419 373,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 984 108,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 984 108,7 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 17), 18) нового содержания:
"17) возмещение сумм по индивидуальному подоходному налогу, подлежащих перечислению трансфертами сельским округам Сырдарьинского района;
18) благоустройство.";
дополнить пунктом 9-1 нового содержания:
"9-1. В связи с централизацией единой системы электронного документооборота предусмотреть поступления с бюджетов районов и города Кызылорда в областной бюджет в сумме 68 377 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 325 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 343 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 ақпанда № 5356 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 325 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5269 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінің 2015 жылғы 29 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 147 816 211,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 225 618,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 686 266,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 142 896 027,9 мың теңге;
2) шығындар – 144 711 155,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 669 792,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2 257 490,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 587 698,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 419 373,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 4 419 373,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 984 108,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 984 108,7 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 17), 18) тармақшаларымен толықтырылсын;
"17) Сырдария ауданы ауылдық округтеріне трансферт ретінде аударуға жататын жеке табыс салығы бойынша сомаларды өтеуге;
18) абаттандыруға.";
жаңа мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінен электронды құжат айналымы бірыңғай жүйесінің орталықтандырылуына байланысты 68 377 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

585 229,0
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
797 276,2
05
Здравоохранение
37 643 925,2
253
Управление здравоохранения области
31 818 909,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
130 293,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
37 860,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
393 355,0
006
Услуги по охране материнства и детства
136 513,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
173 680,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 122 458,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 289 007,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
53 500,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
706 119,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
25 463,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 250,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
20 871,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
341 838,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
154 526,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
73 518,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
417 575,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
343 320,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

585 229,0
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
797 276,2
05
Денсаулық сақтау
37 643 925,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
31 818 909,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 293,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
37 860,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
393 355,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
136 513,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
173 680,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 122 458,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 289 007,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
53 500,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
706 119,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
25 463,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 250,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
20 871,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
341 838,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
154 526,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
73 518,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
417 575,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
343 320,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау

1 248 271,0
029
Областные базы спецмедснабжения
30 508,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
141,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
584 508,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
9 690,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
178 611,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
17 956 684,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
354 651,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 034 699,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 825 016,2
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 814 183,2
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
10 833,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 743 763,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 427 692,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
110 726,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
258 095,0
003
Социальная поддержка инвалидов
326 618,0
007
Капитальные расходы государственного органа
609,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
561 957,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
524 469,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
435 006,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
922,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе

1 248 271,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30 508,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
141,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
584 508,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
9 690,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
178 611,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
17 956 684,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
354 651,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 034 699,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 825 016,2
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 814 183,2
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
10 833,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 743 763,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 427 692,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 726,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
258 095,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
326 618,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
609,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
561 957,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
524 469,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
435 006,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
922,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

136 995,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 548,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
226 006,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
4 831,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
22 248,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
32 602,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 390,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
748 664,0
261
Управление образования области
200 859,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
153 058,0
037
Социальная реабилитация
47 801,0
263
Управление внутренней политики области
35 793,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
35 793,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
16 424,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
16 424,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
62 995,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 995,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 290 626,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 432 125,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
91 070,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 206 128,0
038
Развитие коммунального хозяйства
4 269,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
130 658,2
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области

136 995,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 548,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
226 006,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 831,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 248,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
32 602,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32 390,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
748 664,0
261
Облыстың білім басқармасы
200 859,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
153 058,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 801,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 793,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 793,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
16 424,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 424,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
62 995,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
62 995,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 290 626,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 432 125,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 070,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 206 128,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
4 269,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
130 658,2
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы

811 677,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
811 677,5
007
Развитие теплоэнергетической системы
23 956,0
071
Развитие газотранспортной системы
584 582,5
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
203 139,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9 849 242,2
251
Управление земельных отношений области
42 476,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
42 476,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 279 305,2
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
88 022,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
18 382,2
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
724 965,0
006
Охрана животного мира
16 226,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
426 710,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
5 000,0
255
Управление сельского хозяйства области
8 147 601,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
142 633,0
002
Поддержка семеноводства
482 716,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
413 452,0
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
114 109,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 899,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
57 983,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 783 887,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
35 210,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
159 128,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
23 391,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

811 677,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
811 677,5
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
23 956,0
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
584 582,5
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
203 139,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9 849 242,2
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
42 476,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 476,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 279 305,2
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 022,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18 382,2
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
724 965,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
16 226,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
426 710,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
5 000,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
8 147 601,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
142 633,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
482 716,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
413 452,0
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
114 109,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 899,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
57 983,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 783 887,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
35 210,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
159 128,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
23 391,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

6 227,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 330 041,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
6 869,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
164 511,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
16 103,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 408 242,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
1 200,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
58 513,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
58 513,0
719
Управление ветеринарии области
321 347,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
45 344,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 963,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
167 896,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
102 144,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
351 868,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
66 011,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере государственного архитектурно-строительного контроля на местном уровне
66 011,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
285 857,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
285 857,0
12
Транспорт и коммуникации
3 597 278,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 597 278,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
64 203,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
128 066,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям

6 227,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 330 041,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
6 869,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
164 511,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
16 103,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 408 242,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
1 200,0
725
Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
58 513,0
001
Жергілікті деңгейде жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 513,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
321 347,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 344,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
5 963,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
167 896,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 144,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
351 868,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
66 011,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 011,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
285 857,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
285 857,0
12
Көлiк және коммуникация
3 597 278,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 597 278,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 203,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
128 066,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау

17 682,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
2 006 349,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 110 946,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
270 032,0
13
Прочие
18 503 890,0
120
Аппарат акима области
417 024,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
417 024,0
257
Управление финансов области
14 598 995,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
98 398,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
821 503,0
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
13 679 094,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
547 381,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
547 381,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
730 451,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
34 314,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
696 137,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
117 579,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
117 579,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 048 942,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 048 942,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 043 518,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
19 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
974 168,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
5 350,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"

17 682,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 006 349,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 110 946,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
270 032,0
13
Басқалар
18 503 890,0
120
Облыс әкімінің аппараты
417 024,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
417 024,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
14 598 995,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
98 398,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
821 503,0
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 679 094,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
547 381,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
547 381,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
730 451,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
34 314,0
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
696 137,0
280
Облыстың индустриялдық-инновациялық даму басқармасы
117 579,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 579,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 048 942,0
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 048 942,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 043 518,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
19 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
974 168,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
5 350,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру