О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 22 января 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 февраля 2016 года № 5334. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 10 августа 2021 года № 151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 10.08.2021 № 151 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года “О выборах в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 10 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 ақпанда № 5334 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 тамыздағы № 151 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 10.08.2021 № 151 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы” Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Предоставить помещения кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя коммунального государственного учреждения “Аппарат акима Жалагашского района” акимата Жалагашского района Ш.Калыбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 22 января 2016 года № 10
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями

1. Қосымшаға сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жалағаш ауданы әкімдігінің “Жалағаш ауданы әкімінің аппараты” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы Ш.Қалыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 22 қаңтардағы
№ 10 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Жалагашского района Кызылординской области от 02.11.2018 № 254 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для встречи
1
2
3
1
поселок Жалагаш
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Дом культуры имени Конысбека Казантаева Жалагашского районного отдела культуры и развития языков”
2
поселок Жалагаш
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Центр развития культуры и искусства” Жалагашского районного отдела культуры и развития языков”
3
село Аксу
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Аксу” аппарата акима сельского округа Аксу”
4
село М.Шаменова
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры М.Шаменова” аппарата акима сельского округа имени М.Шаменова”
5
село Каракеткен
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Каракеткен” аппарата акима сельского округа Каракеткен”
6
село Далдабай
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Далдабай” аппарата акима сельского округа Каракеткен”
7
село Бухарбай батыр
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Бухарбай батыр” аппарата акима сельского округа Бухарбай батыр”
8
село Аккум
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Аккум” аппарата акима сельского округа Аккум”
9
село Тан
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Тан” аппарата акима сельского округа Тан”
10
село Енбек
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Аккошкар” аппарата акима сельского округа Енбек”
11
село Есет батыр
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Есет батыра” аппарата акима сельского округа Аламесек”
12
село Жанадария
Зал заседаний коммунального государственного учреждения “Средняя школа №203 Жалагашского районного отдела образования”
13
село Мырзабай ахун
Зал заседаний коммунального государственного учреждения “Средняя школа №122 Жалагашского районного отдела образования”
14
село Мадениет
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Мадениет” аппарата акима сельского округа Мадениет”
15
село Т.Жүргенова
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Темірбека Жүргенова” аппарата акима сельского округа Макпалкол”
16
село Жанаталап
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Жанаталап” аппарата акима сельского округа Жанаталап”
17
село Аккыр
Зал заседаний коммунального государственного учреждения “Средняя школа №188 Жалагашского районного отдела образования”

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 02.11.2018 № 254 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Кездесу өткізілетін орын
1
2
3
1
Жалағаш кенті
“Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімнің Қонысбек Қазантаев атындағы мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
2
Жалағаш кенті
“Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімнің “Мәдениет және өнерді дамыту орталығы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
3
Ақсу ауылы
“Ақсу ауылдық округі әкімі аппаратының Ақсу ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
4
М.Шәменов ауылы
“М.Шәменов атындағы ауылдық округі әкімі аппаратының М.Шәменов ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
5
Қаракеткен ауылы
“Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппаратының Қаракеткен ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
6
Далдабай ауылы
“Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппаратының Далдабай ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
7
Бұқарбай батыр ауылы
“Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімі аппаратының Бұқарбай батыр ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
8
Аққұм ауылы
“Аққұм ауылдық округі әкімі аппаратының Аққұм ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
9
Таң ауылы
“Таң ауылдық округі әкімі аппаратының Таң ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
10
Еңбек ауылы
“Еңбек ауылдық округі әкімі аппаратының Аққошқар ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
11
Есет батыр ауылы
“Аламесек ауылдық округі әкімі аппаратының Есет батыр ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
12
Жаңадария ауылы
“Жалағаш аудандық білім бөлімінің №203 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
13
Мырзабай ахун ауылы
“Жалағаш аудандық білім бөлімінің №122 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
14
Мәдениет ауылы
“Мәдениет ауылдық округі әкімі аппаратының Мәдениет ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
15
Т.Жүргенов ауылы
“Мақпалкөл ауылдық округі әкімі аппаратының Темірбек Жүргенов ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
16
Жаңаталап ауылы
“Жаңаталап ауылдық округі әкімі аппаратының Жаңаталап ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
17
Аққыр ауылы
“Жалағаш аудандық білім бөлімінің №188 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы