Об определении мест выпаса животных
Решение акима сельского округа Озгент Жанакорганского района Кызылординской области от 27 декабря 2016 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 января 2017 года № 5703. Утратило силу решением акима сельского округа Озгент Жанакорганского района Кызылординской области от 28 апреля 2017 года № 49
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Озгент Жанакорганского района Кызылординской области от 28.04.2017 № 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" аким сельского округа Озгент РЕШИЛ:
1. Определить места выпаса животных между трассами "Кандоз-Жанакорган" и каналом "К-1" 320 гектаров, между магистральным каналом "Келинтобе" и населенным пунктом Аксуат 25 гектаров, между населенным пунктом Аксуат и каналом "К-1" 135 гектаров земли сельского округа Озгент.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Озгент Н. Оспанов

Мал жаятын орындарды айқындау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Өзгент ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 38 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қаңтарда № 5703 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Өзгент ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 49 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Өзгент ауылдық округі әкімінің 28.04.2017 № 49 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 1) тармақшасына сәйкес Өзгент ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өзгент ауылдық округінінің "Қандөз-Жаңақорған" трассасы мен "К-1" каналы аралықтағы 320 гектар, "Келінтөбе" магистралды каналы мен Ақсуат елді мекені аралығындағы 25 гектар, Ақсуат елді мекені мен "К-1" каналы аралығындағы 135 гектар жерлер мал жаятын орындар болып айқындалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өзгент ауылдық
округінің әкімі Н. Оспанов